triangle

  Каталог: офісні та геймерські комп'ютерні крісла

  Вид

  Продуктові лінійки Bonro будуть цікаві для облаштування домашнього робочого місця як для дорослої, так і для дитини. Продуманий дизайн виробу та форма крісла – це рішення, завдяки яким ви зберігаєте правильну поставу під час роботи перед комп'ютером. Більше того, стілець прилягає до тіла користувача, запобігаючи деформації, спотворенню або іншим захворюванням хребта та крижово-поперекового відділу. Підголовник – контурний, з додатковим наповненням Матеріал спинки та сидіння – м'яка та ніжна екологічна шкіра плюс вентильована тканина, яка дає можливість вашій спині «дихати» весь час, забезпечуючи потік повітря навіть протягом довгих годин, проведених на стільці. Висота спинки зсередини: 71.0 см. Глибина сидіння: 48,0 см. Ширина сидіння: 50,0 см. Ширина спинки: 51,0 см. Довжина підлокітника: 40 см. Ширина підлокітника: 5,5 см. Макс. висота від землі до спини: 123 см Мін. висота від землі до спини: 112,0 см Макс. висота сидіння: 45,0 см Мін. Висота сидіння: 35,0 см Ширина крісла з підлокітниками: 62 см Ширина крісла між підлокітниками: 48 см Максимальне навантаження: 120 кг Гарантія: 12 місяців Країна виробник: Китай _x000D_. _x000D_ Виробник: Bonro Доставка: Відправка протягом 1-2 робочих днів. Розмір: 48х50х45 см Колір: Чорний Розміри (см): Глибина сидіння: 48,0 см Ширина сидіння: 50,0 см Ширина спинки: 51,0 см Макс. Висота сидіння: 45 см Мін. Висота сидіння: 35 см Максимальне навантаження (кг): 120 Тип: Геймерське крісло Торгова марка: Bonro Колір: Чорний Розмір виробу: 48х50х45 см.

  Продуктові лінійки Bonro будуть цікаві для облаштування домашнього робочого місця як для дорослої, так і для дитини. Продуманий дизайн виробу та форма крісла – це рішення, завдяки яким ви зберігаєте правильну поставу під час роботи перед комп'ютером. Більше того, стілець прилягає до тіла користувача, запобігаючи деформації, спотворенню або іншим захворюванням хребта та крижово-поперекового відділу. Підголовник – контурний, з додатковим наповненням Матеріал спинки та сидіння – м'яка та ніжна екологічна шкіра плюс вентильована тканина, яка дає можливість вашій спині «дихати» весь час, забезпечуючи потік повітря навіть протягом довгих годин, проведених на стільці. Висота спинки зсередини: 71.0 см. Глибина сидіння: 48,0 см. Ширина сидіння: 50,0 см. Ширина спинки: 51,0 см. Довжина підлокітника: 40 см. Ширина підлокітника: 5,5 см. Макс. висота від землі до спини: 123 см Мін. висота від землі до спини: 112,0 см Макс. Висота сидіння: 45,0 см Мін. Висота сидіння: 35,0 см Ширина крісла з підлокітниками: 62 см Ширина крісла між підлокітниками: 48 см Максимальне навантаження: 120 кг Країна виробник: Китай Гарантія: 12 місяців _x000D_. _x000D_ Виробник: Bonro Доставка: Відправка протягом 1-2 робочих днів. Розмір: 48х50х45 см Колір: Червоний Розміри (см): Глибина сидіння: 48,0 см Ширина сидіння: 50,0 см Ширина спинки: 51,0 см Макс. Висота сидіння: 45 см Мін. Висота сидіння: 35 см Максимальне навантаження (кг): 120 Тип: Геймерське крісло Торгова марка: Bonro Колір: Червоний Розмір виробу: 48х50х45 см.

  Доставка

  KastaPost + Укрпошта
  Кур'єр
  Укрпошта
  Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 287 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди