Дезинфікуючий миючий засіб концентрат СD Амін, 10 л
Нейтральний дезінфектант – очищувач, що володіє унікальними миючими та дезінфікуючими властивостями. Розроблень спеціально для заміни різких і складних у використанні дезінфектантів.
На оброблюваних поверхнях знищує:
Бактерії (туберкульоз, MRSA стрептококи, стафілококи, сальмонелі, шингеллі, ешеріхіоз, умовно-патогенну флору, включаючи антибіотико-резистентні внутрішньолікарняні інфекції, ентерогеморагічну кишкову паличку)
Віруси (ВІЛ-1, ВІЛ-2, гепатити А, В, С, герпесу 1 і 2 типу, пташиний грип (AHSN1), свинячий (AH1 N1), рота, корона-, вакциніявіруси, поліомієліт, аденовірус та інші
Гриби (роду CANDIDA та трихофітії, збудники поверхневих дерматомікозів, ASPIRGELLUS, іншу цвіль). А також ефективний щодо особливо небезпечних інфекцій (чума, холера, сибірська язва)
Не подразнює слизову оболонку очей, дихальних шляхів, шкіру. Без: летких речовин, альдегідів, активного хлору. Є дружнім до поверхонь. Не знебарвлюють тканини та не фіксують органічні загрязнення. Не викликають корозії металів. Можна застосовувати у присутності людей. Безпечний утилізації і можна поєднувати з органічними миючими засобами. Змиває загрязнення і перешкоджають появі цвілі. Знищує запахи, не маскуючи їх, деодорують.
Має нейтральний рН і є малонебезпечним речовиною.
Концентрат – активізується водою.
Склад:
N-(3 амінопропіл - N-додецил пропан-1,3 - діамін-15,0;
октилдецилдиметиламоній хлорид-6,510;
діоктилдиметиламоній хлорид-3,25;
дидецилдиметиламоній хлорид -3,255;
алкілдиметилбензиламоній хлорид-8,680(діючі речовини);
допоміжні речовини, вода до 100,0.
Сфера застосування:
Стерилізація термолабільних інструментів (гнучки та жорсткі ендоскопи та інструменти до них), дезінфекція медичних виробів з різних матеріалів, включаючи хірургічні та стоматологічні інструменти; в тому числі дитячих та денних стаційарах, відділеннях неонатології, палатах, блоках та відділеннях інтенсивної терапії для новонароджених, маніпуляційних, операційних, перев'язувальних кабінетах, хірургічних, терапевтичних, педіатричних, акушерських, гінекологічних, офтальмологічних, фізіотерапевтичних відділень , поліклініках, стоматологічних клініках і кабінетах, лікарнях, амбулаторіях, диспансерах, фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктах, центрах трансплантації органів, медсанчастях та медпунктах, станціях швидкої медичної допомоги, донорських пунктах, відділеннях переливання крові, , профілакторіях, реабілітаційних центрах, хоспісах, установах соціальної захисту населення, санпропускниках, установах судно-медичної експертизи, профільних медичних центрах, клінічних, мікробіологічних, біохімічних, бактеріологічних, вірусологічних, серологічних та інших профільних діагностичних лабораторіях тощо.