triangle
  Колір
  Кількість основних відділень
  -56%
  Приналежність Жінкам / Колір Бордовий / Склад Натуральна шкіра
  Ділова сумка підходить для папок формату А4. Виконана з натуральної шкіри з ламінованим захисним покриттям. З боків тисненням текстура під змію. Заміри вироби (см): висота 30, ширина 38, ширина дна 11.5. Усередині сумка має 2 відділення з перегородкою на блискавці та кишені. Так само є зовнішній кишеню для телефону. У комплекті довга регульована ручка.
  На товар діє Black
  -55%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Штучна шкіра / Фасон Крос боді
  3 * 19 * 11 см.
  -80%
  Приналежність Жінкам / Колір Сірий / Склад верха Текстиль / Фасон Сумка-корзина
  сумка на три відділення на блискавці, всередині два накладних кишені, одна на блискавці, висота: 27 см, ширина: 40 см, глибина: 5 см, висота ручки 24 см
  -46%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Екошкіра
  Якісні сумки від українського виробника
  На товар діє Black
  -76%
  Приналежність Жінкам / Колір Сірий / Склад Екошкіра / Фасон Шопер
  Сумка з застібкою на блискавку, всередині один прорізний кишеню, накладна кишеня, розмір: 30х45х13 см, висота ручки 26 см.
  -47%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Екошкіра
  WeLassie - міжнародна виробничо-торгова група компаній, заснована в Україні, виробник - жіночих сумок. Продукція «WeLassie» за період вироби зарекомендували себе хорошим стабільним рівнем якості і пройшли випробування часом. «WeLassie» регулярно оновлює свій модельний ряд. Всі моделі розробляються з урахуванням прогресивних тенденцій моди. Завдяки використанню сучасних виробничих технологій поряд з хорошим обладнанням вдається домогтися досить недорогий ціни на вироби при дуже хорошій якості. Це є основною концепцією «WeLassie». Розмір: 20х8х26 см. Колір: Чорний. Матеріал: Екокожа. Відправка протягом 1-2х робочих днів!
  -71%
  Приналежність Унісекс / Колір Сірий / Склад Текстиль
  Універсальна поясна сумка-бананка. Довгий, регульований, поясний ремінь, що дозволяє комфортно носити сумку на поясі і через плече на груди. Максимальна довжина ременя 77см. Ремінь пришитий до сумки. Легка, матеріал щільний. Сумка закривається на блискавку. Одне основне відділення. На лицьовій стороні дві кишені на блискавці. Зовні з тильного боку, прорізна кишеня на блискавки. Зручна для носіння телефону і дрібних речей. Ширина 36 см, висота 14см.
  На товар діє Black
  -45%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Екошкіра / Фасон Планшет
  Розміри (X * Y * Z): 29 * 33 * 5 см. У комплект входить плечовий ремінь, довжина якого становить 150 см. Модель має дві незнімні ручки для перенесення в руці. Їх довжина не регулюється і складає 44 см, а висота від крайньої точки ручки до сумки - 16 см. Кількість основних відділень: 1. Всередині модель має прорізна кишеня на блискавці і 2 накладних. Додаткові відділення: 1. На тильній стороні є один прорізний кишеню на блискавки. Аксесуар придатний для носіння на плечі, через плече. Модель закривається за допомогою блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Модель упакована в поліетиленовий пакет.
  -96%
  Приналежність Жінкам / Колір Хакі / Склад Екошкіра
  сумка на одне основне відділення, всередині кишеню перегородка на блискавці, один прорізний кишеню на блискавці, два накладних кишені. Розмір 30х28х14 см, висота ручок 16 см, в комплекті плечовий ремінь
  На товар діє Black
  -59%
  Приналежність Жінкам / Колір Сливовий / Склад Натуральна шкіра, Натуральная замша / Фасон Каркасна сумка
  Жіноча замшева сумка Alex Rai. Виготовлена з натуральної замші і шкіри. Під клапаном додатково закривається на блискавку. Три відділення. Усередині центрального відділення є подвійний відкритий кишеню і кишеню на блискавки. Зовні сумки на зворотному боці є кишеня на блискавці. Дно сумки жорстке. У комплекті регульований плечовий ремінь і широкий ремінь. Розмір (см.) 27 * 17 * 12.
  На товар діє Black
  -45%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  кількість основних відділень: 1. Сумка має один прорізний кишеню на блискавки. На лицьовій стороні сумки є два прорізних кишені на блискавці. На тильній стороні є прорізна кишеня на блискавки. Сумка має плечовий ремінець регульованої довжини (максимально - 137 см). Аксесуар можна носити в руці, на плечі, через плече. Колір фурнітури: срібло. Розміри: 19,5х21 (висота сумки з клапаном) х2 см. Обсяг сумки можна збільшити, розстебнувши спеціальну блискавку, яка проходить по дну і бічних стінок сумки. Модель закривається за допомогою клапана на магнітній кнопці
  На товар діє Black
  -72%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Фасон Планшет
  Сумка PAOLO з натуральної шкіри з регульованим плечовим ременем. Основне відділення на застібці-блискавки, всередині для зручності передбачений виразний кишеню. На передній панелі розташований накладна кишеня для дрібних речей, а на задній - виразний кишеню на блискавки. Підкладка - текстиль, її колір може змінюватися виробником. Ширина 18 см, висота 21 см, глибина 1,5 см, довжина ременя 136 см. Вага 0,25 кг. Відтінок вироби на фото може незначно відрізнятися від істинного кольору, що безпосередньо залежить від налаштувань вашого монітора, екрану.
  На товар діє Black
  -77%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Екошкіра / Фасон Поясна сумка
  Сумка-бананка чоловіча з еко-шкіри, є один основний відділ на блискавці. На лицьовій стороні три кишені з них два на блискавки. Розмір 30х26 см. Довжина ручки: 108 см.
  На товар діє Black
  -55%
  Приналежність Жінкам / Колір Світло бежевий / Склад Штучна шкіра / Фасон Хобо
  Розмір: 19х17х5 см.
  -66%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Текстиль / Фасон Шопер
  Практичний вибір для активного відпочинку, повсякденного носіння. Високоякісний матеріал захищає вміст від вологи і бруду. Вам доступно містке основне відділення. Універсальний дизайн доповнить ваш стильний спортивний образ. Розмір 41х39х15 см.
  На товар діє Black
  -46%
  Приналежність Жінкам / Колір Сірий / Склад Штучна шкіра
  Модна, невелика жіноча сумка Міккі Маус. Сумка акуратна, функціональна, підійде як для прогулянки, так і для повсякденного використання. Виконана з якісного матеріалу. Виглядає дуже стильно і яскраво. Плечовий ремінь регулюється по довжині, виконаний з аналогічного матеріалу. Фурнітура сумочки якісна. Параметри Розміри (Д * В * Ш): 14 х 16 х 8 см. Матеріал виробу: Штучна шкіра. Матеріал підкладали: щільна тканина.
  На товар діє Black
  -72%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  Сумочка NAIMA з натуральної шкіри з бахромою і ручками-ланцюжками з можливістю їх трансформації в плечовий ремінь. Одне основне відділення застібається на магнітну кнопку, всередині виразний кишеню на блискавки. Підкладка - текстиль, її колір може змінюватися виробником. Ширина 20 см, висота 23 см, глибина 20 см, висота ручок 30 см, а при використанні в ролі плечового ременя довжина його становитиме 120 см. Вага 0,4 кг. Відтінок вироби на фото може незначно відрізнятися від істинного кольору, що безпосередньо залежить від налаштувань вашого монітора, екрану.
  На товар діє Black
  -56%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  Розміри: 20х18х7,5 см. кількість основних відділень: 1. Аксесуар має один прорізний кишеню на блискавці і одна накладна кишеня. На лицьовій і тильній сторонах сумки є по одному Прорізна кишені на блискавці. Сумка має плечовий ремінець регульованої довжини (максимально - 140 см). Аксесуар можна носити в руці, на плечі, через плече. Модель закривається за допомогою блискавки і клапана на магнітній кнопці. Документи формату А4 не поміщаються в сумку. Увага! Залежно від налаштувань монітора відтінок виробу може відрізнятися від дійсності
  На товар діє Black
  -75%
  Приналежність Жінкам / Колір Срібний / Склад Екошкіра / Фасон Шопер
  Сумка з застібкою на блискавку, всередині один прорізний кишеню, накладна кишеня, розмір: 33х50х16 см, висота ручки 20 см.
  На товар діє Black
  -86%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорно-білий / Склад Екошкіра / Фасон Крос боді
  Сумка - клатч на одне відділення, всередині один прорізний кишеню на блискавки. Розміри: 33х21х4 см.
  На товар діє Black
  -44%
  Приналежність Жінкам / Колір Світло-коричневий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  26х19х6 см.
  На товар діє Black
  -72%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  Невелика сумка VIOLETTA з натуральної шкіри з регульованим ременем. Основне відділення застібається на блискавку, всередині виразний кишеню на блискавки і один виразний для дрібних речей. На задній панелі знаходиться виразний кишеню на блискавки. Підкладка - текстиль, її колір може змінюватися виробником. Ширина 23 см, висота 17 см, глибина 10 см, довжина ременя 135 см. Вага 0,3 кг. Відтінок вироби на фото може незначно відрізнятися від істинного кольору, що безпосередньо залежить від налаштувань вашого монітора, екрану.
  -47%
  Приналежність Жінкам / Колір Темно-коричневий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  виконана з натуральної шкіри з ламінованим захисним покриттям. Фурнітура темно-сіра. Заміри вироби (см): висота 20, ширина 26, дно 10. Довга ручка через плече 122 см, регулюється. Є так само коротка ланцюжок 55 см в комплекті. Має 2 відділу з перегородкою, додатково кишеньки. Застібка - блискавка і магнітна кнопка
  На товар діє Black
  -61%
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Склад Штучна шкіра / Фасон Крос боді
  7,5х29х23 см.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 414 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  5% кешбеку з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 5% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди