triangle

  Теплі жіночі термотруси повсякденні та для спорту — Каталог 2022


  Термотрусики з високою посадкою і поясом, що стягує ergoPro. Тканина м'яка та еластична. Двосторонній мікроначіс забезпечує максимальне збереження тепла. Крій трусиків зручний та практичний на зиму. Висока посадка дбайливо захищатиме поперек, а широкий пояс ergoPro додасть талії красиві вигини. Ластівка подвійна з Х/Б матеріалу. Весь виріб виконано у технології "плоский шов".

  Термотрусики з високою посадкою і поясом, що стягує ergoPro. Тканина м'яка та еластична. Двосторонній мікроначіс забезпечує максимальне збереження тепла.Крій трусиків зручний і практичний на зиму. Висока посадка дбайливо захищатиме поперек, а широкий пояс ergoPro додасть талії красиві вигини. Ластівка подвійна з Х/Б матеріалу. Весь виріб виконано у технології “плоский шов”.

  На натуральній основі. Надівається на голе тіло.

  Легке нижнє термобілизна на натуральній основі. Надівається на голе тіло.

  Нижня спортивне термобілизна. Призначено для повсякденного використання і активної фізичної діяльності, спорту в тому числі.

  Термотрусики з високою посадкою і поясом, що тягне ergoPro. Термобілизна потрібно носити на голе тіло. Далі, нагору можна одягати ваш звичайний повсякденний одяг і сміливо вирушати на вулицю. При цьому важливо пам'ятати, що для того, щоб термобілизна виконувала свої функції - відведення вологи від поверхні тіла і збереження тепла, воно повинне ваше тіло облягати, але не здавлювати. Перевага нашої термобілизни: Тканина м'яка та еластична, що зручно при носінні під джинсами, брюками. Такий матеріал Ви не відчуватимете на собі і він не виділятиметься через одяг. Структура та плетіння тканини сприяє процесу кисневого обміну, збереження тепла. Рекомендується прати термобілизну руками, або в машині на делікатному режимі. Після прання виріб не втратить свого вигляду і форми. Крій трусиків зручний та практичний на зиму. Висока посадка дбайливо захищатиме поперек, а широкий пояс ergoPro додасть талії красиві вигини. Шви імітують чоловічий крій білизни, а саме "гульфік". Ластівка подвійна з Х/Б матеріалу. Весь виріб виконаний у технології "плоский шов", ці шви не натирають шкіру.

  Термотрусики з високою посадкою і поясом, що стягує ergoPro. Тканина м'яка та еластична. Двосторонній мікроначіс забезпечує максимальне збереження тепла. Крій трусиків зручний та практичний на зиму. Висока посадка дбайливо захищатиме поперек, а широкий стягуючий пояс ergoPro додасть талії красивих вигинів. Ластівка подвійна з Х/Б матеріалу. Весь виріб виконано у технології "плоский шов".

  Термотрусики з високою посадкою і зтягуючим поясом ergoPro. Тканина м'яка та еластична. Двосторонній мікроначіс забезпечує максимальне збереження тепла. Крій трусиків зручний та практичний на зиму. Висока посадка дбайливо захищатиме поперек, а широкий пояс ergoPro додасть талії красиві вигини. Ластівка подвійна з Х/Б матеріалу. Весь виріб виконано у технології "плоский шов".

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost + Укрпошта
  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка в KastaPost + Укрпошта
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta в одне з 288 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. Black діє на замовлення від 99 грн. KastaPost + Укрпошта — це:
  • примірочні в кожному відділенні
  • безкоштовне повернення товарів, які не підійшли
  • миттєве повернення коштів на банківську картку
  Швидка доставка товарів Black
  Black діє лише на товари зі складу Kasta (товари з позначкою Black), тому ми гарантуємо відправку в день замовлення та 100% наявність товару. Для пошуку таких товарів використовуйте фільтр Black на сайті.
  Підвищений кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою на сайті. Кешбек діє на всі товари всіх постачальників. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta.
  Безкоштовне повернення товарів з Black та миттєве зарахування коштів
  Повертайте речі, які не підійшли у відділеннях KastaPost + Укрпошта безкоштовно без оплати за зворотню доставку. Зарахування коштів на карту за повернення — 6 хвилин.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди