triangle

Позначки "Продавець" та "Пакування" в картці товару

Ми постійно працюємо над тим, щоб шопінг на Kasta був швидким та зручним і, найголовніше, дбайливим. На сьогодні у нас представлені товари більш ніж 5000 продавців, частина з них самостійно контролюють процеси комплектації, пакування та доставки, інша частина користується сервісами Kasta.

Щоб було зрозумілим, в кого ви купляєте товар, та якими сервісами користується продавець, ми вирішили додати відповідні позначки в картці товару.

Позначка "Продавець"

Вказує на продавця товару, відображає його рейтинг, а також дає можливість переглянути інші товари продавця, якщо перейти за посиланням. Задаючи питання в чаті, ви будете спілкуватись з продавцем товару або його представником.

Позначка "Пакування"

Вказує якими сервісами користується продавець та як саме буде проводитись комплектація, пакування та доставка товару.

  • Якщо на товарі позначка: "Пакування: Kasta" - продавець користується сервісами Kasta, на товар діють умови підписки Black, можно застосувати доступні бонуси та кешбек для придбання товару, а за покупку товара з передплатою карткою - нараховується кешбек. Це ті ж самі товари, на яких раніше не було відмітки продавця.
  • Якщо на товарі позначка "Пакування: Продавець" - значить комплектацію, пакування та доставку товару буде здійснювати беспосередньо продавець товару. В такому випадку слід звернути увагу на додаткові відмітки в картці, на товари продавців що самостійно здійснюють комплектування, пакування та доставку, можуть не діяти умови підписки Black, бонуси та кешбек.