triangle
  Приналежність
  Вид
  Розмір
  Колір
  Бренд
  Ціна
  від
  до
  Країна бренду
  Застібка
  Покриття
  Форма прикраси
  Фасон
  Особливість
  Вид каменю
  Матеріал
  Колір металу
  Країна виробництва
  Візерунок
  Проба
  Форма каменю
  Тип каменю
  Тип плетіння
  Акція
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів

  Каталог жіночих ювелірних прикрас

  кешбек 39 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925/вставка: перли 2ct / Тип каменю Натуральний
  Сережки 925 проби з натуральними перлами 2ct. Вага прикраси 1,28 г. Фізичний розмір виробу (висота/ширина): 90х5 мм. Родовані прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір та блиск металу. Всі ювелірні вироби, представлені на нашому сайті, пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної служби України, на всіх виробах стоїть відповідна проба. До кожної ювелірної прикраси додаються бірка із зазначенням усіх параметрів.
  кешбек 24 ₴
  -30%
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 проби, золото 375 проби / вставка: фіаніт
  Виріб зі срібла 925 проби з золотими пластинками золота 375 проби, середня вага кільця - 2,8 грама, ширина - 15 мм, камені - фіаніти
  кешбек 6 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад родоване срібло 925 проби / Покриття Родій / Тип каменю Синтетичний
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 0,85
  кешбек 21 ₴
  -56%
  Приналежність Жінкам / Склад 100% срібло 925 проби
  Стильна срібна каблучка "Виноградна лоза" ніби виткана самою природою, вона втілює в собі витонченість та вроду.  Кожна деталь цієї прикраси пронизана ніжністю та красою природи. Ця срібна каблучка з візерунком виноградної лози - це справжній шедевр ювелірного мистецтва. Вона надихає вас на мрії про літній сонячний день серед лозового гая та переносить вас у світ романтики та вроди природи. Носіння цієї каблучки стане неперевершеним способом виразити вашу пристрасть до природи та елегантність. Середня вага каблучки - 4,1 грама срібла 925 проби. Вага каблучки залежить від розміру та може коливатися в одну чи іншу сторону. Ширина каблучки - 7 мм. В наявності всі розміри.
  кешбек 29 ₴
  -83%
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925/вставка: фіаніт/цирконій / Тип плетіння Якірне
  Браслет 925 проби з фіанітами. Вага прикраси 3,03р. Країна походження: Італія. Склад: Срібло 925/вставка: фіаніт/цирконій. Вид покриття: Родій. Розмір виробу: 17-20 см. Вставка: фіаніт/цирконій. Родовані прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір та блиск металу. Всі ювелірні вироби, представлені на нашому сайті, пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної служби України, на всіх виробах стоїть відповідна проба. До кожної ювелірної прикраси додаються бірка із зазначенням усіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть трохи відрізнятися від реальних через особливості кольору екрану.
  кешбек 11 ₴
  -55%
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925
  Класичний тоненький срібний ланцюжок 925 проби плетіння Якір. Розміри 40, 45 та 50 см. Середня вага ланцюжка - 1,2 грама. Ширина ланцюжка складає 1 мм. Вага ланцюжка може незначно відрізнятися залежно від розміру та партії.
  кешбек 19 ₴
  -56%
  Склад срібло 925 проби / Приналежність Жінкам
  Стильне, лаконічне срібне кольє з срібла Перо. Середня вага кольє - 2,55 гр срібло 925 проби. Довжина пера - 3 см. Вага прикраси може бути різна, на сайті як в більшу так і в меншу сторону в залежності від розміру.
  кешбек 20 ₴
  -79%
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925/вставка: фіаніт/кубічний цирконій
  Православна підвіска "Богородиця" із чорнінням. Підвіска 925 проби з фіанітами. Вага прикраси 2,5г. Фізичний розмір виробу (висота * ширина): 33х20мм. Країна походження: Україна. Склад: Срібло 925/вставка: фіаніт/цирконій. Вставка: фіаніт/цирконій. Всі ювелірні вироби, представлені на нашому сайті, пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної служби України, на всіх виробах стоїть відповідна проба. До кожної ювелірної прикраси додаються бірка із зазначенням усіх параметрів.
  кешбек 20 ₴
  -30%
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 проби, золото 375 проби / вставка: фіаніти
  Виріб зі срібла 925 проби з золотими пластинками золота 375 проби, середня вага - 2,45 грама, ширина -6,7 мм, камені - фіаніти
  кешбек 27 ₴
  -52%
  Приналежність Жінкам / Склад Срібло / Застібка Пусет
  Виріб виготовлений зі срібла 925 проби та апробований Пробірною службою України. Довжина елементу сережки 0,9 см, ширина елементу сережки 0,7 см.
  кешбек 11 ₴
  -67%
  Приналежність Жінкам / Склад Срібло 925 проби, покриття родій, вставка фіаніт
  кешбек 20 ₴
  -56%
  Склад срібло 925 / Приналежність Жінкам
  Етнічне та водночас сучасне срібне кольє "Вишиванка" уособлює неповторний шарм української культури та мистецтва. Візерунок органічно поєднує символіку традиційних українських вишивок. Вона несе у собі цінну спадщину народу, зберігаючи традиції та красу. Завдяки своїй простоті та одночасно витонченості, це кольє стане улюбленою та незабутньою прикрасою у вашому житті. Середня вага кольє – 2,2 грама срібла 925 проби. Вага кольє залежить від довжини та може відрізнятися в один чи інший бік. Діаметр кулона 10 мм. Довжина - 40; 45; 50 см.
  кешбек 12 ₴
  -55%
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 проби / Форма прикраси Геометрія
  Срібне каблучка "Чара", в перекладі як "знак", символізує мудрість предків. Прості речі, такі як посмішка, відкрита долоня, ніжний погляд - це знаки гріють душу і серце. Чара - це більше ніж прикраса, це символ гарного смаку. Розмір каблучки регулюється. Середня вага каблучки - 1,87 гр срібла 925 проби. Вага каблучки залежить від розміру та може коливатися в одну чи іншу сторону.
  кешбек 20 ₴
  -86%
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925/покриття: родій / Застібка Англійська
  Вага прикраси 3,14 г. Фізичний розмір виробу (висота * ширина): 40х30 мм. Родовані прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір та блиск металу. Всі ювелірні вироби, представлені на нашому сайті, пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної служби України, на всіх виробах стоїть відповідна проба. До кожної ювелірної прикраси додаються бірка із зазначенням усіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть трохи відрізнятися від реальних через особливості кольору екрану.
  кешбек 27 ₴
  Приналежність Жінкам
  Срібні сережки - пусети "Соняшники" з позолотою Метал: срібло 925" Вставка: немає Середня вага: 2.10 г
  кешбек 12 ₴
  -56%
  Колір Чорний / Склад 100% срібло 925 проби / Країна виробництва Україна
  Плетений шовковий шнурок на шию з срібним замком 925 проби підійде абсолютно всім під кулон, підвіску, хрестик. Середня вага - 2,92 гр. Вага шнурка залежить від розміру та може коливатися в одну чи іншу сторону. Вага срібла 925 проби (замок та кінцевики) - 1,32 гр. Вставка - шовковий шнур серії Мілан. Діаметр - 2 мм. Довжина - 40-65 см.
  кешбек 11 ₴
  -83%
  Приналежність Жінкам / Склад Срібло 925
  Ланцюг 925 проби з без каміння. Вага прикраси 1,12г. Країна походження: Італія. Склад: Срібло 925. Вид покриття: Родій. Розмір виробу: 45 см. Вставка без каменів. Родовані прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір та блиск металу. Усі ювелірні вироби, представлені на нашому сайті, пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної служби України, на всіх виробах стоїть відповідна проба. До кожної ювелірної прикраси додається бірка із зазначенням усіх параметрів. *Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості кольору екрану.
  кешбек 23 ₴
  -56%
  Приналежність Жінкам / Склад срібор 925 проби / Застібка Англійська
  Етнічні та одночасно сучасні срібні сережки "Вишиванка" втілюють неповторний шарм української культури та мистецтва. Візерунок органічно поєднує в собі символіку традиційних українських вишивок. Вони несуть в собі цінну спадщину народу, зберігаючи традиції та красу. Завдяки своїй простоті та одночасно витонченості, ці сережки стануть улюбленою та незабутньою прикрасою у вашому житті.Середня вага сережок 3,1 грам срібло 925 проби. Діаметр сережки - 13 мм.
  кешбек 10 ₴
  -55%
  Приналежність Жінкам / Склад текстиль, срібло 925 проби / Тип плетіння Шнурок
  Браслет-оберіг з плетеними червоною ниткою і сріблом додасть впевненості в собі і захистить від негативної енергії. Це талісман удачі. Середня вага срібла 925 проби - 1,31 м Вставки - шовкова нитка серії Мілан.
  кешбек 15 ₴
  -83%
  Приналежність Жінкам / Склад Срібло 925/вставка: корал / Вид каменю Корал / Покриття Родій / Тип каменю Натуральний
  Кільце 925 проби з коралом. Вага прикраси 1,51г. Фізичний розмір виробу (висота * ширина): 25х18мм. Країна походження: Індія. Склад: Срібло 925/вставка: корал. Вид покриття: Родій Розмір виробу: 16Вставка: корал. Родовані прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір та блиск металу. Всі ювелірні вироби, представлені на нашому сайті, пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної служби України, на всіх виробах стоїть відповідна проба. До кожної ювелірної прикраси додаються бірка із зазначенням усіх параметрів.
  кешбек 50 ₴
  -56%
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925
  Етнічні та одночасно сучасні срібні каблучка та сережки "Вишиванка" втілюють неповторний шарм української культури та мистецтва. Візерунок органічно поєднує в собі символіку традиційних українських вишивок. Вони несуть в собі цінну спадщину народу, зберігаючи традиції та красу. Завдяки своїй простоті та одночасно витонченості, цей срібний комплект стане улюбленою та незабутньою прикрасою у вашому житті. Середня вага каблучки - 5,4 грама срібла 925 проби. Вага каблучки залежить від розміру та може коливатися в одну чи іншу сторону. Ширина каблучки - 10 мм. Середня вага сережок 3,1 грам срібла 925 проби. Діаметр сережки - 13 мм.
  кешбек 9 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 проби / покриття: родій / Покриття Родій
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 0,95.
  кешбек 11 ₴
  -86%
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 / покриття: родій / Застібка Булавка
  Вага прикраси 1,41 м Фізичний розмір вироби (висота * ширина): 60x10 мм. Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана.
  кешбек 54 ₴
  -56%
  Приналежність Унісекс / Склад 100% срібло 925 проби
  Патріотичний срібний браслет з візерунком (орнаментом) "Вишиванка" є символом національної гордості та прив'язаності до своєї культури та спадщини. Він виготовлений зі срібла 925 проби, яке майстерно поєднується з натуральною шкірою, створюючи вражаючу комбінацію матеріалів.Середня вага браслета 12 грам (9 грам срібла 925 проби). Вага браслета залежить від розміру та може коливатися в одну чи іншу сорону. Ширина шкіри - 10 мм. Розміри вставки (вишиваний візерунок) - 35х12 мм.

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди