triangle

  Паперові рушники Zewa (Зева) Premium Decor - незамінний помічник сучасної господині. Вони міцні, володіють хорошими поглинаючою здатністю можуть застосовуватися для витирання рук під час переодягання дитини і для протирання пеленального столика. Лінії перфорації, які присутні в рулонах кухонних рушників, забезпечують зручність відриву листів, і дозволяє економно використовувати рушники. Основні переваги: сучасний дизайн в поєднанні з компактністю зроблені з міцного якісного матеріалу двошарові і м'які по текстурі мають хороші вбираючі здатності не викликають свербіння і подразнення оснащені лінією перфорації швидко і легко очищають від забруднень практичні і зручні у використанні Характеристики Склад: 100% целюлоза Кількість рулонів: 2 шт. Колір білий Виробник: SCA.

  Двошарові кухонні паперові рушники Фрекен Бок XXL з центральним витягом в унікальному мега-форматі 500 листів забезпечують економність і практичність покупки, оскільки 1 такий мега-рулон замінює 10 стандартних рулонів рушників. Рушники призначені для щоденного домашнього використання. Ідеальні для сушіння рук, при приготуванні їжі, для прибирання. Для того, щоб взяти лист, не потрібно розмотувати рулон, досить потягнути від центру рушник на себе. Така зручність робить використання більш економним і практичним. Основні переваги: економно зручно практично Характеристики Кількість листів: 500 Розмір: 23х22,5 см, в рулоні 110 м Склад: 100% целюлоза Щільність: 2 шари Колір: білий з тисненням Виробник: Біосфера, Італія.
  -30%

  двухслойные рулонные бумажные полотенца незаменимы на кухне. Они просты в использовании. Белого цвета, что еще больше подчеркнет чистоту вашего дома. Прочные, обладают хорошими впитывающими свойствами, могут применяться для вытирания рук во время переодевания ребенка и для протирания пеленального столика. Линии перфорации, которые присутствует в рулонах кухонных полотенец, обеспечивают удобство отрыва листов, и позволяет экономно использовать полотенца.

  Паперові рушники Perfex (Перфекс) Delux призначені для широкого використання в домашньому побуті. Ці паперові рушники міцні, володіють хорошими поглинаючою здатністю можуть застосовуватися для витирання рук під час переодягання дитини і для протирання пеленального столика. Лінії перфорації забезпечують зручність відриву листів і дозволяють економно використовувати рушники. Основні переваги: зроблені з міцного якісного матеріалу тришарові і м'які по текстурі мають високі адсорбуючі властивості оснащені лінією перфорації і тисненням не містять барвників і штучних ароматів не викликають алергічних реакцій та подразнення дерматологічне тестування підтверджує безпеку продукції Характеристики Матеріал: 100% целюлоза Щільність: 3 шари Кількість листів в рулоні: 45 шт. Кількість рулонів: 2 шт. Колір білий Виробник: Drenik ND, Сербія.

  Одноразові паперові рушники торгової марки Grite знадобляться на кожній кухні. З їх допомогою легко підтримувати чистоту і порядок в будинку. Рушники виготовлені з високоякісного 100% натуральної сировини, без домішок. Багатошарові целюлозні вироби міцні і надійні, але разом з тим вони м'які і приємні на дотик.
  На товар діє Black

  Паперові рушники з малюнком Zewa Wisch & Weg - це яскравий стиль життя. Два щільних шару міцних рушників забезпечують легке видалення сухих і вологих забруднень. Завдяки барвистому дизайну, вони піднімають настрій і прикрашають ваш будинок. 2 рулони в упаковці, 72 аркуша. Переваги: зберігають цілісність у вологому стані. Можливість використання кілька разів (викрутити і використовуй знову). Заміна звичайних ганчірок (більш гігієнічно і економно). Не залишає волокна при митті вікон і дзеркал. Швидко вбирають велику кількість рідини.

  Паперові рушники Grite Family XL є чудовим одношаровим продуктом високої якості, виготовленим з целюлози. Вони можуть замінити 12 звичайних рулонов.Прі генеральному прибиранні такий помічник високої міцності, відмінно вбирає вологу просто незамінний. З ним ефективність підвищиться на 100% Ці паперові рушники розраховані на 250 відривів. Вони стануть фаворитом серед аналогів і будуть відмінно справлятися з поставленим задачей.Размер листа: 224х180 мм; Довжина рулону: 45 м.

  Паперові рушники Selpak (Селпак) - тришарові м'які паперові рушники, призначені для використання в домашньому побуті. Рушники з відмінною поглинанням і міцністю, виготовлені з 100% целюлози. Рушники відмінно підійдуть для: протирання поверхонь полірування посуду очищення дитячих іграшок від пилу очищення в важкодоступних місцях витирання пролитої рідини витирання рук після миття протирання малюка після їжі Характеристики Щільність: 3 шари Матеріал: 100% целюлоза Колір білий Упаковка: поліпропіленова плівка Кількість в упаковці: 12 рулонів Виробник: Biosphere Corporation.

  3 шари / 230 відривів

  Листові паперові рушники Grite Ecological створені для тих, хто використовує багато паперових рушників. Міцні і відмінно вбирають вологу рушники будуть просто незамінні в прибиранні. Рушники Grite Ecological це: - Гігієна і комфорт за економною цене.- Можливість легко і зручно витягувати по одному лісту.- Повністю закрита поліетиленова упаковка - гігієнічне решеніе.- Легко відкривається упаковка.

  Паперові рушники Zewa - двошарові м'які паперові рушники, призначені для використання в домашньому побуті.

  Паперові рушники Zewa (Зева) 2 в 1 - двошарові м'які паперові рушники, призначені для використання в домашньому побуті. Тепер паперові рушники стали в два рази більше, завдяки новомодному, унікально-стильному дизайну. Паперові рушники Zewa зручні не тільки у використанні, але і в зберіганні. Замість двох рулонів - один, який більш компактний, але при цьому поєднує в собі ту саму кількість листів. Зроблені паперові рушники з високоякісного і Ультраміцне матеріалу. Мають чудові вбираючими здібностями. Не містять шкідливих речовин і не викликають свербіння і подразнення. Як і всі рушники, оснащені лінією перфорації, що забезпечує зручність відриву листів і дозволяє економно їх витрачати. Рушники відмінно підійдуть для: протирання поверхонь полірування посуду очищення дитячих іграшок від пилу очищення в важкодоступних місцях витирання пролитої рідини витирання рук після миття протирання малюка після їжі Основні переваги: сучасний дизайн в поєднанні з компактністю зроблені з міцного якісного матеріалу двошарові і м'які по текстурі мають хороші вбираючі здатності не викликають свербіння і подразнення оснащені лінією перфорації швидко і легко очищають від забруднень практичні і зручні у використанні Характеристики Довжина: 30 м Кількість листів: 120 шт. Кількість шарів: 2 Колір білий Виробник: SCA.

  Економні, двошарові, листові рушники відмінно вбирають вологу, надійні і зручні у використанні. Забезпечують особисту гігієну і комфорт. Рекомендуються до використання в гігієнічних приміщеннях підприємств інтенсивної відвідуваності: в школах, кінотеатрах, торгових центрах, установах швидкого харчування, на заправних станціях, залізничних та автобусних вокзалах. Розмір листа: 25x23 см.

  Паперові рушники "Обуховський" Обухів - це зручний і надійний помічник на кухні. Завдяки збереженню природних целюлозних волокон він прекрасно поглинає вологу, тому обов'язково стане незамінним атрибутом в вашому доме.Размер рулону: 230х220 мм.
  На товар діє Black

  Кухонні паперові рушники торгової марки Фрекен БОК стануть відмінними помічниками на кухні і в будинку в цілому. Рушники знадобляться при приготуванні їжі, для сушіння рук, овочів, м’яса, риби, для видалення жиру, сервіровки й збирання. Рулон складається з 125 відривних аркушів розміром 22 x 22.5 см і може замінити 3 стандартних рулона паперових рушників. Листи можна витягати як зовні, так і зсередини рулону.

  Двошарові рушники Zewa Плюс (Зева Плюс) мають 2 шари паперу, що робить їх зручними у використанні.   Вони міцні, володіють хорошими поглинаючою здатністю можуть застосовуватися для витирання рук під час переодягання дитини і для протирання пеленального столика. Лінії перфорації, які присутні в рулонах кухонних рушників, забезпечують зручність відриву листів, і дозволяє економно використовувати рушники. Основні переваги: сучасний дизайн в поєднанні з компактністю зроблені з міцного якісного матеріалу двошарові і м'які по текстурі мають хороші вбираючі здатності не викликають свербіння і подразнення оснащені лінією перфорації швидко і легко очищають від забруднень практичні і зручні у використанні Характеристики Довжина: 15 м Кількість листів: 60 шт. Кількість шарів: 2 Кількість рулонів: 2 шт. Колір білий Виробник: SCA.

  Тришарові кухонні паперові рушники Soffione (Софион) Grande Extra призначені для широкого використання в домашньому побуті. Основні переваги: - Виготовлені з 100% первинної целлюлози.- Тришарові і м'які по текстуре.- Надають безпечний комфорт сім'ї і допомагають створювати затишок в домі. - 1 рулон має в собі 400 відривів. - Продукція європейського рівня - Кількість листів в рулоні: 400 шт.

  кухонные полотенца Zewa Плюс имеют двойной слой, что делает их впитывающий слой еще более эффективным. Они удобны в использовании. Являются прочными, моментально впитывают влагу. Предназначено для вытирания рук после водных процедур, во время переодевания ребенка, а также для употребления в бытовых целях. Имеют линии перфорации, которые создают удобства в использовании, а также экономию

  Вони стануть в нагоді для приготування їжі, витирання рук, м'яса, овочів, риби, видалення жиру з продуктів харчування після попередньої термічної обробки. Всі рушники в рулоні скріплені між собою, їх потрібно відривати. Зручні у використанні і знайдуть широке застосування в вашому домі. Завдяки хорошій міцності паперових виробів одного рулону рушників вистачить надовго.

  Одноразові паперові рушники Grite комфортні і зручні у використанні. Вони стануть незамінним помічником у побуті або на відпочинку. Рушники добре вбирають вологу, відрізняються міцністю і надійністю. Разом з тим, вони м'які і приємні на дотик.

  Одношарові рушники мають високу вологопоглинаючі здатністю, що забезпечує економічність витрачання виробів. Дбайливо ставляться до скляної та керамічної посуді, кухонних меблів, делікатним робочих поверхонь. Рушники міцні і надійні, але в той же час вони м'які і приємні на дотик. З ними вдасться заощадити час на прибирання, до того ж покупка целюлозних виробів в рулоні не вдарить по кишені.

  Двошарові паперові рушники. М'які, міцні вироби, метою яких є повсякденне забезпечення гігієни та комфорту, виробляються з 100% евкаліптової целюлози. Розмір листа: 224х180 мм.

  бумажные полотенца Selpak отличаются высокой впитываемостью и прочностью. Их с легкостью можно использовать для разных дел на кухне. Помимо того, что они помогут поддержать чистоту, их можно использовать для просушки овощей до тепловой обработки и удаления остатков жира после свежеобжаренный еды. Готовка с кухонными полотенцами станет более быстрой и приятной

  бумажные полотенца Selpak отличаются высокой впитываемостью и прочностью. Их с легкостью можно использовать для разных дел на кухне. Помимо того, что они помогут поддержать чистоту, их можно использовать для просушки овощей до тепловой обработки и удаления остатков жира после свежеобжаренный еды. Готовка с кухонными полотенцами станет более быстрой и приятной

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 133 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди