triangle

  Набори для наукових досліджень і дослідів

  кешбек 4 ₴
  Приналежність Дітям
  Наука – це просто, не віриш? Перевір! Неймовірний експеримент в кожній коробці! Подарунок-відкриття на кожен день! Набір для експериментів "Вирощуємо сапфіри" - створи власноруч "коштовні" камінці! Трішечки терпіння і в хімічному розчині ти знайдеш фантастичні камінчики. Набір містить: мідний купорос, ложечку, захисні рукавички, покрокову інструкцію.
  кешбек 6 ₴
  Приналежність Дітям
  Миттєвий дослід!Відкривай та грай! Дим умить з'являється нізвідки! Фантастичний дим без вогню з’являється просто миттєво! Що ж це за незвичайні реактиви, з’єднавши які, ти ніби випускаєш джина з пляшки? Спробуй створити свого джина. Раптом він виконає твої три бажання?!
  кешбек 4 ₴
  Приналежність Дітям
  Наука – це просто, не віриш? Перевір! Неймовірний експеримент в кожній коробці! Подарунок-відкриття кожного дня! "Палаюче залізо" - це набір для експериментів. Залізо може горіти! Залізо може лише іржавіти, але ніяк не горіти - скажеш ти. Та це не так! Переконайся в цьому. Провівши цікавий та захопливий експеримент! Переконайся, що і не можливе інколи можливе! Набір містить: сталеву вату, фольгу, захисні рукавички, покрокову інструкцію.
  кешбек 36 ₴
  Приналежність Дітям
  Ідеальний подарунок, швидка відправка, батарейка в комплекті. Дитячий кишеньковий мікроскоп це чудовий подарунок для дітей, завдяки якому можна поринути у цілий новий мікровимір, провести час разом, досліджуючи світ. Вбудована LED підсвітка без мерехтіння наведе ясніть зображення, та дозволить роздивитись найдрібніші деталі зі збільшенням 60-120х.
  кешбек 5 ₴
  Приналежність Дітям
  Наука – це просто, не віриш? Перевір! Неймовірний експеримент в кожній коробці! Подарунок-відкриття кожного дня! "Фігурки в алмазах" - це набір для експериментів. За допомогою хімії створи алмази! Відчуй себе в ролі алхіміка та створи в домашній лабораторії фігурки в "алмазах". Набір містить: тетраборат натрію, дріт з ворсинками, нитку, ложку, захисні рукавички, покрокову інструкцію.
  Приналежність Дітям
  Наука – це просто, чи не віриш? Перевір! Неймовірний досвід у кожній коробці! Подарунок-відкриття на кожен день! Набір для експериментів "Вирощуємо сапфіри" - створи власноруч "дорогоцінне" каміння! Трохи терпіння та в хімічному розчині ти знайдеш фантастичні камінці. Набір містить мідний купорос, ложечку, захисні рукавички, покрокову інструкцію. Виробник: Ranok Creative; Країна-виробник товару: Україна; Габарити: висота: 8; Габарити: довжина: 8; Габарити: ширина: 5; Країна реєстрації бренду: Україна; Вага товару: 0.08; Вид: Розвиваючі; Вік: Від 8 років; Матеріал: комбінований; Тип: Навчальна гра; Торгова марка: Ranok Creative; Колір: кольоровий; Розмір виробу: 8х8х5 см; Стать: Унісекс; Упаковка: Картонна коробка; Вікова група: Від 8 років;
  кешбек 3 ₴
  Приналежність Дітям
  У прозорій речовині майже на твоїх очах звичайна гранула цинку покривається колючками. Не хвилюйся, вони зовсім не колючі. Спробуй, тобі сподобається! Набір містить хлорид олова, гранули цинку, ложечку, захисні рукавички, пластикову ємність, покрокову інструкцію.
  -34%
  Приналежність Дітям
  Миттєвий досвід! Відкривай та грай! Прозора рідина перетворюється на золоту! На якийсь час стань справжнім алхіміком! Перетвори звичайну воду на золоту. Як? Змішай хімічні речовини та отримай золото у воді. Це дуже просто! Успіхів! Виробник: Ranok Creative; Країна-виробник товару: Україна; Габарити: висота: 13.7; Габарити: довжина: 10.8; Габарити: ширина: 8.7; Країна реєстрації бренду: Україна; Вага товару: 0.14; Вид: Розвиваючі; Вік: Від 8 років; Матеріал: комбінований; Тип: Навчальна гра; Торгова марка: Ranok Creative; Колір: кольоровий; Розмір виробу: 13,7 х10, 8х8, 7 см; Стать: Унісекс; Упаковка: Картонна коробка; Вікова група: Від 8 років;
  кешбек 3 ₴
  Приналежність Дітям
  Велике скам'яніле яйце із сюрпризом усередині від ТМ "Danko Toys". У набір входять 2 інструменти (стеки), за допомогою яких юний палеонтолог докопається до застиглої фігурки динозавра. Довжина яйця: 12 см; Упаковка: плівка; Вікова категорія: 4+
  кешбек 3 ₴
  Приналежність Дітям
  Це якесь неймовірне диво! За лічені секунди з білих таблеток з'являються чорні змії. Не просто виповзають, а й танцюють, переплітаються між собою. Спробуй здивувати друзів. У тебе вийде справжній фокус! Набір містить: таблетки глюконату кальцію, сухий спирт, підставку, покрокову інструкцію.
  кешбек 7 ₴
  Приналежність Дітям
  Миттєвий дослід!Відкривай та грай! Прозора рідина перетворюється на золоту! На деякий час стань справжнім алхіміком! Перетвори звичайну воду на золоту. Як? Змішай хімічні речовини і отримай золото у воді. Це зовсім просто! Успіхів!
  кешбек 11 ₴
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  СВЯТКУВАЮТЬСЯ СОКАМ'ЯНЛОСТІ КОКСИМ - це набір для юних дослідників, яким буде цікаво присвятити вільний час вивченню останків комах! Зробіть світлі скам'янілості комах своїми руками! Використовуйте фігурки комах та пластилін, щоб зробити відбиток у гіпсі. Використовуйте пензлик та фарбу, щоб покрити скам'янілості. Завдяки спеціальній фарбі скам'янілості світитимуть у темряві. У набір входить: 4 фігурки комах, гіпс, пензлик, пластилін, 4 контейнери, фарба. Рекомендовано для дітей віком від 5 років. УВАГА: МОЖЛИВО ПОШКОДЖЕННЯ УПАКОВКИ. Розміри (см.): 6х30х20.
  кешбек 4 ₴
  -20%
  Приналежність Дітям
  Набір для досліджень 4M Лимонний годинник надасть можливість перетворити звичайний лимон на дивовижний годинник. Основні переваги: захоплюючий набір для конструювання в наборі є інструкція з малюнком зі збирання, запуску та налаштування годинника з поясненням їх принципу дії в ході збирання у дитини розвивається уважність, уяву, винахідливість, інтелект, логічне мислення, допитливість, навички конструювання Підключіть червоний провід до мідної пластини, а чорний провід до цинкової пластини. Закріпіть дроти за допомогою клейкої стрічки. Візьміть ще мідну та цинкову пластини та з'єднайте їх дротом за допомогою клейкої стрічки. Вставте мідні та цинкові пластини в половинки лимона, щоб активувати монітор, як показано на схемі. Ви побачите, як ваш годинник почне блимати. Як це працює: Мідні пластини діють як позитивні електроди батареї. Вони вкриті металом, який хімічно активний менше, ніж цинк. Коли мідні та цинкові пластини вставляють у лимон, відбувається хімічна реакція. Електрони (дуже дрібні частинки з негативним зарядом) переміщаються від цинкових пластин до мідних, утворюючи струм, і таким чином активуючи годинник. Лимонний сік допомагає проводити електроенергію. Ви можете замінити лимон картоплею, грейпфрутом чи будь-яким соком і подивитися на ефект. Розміри упаковки: 20 х 13 х 2 см. Рекомендовано для дітей від 5 років.
  кешбек 5 ₴
  -5%
  Вік Від 10 років / Приналежність Дітям
  Набір для досвіду "Chemistry Kids" в асортименті. Даний набір не тільки познайомить вас з різними видами захоплюючих хімічних експериментів і фізичних явищ, що зачаровують своїми ефектами, але й пояснить їх суть. А допоможе Вам у цьому докладна інструкція та необхідний реквізит, що знаходиться усередині коробки. Набір включає наступні експерименти: дресовані восьминіг, фараонову змію, самонадувну кульку. Мірна ложка – 1 шт.; окуляри та рукавиці – 1 шт.; піпетка - 1 шт.; пластикові ложка та склянка – 1 шт.; реактиви та необхідні матеріали для кожного з дослідів у різних наборах – 1 шт.; барвники – 1 прим.; інструкція – 1 шт. Мова: українська. Розмір: 35х285х195 мм. Вік: 10+.
  кешбек 7 ₴
  Приналежність Дітям
  Супер-мило З глибин океану Набір навчить робити яскраве запашне мило й опанувати захоплююче мистецтво миловаріння. Містить: мильну основу, араматизовану олійку, барвники, фігурну формочку, стаканчик, ложечку, шпатель.
  кешбек 8 ₴
  Приналежність Дітям
  Н-Р:ЧАРІВНИЙ АРОМАТ Науково-пізнавальний набір «Чарівний аромат» допоможе не тільки дізнатись історію парфумерії та класифікацію ароматів, а й створити свої власні парфуми. Обов’язковим ритуалом кожної модниці є «останній штрих» - крапелька ароматних парфумів перед виходом у світ. Науково-пізнавальний набір «Чарівний аромат» допоможе не тільки дізнатись історію парфумерії та класифікацію ароматів, а й створити свої власні парфуми в чарівному роликовому флакончику, який зручно носити з собою. Знайомство з різними видами ароматів відбувається у формі гри, де дитина сама має визначити, до якого виду відноситься кожен з наданих ароматів, а тоді створити свій власний. До складу набору входить: олія базова 5 ароматів смужки-тестери піпетка флакон для готових парфумів наклейки
  кешбек 19 ₴
  -33%
  Вік Від 8 років / Приналежність Хлопчикам
  Набір для досліджень Edu-Toys (Еді-Тойс) Досліди з магнітами познайомить малюка з особливостями взаємодії магнітів. Основні переваги: за допомогою цього барвистого набору магнітів можна в ігровій формі продемонструвати тяжіння та відштовхування магнітів та "побачити" магнітне поле, за інструкцією проведіть досліди з магнітами та прочитайте пізнавальну інформацію; всі деталі яскраві та міцні; фігурні магніти та незвичайні досліди зацікавлять дітей, що надалі може викликати інтерес до вивчення наук; гра з набором розвиває мислення, винахідливість, координація рук та очей, основи фізики (магнетизм); набір буде цікавий для дітей віком від 8 років для використання вдома, у школі, центрі розвитку під керівництвом вихователя, відповідає концепції НУШ. У наборі: 2 машини, 8 кільцевих магнітів, підставка, 2 фігурки, 2 магнітні стрижні, 1 паличка, 2 коробочки з залізним порошком; ілюстровані інструкції з досвідом. Рекомендовано для дітей віком з 8 років.
  кешбек 4 ₴
  -20%
  Вік Від 5 років / Приналежність Хлопчикам
  Набір для досліджень 4M Помпові ракети дозволяє легко зібрати просту ракетну установку для запуску мікроракет на відстань до 6 м. Основні переваги: у комплекті всі необхідні частини із пластику: три ракети, помпа, підставка для помпи, трубочка, утримувач трубочки, а також інструкція; набір для наукових досліджень серії Sci: Bits підійде дітям від 5 років для веселого знайомства з наукою та технікою; при складанні класної розвиваючої іграшки можна отримати нові знання про деякі принципи фізики і побачити їх у дії, а також від душі повеселитися, запускаючи ракети! Рекомендовано для дітей віком з 5 років.
  кешбек 18 ₴
  -33%
  Вік Від 5 років / Приналежність Хлопчикам
  Набір для дослідження 4M Прилади оповіщення із серії Logiblocs засновані на датчиках світла та торкання, з якими можна грати у пошуках скарбів та створювати різні види сигналізації. З цим набором досліджень можна дізнатися багато нового з фізики. Дайте волю своїй уяві, виявіть таланти в галузі електроніки. Усередині комплекту 7 блоків, що з'єднують між собою, включаючи блок живлення, кнопку, датчик світла, схему, логічний вентиль "НЕ", червоний світлодіод, зумер електронний і докладний буклет з інструкціями. Що можна зробити із цього? Більше 30 проектів та програм, таких як охоронна сигналізація, детектор дощу, апарат Морзе та багато інших. Основні переваги: Logiblocs це "кібер-блоки майбутнього", захоплюючі електронні модулі, які допомагають зрозуміти світ IT у веселій та легкій формі; всі блоки набору працюють у поєднанні один з одним_x000D_об'єднайте цей комплект з іншими із серії Logiblocs, щоб розширити межі своїх експериментів; комплект чудово підходить для занять у навчальних закладах, центрах розвитку, у тому числі за методикою STEAM; набори із серії Logiblocs допомагають зрозуміти область автоматики та електронних систем навколо нас: від світлофорів до космічних станцій, від автомобілів до комп'ютерів - все у сучасному світі високих технологій управляється так само, як у Logiblocs; кожен пластиковий модуль з електронікою всередині має окрему функцію, і всі вони можуть працювати разом. З'єднуючи модулі в різних комбінаціях, діти з цікавістю створюватимуть корисні системи керування та гаджети. Наприклад, можна обладнати двері сигналізацією або автоматично записувати та відтворювати повідомлення. Комплекти для розвитку Logiblocs мають успіх у сфері освіти та використовуються у більш ніж 4000 школах у Великій Британії, а також у всіх країнах, де є навчальні програми з електроніки. Діти краще розуміють електроніку з цими наборами і, пройшовши покрокові інструкції, отримують результати у вигляді готових пристроїв, що працюють; розвивається уважність, уява, винахідливість, інтелект, логічне мислення, допитливість, навички конструювання. У наборі: 7 блоків, що з'єднують між собою, включаючи блок живлення, кнопку, датчик світла, схему, логічний вентиль "НЕ", червоний світлодіод, зумер електронний, докладний буклет з інструкціями (англійською мовою). Кількість моделей для збирання: 30. Елементи живлення: 3 батареї типу ААА (не входять до комплекту). Рекомендовано для дітей віком з 5 років.
  кешбек 19 ₴
  -33%
  Вік Від 3 років / Приналежність Дітям
  Набір для досліджень Edu-Toys (Еді-Тойс) Модель пальника Бунзена допоможе у підготовці молодих вчених через безпечні змодельовані процедури. Основні переваги: газовий пальник спеціальної конструкції названий на честь німецького хіміка Роберта Вільгельма Бунзена це важлива частина лабораторного обладнання, яке використовується для нагріву, стерилізації та спалювання. ", імітує процес нагрівання гра з набором відкриє дитині основи хімії, розвиватиме уяву, мислення, винахідливість, допитливість, спостережливість, зорово-моторну координацію брошура із завданнями допоможе побудувати заняття набір , зокрема за методикою STEM, відповідає концепції НУШ. У наборі: пальник Бунзена, заповнена та герметична колба, піпетка, пінцет, підставка, захисні окуляри, інструкція з експлуатації, брошура із завданнями. Розміри упаковки: 26,6 х33х13 см. Вага: 750 г. Елементи живлення: 2 батареї типу ААА (не в комплекті). Виробник Edu-Toys. Рекомендовано для дітей від 3 років.
  кешбек 15 ₴
  -33%
  Вік Від 5 років / Приналежність Хлопчикам
  Набір для дослідження від 4M Еколамп дозволяє зібрати лампочку, яка працює за допомогою перетворення енергії. У комплекті є необхідні деталі та детальна інструкція з цікавими фактами. Як це працює. Експерименти вченого Майкла Фарадея з електрикою та магнітами у 1800-х роках привели його до винаходу електродвигуна. Переміщуючи магніт усередині дротяної котушки (або котушку щодо магніту), можна генерувати струм. У іграшковому електродвигуні, який є в цьому комплекті, провід намотаний навколо центральної осі. Усередині двигуна є магніти. При обертанні за допомогою кривошипа або шківа центральної осі магніти створюють у дротяній котушці струм, досить сильний, щоб запалити світлодіодну лампу. Він безперешкодно передається в зовнішній ланцюг за допомогою комутатора і щітки, що контактує з віссю, що обертається, без проводів, що заплутуються. Це ми називаємо електромагнітної індукцією, і у ньому заснована робота цього генератора. Хоча сучасні генератори набагато потужніші, ніж створені Фарадеєм, принцип роботи у них такий самий, як і цей комплект. Основні переваги: комплект для розвитку познайомить із основами фізики, екології, зеленої енергії; допоможе розвинути спостережливість, винахідливість, уяву, мислення, креативність, впевненість у своїх здібностях; можливо, саме такий набір для розвитку зацікавить дитину подальшим вивченням наук; набір для наукових досліджень серії Green Science підійде дітям від 5 років для занять вдома, у центрах розвитку, школах, у тому числі за освітньою методикою STEAM (практичний підхід доступного освоєння наук). У комплекті: трансмісія, кришка для дротів, кріплення для пляшки (ліва частина), кріплення для пляшки (права частина), кришка двигуна, мотор, шарнір ручки, кришка лампочки, світлодіодна лампочка, ручка, цвях, малий гвинт, гвинт із шайбою. Кількість моделей для збирання: 1. Рекомендовано для дітей віком з 5 років.
  кешбек 15 ₴
  -33%
  Вік Від 8 років / Приналежність Хлопчикам
  Науковий набір 4M Паперові схеми Світло та звук - на основі базової схеми можна зробити дверний дзвінок, телеграфний ключ, два види сигналізацій, настільне світло. Експерименти будуть цікаві дітям віком від 8 років молодшої школи, особливо хлопчикам. Набір від 4M Світло та звук розвиває мислення, інтелект, допитливість, навички конструювання, винахідливості. Складання моделей з комплекту познайомить з основами фізики та електрики. Може зацікавити вивченням наук, технологій, інженерної справи. Підходить для навчання STEM. У наборі для наукових досліджень серії Techncraft є всі необхідні деталі для занять, покрокова інструкція з малюнками та цікавими фактами. Зберіть прилад за вказівками та приступайте до безпечних досліджень електрики на реальних моделях. Загальний принцип роботи пристроїв із набору. Батарея проштовхує електрони через світлові та звукові модулі, як водяний насос проштовхує воду трубою. Як і водяний насос, батарея створює тиск, щоб підштовхнути електрони. Цей тиск скидається, коли петля з мідного дроту замикається перемикачем або дротом, дозволяючи невидимому струму текти і чарівним чином включати круті пристрої, які ви створили! У наборі: картонна схема, батарейний модуль, світловий модуль, звуковий модуль, металевий стрижень, червоний дріт, С-подібне кільце та штифт, мідна стрічка, клейка пластина, шнур, затискач x 3, скріпка.
  кешбек 10 ₴
  -33%
  Вік Від 5 років / Приналежність Дітям
  Набір для дослідження 4M Сигнальні пристрої – стартовий набір для дітей, щоб дослідити світ Logiblocs. З цим набором досліджень можна дізнатися багато нового з фізики. Дайте волю своїй уяві, виявіть таланти в галузі електроніки. У комплекті 4 модулі, що з'єднують між собою: блок живлення, кнопка, датчик світла, електронний зумер і докладний буклет з інструкціями. Що можна зробити із цього? Більше 10 проектів та програм, таких як дверний дзвінок, сонячна сигналізація, сигналізація холодильника та інші. Основні переваги: Logiblocs - це "кібер-блоки майбутнього", захоплюючі електронні модулі, які допомагають зрозуміти світ IT у веселій та легкій формі; всі блоки набору працюють у поєднанні один з одним об'єднайте цей комплект з іншими із серії Logiblocs, щоб розширити межі своїх експериментів комплект, відмінно підходить для занять у навчальних закладах, центрах розвитку, у тому числі за методикою STEAM набори із серії Logiblocs допомагають зрозуміти область автоматики та електронних систем навколо нас: від світлофорів до космічних станцій, від автомобілів до комп'ютерів – все у сучасному світі високих технологій управляється так само, як у Logiblocs кожен пластиковий модуль з електронікою всередині має свою окрему функцію, і всі вони можуть працювати разом. З'єднуючи модулі в різних комбінаціях, діти з цікавістю створюватимуть корисні системи керування та гаджети. Наприклад, можна обладнати двері сигналізацією або автоматично записувати та відтворювати повідомлення. комплекти для розвитку Logiblocs мають успіх у сфері освіти та використовуються у більш ніж 4000 школах у Великій Британії, а також у всіх країнах, де є навчальні програми з електроніки діти краще розуміють електроніку з цими наборами та, пройшовши покрокові інструкції, отримують результати у вигляді готових працюючих пристроїв розвивається уважність, уява, винахідливість, інтелект, логічне мислення, допитливість, навички конструювання Характеристики У наборі: 4 модуля, що з'єднують між собою: блок живлення, кнопка, датчик світла, електронний зумер, докладний буклет з інструкціями (англійською мовою) Матеріал , метал. Кількість моделей для збирання: 10. Елементи живлення: 3 батареї типу ААА (не входять до комплекту). Розміри в упаковці: 17 х 21 х 5 см. Виробник: 4M, Китай. Рекомендовано для дітей від 5 років.
  кешбек 12 ₴
  -33%
  Вік Від 8 років / Приналежність Дітям
  Набір для досліджень Edu-Toys (Еді-Тойс) Модель Сонячної системи - це розважальна та освітня астрономічна гра. Основні переваги: набір ознайомить дитину з основами астрономії, розвиватиме навички конструювання, просторове мислення, інтелект, уяву, допитливість його можна використовувати як удома, так і в школі, у тому числі на заняттях за методикою Монтессорі збірна модель Сонячної системи дає можливість наочно уявити її пристрій з центральною зіркою Сонця і віддаленими планетами, у тому числі Землею планети необхідно розфарбувати пензликами та фарбами з набору, а далі зібрати в конструкцію всі планети відрізняються за розмірами і знаходяться на різній відстані від Сонця, їх можна обертати. У наборі: 9 планет, підставка, пензлі, фарби. Розмір упаковки: 20,5х25х7 см. Рекомендовано для дітей віком з 8 років.

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди