triangle
  Новинка

  Високоякісна оптична Покращена плівка  Ідеально підходить для браслета Xiaomi Mi 3/3 Pro / 4Мягкій та ультратонкій.Простота встановлення 6. Відсутність перешкод при чутливості сенсорного екрану
  -52%

  Захисна плівка. Вага в упаковці: 45 м
  -31%

  Покриття захищає від подряпин, відбитків пальців на дисплеї і має водовідштовхувальні властивості. Абсолютно невидима нанорідин (2 комплекти + рукавички + серветка).

  плівка для Samsung Galaxy S6 виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "анти-відблиск". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Її дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити. Розмір: 7х15 см

  повний захист Вашого гаджета від зовнішніх впливів. Чи збереже первозданну яскравість дисплея і охоронить передню панель від механічних пошкоджень. Чотиришарова конструкція захистить Ваше пристрій від більшості зовнішніх факторів впливу. Розмір: 18,3х10,8 см

  плівка для Samsung Galaxy S6 виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "анти-відблиск". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Її дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити. 7х15см

  Плівка ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від потертостей, подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Глянцевий, прозора плівка з рамками, не впливає на передачу кольору і сенсорні властивості дисплея. Якщо плівка наклеєна добре, її присутність на екрані просто непомітно. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час.  Її дуже легко наклеїти на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових засобів при цьому не потрібно.
  Швидка доставка

  Броньовані плівка BeCover для Huawei Mate 10 Lite виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "" "" анти-відблиск "" "". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка виготовлена спеціально для Huawei Mate 10 Lite, а значить має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час. Захисне покриття BeCover для Huawei Mate 10 Lite виключно проста у використанні. Його дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових коштів при цьому не потрібно. Плівка не залишає ніяких слідів присутності, і до того ж не в жодному разі не впливає на якість відгуку сенсора. Отримані забруднення на плівці можна легко видалити за допомогою вологої серветки. Це один з найнадійніших, і разом з тим невибагливих аксесуарів для вашого гаджета!

  плівка для Samsung Galaxy S5 виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "анти-відблиск". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Її дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити. 14х7 см

  Броньовані плівка BeCover для Apple Watch Series 3/4 42mm / 44mm виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "" "" анти-відблиск "" "". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка виготовлена спеціально для Apple Watch Series 3 42mm, а значить має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає годинник від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд гаджета на довгий час. Захисне покриття BeCover для Apple Watch Series 3 42mm виключно проста у використанні. Його дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових коштів при цьому не потрібно. Плівка не залишає ніяких слідів присутності, і до того ж не в жодному разі не впливає на якість відгуку сенсора. Отримані забруднення на плівці можна легко видалити за допомогою вологої серветки. Це один з найнадійніших, і разом з тим невибагливих аксесуарів для вашого гаджета!

  Броньовані плівка BeCover для Samsung Galaxy A8 + 2018 SM-A730 виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "" "" анти-відблиск "" "". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка виготовлена спеціально для Samsung Galaxy A8 + 2018 SM-A730, а значить має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час. Захисне покриття BeCover для Samsung Galaxy A8 + 2018 SM-A730 виключно проста у використанні. Його дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових коштів при цьому не потрібно. Плівка не залишає ніяких слідів присутності, і до того ж не в жодному разі не впливає на якість відгуку сенсора. Отримані забруднення на плівці можна легко видалити за допомогою вологої серветки. Це один з найнадійніших, і разом з тим невибагливих аксесуарів для вашого гаджета!

  Броньовані плівка BeCover для Huawei P Smart виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "" "" анти-відблиск "" "". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка виготовлена спеціально для Huawei P Smart, а значить має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час. Захисне покриття BeCover для Huawei P Smart виключно проста у використанні. Його дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових коштів при цьому не потрібно. Плівка не залишає ніяких слідів присутності, і до того ж не в жодному разі не впливає на якість відгуку сенсора. Отримані забруднення на плівці можна легко видалити за допомогою вологої серветки. Це один з найнадійніших, і разом з тим невибагливих аксесуарів для вашого гаджета!

  Плівка ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від потертостей, подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Глянцевий, прозора плівка з рамками, не впливає на передачу кольору і сенсорні властивості дисплея. Якщо плівка наклеєна добре, її присутність на екрані просто непомітно. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час.  Її дуже легко наклеїти на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових засобів при цьому не потрібно.

  Броньовані плівка BeCover для Sony Xperia L2 H4311 виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "" "" анти-відблиск "" "". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка виготовлена спеціально для Sony Xperia L2 H4311, а значить має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час. Захисне покриття BeCover для Sony Xperia L2 H4311 виключно простий у використанні. Його дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових коштів при цьому не потрібно. Плівка не залишає ніяких слідів присутності, і до того ж не в жодному разі не впливає на якість відгуку сенсора. Отримані забруднення на плівці можна легко видалити за допомогою вологої серветки. Це один з найнадійніших, і разом з тим невибагливих аксесуарів для вашого гаджета!

  Броньовані плівка BeCover для Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250 виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "" "" анти-відблиск "" "". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка виготовлена спеціально для Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250, а значить має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час. Захисне покриття BeCover для Samsung Galaxy J2 2018 SM-J250 виключно проста у використанні. Його дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових коштів при цьому не потрібно. Плівка не залишає ніяких слідів присутності, і до того ж не в жодному разі не впливає на якість відгуку сенсора. Отримані забруднення на плівці можна легко видалити за допомогою вологої серветки. Це один з найнадійніших, і разом з тим невибагливих аксесуарів для вашого гаджета!

  Броньовані плівка BeCover для Apple Watch Series 3/4 42mm / 44mm виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "" "" анти-відблиск "" "". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка виготовлена спеціально для Apple Watch Series 3 38mm, а значить має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає годинник від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд гаджета на довгий час. Захисне покриття BeCover для Apple Watch Series 3 38mm виключно проста у використанні. Його дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових коштів при цьому не потрібно. Плівка не залишає ніяких слідів присутності, і до того ж не в жодному разі не впливає на якість відгуку сенсора. Отримані забруднення на плівці можна легко видалити за допомогою вологої серветки. Це один з найнадійніших, і разом з тим невибагливих аксесуарів для вашого гаджета!

  Броньовані плівка BeCover для Xiaomi Redmi Go виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "" "" анти-відблиск "" "". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка виготовлена спеціально для Xiaomi Redmi Go, а значить має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час. Захисне покриття BeCover для Xiaomi Redmi Go виключно проста у використанні. Його дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових коштів при цьому не потрібно. Плівка не залишає ніяких слідів присутності, і до того ж не в жодному разі не впливає на якість відгуку сенсора. Отримані забруднення на плівці можна легко видалити за допомогою вологої серветки. Це один з найнадійніших, і разом з тим невибагливих аксесуарів для вашого гаджета!

  Броньовані плівка BeCover для Xiaomi Redmi 5a виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "" "" анти-відблиск "" "". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка виготовлена спеціально для Xiaomi Redmi 5a, а значить має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час. Захисне покриття BeCover для Xiaomi Redmi 5a виключно проста у використанні. Його дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових коштів при цьому не потрібно. Плівка не залишає ніяких слідів присутності, і до того ж не в жодному разі не впливає на якість відгуку сенсора. Отримані забруднення на плівці можна легко видалити за допомогою вологої серветки. Це один з найнадійніших, і разом з тим невибагливих аксесуарів для вашого гаджета!

  Плівка ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від потертостей, подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Глянцевий, прозора плівка з рамками, не впливає на передачу кольору і сенсорні властивості дисплея. Якщо плівка наклеєна добре, її присутність на екрані просто непомітно. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час.  Її дуже легко наклеїти на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових засобів при цьому не потрібно.

  Броньовані плівка BeCover для Nokia 2 виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "" "" анти-відблиск "" "". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка виготовлена спеціально для Nokia 2, а значить має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час. Захисне покриття BeCover для Nokia 2 виключно проста у використанні. Його дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових коштів при цьому не потрібно. Плівка не залишає ніяких слідів присутності, і до того ж не в жодному разі не впливає на якість відгуку сенсора. Отримані забруднення на плівці можна легко видалити за допомогою вологої серветки. Це один з найнадійніших, і разом з тим невибагливих аксесуарів для вашого гаджета!

  Броньовані плівка BeCover для Xiaomi Redmi 5 виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "" "" анти-відблиск "" "". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка виготовлена спеціально для Xiaomi Redmi 5, а значить має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час. Захисне покриття BeCover для Xiaomi Redmi 5 виключно проста у використанні. Його дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових коштів при цьому не потрібно. Плівка не залишає ніяких слідів присутності, і до того ж не в жодному разі не впливає на якість відгуку сенсора. Отримані забруднення на плівці можна легко видалити за допомогою вологої серветки. Це один з найнадійніших, і разом з тим невибагливих аксесуарів для вашого гаджета!

  Броньовані плівка BeCover для Xiaomi Redmi Note 5A виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "" "" анти-відблиск "" "". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка виготовлена спеціально для Xiaomi Redmi Note 5A, а значить має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час. Захисне покриття BeCover для Xiaomi Redmi Note 5A виключно проста у використанні. Його дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових коштів при цьому не потрібно. Плівка не залишає ніяких слідів присутності, і до того ж не в жодному разі не впливає на якість відгуку сенсора. Отримані забруднення на плівці можна легко видалити за допомогою вологої серветки. Це один з найнадійніших, і разом з тим невибагливих аксесуарів для вашого гаджета!

  Броньовані плівка BeCover для Xiaomi Mi A1 виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "" "" анти-відблиск "" "". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка виготовлена спеціально для Xiaomi Mi A1, а значить має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час. Захисне покриття BeCover для Xiaomi Mi A1 виключно проста у використанні. Його дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових коштів при цьому не потрібно. Плівка не залишає ніяких слідів присутності, і до того ж не в жодному разі не впливає на якість відгуку сенсора. Отримані забруднення на плівці можна легко видалити за допомогою вологої серветки. Це один з найнадійніших, і разом з тим невибагливих аксесуарів для вашого гаджета!

  Броньовані плівка BeCover для Xiaomi Mi Note 3 виконана з якісного поліуретану. Вона прозора, зі спеціальним покриттям "" "" анти-відблиск "" "". З таким аксесуаром робота з гаджетом буде комфортною навіть в самий яскравий сонячний день. Плівка виготовлена спеціально для Xiaomi Mi Note 3, а значить має всі необхідні функціональні вирізи. Вона ідеально лягає на поверхню, і надійно захищає смартфон від подряпин і, звичайно ж, забруднень різного характеру. Плівка дозволить зберегти первісний вигляд смартфона на довгий час. Захисне покриття BeCover для Xiaomi Mi Note 3 виключно проста у використанні. Його дуже легко встановити на поверхню гаджета, і так само просто видалити, ніяких додаткових коштів при цьому не потрібно. Плівка не залишає ніяких слідів присутності, і до того ж не в жодному разі не впливає на якість відгуку сенсора. Отримані забруднення на плівці можна легко видалити за допомогою вологої серветки. Це один з найнадійніших, і разом з тим невибагливих аксесуарів для вашого гаджета!

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Нова Пошта
  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 93 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України. Також клієнти можуть безкоштовно повернути товар кур'єру при наступному кур'єрському замовленні
  Примірка до оплати – KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції