triangle

  Розвиваючі іграшки-сортери для малюків


  Розвиваюча іграшка зроблена у вигляді забавного Їжачка. З боків зроблені отвори для фігурок різної геометричної форми та кольору. На кожній фігурці намальовані веселі малюнки. Також на іграшці є рахунки з різнокольоровими ґудзиками. Ваш малюк буде вчити кольори і одночасно вчитися рахувати. Розмір іграшки – 22 см Характеристики: Габарити: довжина ( Габарити: ширина ) 13.5 (22) Габарити: висота 13 Вага товару 0 Матеріал Дерево Тип Сортер Країна-виробник товару Китай Колір Різні кольори Вікова група Від 2 років Упаковка Картонна коробка Вид Сортери Пол Унісекс Стан Новий Бренд Bam Китай Вік Від 2-х років
  -9%

  Велика весела пірамідка із кольоровими кільцями, які потрібно нанизувати на вісь.
  -5%

  Розумний малюк у формі – Колобка. Форми в іграшці у вигляді геометричних фігур і тварин.
  На товар діє Black
  -17%
  Вік Від 3 років
  Розвиваюча каталка-сортер – подарує Вашій дитині смовижні емоції! Вона буде всюди слідувати за малюком за мотузку. Особливості: Грає музика, якщо гусеницю тягнути за собою 5 різнокольорових фігур, які відрізняються формою і текстурою Фігурки рухаються вгору-вниз при русі гусениці, при цьому очі з'являються і ховаються Каталку можна використовувати як сортер, розміщуючи кожну фігурку у відповідну форму Little Tikes – це: найвищі стандарти якості та безпеки; ретельно продуманий дизайн; висока ігрова цінність іграшок та наборів; у фокусі – емоційний, фізичний та когнітивний розвиток дітей. Рекомендовано для дітей від 6 місяців. Розмір (ДхШхВ) – 10,16х49,53х19,05 см. Можливо пошкоджено упаковку.

  Така іграшка розвиває у дитини логічне, просторове та творче мислення. Крім того, граючи з таким сортером, у малюка формується посидючість, уважність та розвивається дрібна моторика пальчиків. Іграшка є сортером, в ній є фігурні отвори, до яких потрібно підібрати фігурку відповідної форми і проштовхнути її всередину циліндра. Підбираючи фігурки під отвори, дитина вивчає форми та кольори. Вчиться аналізувати та порівнювати, розвиває логічне мислення, пам'ять, координацію та спритність. Гра виконана у яскравих тонах, завдяки чому маленький дослідник обов'язково зверне увагу на яскраву іграшку. Розмір упаковки: 21 х 16,8 х 17 см. Характеристики: Габарити: довжина ( Габарити: ширина ) 21 (16.8) Габарити: висота 7 Матеріал Пластик Бренд Bambi Тип Сортер Країна реєстрації бренду Китай Колір Різні кольори Вікова група Від 1 року Вік Від 12 міс

  Іграшка MD-2515 поєднує в собі порттер для фігурок. Сортер розвиває логіку, дрібну моторику дитини. Так само на прикладі фігурок можна вивчати кольори та назви геометричних фігур. Характеристики: Тип: грушка сортер Матеріал: дерево Упаковка: коробка Розмір упаковки: 13х13х13 см Колір: різні кольори Комплектація: Куб піраміда Вік: Від 12 міс Матеріал: Дерево Стать: Унісекс Стан: Новий Упаковка: Картонна коробка Колір: Різні кольори Тип: Характеристики: Вага товару ( Габарити: довжина ) 0 (13) Габарити: ширина 13 Габарити: висота 13 Стать Унісекс Стан Новий Країна-виробник товару Китай Вік Від 12 міс Матеріал Дерево Тип Сортер Колір Різні кольори Вікова група Від 1 року Країна реєстрації бренду Китай Бренд Bambi Упаковка Картонна коробка Розвиваюча іграшка

  Дерев'яна гра Сортер MD 2422 - захоплююча розвиваюча іграшка, яка допоможе дитині у вивченні кольорив, рахунку, геометричних фігур. Іграшка якісна, міцна, яскрава, абсолютно безпечна, не має запаху. З такою грою дитина розвиватиме моторику, логічне мислення, навчатиме кольору, фігури, рахунок. Характеристики: Вага товару ( Габарити: довжина ) 0 (10) Габарити: ширина 25 Габарити: висота 19.5 Вік Від 3-х років Матеріал Комбінований Різновид Букви Тип Сортер Країна-виробник товару Китай Вікова група Від 3 років Упаковка Картонна коробка Вид Розвиваюча ігр Нова Країна реєстрації бренду Китай Бренд Bambi

  Дерев'яна гра Сортер MD 2422 - захоплююча розвиваюча іграшка, яка допоможе дитині у вивченні кольорив, рахунку, геометричних фігур. Іграшка якісна, міцна, яскрава, абсолютно безпечна, не має запаху. З такою грою дитина розвиватиме моторику, логічне мислення, навчатиме кольору, фігури, рахунок. Характеристики: Вага товару ( Габарити: довжина ) 0 (10) Габарити: ширина 25 Габарити: висота 19.5 Стать Унісекс Стан Новий Вік Від 3-х років Країна реєстрації бренду Китай Бренд Bambi Матеріал Комбінований Тип Сортер Різновид Букви Вікова група Від 3 років Упа Іграшка, що розвиває Країна-виробник товару Китай

  Будиночок сортер чудовий подарунок малюкові. Виготовлений із якісного пластику, міцний, приємної обтічної форми. Граючи з сортером, малюк розвиває усі свої вміння. Відчиняючи двері ключами, дитина удосконалює спритність рук, розвиває моторику. Підбираючи фігури до отворів формою розвивається просторове сприйняття, координація рухів рук і пальців, У ході гри малюк вчиться порівнювати, спостерігати та аналізувати. Отже, відбувається розвиток мислення, елементарних математичних здібностей.

  Іграшковий будиночок, у кожній стіні дверцят, за дверцят кімнатка-квартирка (всього 6 штук). Житель квартирки може потрапити додому через віконце, а ось вийти з будиночка може лише за допомогою малюка та чарівного ключика. Кожні двері мають свій колір, свій ключ та свого мешканця. На даху – димохід із геометричної фігурки відповідного кольору.
  Вік Від 6 місяців
  Рекомендовано для дітей від 6 місяців. Розміри іграшки: 18x5x19 см. Розміри упаковки: 21x8x23 см.
  -44%

  Найперша іграшка, яка просто повинна бути у кожного малюка - це пірамідка. Саме вона допоможе розвитку дрібної і великої моторики, а також сприяє формуванню логічного мислення і тренування пам'яті. Пірамідка виконана з м'якого пластику без гострих кутів і повністю безпечна для дитини. Пірамідка складається з 6 яскравих різнокольорових кілець, які одягаються на підставу. Пірамідка допомагає дітям формувати навички розпізнавання кольору, розміру і форм. Розмір: 11 х 11 х 25 см.
  -35%

  Дерев'яна іграшка теремок Kimi - стане прекрасним розвиває центром для малюків у віці 3х лет.Стільная і сучасна іграшка виконана з дерева, пофарбована високоякісними фарбами і покрита лаковим покритіем.Главная особливість моделі - розбірна конструкція.Теремок спочатку йде в наборі в розкладеному вигляді, щоб його зібрати потрібно проявити логіку і внімательность.Стени Теремка оснащені спеціальними отворами для гри в сортер.В набір входять різні геометричні фігури і ціфри.На одній стороні розташовується циферблат у якого обертається годинна і хвилинна стрілка.
  -35%

  Дерев'яний будиночок-сортер Kimi - це чудовий тренажер, за допомогою якого малюк буде розвиватися, удосконалюючи корисні навикі.Криша і стіни будиночка обладнані віконцями у вигляді геометричних фігур, математичних знаків і ціфр.В комплекті з будиночком в набір входить безліч фігурок, які дитина повинна проштовхнути всередину іграшки через відповідне окошко.Помещая фігурку в відповідне віконце, малюк вчиться спостерігати, порівнювати, встановлювати логічні зв'язки, тренувати логічне і просторове мислення.
  -35%

  Найперша іграшка, яка просто повинна бути у кожного малюка - це пірамідка. Саме вона допоможе розвитку дрібної і великої моторики, а також сприяє формуванню логічного мислення і тренування пам'яті. Пірамідка виконана з м'якого пластику без гострих кутів і повністю безпечна для дитини. Пірамідка складається з 4 яскравих різнокольорових кілець, які одягаються на підставу, а завершальним елементом іграшки служить медвеженок. Пірамідка допомагає дітям формувати навички розпізнавання кольору, розміру і форм. Розмір: 13,5 х 13,5 х 21 см.
  -39%
  Вік Від 3 років
  Дерев'яний будиночок-сортер Kimi - розвиваюча іграшка для малюків від 2-х років. Будиночок забарвлений в яскраві кольори, що безсумнівно приверне увагу дитини. На кожній грані будиночка, крім однієї, на якій зображений кумедний малюнок, є отвори для геометричних фігур. Кожне отвір відповідає за формою і розміром з однією з фігурок, що входять в набір. Таким чином, завданням дитини буде зіставити форму і розмір і проштовхнути деталь в будиночок через отвір. Крім цього, будиночок обладнаний ручкою, що допоможе малюкові переносити його з собою, немов чемоданчик. Іграшка стане відмінним приводом провести час цікаво і з користю. Завдяки їй, дитина буде розвиватися, тренувати логічне мислення, дрібну моторику рук і інші корисні навички.

  Великий куб розумний малюк "Супер логіка" 2650 з різноманітними геометричними фігурами, які вставляються у відповідні отвори основи стане улюбленою іграшкою для вашого малюка. Кожен день він може знаходити нові способи збирання цієї ігрушкі.Ігра з оригінальним кубом-сортером «Супер логіка» розвиває логіку, пам'ять, образне мислення, фантазію, а також дрібну моторику пальчиків. Якісна пластмаса українського виробництва, з якої виготовлений куб, дозволяє тривалий час експлуатувати іграшку як вдома, так і на прогулянці. Розмір / габарити вироби: 21х21х21 см. Вага в упаковці: 610. Упаковка: Пакет. Вік: від 3 Матеріал: Пластик. Комплектація: Сортер, фігурки. Виробник: Техноком. Країна-виробник: Україна.
  Вік Від 3 років
  Яскрава каталка з кубиками виготовлена з якісного дерева, абсолютно безпечно для дітей. Кубики розвивають дрібну моторику малюка, познайомить з квітами, навчать рахувати. Також дерев'яну іграшку можна возити за собою, тому вона буде завжди поруч. Розміри: 17,5 см. Упаковка коробка 18,5-18-9,5 см. Вік: від 3 років.
  Вік Від 3 років
  Цей яскравий сортувальник - захоплююче оновлення класичної іграшки. З її допомогою дитина зможе вивчити кольори та форми. Чудова іграшка для раннього розвитку логічного мислення. Всі елементи іграшки виготовлені з натурального дерева, та пофарбовані, нетоксичною та абсолютно нешкідливою фарбою.

  Сортувальний куб - чудова іграшка для раннього розвитку логічного мислення. Всі елементи іграшки виготовлені з натурального дерева, та пофарбовані, нетоксичною та абсолютно нешкідливою фарбою.

  Барвисті дерев'яні годинник з 12 дерев'яними блоками різної форми, які відповідають отворам на циферблаті, а також рухливі стрілки. Іграшка навчить дітей розбиратися у часі.
  1 159 грн
  1 368 грн
  Сортер ферма, 14,5х22х14 см NaNa білий

  машинки на мотузочці вже довгий час є одними з найулюбленіших як хлопчиками, так і дівчатками іграшок. Ця машинка - не виняток. Вашій дитині неодмінно сподобається катати її за собою на прогулянці. Крім того, машинка оснащена розвиваючою іграшкою - сортером. У ній є різні за формою отвори, до кожного з яких підходить одна з доданих до набору фігурок тварин. Граючи з таким сортером, малюк навчиться розрізняти форми та розміри, а також познайомиться з назвами різних тварин. Набір рекомендований для дітей від 18 місяців. Навчальні іграшки - перший щабель у розвитку майбутніх маленьких геніїв
  990 грн
  1 168 грн
  Сортер рахунки NaNa салатовий

  компактна дерев'яна іграшка об'єднує в собі безліч різних ігор. Тут і улюблені всіма дітьми рахунки, і сортер з трьома елементами, і іграшковий годинник, і фігурки кольорів з маленькими шестернями замість пелюсток. Іграшка, незважаючи на свої скромні розміри, стане не тільки відмінним розвагою для дітей, а й повноцінним розвивають центром, спрямованим на навчання в ранньому віці. Виготовлений саквояж з дерева, тому абсолютно безпечний для здоров'я малюків. Навчальні іграшки - запорука гармонійного і всебічного розвитку вашої дитини. розмір 21х20,8х18,5 см
  Вік Від 12 місяців
  Іграшка-сортер «Гіппо» виконана в яскравих кольорах, що сприяє розвитку уважності до деталей і зорового сприйняття Вашого карапуза. Іграшка відмінно розвиває у дитини образне мислення, моторику пальчиків, творчий розвиток. Чотири пасочки в формі морської зірки, черепашки, дельфіна і морського коника подарують яскраві враження від гри на пляжі або в найближчій пісочниці у дворі. Дана іграшка спрямована на виконання малюком всіляких простих операцій: викладання і вкладення різних геометричних фігурок, підбір відповідних форм, натискання і обертання. Розмір упаковки: 23 х 23 х 15,5 см. Комплектація: 8 частин сортера, 4 пояси, 18 фігурок. Вага: 400 г. Вік: 1+. Упаковка: поліетилен. Розмір упаковки: 23 х 23 х 15,5 см. Комплектація: 8 частин сортера, 4 пояси, 18 фігурок.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost + Укрпошта
  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 289 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Підвищений кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди