triangle

  Набори для іграшок для пісочниці: пасочки, лопатки, відерця

  Приналежність Дітям
  Дитячі садові граблі з дерев'яною ручкою. Для найменших, які хочуть бути схожими на дорослих. Для дітей від 3-х років. Розмір: довжина ручки76х ø2 см,.
  -45%

  100% Пінопласт
  -45%

  100% Пінопласт
  -45%

  100% Пінопласт
  Приналежність Дітям
  Дитяча садова лопата з дерев'яною ручкою. Для найменших, які хочуть бути схожими на дорослих. Для дітей від 3-х років. Розмір: довжина ручки76х ø2 см,.
  Приналежність Дітям
  Дитячі садові граблі з дерев'яною ручкою. Для найменших, які хочуть бути схожими на дорослих. Для дітей від 3-х років. Розмір: 104х20 см,,.
  Приналежність Дітям
  Дитяча садова лопатка з дерев'яною ручкою. Для найменших, які хочуть бути схожими на дорослих. Для дітей від 3-х років. Розмір: довжина ручки76х ø2 см,.
  -29%

  Набір для піску "Кораблик" 6 ел. з млином поєднує у собі функції іграшки та пісочного набору. Кораблик виконаний у вигляді лотка, що складається із 2х частин. Кольоровий верх кораблика виконує роль сита. Малюк може його тримати за зручну ручку - отвір. Нижня прозора частина виконує роль ємності для піску, за допомогою якої можна побудувати вежу з піску, а також лотка для перенесення аксесуарів для піску. Сам кораблик чудово тримається на воді і в ньому можна перевозити не важкі вантажі.
  Приналежність Дітям
  Дитячий садовий мітло з дерев'яною ручкою. Для найменших, які хочуть бути схожими на дорослих. Для дітей від 3-х років. Розмір: довжина ручки76х ø2 см,.
  -5%

  У наборі: водоспад, лійка, цебро, лопатка, формочки.
  Приналежність Дітям
  Дитячий садовий мітло з дерев'яною ручкою. Для найменших, які хочуть бути схожими на дорослих. Для дітей від 3-х років. Розмір: довжина ручки76х ø2 см,.

  не лише розважить малюка грою, а й допоможе йому розвинути: креативність, сенсорику, фізичний розвиток – Будь активним Будь веселим Будь собою!

  Розвиток та навчання Крім розвитку дрібної моторики, діти навчаться розрізняти кольори, форми, великі предмети від менших, складати пасочки один у одного за розміром, або один на одного, як пірамідку, вивчать цифри від 1 до 6, назви тварин та фруктів. На дні пасочок зображені тварини: слоник, ведмедик, кролик, собака, лев, равлик і бегемотик. Збоку – зображені фрукти: яблуко, банан, вишня, манго, груша, персик та апельсин. розміри: Діаметр найменшої пасочки 5 см, найбільшої - 8 см. Максимальна висота зібраної пірамідки 38,5 см. Діти люблять ігри у дворі або на природі. Для дітей від 6 місяців.

  Створи власне морське узбережжя разом із набором для ігор у піску від Same Toy! Набір відрізняється наявністю великого фігурного валика з формами черепашок та морських зірок. Також у комплекті є велике сито та лопатка, лієчкою та пасочка для будівництва замку. Набір для гри з піском яскравий та практичний. Діти з радістю копатимуть і просіятимуть пісок, будуватимуть замки та рови з водою для них. Граючи з тематичними формами, діти більше дізнаватимуться про навколишній світ, його предмети та явища. Сюжетно-рольові ігри з паски розвиватимуть зорове сприйняття, моторику рук, уяву, фантазію, а діти більше проводитимуть на вулиці. Набір виготовлений із якісної пластмаси. Для дітей віком від 3-х років.

  Набір для гри з піском містить відерце та тарілку для гри у фрізбі. Крім цих деталей, в наборі є: лопатка-сито, лійка і дві формочки. Ще є фігурка морського коника, яку можна використовувати як поплавець. Всі елементи виготовлені із нетоксичного, абсолютно безпечного пластику. Розмір відерця: 12х15х19 см. Відерце синє. Ігровий набір для дітей віком від трьох років.

  про набір Відерце напівпрозорого зеленого кольору, його висота 16 см, зверху кріпиться літальна тарілка. Її діаметр - 21 см, тарілка зроблена з матового пластику, матеріал дуже приємний на дотик, на ньому - ледь помітні глянсові акуратні малюнки та тему повітряного та наземного транспорту. У цеберці – маленька лопатка та ложка-сито, лієчкою, дві пасочки. А морський коник чарівним чином триматиметься на воді, неабияк сподобається дітям. Відтепер водні процедури будуть ще цікавішими та веселішими. Користь іграшок для піску Такі іграшки принесуть дітям позитивні емоції та сприятимуть їхньому розвитку. розвиватися: дрібна моторика координація рухів зір фантазія комунікативні навички Набори для піску Діти люблять ігри у дворі або на природі. Для дітей віком від 3-х років.

  Ідеальний набір для гри у пісочниці від Same Toy. У жовтій тачці дитина знайде лопатку, граблі, великі пасочки (краб, рибка) та лійку. Ручки на знімні тачці, в ній можна перевозити землю або іграшки для піску. Колеса добре звертаються. Тачка стійка та практична. Іграшки виготовлені з яскравого та міцного пластику. Для дітей віком від 3-х років.

  Цікавий набір для гри у пісочниці, яку так люблять діти. У нього входять лопатка, пасочка, сито та валик зеленого кольору. Тепер діти можуть споруджувати з піску різні будівлі, просівати пісок, створювати у ньому забавні візерунки.

  Набір для піску 5 ел. - Трансформери Hasbro Disney зробить сезон літніх ігор яскравим та незабутнім. Це набір із ексклюзивної ліцензійної серії Disney від Wader. На цеберці зображені головні герої мультфільм Disney. Картинки нанесені за сучасною технологією IML (In-Mould Labelling), яка дозволяє зробити їх виключно стійкими. Відерце, лійка, сито, лопатка, граблі – справжня радість для маленького будівельника пісочних конструкцій. Такі елементи набору, як цебро і лієчка, можна використовувати не тільки для літніх ігор з піском, але і в будь-яку іншу пору року - для перенесення іграшок та догляду за кімнатними рослинами. Набір для піску виготовлений з якісних та безпечних матеріалів, що відрізняються міцністю та стійкістю до порікних умов. Упаковка – сітка. Рекомендований вік: від 1 року

  Набір ігор з піском. У наборі велике відро та багато інших аксесуарів та інструментів. Всі вони виготовлені із міцного, якісного пластику; окремі елементи матові. Розмір відерця 22х22 см. Відерце з цікавими, інтерактивними деталями. Набір підходить для пісочниці, особливо цікаво його використовувати на пляжі, де є доступ до води.

  Разом із набором для піску від Same Toy ігри стануть більш насиченими та цікавими. Діти розвиватимуть навички творчості та комунікації з друзями. У наборі 8 яскравих предметів: велике відерце з ручкою, маленька леєчка, граблі, лопатка, черпак, ложка-сито та дві великі та красиві форми для пасок у вигляді краба та риби. З таким комплектом малюки охоче будуть: копати пісок, формувати пасочки та поливати землю водою. Такі заняття тренуватимуть зорово-рухову координацію, покращать моторику рук, стимулюватимуть до фізичної активності. Набір виготовлений із якісної пластмаси.

  Вантажівка з набором для піску Tigres (Тигрес) Mini truck призначена для гри вдома, в пісочниці та на пляжі. Красива стильна і функціональна вантажівка довжиною 26 см має купоклик, що відкидається, з фіксатором. Іграшка урізноманітнить дозвілля дитини, а великий вибір предметів у комплекті для гри допоможе розвинути фантазію та покращити дрібну моторику дитячих ручок. Всі елементи набору виготовлені з безпечного та міцного матеріалу, що дозволяє використовувати їх у будь-яку пору року. Характеристики У наборі: вантажівка граблі лопатка 2 форми Кількість: 5 елементів Матеріал: поліпропілен Країна виробник: Tigres, Польща. Рекомендовано для дітей віком від 1 року.

  Набір для пісочниці з термонаклейкою Tigres (Тигрес) Шалене літо - невеликий набір для піску, виготовлений з використанням яскравих кольорів. Основні переваги: має яскравий, цікавий дизайн, оригінальна, зручна упаковка виготовлений виключно з безпечної сировини - поліпропілену забарвлений за допомогою харчового барвника всі деталі іграшок абсолютно безпечні та міцні Характеристики Відро лопатка граблі формочка м'ячик - 2 шт. лійка Розміри упаковки: 24х19х17 см Матеріал: поліпропілен Виробник Tigres, Україна. Рекомендовано для дітей віком від 1 року.

  Набір для ігор в піску від Same Toy для дітей від 3-х років. Різнокольоровий набір на морську тематику це не просто предмети, а поєднання їх із морськими жителями. Тут є: сито рак, лопатка-кальмар, пасочка у вигляді мушлі, спіральної раковини з крабом, морської зірки, а також тут є забавний морський коник, який може триматися на водній поверхні. Центральним елементом набору яскравий вітряк – наливаючи зверху воду, колесо з морськими жителями обертатиметься, а вода стікатиме сходами. З таким комплектом малюки охоче: копатимуть пісок, формують пасочки, гратимуть у воді. Вони навчаться розрізняти морських жителів, вивчать основи фізики. Такі заняття тренуватимуть зорово-рухову координацію, покращать моторику рук, стимулюють до фізичного руху. Набір виготовлений із якісної пластмаси.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost + Укрпошта
  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 289 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Підвищений кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди