Часті питання про жіночі демісезонні куртки
❓ Коли носять демісезонні куртки?
До демісезонних курток належать моделі для осені та весни, а також деякі з категорії «єврозима». Основні їхні характеристики - це захист від вологи та вітру, наявність теплої підкладки, унікальний фасон з каптуром і високим коміром, манжети на рукавах та інше.
Носять демісезонні куртки за таких погодних умов:
- коли температура на вулиці коливається в межах від +5 до -5 градусів;
- якщо з'являється туман, легка паморозь;
- при сильному вітрі, першому снігу.
Слід зазначити, що кожна людина повинна сама вирішувати, коли їй носити демісезонний одяг. Адже сприйняття температурних показників, звички та інші фактори визначають комфортне використання певного виду одягу. Також важливо уточнити, що демісезонні куртки в основному полюбляють носити власники автомобілів, а також люди в місцевостях, де зима не буває суворою завдяки кліматичним особливостям.
Із демісезонною курткою зазвичай одягають легкі светри, кардигани, водолазки, теплі сукні, одяг з ангори, кашеміру або флісу, адже вони тонкі та теплі. Знайти стильний і практичний одяг для демісезонного періоду можна в магазині House, який представлений на нашому сайті.
❓ Наскільки теплі демісезонні куртки?
Демісезонний, або міжсезонний, одяг зазвичай являє собою пальто і куртки для осені та весни, але утеплені й особливого фасону. Вироби зазвичай мають каптур, манжети, широкий комір, подвійні застібки, утеплювач.
Демісезонні куртки часто утеплюють синтетичними або комбінованими матеріалами. Зазвичай це тонкий синтепон, тінсулейт, холофайбер, а також ватин, валяна вовна. Ці матеріали мають унікальні властивості:
- добре утримують накопичене тепло;
- пропускають повітря;
- у поєднанні зі щільним верхнім матеріалом добре захищають від вітру та переохолодження;
- не збиваються в ковтунці при пранні.
Демісезонні куртки доволі теплі, а тому здатні зігрівати за температури від +5 до -5 градусів за Цельсієм. Для додаткового утеплення можна надягати светри, кардигани, кофти, водолазки з матеріалів, де у складі є натуральна вовна.
Також важливо уточнити, що теплими та практичними будуть міжсезонні куртки зі щільних матеріалів, оброблених вологостійким просоченням. Разом з утеплювачем вони утворюють унікальний бар'єр і надійно захищають від будь-якого несприятливого впливу навколишнього середовища.
❓ Які фасони демісезонних курток нині в моді?
Демісезонні куртки користуються великим попитом серед українських модниць. Особливо моделі з можливістю трансформації, з каптуром, манжетами, якісним утеплювачем і трендових кольорів.
Найпопулярніші фасони міжсезонних курток:
- Подовжені варіанти. Зазвичай їх шиють із водовідштовхувальних синтетичних матеріалів, які добре пропускають повітря. У ділянці талії розташована стяжка у вигляді регульованого шнурка, багато моделей із глибокими каптурами. Такі вироби призначені для використання навесні та ранньої осені, у вологу погоду.
- Парки. Це вид теплих подовжених курток із каптурами, виготовлених із натуральних або комбінованих матеріалів. Верхнім матеріалом може бути природна або штучна замша, щільний текстиль, екошкіра. Як утеплювач використовується ватин (у дешевших виробах) та овчина, тонкий синтепон або інші варіанти.
- Спортивні куртки оверсайз. Зазвичай моделі мають довжину до середини стегна, із широким коміром, яскравих трендових кольорів - насиченого червоного, синього, смарагдового, пудрового, інших.
- Стьобані класичного фасону. Моделі довжиною нижче сідниць або на долоню вище колін. Деякі з пасками, інші прямого крою із застібкою на блискавці.
Щоб скласти модний та стильний образ, слід віддавати перевагу курткам однотонних кольорів.