triangle

  Дитячі іграшки-пупси

  кешбек 16 ₴
  -34%

  Милий іграшковий малюк виглядає, немов справжнє немовля. Цей чарівний пупс не залишить дівчинку байдужою. Його так і хочеться взяти на ручки якнайшвидше. Гра з ним розвине у вашій дитині інтелект, навчить дбати – і про себе, і про своїх близьких. Розмір упаковки: 21х19х30. Особливості – розповідає казку.
  кешбек 5 ₴
  -36%

  Милий іграшковий малюк виглядає, немов справжній немовля. Цей чарівний пупс не залишить дівчинку байдужою. Його так і хочеться взяти на ручки якомога швидше. Гра з ним розвине у вашій дитині інтелект, навчить дбати - і про себе, і про своїх близьких.
  кешбек 18 ₴
  -42%

  Допомагайте дітям розвивати дрібну моторику та координацію рук і очей. Тканина: 100% поліестер начинка: 100% поліестер - холлофайбер.
  кешбек 10 ₴
  -32%

  Милий іграшковий малюк виглядає, немов справжнє немовля. Одяг можна знімати та міняти. Цей чарівний пупс не залишить дівчинку байдужою. Його так і хочеться взяти на ручки якнайшвидше. Гра з ним розвине у вашій дитині інтелект, навчить дбати – і про себе, і про своїх близьких. А найголовніша його перевага в тому, що він музичний. Розмір: 40см.
  кешбек 13 ₴
  -36%

  Пупс 30см Рожевий інтер-ний з аксес.горщик.кор.31,5*10*21,5 Розмір: 31.5х10х21.5 см.
  кешбек 18 ₴
  -30%

  Маленький пупс ,не може сам про себе подбати, тому він потребує руки допомоги люблячої і дбайливої дівчинки. З ляльковою дитиною Ваше маля зможе проявити свої найкращі якості: відповідальність, турботу і уважність. Деталізовані риси обличчя славного пупса надають іграшці зворушливий зовнішній вигляд, а характерне немовлятам пухленьке тільце з різноманітними складочками додає реалістичності грі! комбінезон з мордочкою звірка. На голові красуються славна шапочка з котячими вушками в колір стильного образу. Функціональний пупс може пити з пляшечки, ходити на горщик і спати із закритими очками в горизонтальному положенні. Такі функціональні особливості іграшки, неодмінно навчать Вашу дівчинку виявляти турботу і ласку. Розмір: 40 см. Комплектація: Горщик; Пляшечка; Підгузник; Соска.
  кешбек 10 ₴
  -36%

  Милий іграшковий малюк виглядає, немов справжній немовля. Цей чарівний пупс не залишить дівчинку байдужою. Його так і хочеться взяти на ручки якомога швидше. Гра з ним розвине у вашій дитині інтелект, навчить дбати - і про себе, і про своїх близьких. Особливості: Звукові ефекти.
  кешбек 15 ₴
  -40%

  Милий пупс підкорить серце будь-якої дівчинки. Разом з ним гра в «дочки-матері» стане не лише цікавою, а й розвиваючою для дитини. Пупс з рухомими ніжками і ручками в незвичайному і дуже яскравому костюмі йде в комплекті з аксесуарами.
  кешбек 23 ₴
  -43%

  Милий іграшковий малюк виглядає, немов справжній немовля. Цей чарівний пупс не залишить дівчинку байдужою. Його так і хочеться взяти на ручки якомога швидше. Гра з ним розвине у вашій дитині інтелект, навчить дбати - і про себе, і про своїх близьких.
  кешбек 23 ₴
  -39%

  Милий іграшковий малюк виглядає, немов справжній немовля. Цей чарівний пупс не залишить дівчинку байдужою. Його так і хочеться взяти на ручки якомога швидше. Гра з ним розвине у вашій дитині інтелект, навчить дбати - і про себе, і про своїх близьких. Комплектація: Аксесуари, 5 функцій, музичний горщик.
  830 грн
  923 грн
  Пупс 32 см Ledy Toys (280918364)

  Пупс "Ledy Toys", висота 32 см. White (138934) Іграшковий малюк у кольоровому вбранні здатний втілити в життя заповітну мрію маленької дівчинки. Блакитноокий пупс має витончені риси обличчя та анатомічно правильну будову тіла. Рухливі ручки та ніжки дозволяють ляльці прийняти будь-яке положення. У комплект входить м'яке ліжечко з зав'язками і дуга, що розвиває, щоб розважити малюка, коли його вихователька повинна ненадовго відлучитися. Милий пупс підкорить серце маленької дівчинки з першої хвилини і навчить її виявляти любов, турботу та відповідальність. Особливості: пупс із високим рівнем імітації справжнього немовляти; витончені риси обличчя: реалістичні блакитні очі, витончений носик і ледь помітний рожевий рум'янець; анатомічна будова тіла; знімне вбрання в єдиній колірній гамі: комбінезон, шкарпетки, шапочка; м'яке ліжечко зі знімною дугою, що розвиває; стильна подарункова коробка; пупс виконаний із щільної гуми високої якості. Характеристики: Тип: Пупси Стать: Для дівчаток Вік: Від 3 років Колір: Білий Зріст пупса: 32 см. Упаковка: Коробка Розмір упаковки: 26 x 12 x 37 см
  1 041 грн
  1 602 грн
  Пупс, гумовий, ковдра Pure baby (288183836)

  Відправка протягом 1-2 робочих днів. Пупс "Pure baby", гумовий, ковдра, довжина 28 см. Multicolor (147738) Малюк із блакитними очима щойно прокинувся і уважно вивчає своє ліжечко. Реалістичний, з анатомічно правильними пропорціями тіла, пупс дуже нагадує справжнього малюка, тож маленька вихователька буде в захваті! Особливості: пупс із відмінною деталізацією; має реалістичні риси обличчя; одягнений у знімний одяг; має анатомічно вірні пропорції тіла; є додаткові аксесуари - м'яка ковдра, якою можна накривати малюка; виконаний із щільної гуми; довжина – 28 см. Характеристики: Тип: Пупси Пол: Для дівчаток Вік: Від 3 років Колір: Різнокольорова Зростання пупса: 28 см. Упаковка: Коро
  кешбек 7 ₴

  лялька музична на батарейках стане відмінним подарунком на будь-яке свято і подія. Побачивши таку ляльку, дівчинка обов'язково попросить купити їй всіх ляльок з цієї колекції. Симпатичні пупси одягнені в яскраві красиві костюмчики з шапочкою на голові. Їх мініатюрні розміри дозволяють носити їх з собою на прогулянки, ходити з ними в гості, подорожувати і взагалі ні на секунду не залишати їх одними. Ця лялька видає справжні звуки дитини, кричить, говорить мама, агу-агу і багато іншого. З такою іграшкою дитині буде цікаво грати, ця лялька стане першим найкращим другом. Завдяки фантазії вашої дитини, вона зможе придумати безліч цікавих сюжетів для гри. Лялька працює за допомогою батарейок. За цією лялькою можна доглядати, піклуватися про неї, віддати їй всю свою любов. Гра з такою лялькою розвиває у дівчинки материнський інстинкт, почуття дбайливості, чуйності, любові. Лялька виготовлена з екологічно чистої гуми, безпечної для здоров'я дітей. Рекомендується для гри дівчаткам старше 3 років
  кешбек 26 ₴

  Функціональний пупс розміром 29х13х8,5 см. До складу набору входить: пупс, горщик, пляшечка, пустушка на ланцюжку, взуття, тарілочка, ложка, вилка, ніж, 3 батареї AG13. Функціонал: 10 звукових режимів, п'є, писає, відкриває і закриває очі, сміється, плаче, бурмоче, прицмокує, сопить. Кожній дівчинці в дитинстві хочеться мати таку іграшку як пупс, щоб піклуватися, увагу. Ігри з пупсом розвивають фантазію, що є основою для розвитку абстрактного мислення у майбутньому.
  кешбек 19 ₴

  Милий іграшковий малюк виглядає, немов справжній немовля. Цей чарівний пупс не залишить дівчинку байдужою. Його так і хочеться взяти на ручки якомога швидше. Гра з ним розвине у вашій дитині інтелект, навчить дбати - і про себе, і про своїх близьких. Особливості: Їсть, ходить на горщик, заплющує очі.
  кешбек 22 ₴

  Милий пупс підкорить серце будь-якої дівчинки. Разом з ним гра в «дочки-матері» стане не тільки цікавою, але і розвиваючої для дитини. Пупс з рухливими ніжками і ручками в незвичайному і дуже яскравому костюмі йде в комплекті з аксесуарами. Розмір: 45 см. Розмір упаковки: 26.5х15.5х37.9 см. Комплектація: Кукла; Дитячий горщик; Бутилочка; Соска.
  кешбек 18 ₴
  кешбек 3 ₴
  -39%

  Милий іграшковий малюк виглядає, немов справжнє немовля. Одяг можна знімати та міняти. Цей чарівний пупс не залишить дівчинку байдужою. Його так і хочеться взяти на ручки якнайшвидше. Гра з ним розвине у вашій малечі інтелект, навчить дбати - і про себе, і про своїх близьких. А найголовніша його перевага в тому, що він музичний. Розмір в упаковці: 8,5 х7х15 см.
  кешбек 37 ₴
  -19%

  Інтерактивна лялька Baby Annabell - ЛАНЧ КРОШКИ АННАБЕЛЬ - це нова розвага для маленьких турботливих "матусь". Лялечка їсть з ложечки і ходить на горщик! Коли до лялечки підносять ложечку – вона відкриває рот. Після того, як її нагодують "їжею", вона закриває рот і видає радісні звуки. У комплекті Ви знайдете фішки із зображенням корисної їжі. Складайте смачне меню для малюка. Лялечка вміє ходити на горщик. Просто посадіть малюка на горщик і натисніть на животик. Якщо до ротика лялечки піднести пляшечку, вона починає пити (видає реалістичні звуки). Коли лялечка лягає, її очі закриваються. У наборі: Лялька 43 см. Одяг для ляльки та нагрудничок з милим принтом. Пляшечка Тарілочка та ложечка Мисочка для перекусу Горщик Фішки із зображенням корисної їжі. Живлення: 3хАА батарейки (не входять у комплект). Гра з такою лялькою розвиватиме у дитині уяву, вміння грати та вчити турботі. Рекомендовано для дітей віком від 3 років. УВАГА: МОЖЛИВО ПОШКОДЖЕННЯ УПАКОВКИ. Розміри (см.): 20,8 х32х38, 4.
  500 грн
  555 грн
  Пупс 25 см No Brand (280918299)

  Пупс "Baby Babblle", висота 25 см, шкарпетки, ковдра, соска, пляшка. Pink (148273) Милий маленький пупс стане чудовим новим другом для вашої дитини. Ця чудова іграшка призначена не тільки для ігор, але і для отримання важливої навички відповідальності. Мила лялька буде надійним супутником у всіх пригодах та історіях, надихаючи малюка на веселі та цікаві ігри та сюжети. Особливості: пупс із виразними рисами обличчя; висота іграшки 25 см; добре деталізоване вбрання; має компактні розміри; в комплект входять шкарпетки, ковдра, соска, пляшка. Характеристики: Тип: Пупси Стать: Для дівчаток Вік: Від 3 років Колір: Рожевий Зріст пупса: 25 см. Упаковка: Коробка Розмір упаковки: 24 x 9 x 28 см

  Пупс функціональний із аксесуарами "Warm Baby". Multicolor (81366) Пупси це не просто звичайні іграшки для дівчаток, як, наприклад, кубики або м'ячик, це справжнісінькі маленькі дітки, яким потрібна увага і турбота. Гра з пупсом виховує у дитині соціальні навички, необхідні у дорослому житті. Музичний пупсик оснащений такими цікавими функціями: 1. П'є з пляшечки; 2. Писає у горщик; 3. Їсть суміш; 4. Ходить на горщик сумішшю; 5. Видає дитячі звуки; 6. Плаче справжніми сльозами, якщо натиснути праву ручку; 7. Закриває очі, якщо дати йому пустушку. 8. Мочиться у памперс; 9. Рухає ніжками та ручками. 10. Пищіть, якщо натискати на ліву ручку; 11. Звуки пиття, коли даєш пупсику пляшечку; 12. Звуки ходіння на горщик, коли натискаєш кнопку на пупці; 13. Звуки сну, коли кладеш пупси на спинку. Для захоплюючої гри в комплекті з пупсом передбачено: набір взуття, памперс, тарілка, ложка, пляшечка, горщик, пакети з дитячим харчуванням, пустушка. Зріст малюка 42 см. Ефекти працюють від 3-х батарейок 1.5V ААА (не входять до комплекту). Характеристики: Тип: ігровий набір Стать: для дівчаток Вік: Від 3 років Колір: кольоровий Висота ляльки: 42 см Розмір упаковки: 33 x 18 x 39 см Упаковка: Коробка. *
  кешбек 26 ₴
  кешбек 15 ₴
  -40%

  Милий пупс підкорить серце будь-якої дівчинки. Разом з ним гра в «дочки-матері» стане не лише цікавою, а й розвиваючою для дитини. Пупс з рухомими ніжками і ручками в незвичайному і дуже яскравому костюмі йде в комплекті з аксесуарами.
  кешбек 13 ₴

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди