triangle
  Аудиторія Для жінок / Тип Сухе / Призначення Очищення, Освіження
  Шампунь в блоку для сухого волосся - його концентрована формула з додаванням кокосової та оливкової олії дбайливо доглядає за волоссям, дозволяючи йому повернути природний блиск і здоровий вигляд. Рецепт, збагачений маслом жожоба і ши. Кубик шампуню відповідає 1,5 флаконам шампуню 200 мл.
  Аудиторія Для жінок
  Гарно піниться, ретельно очищує до скрипу. Екстракт бамбука живить волосяні цибулини, запобігає пересушуванню шкіри голови, стимулює ріст пружного, здорового волосся. Тверді шампуні на основі натуральних олій максимально очищають волосся і шкіру голови. Завдяки зручному формату твердий шампунь легко поміститься в будь-який travel box, що дозволить не розлучатися з улюбленими засобами від Mr.SCRUBBER навіть під час подорожі.Як працює:екстракт бамбука відновлює життєву силу волосся, робить його блискучим і еластичним. Багатий на кремнієву кислоту елемент запобігає випадінню волосся, потовщує волосину, помітно зменшує ламкість і запобігає появі посічених кінчиків;гліцерин захищає і допомагає надовго утримати вологу всередині волосся. Він утворює на поверхні повітропроникну плівку, яка запобігає випаровуванню вологи і притягує молекули води із зовнішнього середовища, робить волосся гладким і слухняним;вітамін Е активізує обмінні процеси у шкірі голови, покращує живлення волосяних цибулин і запобігає їх передчасному випадінню. Антиоксидантні властивості захищають волосся від негативного впливу зовнішніх факторів, вирівнюють текстуру і поглиблюють колір.Ефект:гладке, шовковисте волосся;усунення ламкості, підвищення еластичності;розгладжування, потовщення волосини.Спосіб використанняСпінити засіб на вологому волоссі масажними рухами кілька хвилин. При необхідності повторити процедуру.
  Аудиторія Для жінок
  Гарно піниться, ретельно очищує волосся до скрипу. Завдяки зручному формату твердий шампунь легко поміститься в будь-який travel box, що дозволить не розлучатися з улюбленими засобами від Mr.SCRUBBER навіть під час подорожі.Як працює:оливкова олія інтенсивно відновлює, зволожує і зміцнює волосся. Лідер по вмісту ненасичених жирних кислот делікатно обволікає кожну волосину, захищає її і надає блиску. Олія відчутно пом’якшує сухе і пошкоджене волосся, усуває ламкість і посічені кінчики, завдяки м’якій заспокійливій дії на шкіру голови, запобігає виникненню та усуває лупу, пов’язану з сухістю і подразненням шкіри голови;гліцерин захищає і допомагає надовго утримати вологу всередині волосся. Він утворює на поверхні повітропроникну плівку, яка запобігає випаровуванню вологи і притягує молекули води із зовнішнього середовища, робить волосся гладким і слухняним;вітамін Е активізує обмінні процеси у шкірі голови, покращує живлення волосяних цибулин і запобігає їх передчасному випадінню. Антиоксидантні властивості захищають волосся від негативного впливу зовнішніх факторів, вирівнюють текстуру і поглиблюють колір.Ефект:гладке, шовковисте волосся;усунення, ламкості, сухості, посічених кінчиків;пом'якшення і розгладження. Спосіб використанняСпінити засіб на вологому волоссі масажними рухами кілька хвилин. При необхідності повторити процедуру.
  Аудиторія Для жінок
  Гарно піниться, ретельно очищує до скрипу і глибоко живить волосся і шкіру голови. Зменшує випадіння і робить волосся густішим, пружним і здоровим. Олія какао живить шкіру голови і зміцнює волосяну цибулину. Розгладжує пасма і захищає від негативного впливу зовнішнього середовища. Завдяки зручному формату твердий шампунь легко поміститься в будь-який travel box, що дозволить не розлучатися з улюбленими засобами від Mr. SCRUBBER навіть під час подорожі.Як працює:олія какао відмінно зволожує, живить і насичує вітамінами, білками і жирними кислотами волосся і шкіру голови. Відновлює слабке, пошкоджене і тьмяне волосся, «склеює» посічені кінчики, усуває ламкість і зміцнює волосяну цибулину, природним чином збільшує густину волосся і пришвидшує його ріст;гліцерин захищає і допомагає надовго утримати вологу всередині волосся. Він утворює на поверхні повітропроникну плівку, яка запобігає випаровуванню вологи і притягує молекули води із зовнішнього середовища, робить волосся гладким і слухняним;вітамін Е активізує обмінні процеси у шкірі голови, покращує живлення волосяних цибулин і запобігає їх передчасному випадінню. Антиоксидантні властивості захищають волосся від негативного впливу зовнішніх факторів, вирівнюють текстуру і поглиблюють колір.Ефект:гладке, шовковисте волосся;усунення і запобігання випадінню;живлення, надання блиску. Спосіб використанняСпінити засіб на вологому волоссі масажними рухами кілька хвилин. При необхідності повторити процедуру.
  Аудиторія Для жінок
  Гарно піниться, ретельно очищує до скрипу і усуває сухість, тьмяність і ламкість волосся. Зміцнює волосяні цибулини, позбавляє від лупи, запобігає виникненню сивини. Тверді шампуні на основі натуральних олій максимально очищають волосся і шкіру голови. Завдяки зручному формату твердий шампунь легко поміститься в будь-який travel box, що дозволить не розлучатися з улюбленими засобами від Mr.SCRUBBER навіть під час подорожі.Як працює:олія макадамії чудово пом’якшує і розгладжує волосся, усуває посічені кінчики, сухість і ламкість. Завдяки високому вмісту жирних кислот глибоко живить волосину, насичує її вітамінами і мікроелементами, надає блиску і сяйва, відновлює структуру волосся, не обтяжуючи його. Тонізує і відновлює шкіру голови, запобігає передчасному випадінню волосся і ранній появі сивини;гліцерин захищає і допомагає надовго утримати вологу всередині волосся. Він утворює на поверхні повітропроникну плівку, яка запобігає випаровуванню вологи і притягує молекули води із зовнішнього середовища, робить волосся гладким і слухняним;вітамін Е активізує обмінні процеси у шкірі голови, покращує живлення волосяних цибулин і запобігає їх передчасному випадінню. Антиоксидантні властивості захищають волосся від негативного впливу зовнішніх факторів, вирівнюють текстуру і поглиблюють колір.Ефект:гладке, шовковисте волосся;усунення сухості, ламкості;запобігання передчасному випадінню.Спосіб використанняСпінити засіб на вологому волоссі масажними рухами кілька хвилин. При необхідності повторити процедуру.
  Аудиторія Для жінок
  Гарно піниться, ретельно очищує волосся до скрипу. Ментолова олія пом’якшує, надає волоссю блиску і сили, полегшує вкладання. Засіб розігріває шкіру голови і пришвидшує кровообіг, стимулює ріст здорового, красивого волосся. Завдяки зручному формату твердий шампунь легко поміститься в будь-який travel box, що дозволить не розлучатися з улюбленими засобами від Mr.SCRUBBER навіть під час подорожі.Як працює:ментолова олія знімає запалення і свербіж шкіри, позбавляє від лупи, регулює жировий обмін, запобігає швидкому маснінню волосся. Зміцнює і живить волосяну цибулину, покращує кровообіг шкіри голови і пришвидшує ріст волосся. Дарує зачісці здоровий блиск і приємний аромат;гліцерин захищає і допомагає надовго утримати вологу всередині волосся. Він утворює на поверхні повітропроникну плівку, яка запобігає випаровуванню вологи і притягує молекули води із зовнішнього середовища, робить волосся гладким і слухняним;вітамін Е активізує обмінні процеси у шкірі голови, покращує живлення волосяних цибулин і запобігає їх передчасному випадінню. Антиоксидантні властивості захищають волосся від негативного впливу зовнішніх факторів, вирівнюють текстуру і поглиблюють колір.Ефект:свіже, шовковисте волосся;надання об'єму і блиску;усунення лупи.Спосіб використанняСпінити засіб на вологому волоссі масажними рухами кілька хвилин. При необхідності повторити процедуру.
  Аудиторія Для жінок
  Гарно піниться, ретельно очищує до скрипу і відновлює послаблене волосся. Олія жожоба надзвичайно швидко вбирається і не обтяжує волосину, глибоко живить. Підходить для частого використання. Тверді шампуні на основі натуральних олій максимально очищають волосся і шкіру голови. Завдяки зручному формату твердий шампунь легко поміститься в будь-який travel box, що дозволить не розлучатися з улюбленими засобами від Mr.SCRUBBER навіть під час подорожі.Як працює:олія жожоба зміцнює і відновлює структуру волосся, захищає його від шкідливого впливу зовнішнього середовища і механічних пошкоджень під час розчісування, збагачує вітамінами і незамінними амінокислотами, покращує живлення волосяних цибулин і пришвидшує ріст;гліцерин захищає і допомагає надовго утримати вологу всередині волосся. Він утворює на поверхні повітропроникну плівку, яка запобігає випаровуванню вологи і притягує молекули води із зовнішнього середовища, робить волосся гладким і слухняним;вітамін Е активізує обмінні процеси у шкірі голови, покращує живлення волосяних цибулин і запобігає їх передчасному випадінню. Антиоксидантні властивості захищають волосся від негативного впливу зовнішніх факторів, вирівнюють текстуру і поглиблюють колір.Ефект:гладке, шовковисте волосся;усунення сухості, ламкості;збільшення еластичності, захист від пошкоджень.Спосіб використанняСпінити засіб на вологому волоссі масажними рухами кілька хвилин. При необхідності повторити процедуру.
  Аудиторія Для жінок
  Гарно піниться, ретельно очищує до скрипу і захищає волосся від негативних зовнішніх впливів (перепаду температур, холоду, спеки). Арганова олія у складі нормалізує секрецію шкірного сала, заспокоює, має протигрибкову і антибактеріальну дію. Завдяки зручному формату твердий шампунь легко поміститься в будь-який travel box, що дозволить не розлучатися з улюбленими засобами від Mr.SCRUBBER навіть під час подорожі.Як працює:арганова олія активно відновлює волосся, дарує зачісці розкішний блиск і шовковистість. Завдяки рекордній концентрації полінасичених жирних кислот вона живить і розгладжує кожну волосину по всій довжині, покриває її повітропроникною плівкою, яка захищає локони від згубного впливу ультрафіолету, зберігає інтенсивність кольору, пружність і красу волосся. Олія аргани покращує живлення волосяної цибулини, запобігає її передчасному випадінню і сприяє росту здорового волосся;гліцерин захищає і допомагає надовго утримати вологу всередині волосся. Він утворює на поверхні повітропроникну плівку, яка запобігає випаровуванню вологи і притягує молекули води із зовнішнього середовища, робить волосся гладким і слухняним;вітамін Е активізує обмінні процеси у шкірі голови, покращує живлення волосяних цибулин і запобігає їх передчасному випадінню. Антиоксидантні властивості захищають волосся від негативного впливу зовнішніх факторів, вирівнюють текстуру і поглиблюють колір.Ефект:гладке, шовковисте волосся;відновлення і зволоження;надання блиску.Спосіб використанняСпінити засіб на вологому волоссі масажними рухами кілька хвилин. При необхідності повторити процедуру.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost + Укрпошта
  • Кур'єр
  • Укрпошта
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 289 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Підвищений кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди