Часті запитання про дитяче зимове взуття
❓ Яке дитяче взуття найтепліше?
Сьогодні доступна велика кількість різновидів дитячого взуття для зими. Ви можете знайти шкіряні чоботи, які будуть добре зберігати тепло та не промокати. Теплішими є термобутси – їх зовнішній шар складається з поліуретану, а внутрішній – з повстяного утеплювача. Кращі моделі забезпечують тепло навіть при 40-градусному морозі. Також можна використовувати валянки або уггі з натуральної вовни. Альтернативою може стати взуття з повсті. У деякi моделi взуття вшита фторопластова плівка, яка забеспечує додаткове тепло.
❓ Як вибрати зимове дитяче взуття?
При покупці зимового дитячого взуття потрібно звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд чобітків або черевик, але і на такі параметри як:
- розмір;
- якість матеріалу;
- товщина та форма підошви;
- тип утеплювача;
- найменування бренду.
І не малу роль грає вартість взуття. Однак важливо звернути увагу на комфорт і зручність, тому що при ходьбі йде навантаження на м’язи.
Крім зазначених вище параметрів, при виборі зимового взуття для дитини слід знати довжину ноги у міліметрах. Якщо планується покупка взуття на виріст, то запас розміру повинен бути не більше 1-1,5 см. При цьому взуття не повинно бути занадто вільним, інакше тепло не буде затримуватися: ноги дитини будуть мерзнути, а під час ходьби вона буде падати та спотикатися.
Повнота теж має значення. Розрізняють три види повноти – вузька, середня та широка. Не варто купувати взуття з широким носом, якщо у дитини вузька нога. Розподіл навантаження на м’язи буде невірним, що може призвести до небажаних наслідків.
Як не помилитися з розміром?
Багато батьків купують взуття на виріст. З одного боку, це зрозуміло: можна бути впевненим, що дитина проходить у цьому взутті не один сезон. Однак робити це все-таки не рекомендується, тому що є ризик деформації стопи. Але запас у 1-1,5 розміру потрібен, тому як взимку діти носять теплі шкарпетки, і необхідна невелика свобода всередині чобота або черевика, щоб нога спокійно влізла у взуття.
Крім того, занадто тісне взуття може здавити ногу, тим самим перешкоджаючи нормальному кровообігу. А недостатній приплив крові може призвести до переохолодження.
І ще кілька порад:
- Якщо хочете купити ортопедичне дитяче взуття, порадьтеся з лікарем. При нормальному розвитку ніжки таке взуття не знадобиться.
- Оцініть легкість зимового взуття. У важких чоботях дитині буде складно ходити.
- Звертайте увагу на матеріал. Якщо немає можливості купити взуття з натурального хутра та шкіри, можна взяти взуття з комбінованих матеріалів. Сьогодні багато компаній шиють хороше та якісне взуття зі штучної сировини.
- Дивіться на якість блискавок і липучок. Блискавка повинна легко та швидко застібатися, а липучка – надійно фіксуватися.
Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам при виборі дитячого зимового взуття. Адже при покупці взуття для себе ми часто відчуваємо певну розгубленість, що вже говорити про дитяче взуття, при покупці якого потрібно врахувати чимало факторів. Крім того, ви можете скористатися кешбеком Kasta, щоб зробити ваші покупки ще вигіднішими та зекономити на зимових обновках.