triangle
  Приналежність
  Колір
  Кількість основних відділень
  На товар діє Black
  799 грн
  2 999 грн
  Борсетки Stefania бордова кежуал
  2
  Склад натуральна шкіра / Колір Бордовий / Стиль Кежуал
  Сумка-барсетка з натуральна шкіри / Розміри: 23 х 13 х 4,3 см
  На товар діє Black
  Склад текстиль, штучна шкіра / Колір Чорний / Стиль Кежуал / Кількість основних відділень 1 / Застібка Блискавка
  Розміри (X * Y * Z): 15х18х7 см.Матеріал вироби: кожзам. Матеріал підкладки: щільна ткань.Цвет вироби: черний.Цвет фурнітури: чорне серебро.Колічество основних відділень: 1. Додаткові відділення: 1. Закривається за допомогою молніі.На лицьовій стороні є 2 кишені на блискавці. На тильній стороні є один прорізний кишеню на блискавки. Модель має незнімну ручку для перенесення в руці. Модель має незнімний плечовий ремінь регульованої довжини (максимально 165 см). Аксесуар придатний для носіння в руці, на плечі і через плече. Модель закривається на блискавку. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Модель упакована в поліетиленовий пакет. Гарантія: 1 місяць. Країна походження торгової марки VALIRIA FASHION і країна-виробник - Китай.
  На товар діє Black
  Склад натуральна шкіра / Колір Чорний / Стиль Кежуал / Кількість основних відділень 2 / Застібка Блискавка
  Борсетки з натуральної шкіри. Зовні дві врізні кишені на блискавці і один накладної з клапаном на магніті. Всередині два відділення на блискавці. Розмір: 22х16х6 см. У комплекті ремінь.
  Склад Штучна шкіра / Колір Чорний / Стиль Кежуал
  Розміри (X * Y * Z): 15 * 18 * 7 см. Матеріал виробу: кожзам. Матеріал підкладали: щільна тканина. Колір вироби: чорний. Колір фурнітури: чорне срібло. Кількість основних відділень: 1. Додаткові відділення: 1. Закривається за допомогою блискавки. На лицьовій стороні є 2 кишені на блискавці. На тильній стороні є один прорізний кишеню на блискавки. Модель має незнімну ручку для перенесення в руці. Модель має незнімний плечовий ремінь регульованої довжини (максимально 165 см). Аксесуар придатний для носіння в руці, на плечі і через плече. Модель закривається на блискавку. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Модель упакована в поліетиленовий пакет.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Кежуал
  Кількість основних відділень: 2. На лицьовій стороні є один накладна кишеня на магнітній кнопці і прорізна кишеня на блискавки. На тильній строне є прорізна кишеня на блискавки. Борсетки має ручку для перенесення моделі в руці. Довжина ручки стабільна. У комплект з аксесуаром додається знімний плечовий ремінь регульованої довжини (максимально - 140 см). Аксесуар можна носити в руці, на плечі і через плече. Дно борсетки ущільнене. Підкладали виготовлена з щільної тканини. Матеріал: натуральна шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: чорне срібло. Розміри (X * Y * Z): 20 * 23 * 8 см. Модель закривається за допомогою блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в борсетку. Країна походження торгової марки TuNoNа - Туреччина.
  Склад Штучна шкіра / Колір Чорний / Стиль Кежуал
  Кількість основних відділень: 2. борсетки-сумка має прорізна кишеня на блискавці, дві кишені для зберігання мобільного телефону, різних портативних гаджетів і дрібниць. Додаткові відділення: 1. На лицьовій стороні сумки є накладна кишеня. На тильній стороні борсетки-сумки є прорізна кишеня на блискавки. Виріб має незнімний плечовий ремінь. Довжина ременя регулюється за допомогою металевої пряжки від 80 до 134 см. Аксесуар придатний для носіння на плечі, через плече. Матеріал підкладали: щільна тканина. Матеріал вироби: кожзам. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 23,5 * 31 * 6 см. Модель закривається за допомогою блискавки, а також клапана на двох потайних магнітних кнопках. Центральне відділення також закривається на блискавку. Документи формату А4 не поміщаються в аксесуар. Виріб упаковано в поліетиленовий пакет. Країна походження ТМ BONIS - Китай.
  Склад Штучна шкіра / Колір Чорний / Стиль Кежуал
  Розміри (X * Y * Z): 15 х 19 х 8 см. Матеріал: Штучна шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: чорний. Підкладали виготовлена з тканини.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Кежуал
  Кількість основних відділень (для купюр): 2.Дополнітельние відділення: 2. Відділення для SIM-карт: 2. Відділення для документів, фотокарт і пропусків: 3 (мають прозорі віконця). Відділення для візиток, банківських і дисконтних карт: 7. Відділення для дрібниці: 1. Монетниця закривається за допомогою клапана і механічної кнопки. Матеріал вироби: шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 12 * 9,5 * 2,2 см. Ширина в розкритому вигляді - 24 см. Аксесуар закривається за допомогою хлястика на механічній кнопці. Виріб упаковано в фірмову картонну коробку. Країна походження ТМ Karya - Туреччина.
  Склад Шкіра під крокодила / Колір Чорний / Стиль Кежуал
  Увага! Залежно від налаштувань монітора відтінок виробу може відрізнятися від дійсності. Будь ласка, зробіть перевірку кольору на декількох комп'ютерах або уточніть цю інформацію у наших менеджерів. Кількість основних відділень: 2. Усередині є 8 кишеньок для візиток, банківських і дисконтних карт, 2 горизонтальних накладних кишені, відділення для смартфона. На зовнішній стороні є прорізна кишеня на блискавки. У комплект до моделі додається знімний зап'ястної ремінець-петля. Його довжина не регулюється і складає 22 см. Борсетки придатна до носіння в руці, на зап'ясті. Виріб має жорсткий каркас. Це означає, що воно не буде м'ятися і деформуватися в процесі використання. Матеріал покладаючи: щільна тканина. Матеріал вироби: шкіра під крокодила. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Зовнішні розміри: 20,5 * 11,5 * 2,5 см. Виріб закривається за допомогою блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Виріб упаковано в фірмову картонну коробку.Страна походження торгової ма
  Склад шкіра / Колір Коричневий / Стиль Кежуал
  Кількість основних відділень (для купюр): 2. Відділення для документів, фотокарт і пропусків: 1 (має прозоре віконце). Відділення для візиток, банківських і дисконтних карт: 6. Додаткові відділення: 1. Матеріал вироби: шкіра. Відділення для дрібниці закривається за допомогою блискавки. Колір коричневий. Колір фурнітури: бронза. Розміри (X * Y * Z): 9 * 17,5 * 1,5 см. Аксесуар виготовлений без застібки. Виріб упаковано в картонну коробку. Країна походження ТМ Tony Bellucci - Туреччина.
  Склад шкіра / Колір Синій / Стиль Кежуал
  Зовнішні розміри: 22 х 14 х 5 см.Матеріал підкладали: ткань.Матеріал вироби: кожа.Цвет: сіній.Цвет фурнітури: серебро.Колічество основних відділень: 2. Всередині є кишеня-перегородка на блискавці, накладна кишеня, прорізна кишеня на блискавці , органайзер для візиток, банківських і дисконтних карт.На тильній стороні борсетки розташований прорізна кишеня на блискавки. Борсетки має зручну ручку для перенесення в руці (фіксація тильного боку долоні). Довжина ручки не меняется.В комплект до моделі додається знімний зап'ястної ремінець-петля. Його довжина не регулюється і складає 21 см. Борсетки придатна до носіння в руці, на зап'ясті. Аксесуар закривається за допомогою молніі.Документи формату А4 не поміщаються в ізделіі.Ізделіе упаковано в тканинний чехол.Страна походження торгової марки Karya - Туреччина.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Кежуал
  Розміри (X * Y * Z): 12,5 х 9 х 2 см. Ширина в розкритому вигляді: 21 см. Колір: чорний. Виріб виконаний без фурнітури. Матеріал вироби: шкіра. Кількість відділень для купюр: 2. Відділення для карт: 8.
  Склад шкіра / Колір Коричневий / Стиль Кежуал
  Розміри (X * Y * Z): 11,5 х 9,5 х 2 см. Ширина в розкритому вигляді: 22,5 см. Колір: чорний, коричневий. Виріб виконаний без фурнітури. Матеріал вироби: шкіра. Кількість відділень для купюр: 2. Відділення для карт: 5. Відділення з прозорим віконцем: 1.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Кежуал
  Кількість основних відділень: 1. Всередині є 15 кишеньок для візиток, банківських і дисконтних карт, 2 горизонтальних накладних кишені, 1 кишеня для пропусків, фотокарт і дрібних документів (з прозорим віконцем), 2 відділення для купюр, розмежовані кишенею-перегородкою на блискавці. Аксесуар придатний до носіння в руці. Виріб має жорсткий каркас. Це означає, що воно не буде м'ятися і деформуватися в процесі використання. Підкладали виготовлена зі шкіри. Матеріал шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Зовнішні розміри: 21 * 12 * 2,5 см. Виріб закривається за допомогою блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Виріб упаковано в картонну коробку. Країна походження ТМ BOND - Туреччина.
  Склад шкіра / Колір Коричневий / Стиль Кежуал
  Кількість основних відділень (для купюр): 2. Відділення для документів, фотокарт і пропусків: 1 (має прозоре віконце). Відділення для візиток, банківських і дисконтних карт: 6. Додаткові відділення: 1. Матеріал вироби: шкіра. Відділення для дрібниці закривається за допомогою блискавки. Колір коричневий. Колір фурнітури: бронза. Розміри (X * Y * Z): 9 * 17,5 * 1,5 см. Аксесуар виготовлений без застібки. Виріб упаковано в картонну коробку. Країна походження ТМ Tony Bellucci - Туреччина.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Кежуал
  Розміри (X * Y * Z): 11,5 х 9,5 х 2 см. Ширина в розкритому вигляді: 22,5 см. Колір: чорний, бордовий. Виріб виконаний без фурнітури. Матеріал вироби: шкіра. Кількість відділень для купюр: 2. Відділення для карт: 5. Відділення з прозорим віконцем: 1.
  Склад шкіра / Колір Коричневий / Стиль Кежуал
  Розміри (X * Y * Z): 11,5 х 9,5 х 2 см. Ширина в розкритому вигляді: 22,5 см. Колір: коричневий. Виріб виконаний без фурнітури. Матеріал вироби: шкіра. Кількість відділень для купюр: 2. Відділення для карт: 5. Відділення з прозорим віконцем: 1.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Кежуал
  Кількість основних відділень (для купюр): 2. Відділення для фотокарток, пропусків, проїзних квитків та інших документів: 2 (мають прозоре віконце). Відділення для візиток, банківських і дисконтних карт: 3. Додаткові відділення: 2. Прорізній кишеню: 1 (на блискавки). Відділення для дрібниці: 1. Карман-монетниця закривається за допомогою клапана і механічної кнопки. Матеріал вироби: шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 12 * 10 * 2 см. У розкритому вигляді ширина виробу становить 24,5 см. Аксесуар закривається за допомогою хлястика на механічній кнопці. Виріб упаковано в фірмову картонну коробку. Країна походження ТМ Canpellini - Туреччина.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Кежуал
  Кількість основних відділень (для купюр): 2. Додаткові відділення: 2. Відділення для візиток, банківських і дисконтних карт: 6. Матеріал вироби: шкіра. Колір вироби: чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 10,5 * 8 * 1 см. Ширина в розкритому вигляді - 21 см. Гаманець виконаний без застібки. Виріб упаковано в фірмову картонну коробку. Країна походження торгової марки Karya - Туреччина.
  Склад шкіра / Колір Коричневий / Стиль Кежуал
  Розміри (X * Y * Z): 12 х 9,5 х 3 см. Ширина в розкритому вигляді - 23,5 см. Матеріал виробу: шкіра. Колір коричневий. Колір фурнітури: срібло.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Кежуал
  Розміри (X * Y * Z): 22 * 24 * 5 см. Довжина плечового ременя регулюється до 161 см. Матеріал виробу: шкіра. Матеріал підкладали: щільна тканина. Колір вироби: чорний. Колір фурнітури: срібло. Кількість основних відділень: 2. Усередині модель має прорізна кишеня на блискавці, 2 накладних кишені і кишеня-перегородка. На лицьовій стороні є кишеню. На тильній стороні розташований прорізна кишеня на блискавки. Аксесуар придатний для носіння на плечі і через плече. Модель закривається за допомогою блискавки і клапана на магнітних застібках. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Модель упакована в поліетиленовий пакет. Країна походження торгової марки "ETERNO", а також країна-виробник - Україна.
  Склад Шкіра під крокодила / Колір Коричневий / Стиль Кежуал
  Кількість основних відділень (для купюр): 2 (одне з них на блискавці). Відділення для фотокарток, пропусків, проїзних квитків та інших документів: 3. Аксесуар додатково забезпечений поліетиленовим органайзером для документів, що складається з шести відділень-файлов.Отделенія для візиток, банківських і дисконтних карт: 8. Одне з них має прозоре віконце і також придатне для зберігання різного роду документів і фітографій. Додаткові відділення: 4. Відділення для дрібниці: 1. Карман-монетниця закривається за допомогою клапана і механічної кнопки. Матеріал вироби: полірована шкіра під крокодила. Колір: темний коричневий. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 10,5 * 14 * 3 см. У розкритому вигляді ширина виробу становить 21,5 см. Аксесуар закривається за допомогою хлястика на механічній кнопці. Виріб упаковано в фірмову коробку з щільного картону. Країна походження торгової марки Desisan - Туреччина.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Кежуал
  Розміри (X * Y * Z): 12,5 х 9,5 х 2,5 см. Ширина в розкритому вигляді - 25 см. Матеріал виробу: шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло.
  Склад шкіра / Колір Коричневий / Стиль Кежуал
  Розміри (X * Y * Z): 11,5 х 9,5 х 2,5 см. Ширина в розкритому вигляді - 23 см. Матеріал виробу: шкіра. Колір: темно-коричневий. Колір фурнітури: срібло.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 132 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди