triangle
  Швидка доставка

  Плівка для Lenovo Tab 2 A7-10 ефективно захищає екран планшета від пилу, забруднень, відбитків пальців і подряпин. Глянцевий плівка повністю прозора, не впливає на передачу кольору і сенсорні властивості дисплея; якщо плівка наклеєна добре, її присутність на екрані просто непомітно. Виготовлена спеціально для Lenovo Tab 2 A7-10 - вам не доведеться нічого підрізати.

  Плівка для Xiaomi MiPad ефективно захищає екран планшета від пилу, забруднень, відбитків пальців і подряпин. Глянцевий плівка повністю прозора, не впливає на передачу кольору і сенсорні властивості дисплея; якщо плівка наклеєна добре, її присутність на екрані просто непомітно. Виготовлена спеціально для Xiaomi MiPad - вам не доведеться нічого підрізати.

  Плівка для Samsung Galaxy Tab S2 8.0 ефективно захищає екран планшета від пилу, забруднень, відбитків пальців і подряпин. Глянцевий плівка повністю прозора, не впливає на передачу кольору і сенсорні властивості дисплея; якщо плівка наклеєна добре, її присутність на екрані просто непомітно. Виготовлена спеціально для Samsung Galaxy Tab S2 T710 / T715 - вам не доведеться нічого підрізати.

  Плівка для Prestigio MultiPad Muze 3708 / Wize 3418 (PMT3708 / 3418) ефективно захищає екран планшета від пилу, забруднень, відбитків пальців і подряпин. Глянцевий плівка повністю прозора, не впливає на передачу кольору і сенсорні властивості дисплея; якщо плівка наклеєна добре, її присутність на екрані просто непомітно. Виготовлена спеціально для Prestigio MultiPad Muze 3708 / Wize 3418 (PMT3708 / 3418) - вам не доведеться нічого підрізати.

  Плівка для Bravis NB753 ефективно захищає екран планшета від пилу, забруднень, відбитків пальців і подряпин. Глянцевий плівка повністю прозора, не впливає на передачу кольору і сенсорні властивості дисплея; якщо плівка наклеєна добре, її присутність на екрані просто непомітно. Виготовлена спеціально для Bravis NB753 - вам не доведеться нічого підрізати.

  Плівка для Lenovo Tab 2 A7-20 ефективно захищає екран планшета від пилу, забруднень, відбитків пальців і подряпин. Глянцевий плівка повністю прозора, не впливає на передачу кольору і сенсорні властивості дисплея; якщо плівка наклеєна добре, її присутність на екрані просто непомітно. Виготовлена спеціально для Lenovo Tab 2 A7-20 - вам не доведеться нічого підрізати.

  Плівка для Asus ZenPad 7 Z370 ефективно захищає екран планшета від пилу, забруднень, відбитків пальців і подряпин. Глянцевий плівка повністю прозора, не впливає на передачу кольору і сенсорні властивості дисплея; якщо плівка наклеєна добре, її присутність на екрані просто непомітно. Виготовлена спеціально для Asus ZenPad 7 Z370 - вам не доведеться нічого підрізати.

  Плівка для Prestigio MultiPad Grace 3157 / Wize 3437 (PMT3157 / 3437) ефективно захищає екран планшета від пилу, забруднень, відбитків пальців і подряпин. Глянцевий плівка повністю прозора, не впливає на передачу кольору і сенсорні властивості дисплея; якщо плівка наклеєна добре, її присутність на екрані просто непомітно. Виготовлена спеціально для Prestigio MultiPad Grace 3157 / Wize 3437 (PMT3157 / 3437) - вам не доведеться нічого підрізати.

  Плівка для Asus ZenPad S 8.0 Z580 ефективно захищає екран планшета від пилу, забруднень, відбитків пальців і подряпин. Глянцевий плівка повністю прозора, не впливає на передачу кольору і сенсорні властивості дисплея; якщо плівка наклеєна добре, її присутність на екрані просто непомітно. Виготовлена спеціально для Asus ZenPad S 8.0 Z580 - вам не доведеться нічого підрізати.

  Плівка для Sigma mobile X-Style Tab A81 / A82 ефективно захищає екран планшета від пилу, забруднень, відбитків пальців і подряпин. Глянцевий плівка повністю прозора, не впливає на передачу кольору і сенсорні властивості дисплея; якщо плівка наклеєна добре, її присутність на екрані просто непомітно. Виготовлена спеціально для Sigma mobile X-Style Tab A81 / A82 - вам не доведеться нічого підрізати.

  Плівка для Lenovo Tab 2 A7-30 ефективно захищає екран планшета від пилу, забруднень, відбитків пальців і подряпин. Глянцевий плівка повністю прозора, не впливає на передачу кольору і сенсорні властивості дисплея; якщо плівка наклеєна добре, її присутність на екрані просто непомітно. Виготовлена спеціально для Lenovo Tab 2 A7-30 - вам не доведеться нічого підрізати.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Нова Пошта
  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 92 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України. Також клієнти можуть безкоштовно повернути товар кур'єру при наступному кур'єрському замовленні
  Примірка до оплати – KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції