triangle
  Колір
  На товар діє Black
  -16%

  для видалення стійких плям (поту, крові, трави, червоного вина, кави, чаю, фруктів і т.д.) там де звичайне миючий засіб безсило. Засіб використовується зі звичайним миючим засобом, як доповнення, що спрощує процес прання. Біле і кольорове білизна зберігає свої відтінки і кольори при будь-якій температурі прання

  для гигиенической чистоты белья воспользуйтесь солью-пятновыводителем от Dr. Beckmann! Входящие в его состав активные компоненты начинают свою работу уже при температуре стирки от 20C. Благодаря содержанию активного кислорода происходит эффективное удаление цветных пятен, к примеру, от красного вина или фруктов. Чтобы избавиться от серого налета, в средство добавлены производные целлюлозы, которые связывают частицы грязи в моющем растворе. При этом яркость цвета вам гарантирована. Плюсом средства являются входящие в него компоненты желчного мыла, которые помогают избавиться от жирных и смешанных пятен.

  средство для обработки загрязнений БОС плюс повышает качество стирки. Продукт идеален для обработки воротничков и манжет. Удаляет пятна от пота, антиперспирантов, косметики, а также жира, масла, шоколада, кофе, чая, красного вина и прочих загрязнений. Средство используется для хлопчатобумажных тканей, изделий из льна, вискозы, синтетических и смешанных волокон. Содержит экстракт льна и протеины пшеницы. Препятствует процессу линьки. Освежает цвета. Устраняет посторонние запахи. Подходит для экспресс-стирки во время путешествий
  На товар діє Black
  -25%

  плямовивідник-відбілювач 2в1 SANO для прання у вигляді порошку, який видаляє плями з білих і кольорових виробів. Підходить для ручного і машинного прання, а також для замочування. Використовується як звичайна добавка до прального порошку, запобігає утворенню накипу і не знебарвлює тканину. Має подвійну дію: запобігає утворенню накипу в пральній машині, продовжуючи термін роботи машини, і істотно покращує якість прання.
  На товар діє Black

  Просте рішення для складних плям! Засіб для виведення плям MioClean було створено за спеціальною формулою для видалення самих в'їдаються пятен.Средство допоможе вивести плями будь-якої складності від кави, чаю, соку, жиру, томатів, бруду, трави і косметики. Особливо ефективно діє в таких бистропачкающіхся місцях, як комір і манжети. Завдяки покращеній формулі не зашкодить кольором білизни, акуратно очистить від пятен.Подходіт для машинного й ручного стіркі.Способ застосування: Намочити пляму теплою водою, нанести достатню кількість засобу і залишити на 2-3 хвилини. Випрати в в машині або вручну. Для сильно застарілих плям може знадобитися повторне застосування. Кольорового білизна не залишати більше, ніж на 2-3 хвилини. Для найкращої результату рекомендується виводити плями відразу після забруднення.
  На товар діє Black
  -24%

  універсальний засіб в аерозолю - засіб для виведення плям допомагає видалити навіть найстійкіші, в'їдаються плями. Використовується для кольорових і білих тканин. Можна використовувати для видалення забруднень з манжет і комірців. Містить активний кисень, який ефективно бореться із забрудненнями і повертає тканинам лиск

  эко средство для удаления пятен с цветных вещей Tortilla выводит сложные пятна от фруктов, вина, чая, кофе, макияжа и т.д. Освежает цвет тканей всех типов. Обеспечивает высокую гигиеничность стирки. Эффективен уже при температуре +30°С. При повышении температуры действие средства усиливается. Придерживайтесь рекомендаций производителя на ярлычках вещей относительно вида и количества циклов стирки для разных видов тканей

  эффективно выводит сложные пятна от фруктов, вина, чая, кофе, макияжа и т.д. Освежает белый цвет тканей всех типов. Обеспечивает высокую гигиеничность стирки. Эффективен уже при температуре +30°С. При повышении температуры действие средства усиливается. Придерживайтесь рекомендаций производителя на ярлычках вещей относительно вида и колличества циклов стирки для разных видов тканей
  На товар діє Black

  ЕКСПЕРТ плямовивідник кров і білкові плями з активною формулою зв'язування плям на основі ферментів впливає безпосередньо на пляму. Інгредієнти таких плям, як яєчні і білкові, плями крові розщеплюються, і після цього його можна легко відокремити від тканини Видаляє, як плями крові, морозива, яєць, молока, йогурту та сметани, так і плями гною і сперми. Добре змочити пляму рідиною пятновиводітеля.Оставіть на 5-10 хв. для впливу. Прати текстильні вироби, як зазвичай.
  На товар діє Black

  Dr. Beckmann ЕКСПЕРТ плямовивідник фрукти і напої діє на основі формули активного кисню, видаляє пляма, захищаючи колір і тканину. Плями кави, червоного вина і багато інших плями видаляються ефективно, без впливу на текстильні вироби. Виводить плями: червоного вина, фруктового соку, ягідного соку, фруктів, дитячого харчування, косметики, йоду, кампари, лосьйону після гоління, фруктового морозива, лимонаду, овочів, пива, джему. Просочити пляму водою і обсипати достатньою кількістю порошку, а потім зволожити знову. Приблизно через 60 хв. видалити порошок. Прати текстильні вироби, як зазвичай.
  На товар діє Black

  Особливі властивості жовчного мила забезпечують високу розчиняють здатність в разі жирів, так що Dr. Beckmann PreWash Плямовивідник з щіткою особливо добре підходить для видалення жиросодержащих плям, а також для забруднень на манжетах і на комірі. Інші інгредієнти формули ефективно видаляють такі плями, як косметика, кров або фрукти. Завдяки спеціальній м'якої щітки розчиняються навіть засохлі і стійкі плями. Крім того, формула захисту кольору забезпечує щадну обробку текстильних виробів і захищає кольори від вицвітання. Завдяки ефективній формулі на основі унікальних біо-ензимів, повністю розкладаються в грунті, засіб видаляє плями на жировій основі, а також: плями крові, молока, фруктів, кетчупу, дитячого харчування і т.д. Виводить застарілі і в'їдаються плями. Перед використанням перевірити тканину на стійкість кольору. Нанести засіб для виведення плям на пляму і розтерти щіткою. Залишити максимально на 5-10 хв. Після цього випрати разом з іншою білизною (без замочування). Температура 30-95 ° С.
  На товар діє Black

  піт і дезодорант можуть залишати на тканині стійкі жовті плями, які неможливо видалити за допомогою звичайних миючих засобів або засобів для виведення плям. Даний засіб ефективно здійснює попередню обробку при видаленні таких плям і підходить як для білих так і для кольорових тканин. Використання цього засобу перед кожним пранням запобігає появі таких плям
  На товар діє Black

  Проблемно-орієнтована формула Dr. Beckmann ЕКСПЕРТ плямовивідник ручка і туш враховує специфічні характеристики плям від кулькових ручок, інших ручок або водних фарб. За допомогою рідкого засобу для виведення плям зі спеціальним розчинником частинок фарби відбувається видалення фарбувального пігменту з тканин. Спеціальний засіб для виведення плям проти плям від кулькових ручок, фломастерів та чорнила. Добре змочити пляму рідиною плямовивідника. Залишити на 10-15 хв. для впливу. Повністю протампоніровать місце плями ганчіркою. Прати текстильні вироби, як зазвичай.
  На товар діє Black
  -14%

  ЕКСПЕРТ плямовивідник офіс і хобі точно розрахований на властивості особливо стійких плям. Формула з дуже сильною розчинюючої здатністю дозволяє засіб для виведення плям проникати в пляму і тканини і забезпечує зняття плями. Це дійсно як для плям жувальної гумки, так і для плям клею або манікюрного лаку, а також для інших плям. Спеціальний засіб для виведення плям проти плям клею, фарби, манікюрного лаку і жувальної гумки. З дуже сильною розчинюючої здатністю; Видаляє з одягу жувальну гумку, клей, фарбу, плями картриджів для принтерів та манікюрного лаку; Підходить також для видалення залишків етикеток на чутливих поверхнях, як, наприклад скло і фарфор; Підходить для текстильних виробів придатних до прання, а також які не можна прати; Захищає кольори і тканини.

  пятновыводитель со щеткой Dr. Beckmann PreWash - отличный помощник в борьбе с жирными пятнами! Помогает справиться с такими сложными загрязнениями, как грязь на манжетах и воротничке. Входящие в состав средства компоненты справляются с такими пятнами, как косметика, фрукты или кровь. Удобная мягкая щетка избавит ткань даже от засохших и стойких пятен. А особая формула обеспечит бережный уход за вещами и сохранит яркость цвета.
  На товар діє Black
  -30%

  FROSCH - серія екологічно чистих і безпечних засобів з рослинними поверхнево-активними речовинами. Без фосфатів і формальдегідів VEгAN-альтернатива для видалення плям! Ефективне видалення плям і підвищення якості прання. Потужна VEгAN-формула діє з інгредієнтами на рослинній основі, такими як жовчний мило! З зручним аплікатором-губкою. Видаляє плями різних типів, такі як плями від жиру, масла, соусів, крові, яєчного білка, макіяжу. Потужна VEгAN-формула на рослинній основі - діє як засоби для виведення плям на основі мила з бичачої жовчі. Підходить для білого і кольорового білизни, захищає колір. Підходить для всіх видів тканин - крім шовку. Нанесення: розпорошити на тканину, залишити вбиратися на 10 хвилин і стирати з іншою білизною.

  придать идеальную чистоту вещам поможет порошок для удаления пятен 2 в 1 Oxygen от торговой марки Sano! Вы просто добавляете его к стиральному порошку и результат не заставит себя ждать. Благодаря активным компонентам белые вещи приобретут новизну, а цветные - сохранят яркость цвета без вымывания. Отлично справляется с загрязнениями. Особые ингредиенты средства помогут защитить детали вашей стиральной машины от накипи. Это заметно продлит срок ее эксплуатации. Рекомендуется для ручной и машинной стирки. Эффективен при замачивании.

  пусть ваши цветные вещи сияют чистотой с пятновыводителем с энзимами O'KEY! Средство содержит кислород и энзимы, благодаря чему способствует выведению даже сложных пятен. Особый ингибитор переноса цвета не дает цветам смешиваться. При этом сохраняет насыщенность и яркость оттенков. Средство можно использовать как при замачивании, так и в процессе стирки со стиральным порошком. Им можно пользоваться для отстирывания вещей в стиральных машинках всех типов. Также подойдет для ручной стирки

  пятновыводитель Dual Power Pre-Treatment эффективно удаляет все виды пятен на белых и цветных тканях. Также используется для замачивания: наносится на сильно загрязненные участки или пятна от вина, жира, травы, какао, крови. Бережно сохраняет структуру тканей. Качественная бытовая химия европейского производства эффективно справляется даже с трудновыводимыми загрязнениями. Она устраняет грязь, выводит пятна, обезжиривает и дезинфицирует рабочие поверхности. Не ухудшает внешний вид покрытия, бережно относится к коже, не вредит органам зрения или обоняния, не вызывает аллергических реакций или раздражения на чувствительной коже

  качественная бытовая химия европейского производства эффективно справляется даже с трудновыводимыми загрязнениями. Она устраняет грязь, выводит пятна, обезжиривает и дезинфицирует рабочие поверхности. Не ухудшает внешний вид покрытия, бережно относится к коже, не вредит органам зрения или обоняния, не вызывает аллергических реакций или раздражения на чувствительной коже. Универсальный пятновыводитель HG Oxi, проникая в структуру въевшихся трудновыводимых пятен от травы, томатов, кофе, чая, соуса, травы, земли, удаляет их. Может использоваться для усиления эффекта средств для удаления пятен при замачивании и перед стиркой. Не оставляет разводов и не обесцвечивает ткань

  ChanteClair Scioglimacchia засіб для видалення плям з концентрованою формулою, багатої діючими інгредієнтами і ферментами, ідеально підходить для попередньої обробки навіть найскладніших плям. Він ефективно діє, усуваючи всі сліди бруду від першого використання. Підходить для ручного і машинного прання, на всіх тканинах, білих або кольорових.

  гель-концентрат обладает всеми свойствами порошковой формы пятновыводителя БОС плюс COLOR и имеет безусловные преимущества гелиевой формы. А именно: 100% растворяется и хорошо выполаскивается из тканей; отсутствие пыли; возможность предварительной обработки пятна перед стиркой; начинает действовать в холодной воде; экономичен в использовании

  идеальным решением проблем пятен в дороге является экспресс ручка-пятновыводитель от торговой марки Dr. Beckmann! Входящие в состав ручки комбинации ПАВ помогут справиться со свежими пятнами. Просто обработайте пятно очистительным острием ручки и после чистки она снова готова для использования

  пусть ваши цветные вещи сияют чистотой с пятновыводителем с энзимами O'KEY! Средство содержит кислород и энзимы, благодаря чему способствует выведению даже сложных пятен. Особый ингибитор переноса цвета не дает цветам смешиваться. При этом сохраняет насыщенность и яркость оттенков. Средство можно использовать как при замачивании, так и в процессе стирки со стиральным порошком. Им можно пользоваться для отстирывания вещей в стиральных машинках всех типов. Также подойдет для ручной стирки

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 132 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди