Часті запитання про домашні сукні
❓ Як вибрати фасон домашньої сукні?
Будь-який домашній одяг повинен бути практичним, зручним та якісним. Ці критерії слід враховувати і при виборі домашньої сукні. Отже, фасон виробу необхідно вибирати відповідно до наступних критеріїв:
- Довжина. Оптимальний варіант – це довжина міді або максі. Перший варіант більше підходить для дівчат середнього і низького зросту, а другий – для високих модниць. Вибирати міні-плаття не практично, оскільки воно може створювати певний дискомфорт та сковувати рухи.
- Крій. Краще вибирати домашнє плаття прямого або вільного крою. Також хорошим варіантом для дівчат з пишними формами або зайвою вагою стане «трапеція» або А-силует. Для теплої пори року можна вибирати речі з коротким рукавом або без нього, а ось для прохолодного, відповідно – з рукавом ¾.
- Колір. Вибирати підходящий варіант може кожна модниця самостійно, але варто враховувати, що гармонізуючий ефект на нервову систему і зоровий нерв чинять темні, світлі і нейтральні, приглушені відтінки – молочний, бежевий, хакі, сіро-блакитний, графітовий, смарагдовий, коричневий, коричнева, ванільний, сірий.
Бажано вибирати домашні сукні з кишенями, поясом, на застібці-блискавці. Вони більш практичні, дозволять завжди зберігати в кишенях найпотрібніше. Крім того, для повного комфорту вдома варто звернути увагу на жіночу піжаму і кігурумі, які забезпечать максимальну зручність та затишок.
❓ З якого матеріалу вибрати сукню для дому?
Кращими сукнями для домашнього носіння вважаються вироби з натуральних і комбінованих матеріалів. Нижче перераховані найпопулярніші їхні варіанти:
- Бавовна. До складу входить целюлоза (95-98%). Це робить плаття дуже міцним, зносостійким, практичним. Матеріал легко витримує автоматичне прання при високих температурах (від 60 градусів Цельсія і вище), а тому підтримує високий рівень гігієни. Бавовна добре пропускає повітря, вбирає вологу. Він гіпоалергенний і абсолютно безпечний для здоров'я. Велика частина бавовняних суконь для дому виготовляються в світлих кольорах, з дрібними принтами.
- Віскоза, модал. Досить нові біоматеріали, які мають у складі натуральні і синтетичні волокна, які додають еластичності та міцності, дозволяють тривалий час зберігати задану форму. Головна особливість матеріалів – яскраві кольори, які зберігаються довгий час навіть при впливі сонячних променів.
- Велюр. Це ідеальний матеріал для пошиття домашніх суконь для носіння у прохолодний період року. Поверхня ворсиста, приємна на дотик, Матеріал не вимагає прасування, добре зберігає накопичене тепло, дихаючий та гігроскопічний.
На окрему увагу заслуговують сумішеві тканини. Ідеальне поєднання натуральних і синтетичних волокон у складі забезпечує зносостійкість виробів, гіпоалергенність.
❓ Який колір вибрати для домашньої сукні?
Домашній одяг повинен бути в першу чергу комфортним, дихаючим, відповідного фасону й розміру. Ну і, звичайно ж, важливу роль відіграватиме колір. Вважається, що для повноцінного релаксу потрібно вибирати такі відтінки:
- Світлі. Краще вибирати молочний, ванільний, бежевий, сіро-рожевий, сіро-блакитний, попелястий, сірий кольори для домашньої сукні. Вони вважаються спокійними відтінками, а також послужать хорошими індикаторами гігієни та чистоти. Підійдуть такі сукні для любительок світлого одягу, а також для носіння в теплий період року.
- Нейтральні, приглушені. Універсальні варіанти сукні для дому - хакі, оливкового, сіро-коричневого, коричного, коричневого кольорів, а також світло-синього, блакитного, сіро-бежевого, льняного. Це ідеальні варіанти для будь-якого віку представниць прекрасної половини людства. Особливо привабливо виглядають у вигляді суконь максі-довжини, з короткими рукавами і ¾.
- Темні. Плаття графітового кольору, темно-синього, насиченого смарагдового, шоколадного будуть пасувати жінкам з нестандартною фігурою.
Краще виключити з гардеробу домашніх речей чорний, білий, червоний кольори. Вони більше підходять для еротичного одягу або деяких предметів повсякденного носіння.