triangle
  Колір
  Кількість основних відділень
  Акція
  Склад 100% поліестер / Колір Чорний / Стиль Casual
  Розмір: 34х28.5х2.5- Надтонкий дизайн з ергономічною косою кромкою, що робить її зручною для носіння під верхнім одеждой- Відсік для зберігання речей зі смарт-системою організації: від ключів, гаманця до iPad mini- Водоотталкивающая ткань.- Надтонка конструкція. - Дуже зручна в аеропортах, вокзалах, метро та іншому громадському транспорті
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 2. Усередині модель має прорізна кишеня на блискавки і 3 накладних. На тильній стороні є накладна кишеня на магнітній кнопці. Модель має незнімний плечовий ремінь (максимальна довжина 160 см) .Також виріб має зручну ручку, за допомогою якої аксесуар можна переносити в руке.Аксессуар придатний для носіння в руці, на плечі і через плече. Матеріал вироби: шкіра. Матеріал підкладали: щільна тканина. Колір вироби: чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 18 * 21,5 * 7,5 см. Модель закривається за допомогою блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Модель упакована в поліетиленовий пакет. Істран походження торгової марки "Vito Torelli", а також країна-виробник - Україна.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Розміри (X * Y * Z): 29 * 30 * 4 см. Довжина плечового ременя регулюється до 161 см. Модель має дві незнімні ручки для перенесення в руці. Матеріал вироби: шкіра. Матеріал підкладали: щільна тканина. Колір вироби: чорний. Колір фурнітури: срібло. Кількість основних відділень: 2. Усередині модель має прорізна кишеня на блискавці, 2 накладних кишені і кишеня-перегородку на блискавки. На тильній стороні розташований прорізна кишеня на блискавки. Аксесуар придатний для носіння в руці, на плечі і через плече. Модель закривається за допомогою блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Модель упакована в поліетиленовий пакет. Країна походження торгової марки "ETERNO", а також країна-виробник - Україна.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 2. Усередині передбачено 2 накладних кишені і 1 прорізна кишеня на блискавки. На лицьовій стороні виробу є клапан з магнітною кнопкою, під клапаном передбачено 5 накладних кишень. На тильній стороні борсетки є прорізна кишеня на блискавки. Виріб має коротку ручку для перенесення моделі в руці. У комплекті є знімний плечовий ремінь. Довжина ременя регулюється за допомогою металевої пряжки (максимально - 157 см). Аксесуар придатний для носіння в руці, на плечі, через плече, а також на поясі. Матеріал підкладали: щільна тканина. Матеріал вироби: шкіра флотар. Колір вироби: чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 22 * 25 * 8 см. Борсетки закривається за допомогою блискавки (кожне відділення автономно). Документи формату А4 не поміщаються в аксесуар. Виріб упаковано в поліетиленовий пакет, а також тканинну сумку. Країна походження ТМ Vito Torelli, а також країна-виробник - Україна.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 1. Всередині є два накладних кишені, утримувачі для ручок. На лицьовій стороні є один великий накладна кишеня. На тильній стороні є прорізна кишеня на блискавки. Борсетки має незнімний плечовий ремінь регульованої довжини (максимально - 155 см). Аксесуар можна носити в руці, на плечі, через плече. Підкладали виготовлена з щільної тканини. Матеріал: натуральна шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 22 * 25 * 6 см. Модель закривається за допомогою блискавки, а також клапана на магнітних кнопках. Документи формату А4 не поміщаються в борсетку.Страна походження торгової марки TuNoNа - Туреччина.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 2. На лицьовій стороні є один накладна кишеня на магнітній кнопці і прорізна кишеня на блискавки. На тильній строне є прорізна кишеня на блискавки. Борсетки має ручку для перенесення моделі в руці. Довжина ручки стабільна. У комплект з аксесуаром додається знімний плечовий ремінь регульованої довжини (максимально - 140 см). Аксесуар можна носити в руці, на плечі і через плече. Дно борсетки ущільнене. Підкладали виготовлена з щільної тканини. Матеріал: натуральна шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: чорне срібло. Розміри (X * Y * Z): 17 * 21 * 6,5 см. Модель закривається за допомогою блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в борсетку. Країна походження торгової марки TuNoNа - Туреччина.
  Склад Штучна шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 1. Усередині сумки є прорізна кишеня на блискавці, два накладних кишені, придатних для зберігання мобільного телефону, різних портативних гаджетів і дрібниць. На тильній стороні виробу є один прорізний кишеню на блискавки. Спереду є місткий накладна кишеня на блискавці, а також вертикальний прорізний кишеньку. Аксесуар має незнімний плечовий ремінь, довжина якого може регулюватися за допомогою металевої пряжки від 82 до 155 см. Модель придатна для носіння на плечі, через плече. Матеріал підкладали: тканину. Матеріал вироби: кожзам. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 24 * 26,5 * 6,5 см. Закривається сумка за допомогою застібки-блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в аксесуар. Виріб упаковано в поліетиленовий пакет і тканинний чохол. Країна походження торгової марки Bonis - Китай.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 2. На лицьовій стороні є один накладна кишеня на магнітній кнопці і прорізна кишеня на блискавки. На тильній строне є прорізна кишеня на блискавки. Борсетки має ручку для перенесення моделі в руці. Довжина ручки стабільна. У комплект з аксесуаром додається знімний плечовий ремінь регульованої довжини (максимально - 140 см). Аксесуар можна носити в руці, на плечі і через плече. Дно борсетки ущільнене. Підкладали виготовлена з щільної тканини. Матеріал: натуральна шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: чорне срібло. Розміри (X * Y * Z): 20 * 23 * 8 см. Модель закривається за допомогою блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в борсетку. Країна походження торгової марки TuNoNа - Туреччина.
  Склад Штучна шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 2. борсетки-сумка має прорізна кишеня на блискавці, дві кишені для зберігання мобільного телефону, різних портативних гаджетів і дрібниць. Додаткові відділення: 1. На лицьовій стороні сумки є накладна кишеня. На тильній стороні борсетки-сумки є прорізна кишеня на блискавки. Виріб має незнімний плечовий ремінь. Довжина ременя регулюється за допомогою металевої пряжки від 80 до 134 см. Аксесуар придатний для носіння на плечі, через плече. Матеріал підкладали: щільна тканина. Матеріал вироби: кожзам. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 23,5 * 31 * 6 см. Модель закривається за допомогою блискавки, а також клапана на двох потайних магнітних кнопках. Центральне відділення також закривається на блискавку. Документи формату А4 не поміщаються в аксесуар. Виріб упаковано в поліетиленовий пакет. Країна походження ТМ BONIS - Китай.
  На товар діє Black
  Склад натуральна шкіра / Колір Чорний / Стиль Діловий / Кількість основних відділень 3
  3 відділення для купюр, 3 відділення на блискавці, 16 слотів для кредитних карт, 2 слота длшя сім-карт, 1 додаткової відділення. Розміри: 23x13x5 см.
  Склад Штучна шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 1. Усередині є прорізна кишеня на блискавці, маленький накладної кишеньку. На лицьовій стороні моделі є великий накладна кишеня. На тильній стороні борсетки є прорізна кишеня на блискавки. Борсетки має зручну ручку для перенесення в руці (фіксація тильного боку долоні). Борсетку можна носити в руці. Підкладали виготовлена з щільної тканини. Матеріал: кожзам. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Зовнішні розміри: 20,5 х 13 х 4,5 см. Виріб закривається за допомогою блискавки, краї якої можна пристебнути до тіла борсетки за допомогою магнітних кнопок, а також клапана на двох потайних магнітних кнопках. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Борсетки упакована в поліетиленовий пакет, а також тканинний чохол. Країна походження торгової марки Bonis - Китай.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Увага! Залежно від налаштувань монітора відтінок виробу може відрізнятися від дійсності. Будь ласка, зробіть перевірку кольору на декількох комп'ютерах або уточніть цю інформацію у наших менеджерів. Кількість основних відділень: 1. борсетки має прорізна кишеня на блискавці, два накладних кишені, призначених для зберігання мобільного телефону, різних портативних гаджетів і дрібниць. На лицьовій стороні є великий накладна кишеня. Виріб має незнімний плечовий ремінь, довжина якого може регулюватися за допомогою металевої пряжки від 86 до 148 см. Аксесуар придатний для носіння на плечі і через плече. Матеріал підкладали: щільна тканина. Матеріал вироби: шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: бронза. Розміри (X * Y * Z): 23 * 28 * 7 см. Борсетки закривається за допомогою блискавки і клапана (прикрашений малюнком) на двох потайних магнітних застібках. Документи формату А4 не поміщаються в аксесуар. Виріб упаковано в тканинну сумку, а також в поліетиленовий пакет. Країна походження ТМ ETERNO - Україна, країна-виробник - Китай.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Кількість основних відділень (для купюр): 2. Всередині також є 18 кишеньок для візиток, банківських і дисконтних карт, 3 горизонтальних накладних кишені, один кишеню для пропусків, фотокарт і дрібних документів (з прозорим віконцем), кишеня-перегородка на блискавці, тримач для ручок, олівців і стилусів. На тильній стороні є прорізна кишеня на блискавки. У комплект до моделі додається знімний зап'ястної ремінець-петля. Його довжина не регулюється і складає 20 см. Борсетки придатна до носіння в руці, на зап'ясті. Виріб має жорсткий каркас. Це означає, що воно не буде м'ятися і деформуватися в процесі використання. Підкладали виготовлена з щільної тканини. Матеріал: полірована шкіра під змію. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Зовнішні розміри: 20,7 * 11,8 * 3 см. Виріб закривається за допомогою блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Аксесуар упакований в поліетиленовий пакет, а також фірмову тканинну сумку. Країна походження торгової марки Canpellini - Туреччина.
  Склад Штучна шкіра / Колір Коричневий / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 2. Усередині борсетки-сумки є прорізна кишеня на блискавці, два накладних кишені, придатних для зберігання мобільного телефону, різних портативних гаджетів і дрібниць. Також аксесуар має місткий кишеню-перегородку.На тильній стороні виробу є один прорізний кишеню на молніі.Спереді є місткий накладна кишеня. Аксесуар має знімний плечовий ремінь, довжина якого може регулюватися за допомогою металевої пряжки від 87 до 162 см. Також модель оснащена несьемних ручкою, довжина якої становить 17 см, а висота від крайньої точки ручки до борсетки - 2,5 см. Модель придатна для носіння на плечі, через плече, в руці. Матеріал підкладали: гладка тканина коричневого кольору. Матеріал вироби: кожзам. Колір коричневий. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 19 * 23 * 5 см. Закривається борсетки-сумка за допомогою клапана на двох магнітних застібках. Основні відділення також закриваються на застібки-блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в аксесуар. Виріб упаковано в поліетиленовий пакет, а також тканинний чохол. Країна походження торгової марки Bonis - Китай.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 3. Усередині моделі є прорізна кишеня на блискавки і 12 відділень для візиток. На тильній стороні є прорізна кишеня на блискавки. Модель має знімний ремінець-петлю. Аксесуар придатний для носіння в руці і на зап'ясті. Матеріал вироби: шкіра. Матеріал підкладали: щільна тканина. Колір вироби: чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 23 * 14 * 4 см. Модель закривається за допомогою блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Модель упакована в тканинний чохол і поліетиленовий пакет. Країна походження торгової марки "GRASS", а також країна-виробник - Туреччина.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 1. Всередині є два накладних кишені, тримач для ручки. На лицьовій стороні є один великий накладна кишеня. На тильній стороні є прорізна кишеня на блискавки. Борсетки має незнімний плечовий ремінь регульованої довжини (максимально - 155 см). Аксесуар можна носити в руці, на плечі, через плече. Підкладали виготовлена з щільної тканини. Матеріал: натуральна шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 20 * 24 * 6,5 см. Модель закривається за допомогою блискавки, а також клапана на магнітних кнопках. Документи формату А4 не поміщаються в борсетку.Ізделіе упаковано в поліетиленовий пакет. Країна походження торгової марки TuNoNа - Туреччина.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 4. Усередині є кишеня-перегородка на блискавці, два накладних кишені, 6 кишеньок для візиток, банківських і дисконтних карт, 2 кишені для SIM-карт. У комплект до моделі додається знімний зап'ястної ремінець-петля. Його довжина не регулюється і складає 21 см. Борсетки придатна до носіння в руці, на зап'ясті. Матеріал підкладали: тканину. Матеріал вироби: шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Зовнішні розміри: 20 * 11 * 3,5 см. Аксесуар закривається за допомогою блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Виріб упаковано в тканинний чохол і фірмову картонну коробку. Країна походження торгової марки Karya - Туреччина.
  Склад шкіра / Колір Синій / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 2. Усередині є 8 кишеньок для візиток, банківських і дисконтних карт, 2 горизонтальних накладних кишені, відділення для смартфона. На зовнішній стороні є прорізна кишеня на блискавки. У комплект до моделі додається знімний зап'ястної ремінець-петля. Його довжина не регулюється і складає 22 см. Борсетки придатна до носіння в руці, на зап'ясті. Виріб має жорсткий каркас. Це означає, що воно не буде м'ятися і деформуватися в процесі використання. Підкладали виготовлена з щільної тканини. Матеріал: шкіра флотар. Колір: темний синій. Колір фурнітури: срібло. Зовнішні розміри: 21 * 12 * 2,5 см. Виріб закривається за допомогою блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Аксесуар упакований в картонну коробку. Країна походження торгової марки Karya - Туреччина.
  Склад шкіра / Колір Коричневий / Стиль Casual
  Виріб поділено на дві частини. В одній є: 2 секції для купюр, 3 кишеньки для візиток і банківських карт, 2 кишені для СІМ-карт і карт пам'яті. Друга частина включає: 14 кишеньок для візиток, банківських і дисконтних карт, 6 додаткових відділень, 1 кишеня для пропусків, фотокарт і дрібних документів (з прозорим віконцем). У комплект до моделі додається знімний зап'ястної ремінець-петля. Його довжина не регулюється і складає 20 см. Борсетки придатна до носіння в руці, на зап'ясті. Виріб має жорсткий каркас. Це означає, що воно не буде м'ятися і деформуватися в процесі використання. Підкладали виготовлена з щільної тканини. Матеріал: гладка шкіра. Колір: темний коричневий. Колір фурнітури: срібло. Зовнішні розміри: 21 * 12,5 * 3 см. Виріб закривається за допомогою блискавки (одна частина) і хлястика на магнітній кнопці (інша). Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Аксесуар упакований в поліетиленовий пакет, а також фірмову тканинну сумку. Країна походження торгової марки Canpellini - Туреччина.
  Склад Штучна шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Розміри (X * Y * Z): 14 * 18 * 8 см. Матеріал виробу: кожзам. Матеріал підкладали: щільна тканина. Колір вироби: чорний. Колір фурнітури: чорне срібло. Кількість основних відділень: 1. Додаткові відділення: 1. Закривається за допомогою блискавки. На лицьовій стороні є 2 кишені на блискавці. На тильній стороні є один прорізний кишеню на блискавки. Модель має незнімну ручку для перенесення в руці. Модель має незнімний плечовий ремінь регульованої довжини (максимально 165 см). Аксесуар придатний для носіння в руці, на плечі і через плече. Модель закривається на блискавку. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Модель упакована в поліетиленовий пакет.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 1. борсетки має 2 накладних кишені, один з яких закривається на блискавку, візитницю і кишеньку для кулькової ручки. На лицьовій стороні моделі є прорізна кишеня на блискавки. На тильній стороні моделі є прорізна кишеня на блискавки. Аксесуар має незнімний плечовий ремінь, довжина якого регулюється за допомогою металевої пряжки і 8-ми отворів від 121 до 141 см. Аксесуар придатний для носіння через плече і на плечі. Матеріал підкладали: щільна тканина. Матеріал вироби: шкіра. Колір чорний. Колір фурнітури: срібло. Розміри (X * Y * Z): 14 * 21 * 5 см. Борсетки закривається за допомогою застібки-блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в аксесуар. Виріб упаковано в поліетиленовий пакет. Країна походження ТМ ETERNO - Україна.
  Склад шкіра / Колір Синій / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 4. Усередині є кишеня-перегородка на блискавці, два накладних кишені, 12 кишеньок для візиток, банківських і дисконтних карт, 2 кишені для SIM-карт. У комплект до моделі додається знімний зап'ястної ремінець-петля. Його довжина не регулюється і складає 21 см. Борсетки придатна до носіння в руці, на зап'ясті. Матеріал підкладали: тканину. Матеріал вироби: шкіра. Колір синій. Колір фурнітури: срібло. Зовнішні розміри: 20 * 11 * 3,5 см. Аксесуар закривається за допомогою блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Виріб упаковано в фірмову картонну коробку. Країна походження торгової марки Karya - Туреччина.
  Склад шкіра / Колір Бежевий / Стиль Casual
  Кількість основних відділень: 2. Усередині є прорізна кишеня на блискавці, накладна кишеня, маленький кишеньку-візитниця. Додаткові отдеенія: 1. На лицьовій стороні є велике відділення для пластикових карт, візиток і дисконтів (пристібається до борсетки за допомогою двох механічних кнопок). У комплект до моделі додається знімний зап'ястної ремінець-петля. Його довжина не регулюється і складає 22 см. Борсетки придатна до носіння в руці, на зап'ясті. Підкладали виготовлена з щільної тканини. Матеріал: шкіра флотар. Колір: сіро-бежевий (Таупо). Колір фурнітури: срібло. Зовнішні розміри: 23 * 14 * 4 см. Виріб закривається за допомогою блискавки. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Аксесуар упакований в поліетиленовий пакет, а також фірмову тканинну сумку. Країна походження торгової марки Karya - Туреччина.
  Склад шкіра / Колір Чорний / Стиль Casual
  Розміри (X * Y * Z): 24 * 24,5 * 6 см. Довжина плечового ременя регулюється до 151 см. Матеріал виробу: шкіра. Матеріал підкладали: щільна тканина. Колір вироби: чорний. Колір фурнітури: срібло. Кількість основних відділень: 2. Усередині модель має прорізна кишеня на блискавці, 2 накладних кишені і кишеня-перегородка на блискавці. На лицьовій стороні є кишеня на блискавці. На тильній стороні розташований прорізна кишеня на блискавки. Аксесуар придатний для носіння на плечі і через плече. Модель закривається за допомогою блискавки і клапана на магнітних застібках. Документи формату А4 не поміщаються в виробі. Модель упакована в поліетиленовий пакет. Країна походження торгової марки "ETERNO", а також країна-виробник - Україна.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Нова Пошта
  • Укрпошта
  • Meest

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 133 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  Примірка до оплати – KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди