triangle

  Набори для наукових досліджень і дослідів

  -40%
  Вік Від 8 років / Приналежність Дітям
  Порадуйте свого вченого-початківця оригінальним набором з мікроскопа і телескопа. У комплекті з телескопом і дут якісні лінзи, що збільшують у 20, 30, та 40-кратному розмірі. Для зручної роботи з мікроскопом в комплекті йдуть такі додаткові деталі: покривне скло; пінцет; колби для препаратів. Він оснащений трьома лінзами збільшення: 300х, 600х, 1200х. Підсвічування мікроскопа працює від 2х батарейок типу АА (не входять до комплекту). Наука – це нудно! З набором Kimi ви зможете довести це своєму маленькому вченому.
  Приналежність Дівчаткам
  Перетворіть порожні коробки в рухому інженерну конструкцію. Коробковий робот може ходити, стрибати, топати і їздити. В комплекті інструкція з малюнками по збірці і поясненнями принципу роботи, цікавими фактами.
  Приналежність Дівчаткам
  Відкрийте для себе дивовижний світ науки, зібравши гідравлічну мегаруку з науковим набором від 4M. Вода - все, що вам потрібно для запуску чудо-робота! Принцип работиОсновная ідея будь-гідравлічної системи дуже проста: сила, яка застосовується в одній точці, передається в іншу точку через нестисливої рідина, яка в даному випадку є водою. Натискання на поршень змушує воду в гідравлічній системі рухатися і штовхати вниз на пов'язаний суглоб, створюючи рух. Ніякої нової енергії в гідравлічній системі не створюється. Гідравлічне обладнання просто перетворює існуючу енергію з однієї форми в другую.Інтересние фактиМногіе з величезних будівельних кранів використовують великі версії гідравлічних шприців, на зразок таких, як ви створили, і можуть буквально звернути гори! Їх наповнюють маслом, а не водою, щоб система працювала плавно при високих температурах.Ета гідравлічна система використовує кінетичну енергію, створювану рухом рідин для роботи руки.
  Приналежність Дівчаткам
  Зберіть гідравлічну руку, за допомогою якої ви зможете захоплювати, піднімати і переміщати різноманітні об'єкти. Цей пізнавальний науковий набір познайомить з гідравлічними технологіями, робототехнікою і навичками конструювання. І все це - в ігровому форматі! Для складання і експериментів з маніпулятором з набору від 4М вам знадобиться невелика хрестоподібна викрутка, порожня консервна банка і трохи води. Завдяки рідини відбувається передача сили від вашої руки на клешню гідравлічного механізму. Коли ви натискаєте на поршень, тиск в воді збільшується, що штовхає наступний поршень. Це активізує стрижні, які змушують гідравлічну руку зробити захоплення. Цей принцип лежить в основі гідравлікі.Для відпрацювання захоплення і маніпуляцій, використовуйте порожню консервну банка. А коли навчитеся керувати гідравлічною рукою - приступайте до інших предметів. Уникайте тендітних об'єктів і тварин, щоб не нашкодити ім.Большінство гідравлічних рук працюють за тим же принципом.
  Приналежність Дівчаткам
  Науковий набір від 4M дозволяє зібрати дивного робота-мильні бульбашки по детальної інструкції з малюнками. Запустіть його і дивіться як він вправно видуває різноманітні бульбашки з мильної суміші. Комплектація: передня частина корпусу x 1, задня частина корпусу x 1, жолоб x 1, очі x 2, вісь ротора x 1, кришка батарейного відсіку x 1, вентилятор x 1, двигун x 1, кришки клем x 2, гвинти x 7, баночка для мильного розчину x 1, палички з фігурними отворами х 7.Также потрібно, але не входить в цей комплект: невелика хрестова викрутка, батарейки 2 х ААА.Сборка1. Одягніть вентилятор на вал двигуна. Переконайтеся, що ви повністю натиснули на вал, як показано на схеме.2. Вставте зібрані мотор і вентилятор в передню частину кузова.3. Одягніть задню частину корпусу на передню. Пропустіть дроти від двигунів через отвори в задній частині корпусу, як показано на малюнку. Закріпіть корпус шістьма гвинтами. Помістіть металеві кінці двох червоних дротів в один з отворів і закріпіть їх клемної кришкою.
  Приналежність Дівчаткам
  Зібрати рухається робота своїми руками, не використовуючи батарейки? Легко! Особливо зараз, коли ми замислюємося про важливість турботи про екологію. У цьому науковому наборі від 4М ви знайдете всі необхідні деталі для того, щоб зібрати власного робота на енергії сонця. Детальна інструкція всередині набору із серії Eco-Engineering розповість, як зібрати робота, з'єднавши всі необхідні складові, в тому числі мотор і сонячну батарею. Для цього вам варто обзавестися маленької хрестової викруткою, якої немає в комплекті. Коли робот буде готовий - поставте його так, щоб на панель потрапляло сонячне світло. При цьому, його можна використовувати і в приміщенні: для цього знадобиться лампочка розжарювання, потужністю не менше 60 Вт, яку варто звернути на панель сонячної батареї впритул. Відзначимо, що енергозберігаюча або люмінесцентна лампи не подойдут.Свет, потрапляючи в комірки сонячної батареї, перетворюється в електрику, яке потрапляє в мотор, змушує його працювати, а коліщатка.
  Приналежність Дівчаткам
  Науковий набір від 4M дозволяє зібрати своїми руками механічного робота-скарбничку. Він вміє ковтати монети, забавно клацаючи щелепами! Комплектація: задня частина кузова x 1, передня частина кузова x 1, кришка x 1, тримач вушка x 1, ланки x 2, важіль x 1, відсік для монет x 1, кришка батарейного відсіку x 1, кришка моторного відсіку x 1, мотор x 1, дроти x 2, очі x 2, кришки клем x 9, гвинти x 7.Также потрібно, але не входить в цей комплект: невелика хрестова викрутка, 1 батарея AA.Как собрать1. Вставте мотор в задню частину кузова.2. Встановіть кришку моторного відсіку на місце і закріпіть двома гвинтами. Переконайтеся, що два дроти від двигуна виходять через два слота на задній частині кузова.Как работаетАккумулятор підключений до двигуна через клеми на важелі. Оскільки клеми не стикаються один з одним, схема розірвана, тому електрику не проходить. Коли ви кладете монету на клеми, ланцюг замикається металом монети. Мотор включається і запускає механізм, що піднімає важіль.
  Приналежність Дівчаткам
  Познайомтеся ближче зі наукою створення роботів - робототехнікою! Зберіть розумного робота, який вміє рухатися вперед, самостійно огинаючи перешкоди, з науковим набором від 4М. Побудуйте будинку лабіринт з підручних засобів і дивіться, як робот вміло вибереться з него.В наборі є всі необхідні деталі для зборки робота і докладна інструкція з картинками. Додатково знадобиться невелика хрестоподібна викрутка і батарейка АА. Як же влаштований розумний робот? Він пересувається за рахунок обертається сфери. Коли мотор працює, центр ваги сфери зміщується в бік і рухає робота вперед. Якщо робот стикається з перешкодою, сфера не може рухатися - вона продовжує обертатися, поки робот знову НЕ продовжить рух. Роботи, які пересуваються самостійно, називаються автономними. Вони не можуть, як люди, бачити, куди вони йдуть. Замість цього у них є сенсорні датчики, які сигналізують про те, що вони зіткнулися з препятствіем.Етот набір від 4М із серії KidzRobotix буде цікавий дітям від 8 років
  Приналежність Дівчаткам
  З науковим набором від 4M Коробочний робот можна навчитися повторного використання речей і дізнатися про основи екологічної етики. Набір дозволяє створити рухається коробкового робота з картонної коробки за допомогою детальної інструкції з малюнками (на звороті упаковки). Розфарбуйте корпус робота по своєму смаку, щоб зробити дизайн унікальним.Комплектація: модуль двигуна, двигун з черв'ячною передачею і проводами, кришка двигуна, вісь із зубчатим колесом, 2 трубчасті конструкції, 2 кулачка, 2 клемні кришки, 2 ніжки, гвинти і кришка батарейного отсека.Также потрібно (не в комплекті): 1 х АА батарея, невелика хрестова викрутка, ножиці і маркер.Научний комплект серії Sci: Bits для дітей від 5 років дає можливість грати і дізнаватися нове. Знайомить з основами робототехніки та екології. Розвиває винахідливість, допитливість, інтелект, креативність, мислення, навички конструювання, уяву, формує емоційне благополуччя, впевненість у своїх здібностях.
  Приналежність Дівчаткам
  Науковий набір від 4M Водяний насос на сонячній батареї дозволить зібрати працюючу насосну установку з рухається фігуркою чоловічка. Пристрій перетворює енергію сонця або батареї в енергію для прокачування води.КомплектаціяКоробка передач, акумуляторний модуль, верхня частина циліндра, поршневий з'єднувач, підстава насоса, головна рама, шарнір сонячної панелі, поршень, основу циліндра, середній циліндр, циліндричний з'єднувач, штифти, мале зубчасте з'єднання, руки фігурки, ноги фігурки, з'єднувач фігурки, корпус і голова фігурки, велике зубчасте з'єднання, підстава панелі сонячних батарей, панель сонячних батарей, кришка батарейного відсіку, кришка двигуна, обличчя фігурки, двигун, дроти для сонячних батарей, клемні кришки, маленькі гвинти. Також потрібно (не в комплекті): маленька хрестова викрутка і одна батарея ААА.Прінціп работиСолнечний світло - це форма енергії. Коли промені падають на елемент сонячної панелі, він перетворює частину фотонів (часток світла) в електрику.
  Приналежність Дівчаткам
  Зберіть самостійно роботизовану руку і здивуєте друзів її реалістичними рухами! В основі механізму лежить простий принцип механіки, з яким вас познайомить набір від 4М. А кількість ігор і жартів з роботизованою рукою - нескінченно! Щоб зібрати роботизовану руку, вам додатково знадобляться ножиці. Уважно дотримуйтесь інструкцій з наукового набору, і ви легко розберетеся з роботою механізму. Рухи руки виглядають дуже натурально. Ви зможете ворушити її пальцями, стиснути їх в кулак і навіть підняти невеликі предмети. Сховайте свою руку в рукав і замініть її роботизованою. Дізнайтеся більше рукостисканням зі своїм другом або помахайте здивованої сусідці! У роботизованою руці на кінчику кожного пальця закріплена волосінь. Коли ви тягніть одне з кілець, волосінь всередині пальця натягується і рухає його. Людська рука має схожий пристрій, тільки замість волосіні у людей під шкірою знаходяться сухожилля, які кріпляться до передпліччя. Вони стискаються і змушують пальці рухатися.
  Приналежність Дівчаткам
  Хочете своїми руками зібрати справжнє диво робототехніки? Настільний робот-краб з наукового набору від 4М вміє самостійно пересуватися, виявляти краю будь-якій поверхні, по якій повзає, і вчасно розгортатися. І як йому це вдається? Щоб дізнатися механіку роботи краба, вам доведеться уважно вивчити інструкцію і акуратно зібрати всі складові робота. Зробити це можуть діти молодшого шкільного віку під наглядом дорослих. Для роботи вам знадобиться маленька хрестоподібна викрутка і батарейка AA, решта - знайдете в коробці наукового набора.Робот-краб ніколи не впаде зі столу або іншій поверхні. Головне, не розташовувати його на самий край столу або в кут - йому потрібне місце для маневру. Але якщо настільний робот все-таки впав - не переживайте. Конструкція ніжок краба амортизує удар, зберігши його в целості.Набор з серії KidzRobotix познайомить з пристроєм і роботою мотора, дасть базові знання в механіці, допоможе розвинути фантазію, логічне мислення і дрібну моторику.
  Приналежність Дівчаткам
  Перетворіть порожні коробки в рухому інженерну конструкцію. Коробковий робот може ходити, стрибати, топати і їздити. В комплекті інструкція з малюнками по збірці і поясненнями принципу роботи, цікавими фактами.
  Приналежність Дівчаткам
  Вивчіть принципи створення тривимірних голограм і зберіть власний голографічний проектор з науковим набором від 4М! Влаштуйте дивовижну виставу для друзів. Розглядайте об'ємні зображення динозавра, космонавта, декоративної рибки, планети та інші. Всього в комплекті 8 голограмм.Набор з серії KidzLabs буде цікавий дітям молодшої школи від 8 років. Він допоможе отримати знання з фізики, розвинути уяву, інтелект, мислення, підвищити емоційне благополуччя. Науковий набір підходить для освіти в рамках Реджіо-педагогікі.В комплекті є всі необхідні деталі для зборки голографічного проектора. Додатково знадобиться невелика хрестова викрутка, дві батарейки типу ААА. Як працює пристрій? Батарейки живлять світлодіод, закріплений в підставці. Коли промені світла проходять крізь паперові шаблони, на чотирибічному екрані з'являється проекція. Екран виконує роль дзеркала, відбиваючи частину світу. Ви бачите тривимірну об'ємну картинку, ніби зависла в повітрі.
  Приналежність Дівчаткам
  Перетворіть порожні коробки в рухому інженерну конструкцію. Коробкова машина може їздити. В комплекті інструкція з малюнками по збірці і поясненнями принципу роботи, цікавими фактами.
  Приналежність Дітям
  Познайомтеся ближче зі наукою створення роботів - робототехнікою! Зберіть розумного робота, який вміє рухатися вперед, самостійно огинаючи перешкоди, з науковим набором від 4М. Побудуйте будинку лабіринт з підручних засобів і дивіться, як робот вміло вибереться з него.В наборі є всі необхідні деталі для зборки робота і докладна інструкція з картинками. Додатково знадобиться невелика хрестоподібна викрутка і батарейка АА. Як же влаштований розумний робот? Він пересувається за рахунок обертається сфери. Коли мотор працює, центр ваги сфери зміщується в бік і рухає робота вперед. Якщо робот стикається з перешкодою, сфера не може рухатися - вона продовжує обертатися, поки робот знову НЕ продовжить рух. Роботи, які пересуваються самостійно, називаються автономними. Вони не можуть, як люди, бачити, куди вони йдуть. Замість цього у них є сенсорні датчики, які сигналізують про те, що вони зіткнулися з препятствіем.Етот набір від 4М із серії KidzRobotix буде цікавий дітям від 8
  Приналежність Дітям
  Науковий набір від 4M дозволяє зібрати дивного робота-мильні бульбашки по детальної інструкції з малюнками. Запустіть його і дивіться як він вправно видуває різноманітні бульбашки з мильної суміші. Комплектація: передня частина корпусу x 1, задня частина корпусу x 1, жолоб x 1, очі x 2, вісь ротора x 1, кришка батарейного відсіку x 1, вентилятор x 1, двигун x 1, кришки клем x 2, гвинти x 7, баночка для мильного розчину x 1, палички з фігурними отворами х 7.Также потрібно, але не входить в цей комплект: невелика хрестова викрутка, батарейки 2 х ААА.Сборка1. Одягніть вентилятор на вал двигуна. Переконайтеся, що ви повністю натиснули на вал, як показано на схеме.2. Вставте зібрані мотор і вентилятор в передню частину кузова.3. Одягніть задню частину корпусу на передню. Пропустіть дроти від двигунів через отвори в задній частині корпусу, як показано на малюнку. Закріпіть корпус шістьма гвинтами. Помістіть металеві кінці двох червоних дротів в один з отворів і закріпіть їх клемної кришкою. Пов
  Приналежність Дітям
  З науковим набором від 4M Коробочний робот можна навчитися повторного використання речей і дізнатися про основи екологічної етики. Набір дозволяє створити рухається коробкового робота з картонної коробки за допомогою детальної інструкції з малюнками (на звороті упаковки). Розфарбуйте корпус робота по своєму смаку, щоб зробити дизайн унікальним.Комплектація: модуль двигуна, двигун з черв'ячною передачею і проводами, кришка двигуна, вісь із зубчатим колесом, 2 трубчасті конструкції, 2 кулачка, 2 клемні кришки, 2 ніжки, гвинти і кришка батарейного отсека.Также потрібно (не в комплекті): 1 х АА батарея, невелика хрестова викрутка, ножиці і маркер.Научний комплект серії Sci: Bits для дітей від 5 років дає можливість грати і дізнаватися нове. Знайомить з основами робототехніки та екології. Розвиває винахідливість, допитливість, інтелект, креативність, мислення, навички конструювання, уяву, формує емоційне благополуччя, впевненість у своїх здібностях. Може використовуватися в рамках обр
  Приналежність Дітям
  Науковий набір від 4M Водяний насос на сонячній батареї дозволить зібрати працюючу насосну установку з рухається фігуркою чоловічка. Пристрій перетворює енергію сонця або батареї в енергію для прокачування води.КомплектаціяКоробка передач, акумуляторний модуль, верхня частина циліндра, поршневий з'єднувач, підстава насоса, головна рама, шарнір сонячної панелі, поршень, основу циліндра, середній циліндр, циліндричний з'єднувач, штифти, мале зубчасте з'єднання, руки фігурки, ноги фігурки, з'єднувач фігурки, корпус і голова фігурки, велике зубчасте з'єднання, підстава панелі сонячних батарей, панель сонячних батарей, кришка батарейного відсіку, кришка двигуна, обличчя фігурки, двигун, дроти для сонячних батарей, клемні кришки, маленькі гвинти. Також потрібно (не в комплекті): маленька хрестова викрутка і одна батарея ААА.Прінціп работиСолнечний світло - це форма енергії. Коли промені падають на елемент сонячної панелі, він перетворює частину фотонів (часток світла) в електрічество.Ел
  Приналежність Дітям
  Зберіть цього міні-робота на коліщатках, потім додайте солону воду на спеціально розроблені батарейні картриджі. Увімкніть і спостерігайте! В комплекті: шасі, корпусні вісь, шарнір, руки, батарейний держатель, база для батареї, кришка для батареї, двигун з проводами, 2 осі, 2 гвинта, піпетка, 2 алюмінієві пластини, 2 тканинних листа, 2 вуглецевих пластини , інструкція. Вам також буде потрібно сіль і ложка.Как працює робот на енергії солі? Алюміній, солона вода і вуглець утворюють повітряно-алюмінієву батарею, яка дає електроенергію для обертання мотора. Батареї - це пристрої, що перетворюють хімічну енергію в електричну. В основі цієї батареї 2 електрода, які виробляють і використовують електрони. Один електрод - це алюміній, другий - кисень з повітря. Електроди пов'язані розчином - електролітом, завдяки якому іони переміщаються і створюють електричний ланцюг. Для батареї необхідні пластмасова база і 3 пластини - алюмінієва, вуглецева і тканинна. Вони укладаються один на одного і щільно
  Приналежність Дітям
  Зберіть гідравлічну руку, за допомогою якої ви зможете захоплювати, піднімати і переміщати різноманітні об'єкти. Цей пізнавальний науковий набір познайомить з гідравлічними технологіями, робототехнікою і навичками конструювання. І все це - в ігровому форматі! Для складання і експериментів з маніпулятором з набору від 4М вам знадобиться невелика хрестоподібна викрутка, порожня консервна банка і трохи води. Завдяки рідини відбувається передача сили від вашої руки на клешню гідравлічного механізму. Коли ви натискаєте на поршень, тиск в воді збільшується, що штовхає наступний поршень. Це активізує стрижні, які змушують гідравлічну руку зробити захоплення. Цей принцип лежить в основі гідравлікі.Для відпрацювання захоплення і маніпуляцій, використовуйте порожню консервну банка. А коли навчитеся керувати гідравлічною рукою - приступайте до інших предметів. Уникайте тендітних об'єктів і тварин, щоб не нашкодити ім.Большінство гідравлічних рук працюють за тим же принципом. гідравліку та
  Приналежність Дітям
  Хочете своїми руками зібрати справжнє диво робототехніки? Настільний робот-краб з наукового набору від 4М вміє самостійно пересуватися, виявляти краю будь-якій поверхні, по якій повзає, і вчасно розгортатися. І як йому це вдається? Щоб дізнатися механіку роботи краба, вам доведеться уважно вивчити інструкцію і акуратно зібрати всі складові робота. Зробити це можуть діти молодшого шкільного віку під наглядом дорослих. Для роботи вам знадобиться маленька хрестоподібна викрутка і батарейка AA, решта - знайдете в коробці наукового набора.Робот-краб ніколи не впаде зі столу або іншій поверхні. Головне, не розташовувати його на самий край столу або в кут - йому потрібне місце для маневру. Але якщо настільний робот все-таки впав - не переживайте. Конструкція ніжок краба амортизує удар, зберігши його в целості.Набор з серії KidzRobotix познайомить з пристроєм і роботою мотора, дасть базові знання в механіці, допоможе розвинути фантазію, логічне мислення і дрібну моторику. такж
  Приналежність Дітям
  Відкрийте для себе дивовижний світ науки, зібравши гідравлічну мегаруку з науковим набором від 4M. Вода - все, що вам потрібно для запуску чудо-робота! Принцип работиОсновная ідея будь-гідравлічної системи дуже проста: сила, яка застосовується в одній точці, передається в іншу точку через нестисливої рідина, яка в даному випадку є водою. Натискання на поршень змушує воду в гідравлічній системі рухатися і штовхати вниз на пов'язаний суглоб, створюючи рух. Ніякої нової енергії в гідравлічній системі не створюється. Гідравлічне обладнання просто перетворює існуючу енергію з однієї форми в другую.Інтересние фактиМногіе з величезних будівельних кранів використовують великі версії гідравлічних шприців, на зразок таких, як ви створили, і можуть буквально звернути гори! Їх наповнюють маслом, а не водою, щоб система працювала плавно при високих температурах.Ета гідравлічна система використовує кінетичну енергію, створювану рухом рідин для роботи руки. Слово гідравліка виро
  Приналежність Дітям
  Науковий набір від 4M дозволяє зібрати своїми руками механічного робота-скарбничку. Він вміє ковтати монети, забавно клацаючи щелепами! Комплектація: задня частина кузова x 1, передня частина кузова x 1, кришка x 1, тримач вушка x 1, ланки x 2, важіль x 1, відсік для монет x 1, кришка батарейного відсіку x 1, кришка моторного відсіку x 1, мотор x 1, дроти x 2, очі x 2, кришки клем x 9, гвинти x 7.Также потрібно, але не входить в цей комплект: невелика хрестова викрутка, 1 батарея AA.Как собрать1. Вставте мотор в задню частину кузова.2. Встановіть кришку моторного відсіку на місце і закріпіть двома гвинтами. Переконайтеся, що два дроти від двигуна виходять через два слота на задній частині кузова.Как работаетАккумулятор підключений до двигуна через клеми на важелі. Оскільки клеми не стикаються один з одним, схема розірвана, тому електрику не проходить. Коли ви кладете монету на клеми, ланцюг замикається металом монети. Мотор включається і запускає механізм, що піднімає важіль. Як тільки монета соскол

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost + Укрпошта
  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 289 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Підвищений кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди