потрібнички
    -70%

    Набір вішалок для одягу Idea Home Black 39.4х21х0.3 см, 8 шт. Матеріал: метал/силікон. Колір чорний. Комплектація: 8 шт ...
    кешбек від 338 ₴
    Розстрочка від 130 ₴
    -42%
    Матеріал обивки Тканина, Поліуретан / Максимальне навантаження, кг 200
    Крісло мішок Оксфорд - це чудове рішення для дому, саду, відпочинку на природі, спортивної чи танцювальної студії, офісу...
    кешбек від 2 ₴
    Розстрочка від 22 ₴
    -54%

    Розміщення речей у квартирі, а особливо у квартирі невеликого розміру, справа непроста, є всього кілька варіантів, за як...
    потрібнички
    кешбек від 2 ₴
    Розстрочка від 18 ₴
    -71%
    кешбек від 6 ₴
    Розстрочка від 53 ₴
    -57%

    Велика складана тканинна шафа - це унікальна портативна складана шафа, яка має елегантний вигляд і виготовлена з високоя...
    кешбек від 518 ₴
    Розстрочка від 199 ₴
    -29%

    Сучасна розбірна банкетка у стилі Loft — це зручне та стильне рішення для передпокою, спальні чи офісу. Нова модель поєд...
    кешбек від 4 ₴
    Розстрочка від 73 ₴
    -44%

    Для кожного малюка важливо правильно облаштувати його ігровий простір. Потрібно підібрати зручне місце для малювання, іг...
    кешбек від 8 ₴
    Розстрочка від 66 ₴
    -50%

    Ця складна шафа легко збирається та розбирається, займаючи мінімум місця у Вашій квартирі або на дачі. Зрозуміло, що куп...
    кешбек від 1 ₴
    Розстрочка від 9 ₴
    -62%

    Складна полку, підставка. Зручна річ на кухні і в побуті: полку можна використовувати на кухні для посуду; у ванній для ...
    -50%

    Захисні накладки допомагають вирішити розповсюджені проблеми: пошкодження підлогового покриття меблями та шум від предме...
    кешбек від 698 ₴
    Розстрочка від 268 ₴
    -25%

    Перетворіть свій простір за лічені секунди! Наш пуф-трансформер – це 5 функцій в одному компактному предметі меблів. Це ...
    кешбек від 7 ₴
    Розстрочка від 176 ₴
    -58%
    кешбек від 367 ₴
    Розстрочка від 141 ₴
    -32%

    Яскравий подвійний пуф чудово впишеться в інтер’єр кімнати. TH-06 із велюровою оббивкою має аристократичний вигляд, ідеа...
    кешбек від 494 ₴
    Розстрочка від 618 ₴
    -23%

    Розкладне крісло-шезлонг з козирком LEOBRO Zero Gravity Розкладне крісло-шезлонг Zero Gravity LEOBRO з козирком – ідеаль...
    кешбек від 638 ₴
    Розстрочка від 245 ₴
    -20%

    Обтяжувач підставка для парасольки до 95 кг підставка тримач для парасольок від сонця Довжина основи : 104 см Ширина осн...
    кешбек від 6 ₴
    Розстрочка від 49 ₴
    -55%

    Гамак – чудовий засіб для відпочинку та релаксації. Гамак похідний з москітною сіткою надійно захистить вас від комах та...
    кешбек від 7 ₴
    Розстрочка від 58 ₴
    -41%

    Teddy - відмінне рішення для кухні невеликих габаритів, затишного міні-бару чи кафе. Табурети Teddy продаються з сидінн...
    кешбек від 338 ₴
    Розстрочка від 130 ₴
    -33%

    Банкетка для взуття — стильний і функціональний елемент вашого передпокою!Ця банкетка не тільки стане прикрасою вашого і...
    кешбек від 5 ₴
    Розстрочка від 39 ₴
    -50%

    Сучасний мінімалістський стиль, практичний відкритий дизайн виробу обов'язково високо оцінять люди, які люблять практичн...
    кешбек від 531 ₴
    Розстрочка від 204 ₴
    -31%

    Купити стелаж в кімнату, який універсально підійде для зберігання різних речей більше не становить проблеми, адже меблев...
    кешбек від 289 ₴
    Розстрочка від 111 ₴
    -51%
    Матеріал обивки Тканина / Функції Механізм трансформації
    Плюшеве дитяче крісло Корона принцеси створене для затишку у дитячій. Модель поєднує м’яку оббивку, високу спинку і підл...
    кешбек від 310 ₴
    Розстрочка від 119 ₴
    -31%
    Матеріал обивки Тканина
    Крісло-мішок Груша рогожка Ушастик Додайте затишок та оригінальність в інтер'єр з кріслом-мішком Груша у тканині рогожка...