Часті запитання про шубу зі штучного хутра
❓ Найкращі моделі шуб зі штучного хутра.
Зараз все більше людей відмовляються від виробів з хутра та шкіри та віддають перевагу схожим аналогам. Кожна модниця в гардеробі має хоча б одну шубку зі штучного хутра, яка складе хорошу конкуренцію песцю або шиншилі.
Тренд на екологічність розвивається з величезною швидкістю, тому замінники хутра зараз як ніколи модні. Останні Fashion Weeks показали, що навіть відомі дизайнери почали відмовлятися від натуральних шуб та декоративних вставок на одязі з хутра тварин. У цьому контексті еко дублянка стає ідеальним вибором для тих, хто прагне поєднати стильний вигляд із турботою про природу.
У магазинах можна знайти десятки різних варіацій такого верхнього одягу, тож кожна покупниця не обмежена у виборі. Серед найпопулярніших моделей можна виділити:
- оверсайз-фасони;
- класичні шуби "під норку";
- жіноча шубка тедди;
- шуби-жилетки.
Ці різновиди найпопулярніші і їх найчастіше можна побачити на полицях магазинів та в інтернет-каталогах.
❓ На яку температуру розрахована шуба зі штучного хутра?
Як згадувалося раніше, шуби з ненатуральних матеріалів не підходять для сильного холоду. Купити штучну шубу найкраще ранньою восени, щоб забезпечити себе модним верхнім одягом на демісезон і початок зими. градусів. Але все ж таки при нижчих температурах краще переходити на пуховики.
❓ Як правильно пошити шубу зі штучного хутра?
Ідеально зшита шуба порадує кожну любительку модного зимового одягу. Щоб вибрати правильно пошиту моделі, варто трохи розібратися в тому, як шиється якісна штучна шуба
Передусім, викрійки повинні бути побудовані так, щоб при зшиванні деталей не залишалося великих залишків тканини всередині виробу. Ще один важливий момент – якщо зайва тканина все ж таки залишилася, її обрізають, а кінці окантовують за допомогою спеціальної машинки. Таким чином, одяг прослужить довше, і ви не помічатимете на ньому неакуратних деталей.
Друга особливість пошиття екошуб полягає у виборі самого хутра. Нині процвітає виробництво як синтетичних матеріалів, так і екомеха (овчина). Перший варіант вважається найпоширенішим і немає нічого спільного з неякісною сировиною. Єдиний мінус синтетики – вона не зігріє тіло за температури нижче -10 градусів. Але варто враховувати, що шуби із замінників хутра і не призначені для суворих зим.
Стандартний процес пошиття шуби складається з таких етапів:
- вимірюються та вирізуються лекала;
- стачуються деталі кишень, рукавів тощо;
- основна частина шуби зшивається з підкладкою;
- обробка дрібних деталей;
- підшивається низ.
Далі верхній одяг прикрашають декоративними елементами, пришивають гудзики та доводять до ідеального стану для продажу.
❓ Який утеплювач використовують у шубках із еко хутра?
Якщо екоматеріали не призначені для морозних днів, вирішити проблему допоможуть різні види підкладок, які роблять вироби теплішими. Від того, якою буде обраний утеплювач, залежать зігрівальні властивості штучної шубки.
Підкладки можуть робити з того ж штучного хутра, що й сама шуба. Це дарує приємні тактильні відчуття, але зігріває негаразд сильно, як інші варіанти. Синтепоновий утеплювач славиться практичністю та низькою ціною. Він добре зігріє тіло при мінімальних морозах та сильному вітрі. Такий вид найчастіше використовується як для натурального хутра, так і для ековаріантів.
Флісова основа вважається однією з найтепліших і навіть прирівнюється до справжнього хутра за своїми властивостями, що зігрівають. Не дарма речі з такою тканиною мають великий попит у зимовий період, а найкраща термобілизна виготовляється саме на основі цього матеріалу.
Існують інші наповнювачі, які також утеплять шубку і дозволять носити її якомога довше — це слімтекс, холлофайбер, синтепух та інші.
❓ На що звернути увагу при купівлі шуби зі штучного хутра
Насамперед варто розуміти різницю між якісним аналогом натурального хутра та неякісним продуктом. Існує кілька лайфхаків, як вибрати найкращу шубу серед великого асортименту.
По-перше, звертайте увагу на лисини у виробі. Шуба зі штучного хутра повинна бути щільно набита матеріалом, без перепусток та зазорів. В іншому випадку одяг виглядатиме дешево і не стане улюбленою частиною гардеробу на зиму.
По-друге, подивіться на шви та їхню надійність. Хороші шуби здатні прослужити далеко не один сезон без розходження швів і ниток, що стирчать. Особливо важливо перевірити кишені та рукави, щоб надалі не було неприємних сюрпризів.
І найголовніше – якість самого хутра. Доторкнувшись до нього, покупець повинен відчувати м'якість. Якщо після примірки на одязі залишилися ворсинки хутра – це погана ознака. Штучні тканини повинні бути щільно вшиті, тоді виріб не буде "линяти".