Часті питання про чоловічі демісезонні вітровки
❓ Як вибрати демісезонну вітровку?
Такий одяг має бути в гардеробі будь-якої модниці чи модника. А для того щоб вітровка була універсальною, практичною і підкреслювала переваги господаря, необхідно правильно підібрати модель.
При виборі демісезонного варіанту звертайте увагу на:
- Матеріал. Від нього залежить зручність у носці та зовнішній вигляд. Для спортивних занять обирайте нейлон, а для вечірніх прогулянок – бавовну або екошкіру.
- Розмір. Важливо, щоб наряд гарно сів на вас і був впору. Не варто брати одяг більшого розміру, адже під нього не потрібно надягати об'ємний светр. Кращий спосіб для перевірки – підняти руки. Якщо модель не «підскакує», а рукава не вкорочуються, то ви на вірному шляху.
- Капюшон. Його наявність допоможе забути про шапку і прикрити їм голову від вітру за потреби. Популярністю користуються вітровки з капюшоном на блискавці, що дозволяє відстібнути аксесуар.
- Утеплювач. Вітровки можуть бути тонкими і легкими, а також більш щільними. Для активного проведення часу необхідний найневагоміший варіант, який не буде сковувати рухів. Якщо ж вітровка підбирається для щоденного використання, то віддати перевагу можна й щільнішим варіантам.
Купуючи вітровку, орієнтуйтеся на свій комфорт в ній і на сучасні модні тенденції. Сьогодні в тренді знаходятьсся соковиті однотонні відтінки, а також тваринні принти.
❓ Які фірми роблять гарні демісезонні вітровки?
Сьогодні кожен модник може підібрати вітровку до душі, адже виробники пропонують масу варіантів забарвлень і фасонів.
Найпопулярнішими в поточному сезоні стали:
- однотонні вітровки у відтінках хакі, гірчиця і графіт від H&M;
- універсальні моделі в стилі кежуал від DeFacto;
- спортивні, практичні, в соковитих відтінках від Adidas на Kasta;
- вітровки з яскравим геометричним принтом від Asos;
- урбаністичні куртки для брутальний від Diesel;
- стильні джинсові і бавовняні моделі Guess;
- стримані і лаконічні демісезонні моделі Hugo Boss.
Якщо у вас є улюблений бренд, то в його асортименті ви точно підберете щось таке, що підходить вам. Палітра відтінків розширюється з сезону в сезон, а особливо модними вважаються зелений, фіолетовий, молочний і червоний колір. Полюбляєте класику? Тоді зверніть увагу на одяг сірих, чорних і білих відтінків.
Як наповнювач може використовуватися силікон або поліестер, а в обробці застосовуються атлас, плащівка, поліамід або нейлон.
Вітровка є базовою частиною гардеробу і відмінно поєднується з багатьма речами, наприклад, з чоловічим гольфом. Поспішайте придбати демісезонну модель, щоб зігрітися прохолодною весною і завжди виглядати стильно.
❓ З яких матеріалів роблять якісні демісезонні вітровки?
Головна перевага вітровки – її водовідштовхувальна тканина, яка не пропускає вітер. При цьому одяг залишається легким, а значить рухатися в ньому дуже зручно.
При пошитті вітровок використовують такі матеріали:
- нейлон;
- натуральну шкіру і замінник;
- замш;
- вельвет;
- поліестер;
- бавовна.
Як визначити потрібний вам варіант? Перш за все, важлива мета, для якої купується демісезонна вітровка. Наприклад, для занять спортом або прогулянок підійдуть синтетичні тканини або бавовна. Вони дуже легкі, дихаючі та відповідають своїм зовнішнім виглядом заданій стилістиці. Якщо ж необхідна гарна вітровка для променадів і походів на роботу, то зверніть увагу на шкіру, екошкіру або замшу. Ці матеріали трохи дорожчі, але служать довше і виглядають куди більш презентабельно.
Вельвет став трендом поточного року, який вже змогли оцінити багато модниць. Приємний на дотик, стильний і універсальний. Що ще потрібно при щоденному використанні?
Вибираючи демісезонну куртку, також пам'ятайте про особливості своєї фігури і модні тенденції.