Часті питання про натуральну шубу
❓ Чому жіночі натуральні шуби ніколи не втрачають своєї популярності?
Мода швидкоплинна, з кожним сезоном з'являється щось нове, креативне. Дизайнери грають із кольоровою гамою, створюють нове декорування. Але незважаючи на їхні зусилля, жіночі натуральні шуби ніколи не втрачають своєї популярності.
Щоб бути на стилі цього сезону, необхідно правильно підійти до вибору виробу. Визначитися з хутром, адже воно завжди асоціюється з статком, шиком, помпезністю, а також має різні теплові якості. Натуральна шуба з часом перетворилася та представлена як у класичних, так і оригінальних образах. Тепер абсолютно всі модниці зможуть поповнити свій гардероб таким виробом, адже він підійде під індивідуальний смак.
Кожен модний сезон на піку популярності певне хутро, фасон, довжина чи колір. Так як купити натуральну шубу - задоволення не з дешевих, модельєри знайшли різні підходи до їх виготовлення, переключили увагу з дорогого хутра на більш доступне. Пісець, норка, лисиця поза конкуренцією, але в топі тепер шуби з бобра, каракуля, мутона, овчини, каракульчі.
Така альтернатива не менш тепла, можна носити і в сильні морози, при цьому витончена і красива, досить вологостійка, що добре при мокрому снігу. А головне, набагато дешевше. Є й комбіновані вироби з елементами норки та бобра. Вони виглядають ефектно та оригінально.
Кольорова палітра багатогранна. Цього сезону переважно вибирати вироби натуральних відтінків, білі та чорні шуби завжди у тренді. Для тих, хто хоче бути виразним та яскравим, пропонуються вироби у ліловому, жовтому, смарагдовому, рожевому та синьому кольорах.
❓ Що в моді: довга чи коротка шуба?
Класика не поступається позиціямию, видовжені моделі лідирують. Такі шуби виглядають елегантно та жіночно, викликають відчуття витонченості та розкоші. Але вкорочені шубки також є актуальними, особливо серед молоді. Оскільки вони практичні, зручні для водіння, гармонійно виглядають практично з будь-яким одягом.
Купити натуральну шубу як довгу, так і коротку, можна таких фасонів:
- Кроп-шуба – модель створена для автоледі, дуже схожа на куртку, довжина максимум до стегна, можна поєднувати як з діловим, так і спортивним стилем.
- Печворк – це гра кольору та хутра, створюються різні комбінації кольорових хутряних квадратів, виглядає дуже оригінально та помітно.
- З градієнтом – чергуються кольорові хутряні смуги, образ виходить дуже оригінальний, яскравий та ефектний.
- З бахромою – вона повністю замінила аксесуари, на подіумах споглядали сукні та светри, а потім вона перейшла і на верхній одяг. Така модель підійде сміливим — тим, хто не боїться виділятись.
- Чебурашка - це екомех з довгим ворсом, але при цьому м'яким як плюш. У такому верхньому одязі образ виглядає дуже ніжно та жіночно.
- Шуба-куртка – не призначена для сильних морозів, хутро поєднується з різними тканинами, часто є багато оригінальної фурнітури.
- Прінт - це шуби, які мають незвичайний принт або забарвлення. На хутрі може бути зображена і клітина, і написи, і зірки, і серця - популярні серед молоді.
- З поясом – це приталені моделі, які за рахунок пояса можуть коригувати фігуру, бувають різної довжини, що дозволяє створювати будь-який стиль.
Таке розмаїття підтверджує той факт, що натуральна шуба – це хіт сезону, кожна модниця бажає придбати такий верхній одяг.
❓ Як вибрати натуральну шубу?
Вирушаючи за такою покупкою, хочеться бути впевненим, що товар виявиться якісним. Прийшовши в салон, там є сертифікати на продукцію, слід уважно оглянути виріб. Звернути увагу на такі критерії:
- Однорідність і густоту — щоб не було проріз.
- Помірний блиск, хутро не повинно бути жирним.
- Запах — наявність будь-якого аромату свідчить про неправильну обробку хутра.
- Ліньку — злегка потягніть ворс, він не повинен залишитися в руці, інакше хутро неякісне.
- Шви повинні бути рівними. Якщо вони відсутні — це склеювання, яке може розійтися будь-якої миті.
Відмінний товар і коштуватиме недешево. Якщо пропонують натуральну шубу за дуже низькою ціною, варто насторожитися і не поспішати з покупкою.
Окрім якісного хутра, потрібно визначитися із довжиною виробу. Для активного способу життя краще короткі або середні вироби. Оскільки довгий поділ постійно заважатиме і чіплятиметься, то швидше затреться і втратить свій вигляд.
Також важливо, наскільки часто ви збираєтеся носити шубу, оскільки хутро має різну зносостійкість. Самим шкарпеткою вважається модель з видри та бобра, а ось нірка більш вибаглива.
Щоб вигляд виробу був привабливим, при виборі натуральної шуби слід враховувати і тип фігури. Тому як моделі оверсайз або з довгим ворсом надають об'єм, а стрункість - коротко стрижене хутро. Також обережно потрібно підбирати вироби з горизонтальними смугами, поперечку, оскільки вони збільшують силует. Для всіх підходить приталений фасон із поясом, його крій візуально витягує та струнить образ.