triangle
  Вид
  Колір
  Бренд
  Ціна
  від
  до
  Аудиторія
  Країна бренду
  Країна виробництва
  Візерунок
  Акційні товари
  Очистити все

  Розпродаж, знижки, акції: Ароматичні засоби

  кешбек 4 ₴
  діє black
  -35%

  Аромадіфузор - безпечна і практична заміна освіжувача повітря. Він корисний для вашого здоров'я: натуральні ефірні масла зміцнюють імунітет і поліпшують самопочуття. Аромат стійкий і м'який на відміну від різких освіжувачів. Cedar wood & Spices - теплий деревний аромат з екзотичними нотами спецій. Інтенсивність аромату можна регулювати кількістю одночасно використовуваних в аромадіфузорі паличок, чим більше паличок, тим більше насиченим буде аромат. Для поновлення аромату в приміщенні рекомендується перевертати палички раз в 4-5 днів.
  кешбек 12 ₴
  діє black
  -40%

  За допомогою цієї свічки додайте домашньому декору гострої атмосфери. Завдяки чорній свічці зі 100% парафінового воску з дизайном у формі середнього пальця ми одержимі. Просто додайте до будь-якої кімнати для ідеального завершення. 17 х 8 см Без запаху Час горіння: 3 години Попередження: ніколи не залишайте палаючу свічку без нагляду. Між палаючими свічками завжди залишайте проміжок не менше 15 см. Не запалюйте свічку на або поблизу чогось, що може загорітися. Тримайте подалі від полірованих поверхонь і виступаючих поверхонь. Поставте свічку на термостійку поверхню у вертикальному положенні. Ніколи не використовуйте рідину для гасіння свічок і не задуйте, гасіть відповідним нюхом. Ніколи не рухайте палаючу свічку. Якщо полум'я торкається стінки контейнера, ніколи не залишайте свічку горіти. Погасіть свічку, якщо вона димить, часто блимає або полум’я стає занадто сильним. Перед запалюванням завжди обрізайте гніт приблизно до 1 см. Не дозволяйте свічкам догоріти до кінця, переконайтеся, що після горіння залишилося принаймні 20 мм воску. Помістіть чайні вогники, вотиви та незакріплені свічки у відповідний тримач, достатньо великий, щоб утримувати будь-який розлитий віск. Ніколи не використовуйте, якщо контейнер пошкоджений. Спалювати в недоступному для дітей та домашніх тварин місці. Зніміть всю упаковку перед використанням.
  кешбек 3 ₴
  діє black
  -43%

  Аромадифузор - безпечна і практична заміна освіжувачу повітря. Він корисний для вашого здоров'я: натуральні ефірні масла зміцнюють імунітет і поліпшують самопочуття. Аромат стійкий і м'який на відміну від різких освіжувачів. Якщо ви почали відчувати, що вдома бракує відчуття свята, то солодкий і свіжий аромат апельсина та терпкий запах кориці швиденько це виправить. Він має якусь магічну властивість доброзичливості та затишку. Інтенсивність аромату можна регулювати кількістю одночасно використовуваних в аромадифузорі паличок, чим більше паличок, тим більш насиченим буде аромат. Для поновлення аромату в приміщенні рекомендовано перевертати палички раз на 4-5 днів.
  кешбек 3 ₴
  діє black
  -47%

  Аромадифузор - безпечна і практична заміна освіжувачу повітря. Він корисний для вашого здоров'я: натуральні ефірні масла зміцнюють імунітет і поліпшують самопочуття. Аромат стійкий і м'який на відміну від різких освіжувачів. Конопляний аромат в поєднанні з зеленим чаєм - це свіжий, зелений аромат з приємною мускусною основою. Інтенсивність аромату можна регулювати кількістю одночасно використовуваних в аромадифузорі паличок, чим більше паличок, тим більш насиченим буде аромат. Для поновлення аромату в приміщенні рекомендовано перевертати палички раз на 4-5 днів.
  кешбек 7 ₴
  діє black
  -22%

  Чорний шоколад зі спеціями і бездоганним бісквітом наповнять ваші думки про щось смачненьке. Топ – аромат для кухні. Спосіб застосування: 1. Дістати флакон з ароматичною рідиною з упаковки. 2. Відкрутити кришку, витягнути пластмасову пробку і закрутити кришку назад. 3. Вставити дерев'яні палички у флакон з рідиною (з розрахунку - 1 паличка на 5-8 м2 приміщення). 4. Протягом 1-2 днів палички просочаться рідиною і природним шляхом випаровування наповнять приміщення приємним ароматом. Інтенсивність випаровування можна регулювати кількістю одночасно вставлених в аромадифузор паличок (чим більше паличок, тим більш насичений буде аромат). Рекомендуємо починати з 3-4 паличок та додавати їх за необхідністю. У перші дні з початку використання нового флакону, витрати рідини будуть більш інтенсивними, допоки всі палички повністю не просочаться. Згодом інтенсивність випаровувань буде дедалі меншою. Одного флакону вистачає на 1-3 місяці. Для оновлення аромату у приміщенні рекомендовано перевертати палички раз на 5-8 днів.
  кешбек 4 ₴
  діє black
  -35%
  кешбек 3 ₴
  діє black
  -46%

  Неповторний ароматизатор в розкішній упаковці, який чудово доповнийть будь-який інтер'єр та надасть йому смаку і розкоші. Запашне листя м'яти перетерте з коричневим цукром, змішане з кубинським ромом, приправлене шматочками лайма та льоду. Аромат Мохіто наповнить Ваш дім свіжістю літа! Спосіб застосування: Зніміть кришку і видаліть захисний корок. Після цього поверніть кришку назад. Інтенсивність аромату можна регулювати кількістю одночасно використовуваних в аромадифузорі паличок, чим більше паличок, тим насиченішим буде аромат.
  кешбек 1 ₴
  діє black
  -67%

  Парафінова свічка господарська - незамінне джерело світла, елемент декору та відмінний додаток до вашого свята. Свічки без запаху, мають просту циліндричну форму та білий колір. Час горіння однієї свічки до 6 годин.
  кешбек 7 ₴
  діє black
  -22%

  Дивно, але аромат, що витає в повітрі, може як окриляти, надихати, так і, навпаки, пригнічувати. У колекції аромадифузорів, представленої брендом Esse, найрізноманітніші композиції, які допоможуть створити затишну і спокійну атмосферу, де ви тільки побажаєте. П'янкий запах кави миттєво поширюється в кімнаті, щойно палички просочаться ароматичною рідиною, що міститься у флаконі. Інтенсивність пахощів можна самостійно регулювати, збільшуючи або зменшуючи кількість паличок. Особливості аромадифузора Smells Like Coffee бренда Esse: - має чуттєвий аромат кавових зерен; - чудово підходить для ароматизації приміщень закритого типу; - не подразнює нюхові рецептори; - рідина поміщена в стильний, лаконічний флакон; - нейтралізує неприємні запахи; - стильне дизайнерське рішення для приміщення; - допомагає створити затишну атмосферу, розслабитися; - стане чудовим вибором для подарунка справжнім гурманам кавових ароматів. Спосіб застосування 1. Дістати флакон з ароматичною рідиною з упаковки. 2. Відкрутити кришку, витягнути пластмасову пробку і закрутити кришку назад. 3. Вставити дерев'яні палички у флакон з рідиною (з розрахунку – 1 паличка на 5-8 м² приміщення). 4. Протягом 1-2 днів палички просочаться рідиною і природним шляхом випаровування наповнять приміщення приємним ароматом. Інтенсивність випаровування можна регулювати кількістю одночасно вставлених в аромадифузор паличок (чим більше паличок, тим більш насичений буде аромат). Рекомендуємо починати з 3-4 паличок і додавати їх в міру потреби. У перші дні з початку використання нового флакона витрата рідини буде більш інтенсивною, поки всі палички повністю не просочаться. Згодом інтенсивність випарів буде все менше. Одного флакона вистачає на 1-3 місяці. Для поновлення аромату в приміщенні рекомендується перевертати палички раз у 5-8 днів.
  кешбек 1 ₴
  діє black
  -41%

  Ароматичні саше IRGE додадуть приємний аромат вашим речам, а гардероб завжди буде наповнений свіжим і приємним запахом . Упаковка містить 2 саше, які заповнені ароматизовними гранулами. IRGE принесе вашому гардеробу ніжний та приємний аромат з натуральною есенцією. Більш концентрована формула з тривалістю аромату на 30 днів. Ароматизатор можна повісити в шафу між одягом, покласти в комод або просто покласти на полицю в шафі.
  кешбек 4 ₴
  діє black
  -35%
  кешбек 1 ₴
  діє black
  -36%

  Ароматичні саше IRGE додадуть приємний аромат вашим речам, а гардероб завжди буде наповнений свіжим і приємним запахом . Упаковка містить 3 саше, які заповнені ароматизовними гранулами. IRGE принесе вашому гардеробу ніжний та приємний аромат з натуральною есенцією. Більш концентрована формула з тривалістю аромату на 30 днів. Ароматизатор можна повісити в шафу між одягом, покласти в комод або просто покласти на полицю в шафі.
  кешбек 3 ₴
  діє black
  -44%
  кешбек 7 ₴
  діє black
  -22%

  У вашій оселі панує затишна атмосфера? Безумовно, ви знаєте, що таке аромадифузор. Цей чудо-засіб створено спеціально для наповнення простору ароматами комфорту, спокою, легкості та умиротворення. А іноді home-парфум здатний подарувати енергію та заряд гарного настрою. Що б ви не обрали, у колекції Esse є все! Тим, хто часто стикається з занепадом сил, варто поставити в будинку аромадифузор «Зелене яблуко». Цей аромат наповнює простір смачними, яскравими і сонячними пахощами. Справжнє літо у вашому домі. Особливості Esse Smells Like Green Apple: - скляний флакон з рідиною та 7 еко-палочками з натурального дерева; - легко розповсюджує аромат по приміщенню (на 5-8 м² потрібна одна паличка); - композиція з нотами соковитого зеленого яблука, солодкого персика та ароматної сливи; - нейтралізує неприємні запахи у будинку; - підходить для житлового приміщення будь-якого типу – кухні, спальні, ванної кімнати; - гарний аромат для офісу, оскільки допомагає зосередитися та налаштуватися на позитивну хвилю; - насичений та довговічний аромат. Спосіб застосування 1. Дістати флакон із ароматичною рідиною з упаковки. 2. Відкрутити кришку, витягнути пластмасову пробку та закрутити кришку назад. 3. Протягом 1-2 днів палички просочаться рідиною і природним шляхом випаровування наповнять приміщення приємним ароматом. Рекомендуємо починати з 3-4 паличок і додавати їх за необхідності. У перші дні з початку використання нового флакона витрати рідини будуть більш інтенсивними, поки всі палички повністю не просочаться. Далі інтенсивність випарів буде дедалі меншою. Одного флакона вистачає на 2-4 місяці. Для оновлення аромату у приміщенні рекомендується перевертати палички раз на 5-8 днів.
  кешбек 4 ₴
  діє black
  -35%

  Неповторний ароматизатор в розкішній упаковці, який чудово доповнийть будь-який інтер'єр та надасть йому смаку і розкоші. Елегантний аромат, із балансом хвойної свіжості та трав'яної пряності, оповитий приємним цитрусовим серпанком. Ретельно маскує сторонні запахи. Спосіб застосування: Зніміть кришку і видаліть захисний корок. Після цього поверніть кришку назад. Інтенсивність аромату можна регулювати кількістю одночасно використовуваних в аромадифузорі паличок, чим більше паличок, тим насиченішим буде аромат.
  -31%

  Набір свічок «Relax» аксесуар для дому та свято для вашої душі. Атмосфера спокою та розслаблення. Такий набір чудово підійде для медитацій та масажу. Свічки ручної роботи від MyMood мають подарункове упакування, що дає можливість зробити приємний подарунок для близької вам людини. Набір свічок «Relax» створює особливу атмосферу як вдома, так і в робочому просторі. Приємний аромат допомагає розслабитися після важкого робосого дня та створює справжній домашній затишок. В офісі він дозволяє налаштуватися на робочий лад, активізує роботу мозку, також ароматична композиція нормалізує емоційний стан. Відчуй турботу MyMood на собі Запахи: лаванда, хвоя, суниця
  кешбек 7 ₴
  діє black
  -22%

  Цитрусова свіжість бергамота має унікальний терпкий відтінок, який радує нюх і заряджає організм енергією. Якщо вас теж надихає благородний запах цього фрукта, аромадифузор «Бергамот» від бренда Esse створений саме для вас! Його аромат гарно звучить у домашніх і офісних приміщеннях, рівномірно їх заповнюючи. Особливості Esse Smells Like Bergamot: - добре ароматизує приміщення; - створює ауру затишку й комфорту; - нейтралізує неприємні запахи побутової хімії і їжі; - позитивно впливає на самопочуття і настрій; - поміщений у стильний прозорий флакон, який гармонійно вписується у будь-який інтер'єр; - дарує приплив сил, допомагає боротися зі стресом і втомою; - укомплектований спеціальними дерев'яними паличками; - не викликає подразнення слизової оболонки дихальних шляхів; - основні ноти: зелений чай, бергамот, лимон; - кількість паличок регулює інтенсивність аромату. Спосіб застосування 1. Дістати флакон з упаковки. 2. Відкрутити кришку, витягнути пластмасову пробку й закрутити кришку назад. 3. Протягом 1-2 днів палички просочаться рідиною і природним шляхом випаровування наповнять приміщення приємним ароматом. Рекомендуємо починати з 3-4 паличок і додавати їх за необхідності. У перші дні з початку використання нового флакона витрати рідини будуть більш інтенсивними, поки всі палички повністю не просочаться. Далі інтенсивність випарів буде дедалі меншою. Одного флакона вистачає на 2-4 місяці. Для оновлення аромату у приміщенні рекомендується перевертати палички раз на 5-8 днів.
  кешбек 4 ₴
  діє black
  -35%

  Аромадифузор - безпечна і практична заміна освіжувачу повітря. Він корисний для вашого здоров'я: натуральні ефірні масла зміцнюють імунітет і поліпшують самопочуття. Аромат стійкий і м'який на відміну від різких освіжувачів. У ароматі "ROSE & VIOLET" гармонійно поєднуються свіжі квіткові ноти і пряні акорди, які мають східний флер. Завдяки цим акордам ваш романтичний вечір, заняття йогою і навіть звичні ранкові пробудження придбають нові фарби і межі. Інтенсивність аромату можна регулювати кількістю одночасно використовуваних в аромадифузорі паличок, чим більше паличок, тим більш насиченим буде аромат. Для поновлення аромату в приміщенні рекомендовано перевертати палички раз на 4-5 днів.
  кешбек 2 ₴
  діє black
  -35%

  Аромат квітів гранату приносить у ваш будинок унікальний легкий і безпомилковий аромат, який дає відчуття спокою та гармонії. Аромадифузор - безпечна і практична заміна освіжувачу повітря. Він корисний для вашого здоров'я: натуральні ефірні масла зміцнюють імунітет і поліпшують самопочуття. Аромат стійкий і м'який на відміну від різких освіжувачів. Інтенсивність аромату можна регулювати кількістю одночасно використовуваних в аромадифузорі паличок, чим більше паличок, тим більш насиченим буде аромат. Для поновлення аромату в приміщенні рекомендовано перевертати палички раз на 4-5 днів.
  кешбек 7 ₴
  діє black
  -22%

  Smells Like Grapefruit – яскравий аромат бадьорого грейпфрута з легким квітковим шлейфом. Переклад: серця аромату: стиглий грейпфрут, солодкий апельсин, ніжний жасмин. Аромати мають великий вплив на наше сприйняття. Вони можуть тонізувати чи розслаблювати, спонукати на творчу активність чи спокійне творення. У колекції дифузорів Smells Like від українського бренду ESSE кожен зможе знайти аромат собі до душі. Крім того, варто відзначити, що цей вид ароматів для дому максимально зручний та простий в експлуатації. У стандартну комплектацію дифузора входить естетичний флакон з рідиною та 7 еко-паличок, виготовлених з натурального дерева. Спосіб застосування: Дістаньте аромадифузор з упаковки, приберіть кришку і акуратно дістаньте пластмасову пробку, яка не дає рідини протікати під час транспортування та перешкоджає її довільному випаровуванню. Після виймання пробки щільно закрутіть кришку на попередньому місці. Поставте в дифузор необхідну кількість дерев'яних паличок (1 штука на 5-8м2 приміщення). Через 1-2 дні, коли палички добре просочаться, рідина почне випаровуватись природним чином і кімната наповниться прекрасним ароматом. Щоб оновити його через кілька днів, необхідно перевернути дерев'яні палички та вставити їх зворотним боком у дифузор.
  кешбек 4 ₴
  діє black
  -35%

  Неповторний ароматизатор в розкішній упаковці, який чудово доповнийть будь-який інтер'єр та надасть йому смаку і розкоші. Чудовий аромат, у якому солодкавість свіжих фруктів і полуниці змішана з міцним алкоголем та кислинкою лимону, перенесе Вас на узбережжя Середземного моря. Заплющте очі та насолоджуйтеся! Спосіб застосування: Зніміть кришку і видаліть захисний корок. Після цього поверніть кришку назад. Інтенсивність аромату можна регулювати кількістю одночасно використовуваних в аромадифузорі паличок, чим більше паличок, тим насиченішим буде аромат.
  кешбек 4 ₴
  діє black
  -35%
  -32%

  Естетика в мінімалізмі. Затишна, акуратна, запашна свічка з дерев'яним гнітом в маленькій дизайнерській баночці. Свічка наповнена екологічно чистим соєвим воском та натуральною ефірною олією, з ароматом, який Ви самі обираєте. Свічка чудово підійде для таких приміщень, як ванна кімната, кухня та відкрита літня альтанка. Наповнення: - Подарункове пакування - Одна маленька свічка - Соєвий віск (100 мл) - Натуральна ефірна олія - Дерев'яний гніт - Час горіння свічки до 22 годин Можливі аромати: — Лаванда — Апельсин — Грейпфрут — Бергамот — Кориця — Сантал — М'ята — Хвоя — Пачулі — Евкаліпт
  кешбек 2 ₴
  діє black
  -39%

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди