Часті питання про віскозні шуби
Які особливості у шуб із тканини віскоза?
Штучні шуби набули чималої популярності, витіснивши з топу продажів натуральні варіанти цього сезону. Це не дивно, адже прогресивні віяння, можливість створювати такі вироби легко і легко. дешевше, грають чималу роль. Модниці вибирають шуби з віскози, не втрачаючи при цьому комфорту, якості на витонченості аутфітів у холодний період.
Якщо давно хочете поповнити гардероб хутряним виробом, але зупиняють моральні принципи або вартість товару, тоді варіанти з віскози приємно потішать вас перевагами:
- екологічність (для виготовлення шуби не страждає жодна тварина);
- практичністю (вироби зносостійкі, не линяють, не втрачають форму, їх можна прати, легко чистити);
- зовнішнім виглядом (вони красиві, рівномірно пофарбовані, нічим не гірші за натуральні і навіть можуть виглядати ідентично);
- універсальністю (підходять на осінь та зиму, поєднуються з усіма стилями одягу, під них легко підібрати взуття та аксесуари);
- невисока вартість (ціна на такий виріб у кілька разів нижча, ніж на натуральне хутро, адже виробництво значно простіше та дешевше).
Щоб переконатися в цих особливостях, варто вирішити і купити таку шубу. У продажу легко знайти варіанти як із віскози, так і з добавкою інших синтетичних волокон. Щоб визначитися з вибором, варто вивчити склад та орієнтуватися на уподобання, відчуття, коли одягаєте шубку.
Із чим носити шубу з віскози?
Придбавши шубу, більшість жінок замислюються над можливими варіантами образів, адже кардинально міняти гардероб заради однієї обновки не завжди є можливість. Для цього необхідно провести ревізію своїх речей, продумати кілька стильних луків і лише потім вирушати на примірку шуби.
Щоб спростити вибір, варто враховувати вигідні поєднання базового гардеробу та виробів із синтетичного матеріалу. До найактуальніших варіантів відносяться:
- класичні штани прямого або звуженого крою та всілякі блузи, а також ділові костюми;
- денім: джинси (різного крою), спідниці міді та міні, сарафани у поєднанні з різними варіантами верху (боді, гольфи, пуловери, лонгсліви тощо);
- легінси та скінні, доповнені об'ємними светрами або укороченими худими (якщо стиль віскозного виробу – кежуал);
- коктейльні сукні та вечірнє вбрання.
Приклавши трохи зусиль і використовуючи фантазію, можна вигадати вдалий образ, варіюючи будь-які речі. Це легко, якщо виріб має універсальний колір, крій і підходить. за типом фігури та типажу зовнішності.
На яку температуру розраховано шубу з віскози?
Шуби традиційно вважалися обов'язковим зимовим елементом верхнього одягу, але сучасні способи виробництва та технології дозволяють створювати різні варіанти. Всі леді можуть дозволити собі як теплі вироби, які грітимуть навіть у найміцніші морози, так і демісезонні варіанти, придатні для носіння холодною весною та в сиру осінню погоду. Це можливо також завдяки різноманітності фасонів та моделей.
Якщо ви віддаєте перевагу більш елегантним речам, тоді варто придивитися до виробів довжини міді приталеного крою. Не зіпсують жіночності силуету і об'ємний капюшон чи комір, і навіть укорочений рукав. Актуальними у вашому випадку будуть і варіанти трансформери (з підлогою, що відстібається, і рукавами), що дозволяють створювати кілька модних аутфітів, при використанні одного предмета.
Для любительок кежуалу підійдуть популярні нині кожушки прямого крою з капюшонами або оверсайз-моделі з англійським коміром. Вони не тільки стильно виглядають, але й дуже практичні в носінні (особливо, якщо ви авто-леді муло молода активна мама).
Незважаючи на упереджену думку шанувальниць натурального хутра, синтетичні матеріали не поступаються хутряним виробам у плані теплозбереження. Вони також досить дихають, що дозволяє не переживати про можливий перегрів. Щоб не відчувати дискомфорту, постарайтеся підібрати відповідні аксесуари: нейтральні теплі (але не в'язані) хустки і шарфи, модні шапки (фуражки, кепі, капелюхи, рідше – біні), шкіряні або замшеві рукавички нейтрального кольору, зручне, схоже по стилю. З шубою з віскози виглядатиме красиво і відчувати комфорт гранично просто!