triangle

  Туалетний папір

  потрібнички
  кешбек 2 ₴

  Туалетний папір без втулки, рожевого кольору, не має запаху. Виготовлений із екологічно чистої вторинної сировини з додаванням дизінфікуючих засобів із широким спектром антимікробної активності. Розмір: 200*90*400
  потрібнички
  кешбек 1 ₴

  Тришаровий папір туалетний Срібло виготовлений із 100% целюлози, має тиснення з ламінацією та перфорацію. Піклується про шкіру, даючи відчуття чистоти та комфорту. Розмір: 193*230*115
  кешбек 1 ₴
  -28%

  Luba Eco Family зволожений туалетний папір Ромашкова вода - екологічний туалетний папір для всієї родини. Він м'який і делікатний, а його формула містить 98% інгредієнтів натурального походження. Властивості: М'який і ніжний. Формула з освіжаючою ромашковою водою і молочною кислотою. Фізіологічний pH. 98% інгредієнтів натурального походження. Його можна зливати в унітаз. 100% біологічно розкладається. Призначений для всієї родини. Дерматологічно перевірено.
  кешбек 4 ₴
  -28%

  Туалетний папір Velvet Soft White складається з трьох шарів м'якого цигаркового паперу в поєднанні з ніжним рельєфним візерунком з фігурками ведмедиків. Кожен аркуш - це оптимальне поєднання міцності та оксамитової м'якості паперу Velvet. Velvet Soft White - спробуйте сьогодні!
  потрібнички
  кешбек 1 ₴

  Туалетний папір без втулки, з тисненням та перфорацією. Виготовлений із вторинної екологично чистої сировини, сірого кольору. Розмір: 200*90*400
  кешбек 1 ₴
  -45%

  Вологий туалетний папір Lovely Sensitive підходить для використання людям з чутливою шкірою. Дбайливо очищує, дарує відчуття чистоти і свіжості, зручні для використання в дорозі, на роботі, вдома. При попаданні в лужне середовище каналізації розчиняється (при змиванні не більше 3 аркушів за раз). Не містить спирту, силіконів і барвників. Підтримує природний баланс шкіри. Рівень pH - нейтральний. Підходить для щоденного використання.
  потрібнички
  кешбек 5 ₴

  Двошаровий папір туалетний Mildi Smart виготовлений із 100% целюлози, має тиснення з ламінацією та перфорацію. Особлива технологія виробництва забезпечує міцність , м’якість та комфорт при використанні. Розмір: 280*420*110
  потрібнички
  кешбек 2 ₴

  Тришаровий папір туалетний Дитячий виготовлений із 100% целюлози, має тиснення з ламінацією та перфорацію. Особлива технологія виробництва забезпечує міцність, м’якість та комфорт при використанні. Розмір: 193*230*115
  кешбек 1 ₴

  Вологий туалетний папір Kokett Sensitiv підходить для використання людям з чутливою шкірою. Дбайливо очищує, дарує відчуття чистоти і свіжості, зручні для використання в дорозі, на роботі, вдома. При попаданні в лужне середовище каналізації розчиняється (при змиванні не більше 3 аркушів за раз). Не містить спирту, силіконів і барвників. Підтримує природний баланс шкіри. Рівень pH - нейтральний. Підходить для щоденного використання.
  кешбек 1 ₴
  -45%

  Дбайливо очищує, дарує відчуття чистоти і свіжості. Зручні для використання в дорозі, на роботі, вдома. При попаданні в лужне середовище каналізації розчиняється (при змиванні не більше 3 аркушів за раз). Не містить спирту, силіконів і барвників. Підтримує природний баланс шкіри. Підходить для щоденного використання.
  потрібнички
  кешбек 1 ₴

  Чотиришаровий папір туалетний Золото виготовлений із 100% целюлози, має тиснення з ламінацією та перфорацію. Поєднує в собі оптимальний баланс між міцністю і шовковою ніжністю для максимального комфорту при використанні . Розмір: 193*230*115 см.
  -21%

  Туалетний папір Selpak 3 шари 32 рулони – це високоякісний і надійний товар, який забезпечить комфорт і гігієну в вашій ванній кімнаті. З його допомогою ви можете насолоджуватися м'якістю і міцністю цього паперу, забезпечуючи надійний захист від ірритацій і запахів. З рулонами Selpak ви зможете бути спокійні, знаючи, що у вас завжди є запас чистого туалетного паперу. Замовте прямо зараз і переконайтеся в його високій якості!
  кешбек 4 ₴
  -28%

  Туалетний папір «Оксамитова ромашка та алое», виготовлений із трьох шарів тонкого цигаркового паперу, м’який і має м’який, натхненний природою аромат. Завдяки елегантному тисненню та принту він також стане ідеальною прикрасою для вашої ванної кімнати. Оксамитова ромашка та алое - гігієна та декор, натхненний природою.
  потрібнички

  Двошаровий папір туалетний Mildi Smart виготовлений із 100% целюлози, має тиснення з ламінацією та перфорацію. Особлива технологія виробництва забезпечує міцність , м’якість та комфорт при використанні. Розмір: 187*210*105
  кешбек 1 ₴
  -28%

  Luba Eco Family зволожений туалетний папір Ромашкова вода - екологічний туалетний папір для всієї родини. Він м'який і делікатний, а його формула містить 98% інгредієнтів натурального походження. Властивості: М'який і ніжний. Формула з освіжаючою водою з алое вера і молочною кислотою. Фізіологічний pH. 98% інгредієнтів натурального походження. Його можна зливати в унітаз. 100% біологічно розкладається. Призначений для всієї родини. Дерматологічно перевірено.
  потрібнички
  кешбек 6 ₴

  Двошаровий папір туалетний Mildi Smart виготовлений із 100% целюлози, має тиснення з ламінацією та перфорацію. Особлива технологія виробництва забезпечує міцність , м’якість та комфорт при використанні. Розмір: 373*420*110
  кешбек 1 ₴
  -45%

  Дбайливо очищує, дарує відчуття чистоти і свіжості, зручні для використання в дорозі, на роботі, вдома. При попаданні в лужне середовище каналізації розчиняється (при змиванні не більше 3 аркушів за раз). Не містить спирту, силіконів і барвників. Підтримує природний баланс шкіри. Підходить для щоденного використання.
  кешбек 6 ₴
  -26%

  Туалетний папір «Оксамитова ромашка та алое», виготовлений із трьох шарів тонкого цигаркового паперу, м’який і має м’який, натхненний природою аромат. Завдяки елегантному тисненню та принту він також стане ідеальною прикрасою для вашої ванної кімнати. Оксамитова ромашка та алое - гігієна та декор, натхненний природою.
  кешбек 4 ₴
  -28%

  Туалетний папір Velvet Delicate White ecoROLL складається з трьох шарів м'якого цигаркового паперу в поєднанні з ніжним рельєфним малюнком з фігурками ведмедиків. Папір створювався з урахуванням природи, тому чотири рулони подвійної довжини - ecoROLL замінюють вісім звичайних рулонів паперу. В результаті для упаковки ecoROLL використовувалося менше пластику, що призвело до зменшення кількості відходів. Крім того, продукт займає менше місця під час транспортування, що означає менше вантажівок для транспортування продуктів і, таким чином, зменшення кількості вихлопних газів, що утворюються в повітрі. Це унікальна пропозиція: зручність, економія та економія місця у ванній!
  кешбек 3 ₴

  Туалетний папір Velvet Soft White складається з трьох шарів м'якого цигаркового паперу в поєднанні з ніжним рельєфним візерунком з фігурками ведмедиків. Кожен аркуш - це оптимальне поєднання міцності та оксамитової м'якості паперу Velvet. Velvet Soft White - спробуйте сьогодні!

  Туалетний папір Кохавинка - безгільзовий одношаровий туалетний папір, який виготовляється з вторинної целюлози. Матеріал проходить термічну обробку. Туалетний папір Кохавинка відрізняється тисненням, м'якістю, але в той же час щільною текстурою і є оптимальним співвідношенням ціни та якості. Папір має щільну текстуру і добре поглинає вологу. В одній упаковці 8 рулонів туалетного паперу Кохавинка. Такий формат упаковки ідеально підійде для будинку, офісу, громадських закладів.
  кешбек 1 ₴
  -45%

  Дбайливо очищає, дарує відчуття чистоти та свіжості, зручні для використання в дорозі, на роботі, вдома. У разі потрапляння в лужне середовище каналізації розчиняється (у разі змивання не більш ніж 3 аркуші за раз). Не містить спирту, силіконів і барвників. Підтримує природний баланс шкіри. Рівень pH — нейтральний. Підходить для повсякденного використання.
  кешбек 4 ₴
  -28%

  Туалетний папір Velvet Camomile and Aloe ecoROLL — це екологічно чистий, м’який продукт, виготовлений із трьох шарів ніжного цигаркового паперу та збагачений м’яким ароматом ромашки. Завдяки витонченому тисненню та принту стане ідеальною прикрасою для вашої ванної кімнати. Папір створювався з урахуванням природи, тому чотири рулони подвійної довжини - ecoROLL замінюють вісім звичайних рулонів паперу. В результаті для упаковки ecoROLL використовувалося менше пластику, що призвело до зменшення кількості відходів. Крім того, продукт займає менше місця під час транспортування, що означає менше вантажівок для транспортування продуктів і, таким чином, зменшення кількості вихлопних газів, що утворюються в повітрі. Безумовно, це унікальна пропозиція: зручність, економія та екологічність!
  потрібнички
  кешбек 2 ₴

  Двошаровий папір туалетний Mildi Smart виготовлений із 100% целюлози, має тиснення з ламінацією та перфорацію. Особлива технологія виробництва забезпечує міцність , м’якість та комфорт при використанні. Розмір: 187*315*210

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди