triangle

  Розпродаж, знижки, акції: Миючі засоби для посуду

  Колір
  -34%

  Таблетки для посудомийних машин Una All in One Lemon ефективно видаляють залишки їжі, жир та інші забрудення з посуду. Мають функцію ополіскування для швидкого висихання. Сіль у складі таблеток захищає посуд і посудомийну машину від вапняного нальоту. Антикорозійні засоби захищають скло, столове срібло і метал. Аромат лимона нейтралізує неприємні запахи.
  -32%

  Таблетки для посудомийної машини Power-Aktiv створені в спеціальній концентрованій формі і поєднують 10 функцій для ефективного миття посуду в посудомийній машині. Достатньо однієї таблетки для ідеальної чистоти.миючий засіб,ополіскувач,функція солі,захист скла,полірування нержавіючої сталь і срібла,швидка суха формула,функція швидкого висихання,нейтралізатор запаху,низькотемпературний активатор,активний прискорювач.
  -34%

  Таблетки для посудомийних машин Magnum All in 1 видаляють з посуд навіть важкі плями і відкладення. Використовується для видалення широкого спектра забруднень: жирних і стійких забруднень, вапняного нальоту, забруднень від чаю і кави, від пригорілих продуктів. Не пошкоджує посуд і його декоративні частини. Таблетки для посудомийних машин Magnum All in 1 містять ополіскувач, спеціальну сіль, а також спеціальні засоби для захисту скла, срібла і високоякісної сталі. Має приємний аромат лимону.
  -33%

  Досконало та якісно очищає посуд без додаткового використання ополіскувача та солі для посудомийної машини.Не містить фосфати.Оберігає від пошкоджень скляні, срібні та вироби з нержавіючої сталі. 40 шт в упаковці
  -33%

  Таблетки для посудомийних машин Magnum All in 1 Complete видаляють з посуд навіть важкі плями і відкладення,дає найкращі результати очищення і береже при цьому посуд і її декоративні частини. Це засіб для чищення містить ополіскувач; спеціальну сіль, а також спеціальні засоби для захисту скла, срібла і високоякісної сталі.

  во всех современных посудомоечных машинах вода распыляется при помощи специальных распылителей в виде "вихря". Секрет эффективности средств Vortex - в обогащении вихреобразных струй воды соединениями активного кислорода - O2Xygen Power. Уникальная формула O2Xygen Power обогащает воду соединениями активного кислорода, что многократно усиливает очищающие свойства, позволяет удалять даже самые сильные загрязнения и обеспечивает более высокие результаты мытья посуды и ее идеальную чистоту. Формула Vortex создана усилиями лучших химиков-технологов и представляет собой инновационный комплекс компонентов, который с легкостью удаляет жир и загрязнения, делая посуду чистой и блестящей. Средство для посудомоечной машины Vortex защищает технику от образования известкового налета, который может снизить эффективность работы машины. Это специальная морская гранулированная соль, прошедшая обработку и способствующая смягчению воды и улучшению качества мытья
  -7%

  Fairy - это широко известный бренд, который создает великолепную продукцию, предназначенную для самого эффективного мытья посуды. Средство для мытья посуды "Апельсин и Лимонник" Fairy является одним из самых популярных изобретений бренда. Ведь оно так тщательно и легко очищает даже самую загрязненную посуду. Без труда справляется с жиром. Данный продукт очень прост и комфортен в использовании даже в холодной воде. Ему подвластны застарелые, засохшие жирные пятна и остатки пищи. Он мгновенно растворяет жир, придавая изделиям кристальную чистоту и сияние. Это средство разработано на основе инновационной формулы включающей в свой состав комплекс Oxi, который позволяет с помощью всего лишь одного движения руки очистить посуду от самых сложных загрязнения
  На товар діє Black
  -37%

  щітка для миття посуду з дозатором. Універсальна щітка для миття посуду зроблена з нейлонової щетини. У щітці є ємність для миючого засобу. При натисканні на кнопочку вгорі щітки дозовано випливає засіб для миття посуду. Дуже зручна в руці, не ковзає. Підходить для антипригарного покриття. Тепер можна мити посуд не забруднивши руки. Розміри: 89 х 85 х 85 мм. Вага: 86 г.
  -21%

  Procter & Gamble - всесвітньо відома компанія з представництвами в більш ніж вісімдесяти країнах. Продукція, що випускається, заслужила довіру споживачів по всьому світу. Понад 300 торгових марок успішно продаються в 140 країнах світу, а річний оборот становить 76.5 мільярдів доларів США.
  -12%

  средство для мытья посуды "Лимон и Лайм" Fairy Platinum эффективно и без труда очищает даже самую загрязненную посуду. Продукт справляется с жиром. Fairy Platinum очень прост и комфортен в использовании даже в холодной воде. Ему подвластны застарелые, засохшие жирные пятна и остатки пищи. Это средство разработано на основе инновационной формулы включающей в свой состав комплекс Oxi, который позволяет с помощью всего лишь одного движения руки очистить посуду от самых сложных загрязнения
  -43%

  Відомий бренд Somat виробляє чудові засоби для посудомийних машин. Ароматизатори, таблетки, ополіскувачі і гелі прекрасно справляються з поставленим завданням і є незамінними помічниками для кожної домохозяйкі.Благодаря потужним компонентам, таблетки для посудомийної машини "C ефектом соди" Somat Classic Somat Classic забезпечать вашу посуд сяючою чистотою. Засіб ефективно видаляє застарілі такі складні застояні забруднення, як залишки картоплі і макаронних ізделій.Проізводітель рекомендує використовувати даний засіб разом з сіллю і ополіскувачем Somat для ще кращих результатів.
  -8%

  Таблетки Somat All in one розчиняються швидше, ніж раніше, щоб активувати потужність очищення спочатку циклу миття. На додаток формула забезпечує швидке висихання, вода легко тікає з посуду. Мультифункціональні таблетки, які виконують 8 функцій: Очищення - для досконалої чистоти. Видалення плям від чаю і кофе.Бистрое розчинення - для бездоганної чистоти навіть на коротких циклах миття. Ополіскувач - для кришталевого блиску. Функція солі - пом'якшує воду, запобігає утворенню вапняного нальоту в трубах машини. Анти жир - сприяє видаленню стійкого жиру з посуду. Догляд за посудомийній машиною - захищає машину від вапняного нальоту. Активна дія при 40 градусах - для ефективного миття при низьких температурах.
  -43%

  Торгова марка Somat - це відомий бренд, який виробляє чудові засоби для посудомийних машин. Ароматизатори, таблетки, ополіскувачі і гелі прекрасно справляються з поставленим завданням і є незамінними помічниками для кожної домохозяйкі.Невероятная сила мільйонів потужних частинок в таблетках для посудомийної машини Somat Gold проникає глибоко в застарілі забруднення і повністю їх розчиняє. Засіб має нову поліпшену формулу з ензимами крохмалю. Це дозволяє таблеткам особливо ефективно впоратися з пригорілими залишками картоплі і макаронних ізделій.Somat Gold забезпечить повне видалення будь-яких забруднень і жиру без їх додаткової обробки. В результаті ви отримаєте чисту і сяючу посуд, не докладаючи до цього додаткових зусиль.
  -20%

  торговая марка O'KEY разрабатывает высококачественную продукцию для посудомоечных и стиральных машин, которая в своем составе не содержит вредных веществ. Порошок для посудомоечных машин O'KEY имеет тройное действие: обеспечивает безупречное мытье, смягчает воду, кондиционирует. Он совершенно не оставляет на посуде налета и следов от капель. Продукт содержит ополаскиватель, который смягчает воду, препятствуя возникновению накипи. Данное средство великолепного качества продается по очень доступной цене. Его картонная упаковка сделана из вторичного сырья, что уменьшает негативное влияние производства на экологию.
  -7%

  Торгова марка Fairy пропонує високоякісну та ефективну продукцію, призначену для найретельнішого і комфортнішого миття посуду. Цей бренд створює прекрасні гелі, та капсули для посудомийних машин.Засіб для миття посуду "Ромашка і Вітамін Е" Fairy ретельно та легко очищає навіть найбрудніший посуд. Без зусиль справляється з жиром.Цей продукт дуже простий і легкий у використанні навіть у холодній воді. Йому підвладні застарілі, засохлі жирні плями і залишки їжі. Він миттєво розчиняє жир, надаючи виробам кристальну чистоту та сяйво.Цей засіб зроблений на основі інноваційної формули, що включає до свого складу комплекс Oxi, який дозволяє за допомогою лише одного руху руки очистити посуд від найскладніших забруднень.Завдяки своїй густій консистенції, продукт є дуже економічним у використанні.
  -10%

  порошок для посудомоечных машин Finish Classic избавляет от самых сложных, засохших жирных пятен. Очищает кастрюли и сковородки от пригоревшей пищи. Средство включает в свой состав уникальный компонент StainSoaker, обладающий эффектом замачивания. Этот ингредиент быстро проникает даже в засохшие жирные пятна и способствует их быстрому смыванию.
  -20%

  уникальная формула экогеля, обогащенная натуральными компонентами, идеально справится с загрязнениями и жиром, подходит для мытья детской посуды (изготовленной из стекла, полипропилена, поливинила) и очищения овощей и фруктов с твердой кожурой от воска, парафина и остатков земли. Пищевая сода в составе продукта эффективно и легко удаляет жир, присохшие остатки пищи и другие загрязнения, отмывает посуду до блеска и скрипа. Лимон издавна известен своим антибактериальным действием. Рецептура средства от Green Home дополнена маслом оливы и органическим глицерином. Гель, протестированный дерматологами, содержит 99,78% натуральных компонентов. Средство свободно от активного хлора, отдушки, фосфатов, парабенов и синтетических красителей
  -20%

  таблетки для посудомоечных машин 9в1 O'KEY представляют собой высококлассный продукт, который с легкостью справляется с сильнейшими загрязнениями и даже с засохшим жиром. Средство предотвращает появление известкового налета. Оно придает посуде блеск, не оставляя неприятных разводов. Данная продукция деликатно и бережно обращается с кухонным прибором, не повреждая его детали. Она совершенно безопасна для человеческого организма. Станет отличным помощником и обеспечит идеальную чистоту
  -45%

  Таблетки Somat All in one розчиняються швидше, ніж раніше, щоб активувати потужність очищення спочатку циклу миття. На додаток формула забезпечує швидке висихання, вода легко стікає з посуду. Мультифункціональні таблетки, які виконують 8 функцій: Очищення - для досконалої чистоти. Видалення плям від чаю і кави. Швидке розчинення - для бездоганної чистоти навіть на коротких циклах миття. Ополіскувач - для кришталевого блиску. Функція солі - пом'якшує воду, запобігає утворенню вапняного нальоту в трубах машини. Анти жир - сприяє видаленню стійкого жиру з посуду. Догляд за посудомийній машиною - захищає машину від вапняного нальоту. Активна дія при 40 градусах - для ефективного миття при низьких температурах.
  -50%

  Торгова марка Somat - це відомий бренд, який виробляє чудові засоби для посудомийних машин. Ароматизатори, таблетки, ополіскувачі і гелі прекрасно справляються з поставленим завданням і є незамінними помічниками для кожної домохозяйкі.Невероятная сила мільйонів потужних частинок в таблетках для посудомийної машини Somat Gold проникає глибоко в застарілі забруднення і повністю їх розчиняє. Засіб має нову поліпшену формулу з ензимами крохмалю. Це дозволяє таблеткам особливо ефективно впоратися з пригорілими залишками картоплі і макаронних ізделій.Somat Gold забезпечить повне видалення будь-яких забруднень і жиру без їх додаткової обробки. В результаті ви отримаєте чисту і сяючу посуд, не докладаючи до цього додаткових зусиль.
  -20%

  эко ополаскиватель для посудомоечной машины Tortilla предназначен для удаления пятен и разводов на поверхности посуды. Придает блеск и ускоряет процесс высушивания
  -20%

  средство для мытья посуды "Шамполиш" Bagi придаст блеск кухонной утвари. Эффективно в холодной и горячей воде. Благодаря высококонцентрированному составу средства Bagi обеспечивают высокую чистящую способность и экономный расход. В настоящее время под данной торговой маркой выпускается более 100 специализированных продуктов, предназначенных для стирки, чистки и ухода за домом, для уборки промышленных, торговых, гостиничных и офисных помещений. Также Bagi производит сопутствующие хозяйственные товары - губки, высококачественные салфетки и тряпки
  -45%

  Таблетки Somat Gold - кращі таблетки для очищення посуду в асортименті Somat. Сила мільйона потужних частинок, які глибоко проникають в забруднення, повністю розчиняючи їх для бездоганно чистого посуду без зайвих зусиль! Це нова формула Somat, збагачена ферментами, які роблять Somat Gold ще більш потужним в видаленні забруднень, без попереднього замочування і обробки. Мультифункціональні таблетки, які виконують 12 функцій: Очищення - для досконалої чистоти. Видалення плям від чаю і кави. Швидке розчинення - для бездоганної чистоти навіть на коротких циклах миття. Ополіскувач - для кришталевого блиску. Функція солі - пом'якшує воду, запобігає утворенню вапняного нальоту в трубах машини. Анти жир - сприяє видаленню стійкого жиру з посуду. Догляд за посудомийній машиною - захищає машину від вапняного нальоту. Активна дія при 40 градусах - для ефективного миття при низьких температурах. Захист скла і візерунків на посуді. Блиск столових приборів із нержавіючої сталі. Ефект швидкого висихання посуду.
  -20%

  специальная, полностью растворимая, регенерирующая соль эффективно смягчает воду и служит прекрасной защитой для внутренних деталей посудомоечной машины от образования известкового налета. Подходит для использования в посудомоечных машинах любого типа

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 133 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди