
ДОПОМОГА
Зателефонувати за номером 3335 (безкоштовно) і ми вам передзвонимо
Callback 3335
Зателефонувати за тарифами вашого оператора
(044) 355-55-55
Графік роботи з 9:00 до 21:00 щодня
КАТАЛОГ
Розмір
Таблиця розмірів
Розміри
Розміри
Колір
Бренд
Ціна
Країна бренду
Застібка
Склад устілки
Склад підошви
Склад верха
Декор
Висота підбора
Тип каблука
Склад підкладки
Країна виробництва
Візерунок
Сезонність
Акція
Часті питання про гумові чоботи
❓ Для чого необхідні гумові чоботи?
Чоботи почали виготовляти ще у XIX столітті. В першу чергу їх використовували для захисту ніг від надмірної вологи, прохолодного повітря та інших зовнішніх факторів. Виробники того часу не прагнули до розширення асортименту моделей, створення оригінального дизайну тощо. Акцент був на практичній функції взуття. Поступово тенденції змінювались, споживачі прагнули більше естетики та різноманіття. Тож з часом почали з'являтись нові моделі, поєднання кольорів, принти. Потреби сучасних модниць виробники задовольняють у повній мірі.
Сьогодні гумові чоботи це не просто однотипне взуття незрозумілого кольору, а деталь гардеробу, яка дозволяє створити цілісний образ. Насправді існує цілий ряд причин, які переконують у необхідності таких чобіт:
- сухі ноги. На відміну від звичного взуття, що достатньо швидко вбирає вологу, гумові чоботи не пропускають її. Це дозволяє тримати ноги у сухості та теплі. Крім того, такі чоботи не деформуються та не накопичують сирість, через що інше взуття може набувати неприємного запаху;
- простота у догляді. Гума не потребує особливого догляду, порівняно з іншими матеріалами, тож про такі чоботами доволі просто піклуватись. Усе, що необхідно – це просто щоденно протирати їх вологою ганчіркою та зберігати при кімнатній температурі;
- довговічність. Прогулянки у дощову погоду можуть нашкодити улюбленій парі шкіряних або замшевих чоботів. Проте гумові чоботи під впливом подібних факторів навколишнього середовища, не деформуються та не втратять колір. Гума – дуже міцний матеріал, тож і взуття з нього служить досить довго;
- зручність та доступність. Гумові чоботи не тиснуть, не натирають. Після прогулянки у такому взутті не набрякають ноги, а під час ходи не виникає дискомфорту. Ціна ж такого зручного взуття доступна кожному;
- стиль. Асортимент таких чобіт є доволі різноманітним, тож вибрати пару, що прийдеться вам до душі, – не проблема. Навіть найвибагливіша жінка знайде модель на свій смак.
Тож у чому полягає основна функція гумових чобіт? Зберегти ваше здоров’я та не дозволити зіпсуватись планам навіть у найпохмурішу погоду. Кому можуть знадобитись гумові чоботи? Усім сучасним жінкам, незалежно від віку чи роду діяльності, та чоловікам, які обожнюють рибалку та відпочинок на природі. Прикупити пару чобіт діткам також не буде зайвим, щоб не перейматись через їхню любов до калюж.
❓ З чим носити гумові чоботи?
Обираючи нову пару взуття, жінки задають собі питання: “До чого вона пасуватиме?”, “Чи гармонійно виглядатиме з речами мого гардеробу?” Подібні сумніви виникають ще частіше, якщо мова йде про гумові чоботи. Необхідність такого взуття особливо помітна в осінній та весняний сезони, коли сонячні та теплі дні несподівано змінюють похмурі.
Якщо ви вже давно збираєтесь придбати новенькі чоботи, але не знаєте, як скомпонувати їх з іншими речами гардеробу, ось кілька корисних порад:
- верхній одяг. Оскільки гумові чоботи відносяться до демісезонного взуття, перше, на що варто звернути увагу, – поєднання взуття з основними елементами гардеробу. З цим зазвичай не виникає складнощів, оскільки практично усі варіанти верхнього одягу виглядають доволі привабливо у поєднанні з гумовими чоботами. Наприклад, якщо ви надаєте перевагу спортивному стилю, чудовим вибором стане будь-яка коротка куртка чи косуха. Якщо ви прагнете створити діловий образ, сміливо одягайте яскравий тренч або пальто. При цьому чоботи мають бути того ж відтінку, що й вбрання, або ж мати нейтральний колір – чорний, коричневий тощо. Не варто одягати довге пальто, оптимальна довжина – на долоню вище коліна;
- джинси, брюки. Аби підкреслити стрункість ніг, варто обирати фасон, що контрастно виглядатиме з чоботами. Кращим вибором будуть вузькі брюки, які можна заправити у чоботи. Щодо посадки, тут немає чітких правил – низька, середня, висока, обирайте ту, що вам до вподоби. Обираючи джинси, особливу увагу також варто звернути на фасон. Одягайте приталені моделі та в жодному разі не зупиняйте свій вибір на джинсах широко крою, вони виглядатимуть недоречно. Що стосується кольорів, то вони повинні бути більш світлими, ніж відтінок взуття. Блакитний, кораловий, бежевий чудово підійдуть до однотонних чорних, червоних, коричневих чобіт;
- сукні, спідниці. Обираючи спідницю, варто звернути увагу на її довжину. Якщо вам до вподоби короткі спідниці, зупиніть свій вибір на високих чоботах. Вони чудово підійдуть до вашого гардеробу. У випадку з довгими спідницями ситуація буде протилежною, краще обрати укорочений варіант взуття. Такий самий вибір варто зробити, якщо плануєте одягнути довгу обтягуючу спідницю. Що стосується суконь, тут ваш вибір немає меж. Чудово виглядають у поєднанні з гумовими чоботами сукні з шифону, шовку, мережива. Можна обирати моделі вільного крою, так і приталені. Також не варто забувати про колготки. Ліпше пасуватимуть капронові тілесного кольору чи теплі чорного;
- аксесуари. Не будуть зайвими для довершення образу рукавички або окуляри в тон з черевиками. Також стильно виглядатимуть сумочка або об’ємний шарф відповідного кольору. Дрібні аксесуари краще залишити вдома, якщо сьогодні ви йдете на прогулянку у гумових чоботях.
Таким чином, навіть у гумовому взутті можна виглядати стильно, якщо знати декілька секретів.
❓ Чи бувають гумові чоботи з утеплювачем?
Гумові чоботи – модне сучасне взуття, популярність якого зростає кожного дня. Давно минули ті часи, коли гумові чоботи асоціювалися з громіздкими, важкими виробами, придатними лише для пересування по важкодоступних болотистих місцях. Сьогодні можна легко знайти моделі, що відрізняються привабливістю й неповторним дизайном. Особливо вражають різноманіттям форм і забарвлень жіночі та дитячі гумові чоботи.
Утеплення є важливою частиною цього різновиду взуття. Зараз можна знайти безліч варіантів гумових чобіт як з утеплювачем-підкладкою, так і без неї. Перші з них більш зручні у користуванні, оскільки краще зберігають тепло. Ходити в утеплених чоботях з гуми можна з будь-якими носками.
Сьогодні відомо 2 головних види утеплювача для взуття – з'ємні – у вигляді вкладиша, який завжди можна зняти та суцільні – прошиті з внутрішньої сторони взуття.
Нез'ємні утеплювачі, як правило, виготовляють з хутра. Цей матеріал найбільш підходить для використання взимку, під час морозів та глибокого снігу. Для носіння чобіт в умовах дощової погоди найкраще підійде вставка з каучуку або іншого матеріалу, що добре затримує вологу. Це допоможе захистити ваше здоров’я та не допустити переохолодження ніг. До того ж носити гумове взуття з вставкою дуже зручно. Завдяки цьому взуття можна використовувати в різні пори року. Вкладиш дуже легко прати та висушувати.
З'ємний вкладиш для гумового взуття має такі переваги:
- можливість використовувати цілий рік – влітку хутряну вставку можна вийняти з чобіт;
- відсутність необхідності одягати товсті шкарпетки;
- можливість випрати вкладиш стільки разів, скільки треба.
Сьогодні покупцям пропонується безліч моделей утеплених гумових чобіт на будь-який смак. Перш ніж придбати такі вироби, необхідно звернути увагу на їх матеріал виготовлення. Чоботи можуть мати у своєму складі як натуральну гуму, так і синтетику. Природна гума відрізняється високою міцністю. Синтетика поступається їй за надійністю, але дає більш можливостей для дизайнерського оформлення взуття. Ще одна перевага синтетичної гуми – легкість та невагомість. З цієї причини взуття з цього матеріалу носити зручно й приємно.
Важливо враховувати розмір гумових чобіт. Приміряти їх краще відразу з утеплювачем, якщо він є у наявності. Не можна купувати такі вироби, сподіваючись, що вони розносяться. Гумові чоботи з часом не змінюють форму та фактуру.
❓ Чи бувають гумові чоботи на високому каблуці?
Взуття з гуми завжди було популярним серед різних верств населення. Зараз серед різноманіття жіночого вбрання, пристосованого для носіння у різні пори року, важливе місце займають гумові чоботи на високому каблуці. У теперішній час такі вироби можна зустріти в гардеробі майже кожної представниці прекрасної статі.
Такі чобітки гармонійно поєднують у собі естетику та практичність. Але вони підходять далеко не всім, тому підбирати таке взуття потрібно дуже уважно. Гумові чоботи на високій платформі стануть ідеальним варіантом для володарок довгих та струнких ніг. Обновки з гуми є найкращим варіантом не тільки для холодної пори року.
Гумові чоботи гарно захищають від вологи. Багато моделей мають утеплювачі, що дозволяють тримати ноги в теплі зимою або у міжсезоння.
Якщо ви вирішили придбати гумові чобітки на високому каблуці, потрібно враховувати такі важливі фактори, як:
- розмір взуття;
- особливості статури;
- матеріал виготовлення;
- властивості підкладки;
- ціна товару в тій чи іншій торгівельній мережі та ін.
Обираючи моделі на високому каблуці, слід звертати увагу на особливості своєї фігури. Особливе значення має довжина ніг. Високий каблук, як правило, пасує представницям прекрасної статі зі стрункою статурою.
Підкладка – важливий елемент чобіт з гумового матеріалу. Перш ніж придбати взуття, потрібно визначитися з тим, яке утеплення вам більше підходить – цільне або з’ємне. Вкладиш, що знімається, буде зручним варіантом для тих, хто бажає носити взуття як у холодний сезон, так і влітку.
Гумові чоботи без утеплювача потрібно приміряти, одягаючи на товстий носок. Не можна купувати виріб розміром менше, тому що гума не розношується. Також необхідно враховувати величину підйому, орієнтуючись на власну ходу та уподобання. Володаркам повненьких ніг краще вибирати моделі, які сидять більш вільно.
Взуття може виготовлятися з різної гуми. Натуральні матеріали мають високу міцність, але за своїми естетичними властивостями вони значно поступаються синтетиці, що відрізняються яскравим оформленням та багатою палітрою кольорів.
Якісні гумові чоботи не мають дефектів покриття. Бездоганна якість є головною умовою вдалого придбання. Міцні чоботи з надійного матеріалу якнайкраще підходять для довготривалого користування. Вони дуже якісні та не псуються під впливом зовнішніх факторів.
❓ Як сушити гумові чоботи?
Незважаючи на те, що гумові чоботи добре захищають від води, вони можуть накопичувати вологу. Це звичайне явище, оскільки такі вироби не дихають та підвищують пітливість ніг. Інша причина – утворення конденсату від різниці температур.
Якщо після прогулянки ви виявили, що ваші гумові чоботи всередині мокрі, необхідно їх просушити. Наявність вологи формує у внутрішній частині взуття мікроклімат, що сприяє розмноженню мікроорганізмів. Бактерії та грибки, які оселилися там, можуть негативно впливати на здоров'я ваших ніг. Тому сушити чоботи треба регулярно. Особливо це актуально для дитячого взуття. Організм дитини вразливий до хвороб. Тривале перебування ніг у сирому середовищі сприяє швидкому переохолодженню та подальшій застуді.
Способи сушіння гумового взуття
Для сушіння гумових чобіт не підходять звичайні способи, які були б доречні для взяття з іншого матеріалу. Не можна висушувати їх, поставивши на гарячу батарею. Не підійдуть для них також електричні обігрівачі та вкладиші, що поміщаються всередину взуття. Застосування таких засобів призведе до пошкодження гумових чобіт. Вони втратять первісний вигляд, їх матеріал стане більш грубим. Як наслідок, під час їх подальшого використання буде виникати.
Гумові чоботи бувають:
- без утеплювача – придатні для носіння в теплу пору року;
- с інтегрованим вшитим хутром;
- зі з’ємним вкладишем.
Перед висушуванням чобіт із гуми їх варто спочатку добре промити зовні. Для цього найкраще підійде тепла вода з краплею рослинної олії. Бруд видаляти краще відразу, щоб він не висохнув, адже в цьому випадку його доведеться віддирати. Якщо є знімний вкладиш, його треба витягти та просушити окремо – краще на батареї. Також варто окремо сушити й устілки.
Чоботи без утеплювача або з вшитим хутром варто висушувати при кімнатній температурі або за допомогою газет. Необхідно щільно набити взуття газетним або туалетним папером і залишити на ніч. Целюлоза вбере вологу, і вранці взуття буде сухе.
Залишати вироби треба в сухому, мало освітленому місці. Не можна виставляти їх на сонце, оскільки це може викликати псування матеріалу та втрату первісного кольору. Особливо акуратно варто просушувати дизайнерські моделі з гуми. Перед початком висушування їх варто протерти вологою, а потім сухою серветкою, а також обробити тонким шаром вазеліну або гліцерину. Це дозволить вашим чоботам прослужити довгі роки.
❓ Як доглядати за гумовими чоботами
Гумові чоботи з'явилися близько двохсот років тому та з часом набули популярності. Сьогодні це не просто взуття для захисту від дощу, а важливий та стильний елемент гардеробу. Все частіше можна побачити на вулиці жінок, які вийшли на прогулянку в негоду в гумових чоботях.
Покупка такого універсального взуття має багато переваг: невисока ціна, зручність у носінні. Окремим достоїнством є також простота у догляді. Гумові чоботи дійсно не такі примхливі у порівнянні з замшею чи хутром, але все ж варто дотримуватись деяких рекомендацій, щоб ваше улюблене взуття якомога довше зберігало привабливий вигляд.
Доглядаючи за гумовим взуттям, необхідно дотримуватись наступних правил:
- Чоботи потрібно мити одразу після повернення додому. Для цього краще використовувати воду кімнатної температури з додаванням гліцерину. Чисте взуття слід протерти ганчіркою. У випадку, якщо ваші чоботи світлого кольору, не використовуйте для витирання вологу тканину. Це може призвести до деформування структури матеріалу.
- Доглядати за внутрішнім покриттям чобіт. Оскільки гума погано пропускає повітря, матеріал більш чутливий до вологи. Для сушки потрібно обирати приміщення, що добре провітрюється. При цьому взуття слід тримати подалі від сонячного проміння та джерел, що випромінюють тепло.
- Звертати увагу на додаткові матеріали. Іноді у магазинах пропонуються чоботи, що поєднують гуму та шкіру. Якщо у вашому гардеробі є така пара, варто враховувати особливості догляду. Виріб, що має шкіряні вставки, варто оберігати від надмірної вологи. Також можна використовувати крем-фарбу для надання кращого вигляду (але наносити крем-фарбу на гуму не варто).
- Для щоденного догляду використовувати серветки з м’якої фланелі або мікрофібри. Такої процедури зазвичай достатньо, за умови відсутності надмірного бруду на взутті. Якщо з часом ваші черевики все ж почнуть втрачати колір та блиск, після миття використовуйте лак, наносячи його тонким шаром.
- Місце зберігання гумового взуття має бути якомога далі від керосину, бензину та подібних речовин. Також ваші чоботи можуть втратити привабливий вигляд і яскравий колір, якщо зберігати їх поруч з нафталіном.
- Не одягайте взяття, якщо на вулиці спекотна та сонячна погода. Незважаючи на те, що гума – досить міцний матеріал, за таких умов вона може псуватись та втрачати колір.
Правильний догляд дозволить вашим чобіткам прослужити якомога довше.
❓ Які бренди роблять хороші гумові чоботи?
До покупки взуття варто відноситись відповідально, оскільки від вибору залежатиме не лише ваш зовнішний вигляд, але й комфорт і самопочуття, а також те, як довго вам слугуватиме вподобана пара. Тож обираючи новенькі гумові чоботи, необхідно звертати увагу на якість матеріалу та крою, які пропонує той чи інший виробник. Особливу увагу треба звернути на товщину та якість гуми, акуратність швів, матеріал, з якого зроблена підкладка тощо.
Багато брендів, серед яких є зовсім нові, пропонують взуття власного виробництва, тож іноді буває досить складно зрозуміти, на який з них варто звернути увагу. Значно простіше зробити вибір буде з магазином Kasta.ua, адже там представлений вибір лише з найпопулярніших та найкращих брендів, серед яких:
- Casual;
- Hunter;
- Keddo;
- Asos;
- Bris.
Кожен з виробників створює взуття чудової якості та свого оригінального дизайну. На якому зупинити свою увагу, вирішувати вам.
Casual
Український бренд, що існує на ринку лише кілька років, але вже встиг привернути до себе увагу споживачів. Окрім таких важливих характеристик, як якість, доступність та функціональність, виробники відмітили й потребу у максимальному комфорті та універсальності виробу. Тож і ціль бренду – створити взуття, що внесе свободу та зручність у повсякденне життя. Сучасні та водночас зручні гумові чоботи від Casual чудово пасуватимуть як до ділового, так і звичайного, щоденного стилю. А самопочуття, навіть після тривалого дня у взутті, залишатиметься чудовим.
Hunter
Один з найвідоміших виробників гумового взуття, що завжди вирізнявся високою якістю свого продукту. Ще кілька десятків років тому Hunter зайняв одну з лідируючих позицій з продажу гумових чобіт і досі тримає її. Спочатку бренд став популярним у Британії, оскільки саме там, через погодні умови, була висока потреба у подібному взутті. Сьогодні ж про Hunter знає весь світ, а його товари скуповують як мисливці й рибалки, так і відомі зірки. Особливу увагу бренд отримав не лише через високу якість матеріалу, який використовують для створення взуття, а й через дбайливий підхід до виробництва – уся продукція Hunter створюється вручну.
Keddo
Бренд, що отримав статус культового завдяки своєму оригінальному дизайну і зухвалому стилю. За об’ємом продажу Keddo займає одну з лідируючих позицій у сегменті Fashion Casual Footwear Market та лише продовжує набирати популярності. Чоботи цього бренду ідеального підходять тим, хто прагне підкреслити свою індивідуальність, вони сміливі, яскраві і водночас зручні. Бренд створює свою унікальну підошву та колодки, а взуття прикрашає авторським принтом.
❓ Чим відмити гумові чоботи?
Гумові чоботи не лише ідеальне взуття для роботи в саду, вони також є стильним доповненням до гардеробу будь-якої модниці. Саме це взуття пасуватиме до нового пальто та буде доречним у дощову погоду. Крім того, гумове взуття має безліч переваг: воно довго не зношується, має невисоку ціну, а також є досить непримхливим у догляді. Та все ж, враховуючи особливості призначення таких чобіт, можна стверджувати, що вони частіше, ніж будь-яке інше взуття, піддаються забрудненню і потребують особливої уваги.
Для щоденного догляду достатньо протерти взуття вологою ганчіркою або спеціальною серветкою з мікрофібри та залишити у приміщенні кімнатної температури. Але трапляються дні, коли неможливо вберегти улюблену пару від бруду. У таких випадках звичайною ганчіркою вже не обійтись. Чим відмити гумові чоботи в такому випадку? Варто знати основні правила:
- Якщо на ваших чоботях налип густий бруд, не потрібно одразу опускати їх у воду. Так ви лише створите зайвий клопіт. Спершу зачекайте, доки грязюка трохи підсохне, а потім обережно зніміть її руками.
- Наберіть у миску трохи води кімнатної температури, після чого залиште у ній взуття на кілька хвилин, аби дати йому можливість відкиснути. Після чого змініть воду ще раз та прополосніть чоботи, протираючи їх м’якою ганчіркою. Щоб надати гумі блиску, можна додати розчин гліцерину під час миття.
- Під час процедури миття зверніть увагу, щоб вода не затікала усередину чобота, не потрапляла на його блискавку, якщо така є.
- Перед тим, як поставити гумові чоботи сушитись, обов’язково протріть їх сухою ганчіркою, аби не залишилось потьоків.
- Якщо ваші гумові чоботи білого кольору, вам доведеться виділити трохи більше уваги у догляді за ними. Аби зберегти яскравий колір, після миття та сушіння натріть їх соком лимону з додаванням соди. При цьому будьте обережною, аби не подряпати поверхню кришталиками соди. Залиште розчин на 15-20 хвилин, після чого змийте. Подібну рідину в жодному разі не можна використовувати для очищення кольорових чобіт, їх краще протерти вазеліном. Це допоможе зберегти природній блиск гуми, а також не дозволить їй потьмяніти.
- Іноді на гумових чоботях з’являються чорні смуги. Впоратись з ними можна завдяки звичайному ластику. Проте зверніть увагу, він має бути м’яким, а при очищенні не слід на нього сильно натискати. У випадку, якщо ви не отримали бажаного ефекту, може стати у нагоді зубна паста. Просто нанесіть її на губку та масажними рухами протріть забруднене місце.
❓ Скільки важать гумові чобіти?
Ні для кого не є новиною, що первинним призначенням гумового взуття був захист ніг від безпосереднього впливу води та вологи. Надалі асортимент та функціонал цього виду взуття поширився, і воно перемістилося до рангу робітничого взуття. Але з часом гумове взуття не лише перейшло в розряд повсякденного, а й набуло популярності серед сучасних модниць.
Велика різноманітність продукції даного виду дозволила пересічному громадянинові бути більш вимогливим у своїх вимогах щодо гумового взуття. Обираючи модель для купівлі, споживач надає перевагу товару, який буде максимально відповідати його уявленню про якість та зручність. Зазвичай, покупець звертає увагу на ряд характеристик та переваг такого взуття, відповідність яких і допомагає йому прийняти позитивне рішення про придбання. До таких параметрів насамперед відносять:
- потрібна висота халяв;
- естетичний сучасний дизайн;
- актуальні кольори та малюнки;
- екологічна сировина;
- комфортність моделі;
- наявність утеплювача;
- зручність та легкість.
Акцентуємо увагу на останній характеристиці, яка на перший погляд може здатися не вельми важливою. Насправді вага взуття дуже важлива для кожного з нас. В легкому взутті зручніше себе почуваєш, ноги довго не втомлюються, ти почуваєш себе здатним довше залишатися активним. Саме тому, обираючи для себе гумові чоботи, особливого значення ми надаємо їхній вазі.
Не є таємницею той факт, що вага гумових чобіт може значно різнитися в залежності від цілого ряду різноманітних характеристик та параметрів взуття. Наприклад, всім зрозуміло, що чоловіче взуття завжди буде важчим від подібних моделей для жінок, а тим паче для підлітків та дітей. Також ні для кого не стане відкриттям, що найменший розмір в лінійці певної моделі буде легшим кожного наступного розміру і значно відрізнятиметься вагою від максимального розміру лінійки. Очевидно, що гумові напівчоботи будуть мати вагу меншу, ніж гумові високі чоботи, виготовлені з тої ж сировини. Напевне, що пара на плоскій підошві, виготовлена з гуми, поступиться вагою аналогічному взуттю на підборах, протекторній підошві або платформі. Вага гумових чобіт може суттєво відрізнятися. Але тут треба зважати не лише на наявність вкладишу або утеплювача, але й його тип. Наприклад, утеплювач у вигляді валянка з штучного хутра значно легший, ніж валянок з натурального хутра, а повстяний утеплювач, щільно приклеєний до основи чобота, буде дещо важчим за вовняний утеплювач та значно важчим за трикотажний.
Ну, й вочевидь одним з найголовніших параметрів, які впливають на вагу гумових чобіт, є сировина. Оскільки ми знаємо, що сьогодні таке взуття приваблює нас своїм різноманіттям, то напевне ми помічали, що поряд з суто гумовим взуттям пропонуються комбіновані вироби. Є моделі, в яких поєднана гума з болонієвою тканиною або текстильними матеріалами. Але й гума зараз умовно поділяється на декілька типів. Наприклад, чоботи з гуми ПВХ або каучуку значно відрізнятимуться важкістю від чобіт з надлегкої піни EVA.
Існує міжнародна градація «приблизної ваги різних товарів», яка відображає в тому числі й орієнтовну вагу гумових чобіт:
- вага гумових чобіт для дітей та підлітків – 400-1000 г;
- вага жіночих гумових чобіт – 800-1000 г;
- вага гумових чобіт для чоловіків – 1000-1400 г.
❓ Чи можна прати гумові чоботи?
Зазвичай питання “чи можна прати взуття”, “як правильно прати взуття”, виникають доволі часто. Але якщо з літнім взуттям досить просто знайти на них відповіді, з демісезонним ситуація складається інакше, оскільки таке взуття раз-у-раз піддається забрудненню, а також вимагає більш обережного відношення. Гумові чоботи не є виключенням. Гума хоч і є невибагливим і тривким матеріалом, але догляд за нею теж має певні нюанси.
Тема прання гумових чобіт залишається актуальною й сьогодні. У звичайні дні достатньо мінімального очищення – протерти вологою серветкою чи ганчіркою. Але коли на вулиці негода і сльота, надмірного забруднення не уникнути. В такому випадку у кінці дня необхідно вдаватись до більш радикальних засобів по очищенню чобіт. Основні правила щодо їх прання доволі прості:
- Щодо прання гумових чобіт у машинці заборон нема, але такий спосіб не завжди має сенс, оскільки гума доволі просто відмивається й за допомогою підручних засобів. Якщо ж ви все ж вирішили зупинитись на автоматизованому пранні, обов’язково перевірте цілісність чобіт та позбавтесь налиплих грудок бруду перед тим, як почати процедуру. Також прослідкуйте за температурою води, вона має бути не вищою за 30 градусів. Обов’язково вимкніть режим віджиму.
- Ручне прання гумових чобіт також не потребує особливих умов. Для початку, як і у випадку з машинним пранням, зніміть з підошви налиплий бруд, аби не залишити патьоків. Після чого поставте пару у миску з водою кімнатної температури та залиште на кілька хвилин щоб дати їй змогу відкиснути. Змініть воду й промийте чоботи за допомогою ганчірки.
- Не менш популярним є питання щодо очищення внутрішньої сторони чобіт. Адже якщо з миттям гуми все доволі просто, підкладку надмірна волога може пошкодити. Зовнішнє покриття погано пропускає повітря, тож у результаті чоботи можуть набути неприємного запаху та стати розсадником бактерій. Для прання чобіт зсередини також не варто замочувати на кілька годин у спеціальних миючих засобах. Достатньо лише протерти внутрішню частину вологою ганчіркою, попередньо змочивши її у мильному розчині. Якщо ваші чоботи набули неприємного запаху, додайте до розчину пару крапель ефірної олії з ароматом лаванди, евкаліпту чи чайного дерева.
Після прання необхідно підсушити чоботи. Для цього залиште їх у добре провітрюваному приміщенні, подалі від сонячних променів, обігрівачів та інших джерел тепла. Висока температура повітря шкідлива для гуми та може її пошкодити.
❓ Що носити під гумові чоботи?
Важко уявити для себе більш надійне взуття в дощову погоду, ніж гумові чоботи. На сьогоднішній день існує такий величезний вибір за кольором, та моделями, що дозволяє створити будь-який образ завдяки різним елементам одягу – від романтичного до зухвалого.
Виробники пропонують різні варіанти такого взуття:
- високе за коліно;
- класичні по коліно;
- низьке на рівні щиколотки;
- утеплене зимове.
Гарною новиною являється те що, взуття “для калюж” пасує практично до будь-якого верхнього одягу:
- Шкіряна куртка. Взуття і куртка можуть співпадати по кольору, варто лише додати сюди сукенку, спідницю чи джинси, які будуть виділятися на їхньому фоні, але й експериментувати на контрасті ніхто не забороняє.
- Тренч. Більш практичного і вдалого варіанту в дощ не знайти. В такому обмундируванні можна скільки завгодно гуляти по такій погоді і бути впевненій в тому, що ви залишитесь сухими. Вибираючи верх в чорних чи бежевих тонах, ви можете собі дозволити чоботи з усілякими принтами та візерунками.
- Пальто може бути з різного матеріалу, кольору і фасону. Важливо вдало поєднати кольорову гаму, щоб створити цілісний лук.
- Пуховик. Підберіть сюди утеплені чоботи спокійних тонів. Ідеальний зимовий варіант під час сльоти, мокрого снігу.
- Сукня допоможе скласти романтичний образ, в якому можна сміливо йти навіть на побачення. Гармонічно виглядатиме коротка сукня з принтом та з легкої тканини та однотонне взуття. Додайте ще сумку в тон чоботам та парасольку.
- Джинси – це однозначно безпрограшний варіант, проте варто пам'ятати, що не всі моделі сюди пасуватимуть. Оберіть skinny або джинси-дудочки і грайте на контрасті кольорів.
- Можна поєднувати з будь-яким светром та зовсім не боятися прогадати в тому випадку, якщо не змішувати принти.
- Сорочка та кардиган. Ідеальне рішення як для дівчини, так і для хлопця.
- З шортами під високі чоботи за коліно.
- Спідниця. Дуже жіночний вигляд буде мати дівчина, яка вибере пишну спідницю та кардиган.
Не одягайте гумові чоботи з діловим костюмом – це не дуже вдале поєднання. А ще не рекомендується їх носити довше трьох годин та й загалом взуття з гуми не для щоденної носки, а також небажане при температурі нижче нуля (виключенням є утеплений варіант).
Як бачите, варіантів комбінацій з гумовим взуттям є безліч. Не бійтеся додавати різні аксесуари – сумочки, шарфи, парасольки, прикраси і експериментувати для створення свого індивідуального та неперевершеного образу.
❓ До якої температури можна носити гумові чоботи?
Гумові чоботи вважаються універсальним взуттям, оскільки вони досить витривалі до несприятливих погодних умов. І незважаючи на те, що раніше подібне взуття вважалося демісезонним, зараз усе частіше можна зустріти моделі з теплими підкладками, вставками хутра і т.п., що робить їх придатними для носіння у холодну пору року. Різноманітність матеріалу для виготовлення гумових чобіт не велика, але кожен з них має свої особливості.
- Гума. Чоботи з гуми є оптимальним варіантом за температури +15 – 25 градусів. Вони погано пропускають повітря, тож якщо температура повітря вище 25, вірогідність застудитись буде не менше, ніж при +10. Ціна на такі чоботи досить низька, а пересуватись у них доволі комфортно та легко. Основним їх недоліком є наявність великої кількості швів, які з часом можуть стати вразливим місцем чобітка. Тому незважаючи на те, що сучасні виробники намагаються зробити стібки максимально міцними та охайними, деякі жінки досі з підозрою відносяться до такого варіанту.
- Каучук. Цей матеріал використовується для виготовлення натуральної гуми. Взуття з каучуку є більш морозостійким та краще зберігає тепло. Такі чоботи можна вдягати навіть в морозну погоду, до -10. Крім того, вони мають здатність пропускати повітря, що також надає їм перевагу у порівнянні з гумою. Недоліком взуття з такого матеріалу є його велика вага, а також висока ціна, що робить виріб недоступним для деяких покупців.
- Полівінілхлорид. Зараз цей матеріал є найбільш популярним серед виробників гумового взуття. Він міцніший за гуму та більш морозостійкий, а ціна на взуття з ПВХ значно нижча, ніж на каучукове. Що робить його більш привабливим і для покупців. Чоботи з такого матеріалу можуть витримувати температуру не нижче +5 градусів.
Вирішуючи, чи варто надягати гумові чоботи, потрібно брати до уваги не лише їх здатність витримувати низькі температури, а й спроможність пропускати повітря. Таке взуття навряд буде кращим вибором у теплу погоду. Адже через поганий повітряобмін є ризик накопичення надмірної вологи всередині чобіт, що, в свою чергу, може призвести до появи неприємного запаху та грибку, а також підвищити вірогідність підхопити застуду, оскільки ноги промерзатимуть. Якщо ваш вибір все ж зупинився на чоботях, а на вулиці температура градусного стовпчика піднімається до +25, вдягніть бавовняні шкарпетки, це допоможе покращити ситуацію.
Доступні варіанти доставки
- KastaPost
- Кур'єр
- Justin
- Укрпошта
- Meest
- Нова Пошта
Kasta Black
Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 132 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
- примірочні в кожному відділенні
- будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
- безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
- Миттєве повернення грошей на банківську картку
Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
Примірка до оплати з KastaID
Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
- отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
- приміряти товари без попередньої оплати
- оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
Ексклюзивні акції та пропозиції
Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
- закриті акції та пропозиції
- у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
- спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
Швидка доставка товарів зі складу
Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.
Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.
Ознайомитися з правилами Black