Розпродаж, знижки, акції: Жіночі натуральні чоботи угги і валянки каталог 2020

Вид:
-58%
71
91
Колір Світло-коричневий / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Зима
Уггі з овчини на фірмовій підошві UGG ™ для додаткової амортизації, зчеплення і довговічності. Висота халяви 19 см. Поверхня оброблена для відштовхування води і запобігання розлучень. По швах декоровані деталями стежки. На заднику шкіряний патч з тисненим логотипом UGG®. Халяву тонкої підгонки, тому чоботи не підійдуть для дівчат з великої гомілкою.
-58%
7
81
Колір Світло-коричневий / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Зима
Уггі Ultimate Tall Braid виконані з овчини, з замшевим миском і п'ятою, з фірмовою тасьмою Tasman позаду. Підкладка з овчини, знімні устілки зроблені з овечої шкури, латексу і піни для максимального комфорту. Високотехнологічна не ковзаючі підошва з гуми з вставками з ЕВА, що забезпечує додатковий захист п'яти і передньої частини стопи. На заднику трикотажний патч із зображенням логотипу UGG®. Висота халяви 30 см. Уггі можна носити з вилогами.
-58%
381
Колір Світло-коричневий / Склад підкладки Вовна / Декор Перфорація / Сезонність Демісезон
Дуже теплі чоботи з візерункової перфорацією. Отвори перфорації НЕ наскрізні, під верхнім шаром знаходиться шар натуральної шкіри кольору золотистий металік. Чоботи на фірмовій підошві UGG ™ для додаткової амортизації, зчеплення і довговічності. Висота халяви 20 см. Поверхня чобіт оброблена для відштовхування води і запобігання розлучень. По швах чоботи декоровані деталями стежки. На заднику шкіряний патч з логотипом UGG®. Халяву тонкої підгонки, тому чоботи не підійдуть для дівчат з великої гомілкою.
-58%
71
Колір Світло-коричневий / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Зима
Уггі з овчини на фірмовій підошві UGG ™ для додаткової амортизації, зчеплення і довговічності. Висота халяви 19 см. Поверхня оброблена для відштовхування води і запобігання розлучень. Декоровані регульованими ремінцями. Підкладка та устілка з овчини. На заднику шкіряний патч з тисненим логотипом UGG®.
-56%
71
Колір Світло-коричневий / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Зима
Уггі з овчини на фірмовій підошві UGG ™ для додаткової амортизації, зчеплення і довговічності. Висота халяви 28 см. Поверхня оброблена для відштовхування води і запобігання розлучень. По швах декоровані деталями стежки. Підкладка з мериносової овчини, устілка з овчини. На заднику трикотажний патч із зображенням логотипу UGG®. Уггі можна носити з вилогами.
-58%
61
Колір Коричневий / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Демісезон
Уггі з овчини на фірмовій підошві UGG ™ для додаткової амортизації, зчеплення і довговічності. На заднику текстильний патч з логотипом UGG®. Висота халяви 12,5 см.
-58%
61
Колір Бежевий / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Зима
Уггі зі струнким силуетом, виготовлені із замші, підкладка з мериносової овчини, устілка з овчини, висота халяви 28 см, застібаються на блискавку. Підошва з EVA в дизайні UGG®. На заднику шкіряний патч з тисненим логотипом UGG®.
-58%
71
Колір Світло-коричневий / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Зима
Уггі з овчини на фірмовій підошві UGG ™ для додаткової амортизації, зчеплення і довговічності. Висота халяви 29 см. Поверхня оброблена для відштовхування води і запобігання розлучень. На зовнішній стороні застібаються на дерев'яні гудзики з зображенням логотипу UGG®. Уггі можна носити з вилогами. По швах декоровані деталями стежки. Підкладка та устілка з овчини. На заднику шкіряний патч з тисненим логотипом UGG®.
-58%
71
Колір Чорний / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Зима
Уггі Ultimate Tall Braid виконані з овчини, з замшевим миском і п'ятою, з фірмовою тасьмою Tasman позаду. Міцна підкладка, знімні устілки зроблені з овечої шкури, латексу і піни для максимального комфорту. Високотехнологічна не ковзаючі підошва з гуми з вставками з ЕВА, що забезпечує додатковий захист п'яти і передньої частини стопи. На заднику трикотажний патч із зображенням логотипу UGG®. Висота халяви 30 см. Уггі можна носити з вилогами.
-58%
71
Колір Коричневий / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Зима
Уггі з натурального нубуку eVent waterproof, стійкого до вологи. Ідеальні уггі для сніжної погоди. Підкладка та устілка з ніжною овчини забезпечать вашим ногам тепло і комфорт, будуть тримати ваші ноги в теплі і сухості. Протиковзка підошва Vibram з гумовою тягою ArcticGrip. Застібка-блискавка збоку, з зовнішньої сторони декоровані контрастною шнурівкою. Висота халяви 23 см.
-56%
71
Колір Коричневий / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Зима
Уггі зі струнким силуетом, виготовлені із замші, підкладка з мериносової овчини, устілка з овчини, висота халяви 29 см, застібаються на блискавку. Підошва з EVA в дизайні UGG®. На заднику шкіряний патч з тисненим логотипом UGG®.
-57%
71
Колір Світло-коричневий / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Зима
Уггі з овчини на фірмовій підошві UGG ™ для додаткової амортизації, зчеплення і довговічності. Висота халяви 29 см. Поверхня оброблена для відштовхування води і запобігання розлучень. На задній стороні зав'язуються на атласні стрічки. По швах декоровані деталями стежки. Підкладка та устілка з овчини. На заднику шкіряний патч з тисненим логотипом UGG®.
-58%
71
Колір Світло-коричневий / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Зима
Уггі з овчини на фірмовій підошві UGG ™ для додаткової амортизації, зчеплення і довговічності. Висота халяви 19 см. Поверхня оброблена для відштовхування води і запобігання розлучень. Декоровані регульованими ремінцями з пряжками, прикрашеними стразами. Підкладка та устілка з овчини. На заднику шкіряний патч з тисненим логотипом UGG®.
-58%
71
Колір Бежевий / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Зима
Уггі з овчини на фірмовій підошві UGG ™ для додаткової амортизації, зчеплення і довговічності. Висота халяви 18 см. Поверхня оброблена для відштовхування води і запобігання розлучень. На зовнішній стороні застібаються на дерев'яну гудзик з зображенням логотипу UGG®. Уггі можна носити з вилогами. По швах декоровані деталями стежки. Підкладка та устілка з овчини. На заднику шкіряний патч з тисненим логотипом UGG®.
-58%
91
Колір Темно-бежевий / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Зима
Уггі з овчини на фірмовій підошві UGG ™ для додаткової амортизації, зчеплення і довговічності. Висота халяви 19 см. Поверхня оброблена для відштовхування води і запобігання розлучень. По швах декоровані деталями стежки. На заднику шкіряний патч з тисненими логотипом UGG®. Халяву тонкої підгонки, тому чоботи не підійдуть для дівчат з великої гомілкою.
-58%
71
Колір Світло-коричневий / Склад підкладки Вовна / Декор Без декора / Сезонність Зима
Уггі з овчини на фірмовій підошві UGG ™ для додаткової амортизації, зчеплення і довговічності. Висота халяви 19 см. Поверхня оброблена для відштовхування води і запобігання разводов.На зовнішній стороні застібаються на металеву гудзик пірамідальної форми. По швах декоровані деталями стежки. Підкладка та устілка з овчини. На заднику трикотажний патч з логотипом UGG®.
-62%
371
381
391
401
Колір Чорний / Склад підкладки Натуральне хутро / Декор Бант / Сезонність Зима
-62%
381
391
401
Колір Чорний / Склад підкладки Натуральне хутро / Декор Без декора / Сезонність Зима
-64%
401
Колір Чорний / Склад підкладки Натуральна замша / Декор Без декора / Сезонність Зима
Шерсть всередині по всій довжині вироби. Комфортна повсякденне взуття з натуральних матеріалів.
-66%
39
Колір Чорний / Склад підкладки Натуральне хутро / Декор Без декора / Сезонність Зима
Комфортна повсякденне взуття з натуральних матеріалів. Шерсть всередині по всій висоті вироби.
-73%
381
Колір Синій / Склад підкладки Натуральне хутро / Декор Без декора / Сезонність Зима

Доступні варіанти доставки

 • KastaPost
 • Кур'єр
 • Justin
 • Нова Пошта
Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
Клієнти Black можуть замовляти товари з з безкоштовною доставкою в будь-яке з 121 відділення KastaPost з повним сервісом послуг:
 • примірочні в кожному відділенні
 • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
 • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
 • Миттєве повернення грошей на банківську картку
Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України. Також клієнти можуть безкоштовно повернути товар кур'єру при наступному кур'єрському замовленні
Примірка до оплати – KastaID
Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
 • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
 • приміряти товари без попередньої оплати
 • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
Ексклюзивні акції та пропозиції
Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
 • закриті акції та пропозиції
 • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
 • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
Швидка доставка товарів зі складу
Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

Ознайомитися з правилами Black
Підпишіться на цікаві пропозиції