Шкіряні та текстильні чоловічі еспадрільі

Вид:
Швидка доставка
41
42
43
441
45
Колір Синій / Склад верха Текстиль / Стиль Casual / Візерунок Логотип
Швидка доставка
42 (28)1
Колір Бордовий / Склад верха Текстиль / Стиль Casual
Швидка доставка
-14%
401
411
42
43
44
Колір Синій / Склад верха Текстиль / Декор Потертості / Стиль Casual / Візерунок Однотонний
-17%
40
41
42
43
44
Колір Темно-синій / Склад верха Натуральна замша / Декор Джут / Стиль Casual / Візерунок Однотонний
-14%
40
41
42
43
44
Колір Синій / Склад верха Текстиль / Декор Джут / Стиль Casual / Візерунок Смужка
Швидка доставкаОплата частинами від ПриватБанк
40
411
42
43
45
Колір Кавовий / Склад верха Натуральна замша / Декор Джут / Стиль Casual / Візерунок Однотонний
Швидка доставкаОплата частинами від ПриватБанк
40
41
42
43
441
45
Колір Темно-синій / Склад верха Натуральна замша / Декор Джут / Стиль Casual / Візерунок Однотонний
-69%
431
Колір Блакитний / Декор Без декора / Стиль Casual / Візерунок Однотонний
стильна і практична модель
40
411
431
451
Колір Світло-сірий / Склад верха Натуральна шкіра / Декор Без декора / Стиль Casual / Візерунок Однотонний
зручна і практичне взуття на кожен день
40
41
42
43
44
45
Колір Бежевий / Склад верха Текстиль / Декор Логотип / Стиль Casual / Візерунок Логотип
Застібка: шнурівка. Фурнітура: металева. Декор: плетіння по канту підошви, вишитий логотип, патч-лого. Висота підошви: 2 см. Колір: бежевий. Бренд: з'явившись ще в 1973 році на лондонському ринку Портобелло, Pepe Jeans і раніше знаменитий своїми джинсами. Зручний і нестандартний крій, яскравий і сміливий дизайн - визначальні риси бренду, а різноманіття виробів дозволяє марці залишатися безперечним лідером на модній арені. Основа кожної колекції - денім, при цьому асортимент Pepe Jeans представлений чоловічого, жіночого та дитячого одягу, взуття, білизни та аксесуарами. Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
40
41
42
43
44
45
Колір Білий / Склад верха Текстиль / Декор Логотип / Стиль Casual / Візерунок Логотип
Застібка: шнурівка. Фурнітура: металева. Декор: плетіння по канту підошви, логотип. Висота підошви: 2,5 см. Колір: білий. Бренд: З'явившись ще в 1973 році на лондонському ринку Портобелло, Pepe Jeans і раніше знаменитий своїми джинсами. Зручний і нестандартний крій, яскравий і сміливий дизайн - визначальні риси бренду, а різноманіття виробів дозволяє марці залишатися безперечним лідером на модній арені. Основа кожної колекції - денім, при цьому асортимент Pepe Jeans представлений чоловічого, жіночого та дитячого одягу, взуття, білизни та аксесуарами. Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
40
41
42
43
44
45
46
Колір Темно-синій / Склад верха Текстиль / Декор Вишивка / Стиль Casual
Висота підошви: 2 см. Колір: темно-синій, бежевий, білий, червоний. Бренд: американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
40
41
42
43
44
45
Колір Бежевий / Склад верха Текстиль / Декор Вишивка / Стиль Casual
Декор: плетіння по канту підошви, вишитий логотип, контрастний м'який задник. Висота підошви: 2 см. Колір: бежевий, темно-синій. Бренд: американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
40
41
42
43
44
45
Колір Чорний / Склад верха Текстиль / Декор Логотип / Стиль Casual / Візерунок Логотип
Застібка: шнурівка. Фурнітура: металева. Декор: плетіння по канту підошви, логотип. Висота підошви: 2,5 см. Колір: чорний. Бренд: з'явившись ще в 1973 році на лондонському ринку Портобелло, Pepe Jeans і раніше знаменитий своїми джинсами. Зручний і нестандартний крій, яскравий і сміливий дизайн - визначальні риси бренду, а різноманіття виробів дозволяє марці залишатися безперечним лідером на модній арені. Основа кожної колекції - денім, при цьому асортимент Pepe Jeans представлений чоловічого, жіночого та дитячого одягу, взуття, білизни та аксесуарами. Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
401
41
42
43
44
45
Колір Чорний / Склад верха Текстиль / Декор Логотип / Стиль Casual / Візерунок Логотип
Декор: брендована резинка, патч-лого, кант з плетінням. Висота підошви: 2 см. Колір: чорний, салатовий (неон). Бренд: Replay - італійський бренд, який спеціалізується на виробництві чоловічого і жіночого одягу, взуття та аксесуарів. Дизайн марки поєднує в собі викликає і зухвалий стиль, з одного боку, і строгу стриманість з іншого. В асортименті Replay легко знайти ідеальні кеди, ультрамодні джинси та інші вироби, які допоможуть виділитися з натовпу. Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
401
411
42
43
44
45
Колір Синій / Склад верха Текстиль / Стиль Casual / Візерунок Смужка
Декор: логотип. Висота підошви: 3 см. Бренд: Інтелектуальний стиль виділяє Gant серед інших брендів. Унікальна гармонія розкоші і стриманої елегантності його колекцій можна описати як витончений casual. Теплі кольори, традиційний крій, натуральні матеріали і підкреслений мінімалізм поєднуються з якістю виконання кожного виробу шведської марки. Ширина взуття: підходять для вузької і для широкої ноги.
41
42
43
44
45
Колір Темно-зелений / Склад верха Текстиль / Декор Логотип / Стиль Casual / Візерунок Камуфляжний
Декор: брендована резинка, патч-лого, кант з плетінням. Висота підошви: 2 см. Колір: темно-зелений (хакі), помаранчевий (неон). Бренд: Replay - італійський бренд, який спеціалізується на виробництві чоловічого і жіночого одягу, взуття та аксесуарів. Дизайн марки поєднує в собі викликає і зухвалий стиль, з одного боку, і строгу стриманість з іншого. В асортименті Replay легко знайти ідеальні кеди, ультрамодні джинси та інші вироби, які допоможуть виділитися з натовпу. Візерунок: камуфляжний. Ширина взуття: підходять для вузької і широкої ноги.
401
41
431
441
451
Колір Червоний / Склад верха Текстиль / Декор Логотип / Стиль Casual / Візерунок Однотонний
Декор: плетіння по канту підошви, логотип. Висота підошви: 1,5 см. Колір: червоний. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Підошва: 100% гума. Внутрішнє оздоблення: 100% текстиль 100% текстиль. Устілка: 100% текстиль. Ширина взуття: підходить для вузької і широкої ноги.
41
42
431
44
451
Колір Темно-синій / Склад верха Текстиль / Стиль Casual / Візерунок Напис
Декор: тасьма з логотипом, плетіння по канту підошви. Висота підошви: 1,5 см. Бренд: Американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення. Ширина взуття: підходить для вузької і широкої ноги.
411
421
43
45
Колір Червоний / Склад верха Текстиль / Декор Вишивка / Стиль Casual / Візерунок Однотонний
Декор: вишивка. Висота підошви: 3 см. Колір: червоний, білий, темно-синій. Бренд: американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для жінок і чоловіків Tommy Hilfiger, який давно асоціюється зі стилем preppy. Вироби Tommy Hilfiger легко дізнатися по біло-червоно-синьому логотипу, простоті, зручності і високій якості. Моделі кожної колекції настільки продумані, що можуть виступати як універсальної базою для гардероба, так і повноцінними образами, що не потребують доповнення.
411
42
44
45
Колір Синій / Склад верха Текстиль / Декор Логотип / Стиль Casual / Візерунок Меланж
Висота підошви: 2 см. Replay - італійський бренд, який спеціалізується на виробництві чоловічого і жіночого одягу, взуття та аксесуарів. Дизайн марки поєднує в собі викликає і зухвалий стиль, з одного боку, і строгу стриманість з іншого. В асортименті Replay легко знайти ідеальні кеди, ультрамодні джинси та інші вироби, які допоможуть виділитися з натовпу.
411
421
44
45
Колір Синій / Склад верха Текстиль / Стиль Casual / Візерунок Смужка
Висота підошви: 2 см. Бренд, полюбився за якість і комфорт - Preppy - заснований друзями з Коннектикуту. Надихнувшись образами одягнених з голочки студентів одного з найпрестижніших університетів світу - Єля - «препп», друзі створили власну колекцію. Головна ідея бренду - зручна і доступна одяг і взуття, здатні підкреслити індивідуальність кожного.
Швидка доставка
401
41
42
43
44
Колір Синій / Склад верха Натуральна шкіра / Декор Без декора / Стиль Casual / Візерунок Однотонний
40
44
451
Колір Синій / Склад верха Натуральна шкіра / Стиль Casual / Візерунок Однотонний
Декор: перфорація, вставки з плетінням, логотип. Висота підошви: 2,7 см. Колір: синій. Бренд: Інтелектуальний стиль виділяє Gant серед інших брендів. Унікальна гармонія розкоші і стриманої елегантності його колекцій можна описати як витончений casual. Теплі кольори, традиційний крій, натуральні матеріали і підкреслений мінімалізм поєднуються з якістю виконання кожного виробу шведської марки.

Доступні варіанти доставки

 • KastaPost
 • Кур'єр
 • Justin
 • Нова Пошта
Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
Клієнти Black можуть замовляти товари з з безкоштовною доставкою в будь-яке з 129 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
 • примірочні в кожному відділенні
 • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
 • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
 • Миттєве повернення грошей на банківську картку
Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України. Також клієнти можуть безкоштовно повернути товар кур'єру при наступному кур'єрському замовленні
Примірка до оплати – KastaID
Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
 • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
 • приміряти товари без попередньої оплати
 • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
Ексклюзивні акції та пропозиції
Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
 • закриті акції та пропозиції
 • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
 • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
Швидка доставка товарів зі складу
Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

Ознайомитися з правилами Black
Підпишіться на цікаві пропозиції