triangle
    Ціна
    від
    до
    Вид
    Розмір
    Таблиця розмірів
    Розміри
    Розміри
    Розміри
    Колір
    Бренд
    Застібка
    Крій
    Декор
    Довжина виробу
    Візерунок
    Тип кишень
    Сезонність
    Фасон рукава
    Фактура
    Довжина рукава
    Акція
    Gessada
    Очистити все

    Жіночі шуби

    кешбек 261 ₴
    -53%
    Колір Чорний / Довжина виробу Довге / Застібка На зав'язках / Візерунок Однотонний
    На розмір 38 довжина виробу 93 см, довжина рукава 67 см.
    кешбек 174 ₴
    -53%
    Колір Чорний / Довжина виробу Коротке / Візерунок Леопардовий / Сезонність Демісезон / Стиль Кежуал / Довжина рукава Довгий / Тип кишень Прорізні
    На розмір 38 довжина виробу 68 см, довжина рукава від горловини 74 см. Довжина рукава регулюється.
    кешбек 217 ₴
    -53%
    Колір Чорний / Довжина виробу Коротке / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Стиль Кежуал / Довжина рукава Рукав 3/4 / Тип кишень Без кишень
    На розмір 38 довжина виробу 58 см, довжина рукава 37 см.
    кешбек 108 ₴
    -53%
    Колір Чорний / Довжина виробу Коротке / Візерунок Меланж / Сезонність Зима / Стиль Кежуал / Довжина рукава Довгий / Тип кишень Прорізні
    На розмір 36 довжина виробу 71 см, довжина рукава 70 см.
    кешбек 108 ₴
    -53%
    Колір Чорний / Довжина виробу Коротке / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Стиль Кежуал / Довжина рукава До ліктя / Тип кишень Без кишень
    На розмір 38 довжина виробу 54 см, довжина рукава 61 см.
    кешбек 108 ₴
    -53%
    Колір Чорний / Довжина виробу До колін / Застібка На блискавці / Візерунок Однотонний
    На розмір 38 довжина виробу 80 см, довжина рукава від горловини 56 см.
    кешбек 217 ₴
    -53%
    Колір Чорний / Довжина виробу Коротке / Візерунок Однотонний / Сезонність Демісезон / Стиль Кежуал / Довжина рукава Рукав 3/4 / Тип кишень У шві
    На розмір 36 довжина виробу 58 см, довжина рукава 42 см.

    Часті запитання про жіночі шуби

    ❓ Чи вигідно купувати шуби у чорну п'ятницю 2024?

    На ринку доволі часто з'являються нові вигідні пропозиції, однак жодна з них не може зрівнятися з тими, які пропонують крамниці у чорну п'ятницю. Black Friday відома усім споживачам як день неймовірних акцій та вигідних покупок. Так, цього року 27 листопада кожна представниця прекрасної статі може придбати вишукану шубу за прийнятною ціною.

    Яку вибрати шубу у чорну п'ятницю?

    В першу чергу модель вона повинна мати презентабельний вигляд та бути вам до вподоби. Також під час покупки варто враховувати наступні критерії:

    1. Розмір. Якщо ви побачили шубу своєї мрії зі знижкою 60 %, але вашого розміру не залишилось, краще відмовитись від покупки. Не слід брати завеликий для вас М або занадто обтягуючий XL. Шуба – річ, що підкреслює смак і статус. Виріб не за розміром вкаже на погане відчуття стилю.
    2. Якість. Зверніть увагу на відсутність дефектів, перевірте наявність усіх гудзиків. Зазвичай у чорну п'ятницю товар не відрізняється за якістю та не має браку, але пильність  ніколи не завадить.
    3. Матеріал. Найкращі шуби виготовляються з натурального хутра або ж його аналогу – екохутра.  При цьому враховуйте, що виріб з кролика не слугуватиме вам довго, а от хутро бобра, нутрії та лисиці довго зберігатиме свій першопочатковий вигляд.

    Аби спростити пошук й не помилитись з вибором, слід починати покупки з перегляду каталогів відомих брендів. Особливо зверніть увагу на верхній одяг зима 2024, де представлені найактуальніші моделі, що відповідають останнім модним тенденціям. У звичайні дні їх продукція може бути вам не по кишені, але у Black Friday ціна на брендові вироби не перевищує середню на ринку. Так, шуби від DeFacto, Gap, Страдіваріус, Monki та інших можна придбати на 20-70 % дешевше. Тобто, якщо раніше річ коштувала 6 000 грн, ви заберете її усього за 2 500 грн! Погодьтесь, більш вигідну пропозицію знайти у будь-який інший день неможливо.

    ❓ Яку шубу купити на чорну п'ятницю 2024?

    У період проведення Black Friday можна побалувати себе цікавими та вигідними покупками, зробити подарунки до Нового року та інших свят. Чорна п'ятниця – це шанс купити красиву модну шубу, від якої будуть у захваті всі ваші подруги.

    Розпродажі верхнього одягу починаються з 27 листопада. Вже тоді можна буде придбати довгоочікувану шубу за приємною ціною. Сьогодні у тренді штучні моделі, кольорові, довгі й укорочені вироби. Також мають попит шуби-халати, з довгим ворсом, оверсайз, білі, комбіновані екземпляри та з натурального хутра.

    Під час вибору певного варіанту варто враховувати свій спосіб життя. Наприклад, якщо ви часто їздите у громадському транспорті, краще відмовитися від занадто довгої або короткої моделі. Поділ не повинен торкатися підлоги. У дуже короткій шубі є ризик замерзнути.

    Ще один важливий аспект – як часто ви збираєтеся носити цей елемент гардероба. Найбільш зносостійкими вважаються такі види хутра:

    • видра;
    • єнот;
    • бобер;
    • мутон;
    • каракуль;
    • норка.

    Останнім часом все більшої популярності набирає штучний матеріал. Якщо воно високої якості, то легко може дати фору натуральному. Тим більше, саме штучні моделі посідають топові місця під час розпродажів.

    Поради щодо підбору

    Важливо, щоб шуба вигідно підкреслювала всі переваги вашої фігури. Пам'ятайте, що виріб з довгого пухнастого хутра додає об'єм. Тим, хто хоче стати візуально стрункішою, слід вибирати шуби з короткого гладкого хутра. Якщо не хочете додати собі зайвих сантиметрів, уникайте моделей з горизонтальними смугами. Пряма шуба, яка доходить до стегон і нижче або до коліна, підходить власницям будь-якої фігури. Стильною й завжди актуальною є модель фасону «кокон».Також зверніть увагу на капор, що стане стильним і практичним аксесуаром до зимового образу.

    ❓ Де недорого купити шубу у чорну п’ятницю?

    Чорна п’ятниця у цьому році випадає на 29 листопада. Це день, коли у покупців з’являється унікальна можливість придбати речі за суперзнижками. У багатьох магазинах ціна знижується до рекордних 90 %. Тому варто обов’язково скористатися цією можливістю, щоб купити собі шубу або іншу річ.

    Вигідний шопінг можливий як у звичайних магазинах, торговельних центрах, так і в онлайн-маркетах. Незважаючи на те, що багато хто любить робити придбання офлайн, покупки в Інтернеті користуються не меншою популярністю. А якщо це ще й black friday, то можна купити шубу, вечірні плаття або взуття та при цьому добре зекономити.

    Переваги покупок в онлайн-магазині:

    1. Економія. У першу чергу часу. Оскільки день розпродажу припадає на п’ятницю, не у всіх є можливість з самого ранку відвідати магазин. А до вечора більша частина товару розпродується. Тому раціональний варіант – зробити замовлення в онлайн-магазині. Найчастіше ціни на інтернет-платформах значно нижче, ніж в офлайнових. А у період blackfriday – тим більше.
    2. Зручність. Щоб вирушити за покупками, не потрібно витрачати час на дорогу. Досить мати під рукою ноутбук або смартфон. Зручний пошуковий фільтр на сайті дозволить швидко знайти потрібну річ.
    3. Асортимент. Коли хочеться придбати річ від відомого бренду, слід відвідати фірмовий бутик. Але не у всіх містах є той чи інший магазин. На сайті онлайн-маркету можна знайти одяг, зокрема шубу, від потрібного виробника. Досить ввести його назву у пошук. Та й асортимент значно більший, ніж у традиційному магазині.

    Блекфрайдей – день розпродажу, якого чекають більшість покупців. Тільки у цей день можна купити потрібні речі за низькою ціною.

    ❓ Коли починається розпродаж шуб у чорну п’ятницю?

    Цього року 29 листопада стане справжнім святом для любителів шопінгу, адже саме у цей день відбудеться чорна п’ятниця. Розпродаж одягу, взуття та інших речей почнеться навіть дещо раніше, 23 листопада. Black Friday – це старт різдвяних розпродажів. У цей час у магазинах спостерігається справжній ажіотаж: покупці починають шукати подарунки, купувати речі за зниженими цінами.

    Знижки під час блекфрайдей можуть сягати неймовірних 50 %, навіть 90 %. Якщо до цього ви не могли собі дозволити купити гарну шубу або інший одяг, варто відвідати магазин. А щоб заощадити час і встигнути придбати вподобану модель, краще зайти на інтернет-сайт.

    Щоб шопінг був вдалим, слід дотримуватися кількох простих правил:

    1. Продумайте заздалегідь, що хотіли б купити у цей день. Якщо це шуба, необхідно визначитися з фасоном, кольором і розміром.
    2. Не варто купувати відверто неякісну річ. Краще додати трохи коштів, але придбати гарний товар.
    3. Якщо плануєте покупку шуби, спробуйте знайти у найближчому офлайновому магазині потрібну модель, приміряйте її та замовте ідентичний варіант в інтернет-магазині. Так ви точно не прогадаєте ні з розміром, ні з фасоном.

    По знижці хочеться купити масу речей. Але будьте розумними, адже навіть брендова річ може виявитися неактуальною у наступному році. Щоб залишатися в тренді, варто звернути увагу на те, що пропонує мода 2025, і купувати речі, які залишатимуться актуальними надовго. Це особливо важливо, якщо ви враховуєте модні тренди.

    Складіть список і розставте пріоритети, які речі вам потрібні у першу чергу, а які – можуть почекати. Особливо це стосується дорогих товарів. Ці прості та нехитрі правила дозволять уникнути непотрібних витрат і можливого розчарування.

    Бажаємо вам приємних і вигідних покупок у день великого розпродажу – Blackfriday!

    ❓ З яких матеріалів виготовляють шуби?

    Шуба – це досить популярна річ, яка часто використовується жінками для створення зимових образів. Для її виготовлення дизайнери користуються досить незвичайним матеріалом – хутром різноманітних тварин. Їх розподіляють за наступними типами:

    1. Тварини з коротким хутром. До цього класу відноситься норка. Більшість свого часу тваринка проводить під водою, через що хутро має унікальні характеристики. Воно здатне захистити носія від дощу та будь-яких інших погодних умов. Крім цього, такі шуби є найбільш ніжними у порівнянні з іншими виробами. Також мають широку палітру кольорів та незрівнянну міцність. Знаходяться у високій ціновій категорії.
    2. Домашні тварини. Розповсюджене хутро, яке при цьому має великий попит через невелику ціну. Воно проходить спеціальну обробку для покращення корисних якостей. Мають високий рівень теплоізоляції, але маленький показник стійкості до зносу. Наприклад, шуба з кролика здатна захистити від сильних морозів, але ламається при постійному використанні. Хутро домашніх тварин здатне порадувати прихильниць сучасної моди високим різноманіттям комбінацій кольорів.
    3. Водяні тварини. Переважно це видри та непри. Не пропускають вологу та досить добре зберігають тепло. Крім цього, мають високий рівень міцності. Схожі шуби можна сміло використовувати до 20-ти сезонів.

    Серед матеріалів останнього виду досить часто зустрічаються моделі з хутра бобрів. Вони відрізняються від інших високою вагою та довгим жорстким ворсом. Мають найбільший параметр стійкості до зносу, через що їх можна використовувати до 20 і більше сезонів. Палітра кольорів досить скромна, найчастіше шуби з водяних тварин зустрічаються в коричневих відтінках.

    Найбільш популярні види шуб

    Видів шуб існує безліч, як і матеріалів, що використовуються для їхнього виготовлення. Вони відрізняються формою, довжиною рукавів та іншими характеристиками. Наприклад, сьогодні досить популярною моделлю є шуба-метелик с широкими рукавами – вона чудово коригує фігуру, але має низькі показники стійкості до холоду.

    Вкорочена шуба візуально нагадує коротку сукню. Її довжина досягає стегон, через що такі моделі мають високий показник практичності, але погано гріють в холодну пору року. Шуба годе – це досить популярна модель, головною особливістю якої є об’ємний капюшон.

    Класична шуба – найбільш розповсюджений вид. Має безліч різновидностей, може бути з капюшоном та без, мати пряму та трапецієвидну форму.

    ❓ Яка шуба найтепліша?

    Найбільш теплою вважається шуба з північного оленя та ведмедя. Такі моделі дуже рідкі та дороговартісні, тому практично недоступні для придбання. Також найбільш стійкими до великих морозів є хутро бобра, песця та лисиці. Ці шуби досить популярні серед жінок, тому що в них дуже комфортно та тепло.

    Зважаючи на достатньо холодну зиму, теплий хутровий одяг завжди на особливому рахунку. Тим більше, що дизайн таких речей дуже привабливий та ефектний. Вибираючи теплу шубу, варто звернути увагу на декілька важливих факторів. Розібратись в цьому питанні не так важко, якщо довіритись порадам професіоналів:

    1. Матеріал. Найкращий варіант у сегменті «помірне співвідношення ціна-якість» – це хутро бобра, лисиці, песця та єнота. Шуби з цих матеріалів досить важкі, що підтверджує їхню якість. Гарним зовні та популярним серед жінок вважається верхній одяг з норки, але теплозахисні якості в речей значно менші, чим у вищевказаних матеріалів. 
    2. Утеплювачі. Іноді шуби з тонкого хутра доповнюються вставками з вовни. Такі моделі досить теплі, але дуже важкі. Тому варто подумати, брати шубу тільки з натуральних матеріалів чи доповнених вовною чи іншими утеплювачами. 
    3. Найтепліші моделі мають довге хутро. Короткострижені шуби зараз в моді, але вони лише гарні. Теплозахисні якості таких виробів низькі, а речі підходять для носіння восени чи весною.
    4. Краще вибирати шуби, пошиті з цільного хутра. Коли верхній одяг вироблений зі шматочків – це досить ефектно та гарно, але такі моделі будуть набагато поступатись по теплозахисним якостям. 

    Важливо пам’ятати: якщо шуба дуже легка, це може означати, що вона пошита з розтягнутих шкурок. Зазвичай виробники стараються виправити цей недолік, додаючи різні утеплювачі. Варіант не найбільш поганий, але шуба буде досить важкою та довго носити її некомфортно.

    Саме тому важливо звернути увагу на натуральність виробу, хоч він і буде коштувати дещо дорожче. Дуже тепла шуба відрізняється густим підшерстком, котрий має велику щільність, а також еластичним, довгим ворсом. Також варто роздивитись колір хутра. Шкурки мають бути білими – саме це означає, що вони нефарбовані і не зможуть нанести шкоду здоров’ю. Не менш важливо звернути увагу на якість швів, котрі мають бути тонкими та акуратними.

    Покупка якісного одягу – це досить значні витрати, але варто зазначити, що хороша модель зможе прослужити довгий час, особливо з хорошим доглядом. Шуба з хутра видри та річкового бобра гарно зберігається протягом 15-20 сезонів, одяг з соболя – 5-9 сезонів.

    ❓ Яка шуба найдорожча?

    Зараз найдорожчою шубою в світі вважається вишукана та елегантна модель відомого модельєра Карла Лагерфельда, котра коштує цілий мільйон євро та пошита з хутра баргузинського соболя. Також до самих дороговартісних матеріалів можна віднести шкурку рисі та вікуньї. Дуже популярними вважаються шуби з шиншили і норки, котрі також коштують чималих грошей.

    Натуральне хутро вже достатньо довгий час є показником статусності та престижу. Але дорогі шуби не тільки гарні і вишукані – речі дуже комфортні, теплі та мають чудові зносостійкі властивості. Сьогодні хутряні вироби дещо втратили популярність, особливо речі з рідких видів тварин. Але деякі моделі шуб все ще затребувані. Популярні бренди продовжують радувати прихильниць якісного та комфортного одягу.

    Варто виділити наступні матеріали, котрі використовуються для пошиття дорогих шуб. Вони отримуються з таких тварин:

    1. Баргузинський та звичайний соболь. Хутро вважається гарним та дороговартісним. Ворсинки мають блискучий сивий відтінок та переливаються на сонці. Зовнішній вигляд вишуканий, але коштує шуба дуже дорого.
    2. Вікунья. Друге місце по цінності, адже тварина живе тільки в Перу та її ловлять згідно встановленим обмеженням, підстригають та відпускають. З отриманої вовни виготовляють хутрову тканину, яка зовні схожа на якісний кашемір, але більш шовковиста та має дуже привабливий вигляд. Найбільш дешева шуба оцінюється в 200 тисяч євро, але є моделі і дорожче.
    3. Рись. Шуби з хутра цієї тварини вважаються елітними і неповторними, відрізняються оригінальним дизайном, практичністю, зносостійкістю та довгі роки зберігають привабливість. Вартість шуби з хутра рисі – 80-200 тисяч євро, але є комбіновані моделі, котрі коштують значно менше.

    Саме ці хутра входять у топ-3 найкращих та найдорожчих і ціняться більш за інші. Незважаючи на велику ціну, попит на шуби досить великий.

    Якщо прийнято рішення щодо придбання дорогої шуби, варто дуже уважно вибирати одяг залежно від власних побажань, зважаючи на якість матеріалу, фасон та дизайн. Коли хутро натуральне, воно забезпечить потрібне тепло, стійкість до різних погодних умов, та буде довгий час радувати вишуканим зовнішнім виглядом. Неякісні речі дуже важкі та не забезпечать комфорту при постійному носінні.

    ❓ При якій температурі можна одягати шубу?

    Носити шубу з натурального хутра рекомендується при температурі довкілля не нижче -5 градусів Цельсія. При цьому бажано, щоб погода була сонячна, з помірним вітром, дуже суха або із зниженою вологістю повітря. Але ідеальні умови бувають вкрай рідко, а тому слід ретельно підбирати хутро та фасон шуби, щоб не шкодити виробу й не мерзнути в будь-яку погоду.

    Типи хутра та їх особливості

    Дуже практичним, зносостійким, міцним вважається хутро водоплавних тварин – ондатри, нутрії, бобра, інших. Завдяки природним особливостям та унікальному напряму зростання волосяного покриву шуба здатна переносити дію вологи та відштовхувати її з поверхні. Такі шуби промокають вкрай рідко, швидко сохнуть. Вони ідеальні для вдягання в демісезонну погоду або теплою зимою.

    Їх можна носити при температурі від -5 до -15 градусів, навіть при вологості повітря близько 40 %. Правда, після експлуатації в таких умовах виріб слід добре струсити та просушити в добре провітрюваному приміщенні у вертикальному положенні (на плічках). Благородні та делікатні хутра, такі як норка, шиншила, лисиця, каракуль і каракульча, куниця вимогливіші до погодних умов: вони досить тонкі, дуже м'які, але теплі. Носити такі шуби рекомендується в суху сонячну погоду при температурі від -10 – -15 градусів. Так вони довше збережуть свою новизну та привабливість, добре зігріватимуть.

    Найтепліші хутра – це вовк, соболь, песець, собака, при цьому дуже об'ємні та взагалі щільні й важкі. Шуби з даного хутра призначені для лютих морозів і температури нижче -20 градусів. Тому носити дану шубу бажано при низькій або мінімальній вологості повітря.

    В яку погоду не рекомендується носити шуби з натурального хутра?

    Щоб шуба довше зберігала свою привабливість, слід виключити експлуатацію за таких умов:

    1. Підвищеній вологості повітря більше, ніж в 35 – 40%. 
    2. При вологому снігу, тумані, в дощ, мряку. 
    3. В суспільному транспорті, теплому приміщенні.

    Слід зазначити, що чим довшою є шуба – тим холодніше має бути погода для її правильної експлуатації. У той час, як короткі шубки можна починати носити вже при температурі в -5 градусів.

    Також варто відзначити, що вибирати комфортну температуру вдягання шуби слід суто індивідуально. Особливо якщо є особистий автомобіль, не плануються тривалі піші прогулянки, розваги на свіжому повітрі.

    ❓ Які фасони шуб бувають?

    Налічується не один десяток фасонів шуб із натурального хутра, найпопулярнішими з яких вважаються класичний, “манто”, укорочений, трапеція, “метелик”. Кожен із перерахованих варіантів ідеально підходить до певного типу хутра.

    Нижче представлені найпопулярніші фасони натуральних шуб:

    1. Класичний. Зазвичай має прямий крій, стандартної довжини рукава, довжину до колін або трохи нижче. Такого фасону шиють шуби практично зі всіх видів хутра. Іноді випускають моделі з гачками чи паском, а також каптуром.
    2. А-подібний фасон. Такий крій застосовується переважно для пошиття шуб із норки та інших делікатних і тонких видів хутра. Прямий фасон злегка розширюється донизу, утворюючи А-подібний силует. Довжина виробу строго до колін; може бути каптур або комір-стійка.
    3. «Манто», або пончо. Це укорочений фасон шубки, широкий зверху зі спадним верхом, рукави типу «кажан» або пончо. Такий варіант ідеально личить жінкам із нестандартною фігурою, зайвою вагою, високим зростом, великими грудьми.
    4. Трапеція, або «дзвіночок». Фасон прямий, розкльошується донизу, довжина рукавів стандартна. Такий фасон шуби інколи має каптур і пасок. При цьому з останнім виріб набуває витонченого вигляду, добре обкреслює фігуру.
    5. Укорочений, або «автоледі». Це короткі види шубок завдовжки до середини сідниць або за стегно. Застібаються переважно на блискавку або гачки, мають нижню фіксацію у вигляді шнурка, резинки або стрічки. Такі шуби підходять жінкам, які керують автомобілями, для нетривалих прогулянок на свіжому повітрі, демісезонного використання.
    6. «Шанель». Елегантний фасон, що часто використовується у шубах із норки, куниці, шиншили. Виріб прямого крою, середньої довжини (до колін), має застібку на гачках, комір-стійку та рукави 3/4. Часто додається пасок.
    7. Шуба-трансформер. Це новий фасон, що ідеально підходить для одягання в будь-який сезон – навесні, восени, зимою. У шубах-трансформерах може змінюватися довжина виробу і рукавів. При цьому каптур і комір відстібаються. Так із класичної шуби можна легко зробити жилет, кожушок, коротку шубку, весняну шубу-пальто. 
    8. Шуба-пальто, або шуба-тренч. Вироби бувають виконані з комбінованих матеріалів – хутра та шкіри або замші. Це шуба строгого крою з каптуром, широким коміром, паском і стандартної довжини рукавами.

    Кожен із фасонів ідеально сидітиме на будь-якій жіночій фігурі і підійде для одягання в холодну пору року. Щоб створити стильний комплект, варто обрати жіночі зимові сапожки, які гармонійно поєднуються з шубами та забезпечують комфорт у холодну погоду.

    ❓ Шуби яких кольорів зараз у моді?

    2024 року модними вважаються шуби білого кольору. Вироби з будь-яких видів хутра злетіли на пік популярності, як і сріблясті, блакитні, сірі. Також у тренді шуби яскравих відтінків – канаркового, рожевого, червоного.

    Слід уточнити, що модними вважаються лише деякі унікальні типи шубок:

    1. Білий. У цьому випадку must have сезону може бути виготовлений абсолютно з будь-якого виду хутра і якого-небудь фасону. Щоб скласти гармонійний look, варто вибирати монохромний образ або яскраві аксесуари як доповнення. Доречними будуть контрастні поєднання.
    2. Яскраві кольори. Укорочені фасони шуб із натурального хутра слід вибирати яскравих кольорів – пурпурного, неоново-рожевого, коралового, яскраво-червоного, помаранчевого, цибульного, морського, виноградного. Бажано, щоб хутро було сегментованим (зі вставками з тонкої шкіри або замші) або об'ємним – песець, соболь, собака, вовк, лисиця.
    3. Стримані світлі. Як і білий колір, модними вважаються світлі відтінки з трендової палітри поточного року. Можна сміливо вибирати для себе виріб кольору “шампанське”, “ваніль”, молочний, світло-жовтий, блідо-рожевий, сріблястий, сивий, попелястий. Щоб уславитися модницею, варто лише поєднати таку шубку з якісним денімом у класичному блакитному або синьому кольорі та з чобітьми грубого фасону.
    4. Довговорсове хутро. Окрему категорію модних шубок займають вироби з хутра альпаки, лами, чорнобурки, песця. В цьому випадку потрібно вибирати вироби блідо-рожевого, сріблястого, пудрового, світло-бежевого кольорів. Бажано з рукавами 3/4, без паска та довжиною до колін.

    Окрім перерахованих видів шубок, у моду ввійшли й різнокольорові вироби. Наприклад, шуба з овчини або мутона може бути розфарбована в 3-4 відтінки. Основним слід вибирати приглушений тон – бежевий, світло-коричневий, сірий або коричневий. Додаткові частини в червоному, зеленому, жовтому, синьому кольорах. При цьому шуба може бути «забарвлена» як шматками симетрично, так і аплікацією.

    Важливо зазначити, що у 2021 році в моду увійшли також шуби зі штучного хутра. Тим паче, що багато брендів навчилися робити його вже дуже схожим на натуральне. Модні шуби зі штучного хутра мають контрастне забарвлення – білий поєднується з бордовим, коричневий — із синім, жовтий — із сірим. При цьому фасон має бути прямим, укороченим, без каптура, паска або великих кишень.

    ❓ Які бренди виготовляють наймодніші шуби?

    Сьогодні існує безліч компаній, що професійно займаються виготовленням шуб, але не кожна з них здатна зшити по-справжньому якісну річ. У списку таких брендів лідирують Sagitta, Leon Elite, Albertalli та Elena Furs, тому що їхні розробки виділяються наступними особливостями:

    • висока якість хутра;
    • довговічність;
    • м’який та гладкий ворс;
    • широкий асортимент.

    Також ці компанії мають хорошу репутацію серед покупців, а для виготовлення шуб використовуються навички виключно досвідчених дизайнерів.

    Sagitta

    Широкий асортимент – це головна перевага даної компанії, адже в його списку міститься більше ніж 1500 модних моделей шуб. На фабриці працюють висококваліфіковані спеціалісти, що розробляють нові, оригінальні вироби на кожен сезон.

    Бренд купує матеріал для виробів в Іспанії та Італії, тому якість хутра на найвищому рівні. Самі шуби виглядають досить елегантно та вишукано, а в асортименті розташовуються незвичайні комбіновані варіації. Серед них білі моделі прямого крою та чорні шуби з норки.

    Leon Elite

    Назва компанії говорить сама за себе. Вона займається професійним виготовленням норкових шуб. Для цього використовуються навички досвідчених дизайнерів та високоякісне хутро. Сьогодні бренду більш як 20 років, за цей період він отримав безліч позитивних відгуків та високі оцінки від професіоналів зі сфери моди.

    Головною особливістю виробів від Leon Elite є незвичайний дизайн. Він опрацьовується до найменших деталей в лабораторії.

    Albertalli

    Італійський бренд розпочав свою кар’єру в далекому 1937 році. Увесь цей час його дизайнери займаються професійним виготовленням шуб з високоякісного хутра в лабораторіях. Для створення дизайну використовуються сучасні технології, також до уваги беруться сучасні модні тенденції, через що продукт виходить неповторно стильним.

    Завдяки широкому асортименту вибрати потрібну модель досить нескладно. В його списку розташовано вироби на будь-який смак та гаманець.

    Elena Furs

    Бренд родом з Росії займається виготовленням шуб більше 30-ти років. За цей період компанія встигла реалізувати більше мільйону моделей верхнього одягу, що активно використовуються людьми з усієї земної кулі. Elena Furs співпрацює зі світовими дизайнерами у сфері розробки шуб, тому вигляд кінцевого продукту здатен порадувати навіть найбільш примхливих покупців.

    Приємні кольори виробів, стильний зовнішній вигляд, висока якість одягу – це головні переваги компанії, яка успішно продовжує розповсюджувати свій продукт.

    ❓ Як перевірити норкова шуба чи ні?

    Сьогодні безліч компаній займаються виготовленням підробок. Особливу пильність слід проявляти під час придбання норкових шуб. Часто при їхньому виробництві використовується хутро інших тварин. Щоб придбати дійсно якісну річ, варто звертати увагу на шви, колір виробу, довжину та жорсткість ворсу, а також походження матеріалу. В сучасному світі підробки виготовляють не тільки зі шкіри тварин, але й з синтетичних тканин.

    Справжнє норкове хутро

    Перш за все справжні шуби найчастіше купують жінки з холодних країн, адже такі вироби чудово захищають від сильних морозів. Найкращим матеріалом у цьому випадку є хутро норки з Північної Америки, що має довгий та насичений ворс темного кольору, а також м’який підшерсток. Якісний виріб чудово зберігає тепло та здатен “дихати”. Крім цього, шуба зі справжнього норкового хутра здатна нормалізувати кровообіг завдяки антисептичним якостям. Чого, на жаль, не можна сказати про підробки з синтетичних тканин.

    Штучне норкове хутро

    Візуально штучний замінник досить складно відрізнити від справжнього матеріалу. Через це його часто використовують при виготовленні підробок. Штучне хутро норки – текстиль, що імітує справжню шкіру тварини. Цей матеріал погано зберігає тепло та продувається сильним вітром.

    Якою повинна бути справжня норкова шуба?

    Перш за все слід звертати увагу на зовнішню частину виробу. Щоб виявити, яке хутро перед вами, необхідно злегка пом’яти виріб. Ворс повинен зберігати та швидко відновлювати свою форму й об’єм. На дотик справжнє хутро норки м’яке, гладке та трішки колюче. Довгі ворсинки не випадають та не ламаються, якщо провести рукою по шубі. Крім того, справжнє хутро норки візуально виглядає повністю рівним.

    Внутрішня сторона виробу повинна мати спеціальну підкладку. Популярні виробники верхнього одягу залишають її не підшитою, щоб покупець міг відрізнити оригінал від підробки. За нею знаходиться тильна сторона шуби, що обов’язково повинна бути еластичною, м’якою та світлою. Також в середині має знаходитися штамп виробника. Шов виробу повинен бути:

    • рівним;
    • тонким;
    • візуально майже непомітним.

    Враховуючи такі особливості справжніх норкових шуб, буде нескладно відрізнити підробку від оригіналу.

    ❓ Як повинна сидіти шуба?

    Шуба – омріяний елемент жіночого гардеробу, що надає власниці вишуканості, стилю, певного шарму. Проте, щоб річ була ефектною, варто звернути увагу не лише на її зовнішній вигляд. Важливо, аби вона добре сіла на вашій фігурі. В ідеалі вона має бути трохи вільною, не стискати тіло, але й не висіти. Ці недоліки не лише зроблять використання одягу менш комфортним, але й деформують сам виріб, коли ви його вдягнете. Так, якщо річ замала, на ній утворюватимуться горизонтальні складки, можуть стирчати кишені, що псуватиме загальний вигляд. В іншому випадку, якщо шуба завелика, ви ризикуєте мати комічний вигляд. А в деяких випадках не оминути виникнення вертикальних складок.

    Аби уникнути подібних проблем, необхідно перед придбанням перевірити відповідність параметрів вашого тіла тим, що відповідають розмірам омріяного виробу. Для цього у картці товару натисніть графу ”Таблиця розмірів”, оскільки деякі бренди створюють свої унікальні розмірні сітки, що відрізняються від загальноприйнятих. А український та американський 42 розмір можуть мати різні показники об’єму грудей, талії та стегон, тож орієнтуватись лише на звичні вам позначки типу S, L, XL не варто.

    Крім того, аби шубка сиділа на вас дійсно приголомшливо, потрібно підбирати модель, зважаючи на свій тип фігури:

    1. “Пісочний годинник”. Така фігура важається еталоном, при цьому стегна та плечі мають приблизно однаковий об’єм. Талія значно вужча, що надає силуету жіночності. Якщо у вас тип “пісочний годинник”, ви можете дозволити собі майже будь-яку модель шубки, адже всі вони відмінно сядуть по фігурі. Єдиним винятком хіба що будуть безформні вироби, що лише приховають привабливість форм.
    2. “Прямокутник”. Подібний до попереднього типу, проте жінки з фігурою-прямокутником мають погано виражену талію. Саме на це й потрібно зробити акцент при виборі шуби. Так, довгі моделі допоможуть видовжити силует, зробити його більш витонченим. Аби підкреслити лінію талії, доповніть наряд ремінцем. 
    3. “Перевернутий трикутник”. Проблемою цього типу фігури є великі плечі, що зазвичай значно об’ємніші за стегна. Правильно підібрана річ допоможе зробити частини тіла візуально пропорційними. Гарним вибором будуть моделі, розкльошені донизу або з воланом. А вироби, що мають габаритний верх, рукава-ліхтарики або інше, ліпше не одягати. 
    4. “Груша”. Протилежність “перевернутого трикутника”. Представницям прекрасної статі з такою фігурою пасуватиме все, що не рекомендується в попередньому пункті. Це хутряні вироби з об’ємним коміром, рукава-ліхтарики, широкі ремінці, розташовані вище лінії талії, тощо.

    Тож для вдалої посадки шуби найбільш значущими показниками є правильно підібраний розмір та фасон. Проте, звичайно, аби вона добре гріла, а також була вам до смаку, враховуйте й інші її характеристики: матеріал, з якого річ виготовлена, колір, оздоблення тощо.

    ❓ Що тепліше шуба або дублянка?

    На сьогодні немає єдиної думки про те, який з цих видів одягу краще зберігає тепло. Відомо, що багато жінок комфортно почувається як в дублянці, так і у шубі. У чому ж насправді тепліше? Це залежить від декількох факторів:

    • довжина шуби або дублянки: довгі речі здебільшого краще утримують тепло, ніж укорочені фасони;
    • погодні умови: для сучасної зими характерні не тільки морози, але й часті відлиги, тому у м'яку зиму краще носити дублянку;
    • матеріал виготовлення: його індивідуальні особливості, а також якість безпосередньо залежать від здатності речі зберігати тепло.

    Дублянка і шуба істотно відрізняються одна від одної способом пошиття. Зовнішня частина дублянки – це переважно шкіра. Всередині вона оздоблена теплим хутром. У шуби, навпаки, спочатку йде хутро, а потім шкіряна прокладка. Шуба з природного хутра надасть грації та шарму будь-якій жінці. Дублянка ж виглядає дещо прозаїчніше.

    Сьогодні більшість експертів сходяться на думці, що у шубі набагато тепліше, ніж в дублянці. Це підтверджується численними експериментами. Так, жінки, яким пропонувалося поносити обидва види одягу у сильний мороз, витримували в дублянці максимум 15 хвилин, в той час як шуба дозволила їм комфортно переносити холод набагато довше.

    Властивість зберігати тепло дуже залежить від матеріалу виготовлення елементу гардероба. Так, для шуби найтеплішим хутром є:

    • довгий ворс з рясним пухнастим підшерстям – це здебільшого хутро песця, соболя, вовка або бобра;
    • вовна лисиці, норки та північного оленя, якій притаманна менша густота;
    • найхолодніше хутро спостерігається у білки, бабака та шиншили.

    Здатність дублянок протистояти холодам також залежить від якості хутра.  На сьогодні відомі такі його види:

    • тосканська овчина – найтепліший матеріал, що має подібні властивості, завдяки великій довжині й густоті ворсинок;
    • шерсть гірських кіз – знаходиться на другому місці;
    • овчина – трохи поступається попереднім варіантам, але також здатна зберігати тепло.

    Шуби й дублянки істотно відрізняються між собою як матеріалом виготовлення, так і  дизайном. Багато жінок сьогодні віддають перевагу дублянкам, оскільки їм подобається їх сучасний вигляд і красивий, елегантний стиль. Деякі вважають, що чим важчою є дублянка, тим в ній тепліше. Це зовсім не так! Все залежить від конкретного матеріалу. Тепло взимку вам може бути і в найлегшій дублянці.

    ❓ Як вибрати норкову шубу?

    Норкове хутро є одним з найпрестижніших і дорогих матеріалів. Шуби з норки користуються особливою популярністю та ніколи не виходять з моди. Різноманітність їхніх фасонів, крою та відтінків просто вражає. 

    зовсім не складно купити красиву шубку з норки рожевого, фіолетового, зеленого та інших кольорів. При виборі шуби з норки необхідно звертати увагу на вид ворсу, якість та обробку хутра, стан міздрі, особливості фарбування матеріалу, а також фасон одягу:

    1. Ворс – повинен бути блискучим та пружним. У хорошій норковій шубі він не сиплеться і не залишається на руках. Також ворс не може мати розколів і розломів.
    2. Якість хутра. Норка повинна бути із густим підпушком та ворсом середньої довжини. Найдорожчими і якісними вважаються шуби з канадської та американської норок. Їх хутро відрізняється щільним підпушком та коротким остьовим ворсом. Зовні хутряний матеріал канадської норки може нагадувати оксамит або велюр. Шуби зі скандинавської норки коштують набагато менше. Вони мають густий підпушок з довгим ворсом. Скандинавська норка на вигляд більш блискуча, оскільки блиск дає саме остьовий ворс.
    3. Якість міздрі, вичинки хутра. Обов'язково слід подивитися за підкладку шубки. Міздря білого кольору говорить про те, що хутро не фарбоване, всі інші кольори вказують на фарбоване або тоноване хутро. Будь-яка шуба може бути пошита із цільних пластин, в розпуск чи зі шматочків. Цілісні шуби найдорожчі, вироби в розпуск – трохи менші за ціною, зі шматочків найдешевші.
    4. Якість фарби. Нормально забарвлений виріб ніколи не буде виділяти фарбу при намоканні.
    5. Фасон нової шуби повинен обов'язково відповідати всім параметрам вашої фігури.

    Жінкам, які вибирають собі цей одяг, обов'язково слід приділити увагу власній комплекції  та зупиняти свій вибір тільки на тих предметах одягу, які підходять за розміром.

    Дівчатам невисокого зросту варто вибирати короткі шубки або моделі до коліна. На високих дівчатах добре виглядають короткі кожушки й довгі шуби за коліно або навіть у підлогу, а ось від шуб довжини вище коліна рослим дівчатам варто відмовитися.

    Жінкам з ідеальними параметрами фігури краще вибрати прямі моделі поперечного крою. Власницям пишних форм краще уникати поперечного крою, а також смужок. Все це візуально розширює силует. Більше їм підійдуть шуби класичного поздовжнього крою фасону халат або трапеція.

    Шуба повинна сидіти вільно, оскільки це все ж верхній одяг, а не плаття. Дівчата, які прагнуть придбати її меншу за свій розмір, можуть привести у непридатність річ за один сезон: у місцях, де шуба натягується, можуть утворитися розриви по швах або ж відкріпитися гачки.

    ❓ Як визначити, з якого хутра шуба?

    Зазвичай шуби з натурального хутра швидко приймають початкову форму, якщо їх скрутити або пом’яти. Вони блискучі, м'які на дотик. Їхніми іншими характерними ознаками також є невелика вага (у порівнянні зі штучними), насичений колір, щільний і густий ворс.

    Якщо ви бачите такі особливості, то можна не сумніватися – перед вами річ із натурального хутра. Додатково переконатися в цьому можна, якщо взяти шматочок матеріалу і підпалити його. Якщо перед вами штучне хутро, ви відчуєте неприємний запах пластику, до того ж він повністю не згорить, а тільки затвердіє. Натуральний матеріал залишить після себе тільки попіл.

    Також уважно вивчіть особливості ворсу. Натуральне хутро зазвичай зібране у невеликі пучки. Штучний ворс має під собою тканину, частіше за все – трикотаж. Ці фактори також важливо враховувати для розуміння того, яка саме річ перед вами.

    Якщо ви вже визначили, що вибрали модель із натурального хутра, то тепер слід зрозуміти, з якої саме тварини вона зроблена. Якщо говорити про найбільш популярні з них, то варто виділити такі:

    1. Шуба із кролика. Зазвичай таке хутро м'яке і приємне на дотик. Річ дуже ніжна, гладенька. Однак матеріал не завжди практичний, тому й коштують такі шуби зазвичай набагато дешевше, ніж інші моделі.
    2. Мутон. Це овчина, оброблена певним способом. Хутро у такої шуби буде коротким, рівним. Також воно характеризується великою щільністю. Речі з мутона часто шиють у сміливих відтінках. Тому якщо ви бачите перед собою шубу нестандартного кольору, то можете бути впевнені, що зроблена вона з такого матеріалу. Перевагою його використання можна назвати відносно невисоку ціну.
    3. Лисиця. Зазвичай шуби з цього хижака виділяються м'якістю. Ще однією особливістю є густий підшерсток. Іноді такі речі можуть поєднувати в собі відразу кілька відтінків. Все це – вірні ознаки того, що перед вами шуба з лисиці.
    4. Нутрія. Доволі часто такі шуби плутають із верхнім одягом, пошитим із хутра бобра. Однак нутрія зазвичай доступніша. Хутро бобра пухнастіше, яскравіше і пружніше. У нутрії воно приємне і до того ж доволі довговічне. Завдяки цьому шуба з такого матеріалу може прослужити вам кілька років і збереже свою зовнішню привабливість.

    Отже, зрозуміти, з якого матеріалу виготовлений верхній одяг, можна самостійно. Також обов'язково завжди вивчайте інформацію, вказану на етикетці. Зазвичай на ній є відомості про те, з чого пошита шуба. Якщо ви купуєте річ, а ярлика на ній немає, то це привід задуматися над тим, що вам продають підробку або на неї завищують ціну. Тому від придбання таких виробів ліпше відмовитися, тим більше, що вибір моделей і виробників зараз достатньо великий.

    Шуби жіночі

    Жіночі шуби в Інтернет-магазині Kasta – це елегантність і комфорт в одному флаконі! В Kasta представлений широкий вибір жіночих шубок, які задовольнять будь-які побажання щодо довжини, матеріалу та дизайну та не лише зігріють в холодну пору року, але й стануть стильним доповненням вашого гардеробу.

    Яку шубу краще обрати — натуральну чи штучну

    Вибір між натуральною та штучною шубою залежить від ваших цінностей і потреб. Ті, хто вибирає натуральне хутро, зазвичай цінують його природні властивості — тепло, довговічність і статусність. Однак, зростає кількість людей, які відмовляються від натурального хутра через етичні міркування, підтримуючи захист тварин і екологію. Якщо ви відноситесь до першого типу, то завдяки фільтрам на сайті Kasta можете обрати для себе шубу з натурального хутра — норкову, соболину та інші, а якщо до другого — на сайті Kasta є великий асортимент жіночих еко дублянок, еко-шуб та шубок-тедді.

    Види шуб

    Види шуб розрізняють за безліччю параметрів — за довжиною, фасоном, типом хутра та іншими. Наведемо декілька головних.

    Так, за довжиною шуби бувають короткі (ідеально підходять для активних жінок, які постійно в русі), середні (універсальний варіант, який підійде як для повсякденного образу, так і для виходу в світ) та довгі (вибір для тих, хто прагне виглядати елегантно й розкішно).

    Шуби за типом хутра:

    • натуральні шуби – виготовлені з цінних порід хутра, таких як норка, песець, лисиця, каракуль, соболь та інші. Вони славляться своєю довговічністю, неповторним виглядом і здатністю утримувати тепло.
    • Шуби з екохутра – для тих, хто віддає перевагу екологічним і гуманним рішенням. Вони не поступаються в естетичності та функціональності, при цьому зроблені з високоякісних синтетичних матеріалів.

    Також шуби бувають з поясом або без; з капюшоном або без нього, а також з коміром та його відсутністю.

    Які бувають види шуб

    Ось основні фасони шуб:

    1. Класична шуба – приталений крій, довжина до колін або нижче, універсальний стиль.
    2. Шуба у форма кокона – об'ємна, має трохи овальний силует, що нагадує кокон. Така шуба популярна для більш вільних образів.
    3. Халат-шуба – шуба з поясом, зазвичай без застібок, створює елегантний і невимушений вигляд.
    4. Шуба-автоледі – коротка шуба, яка зручна для водіння, довжина зазвичай до талії або трохи нижче.
    5. Трапеція (А-силует) – розширюється донизу, нагадує форму трапеції, створює плавний і жіночний силует.
    6. Пончо – вільний фасон без чітко окреслених рукавів, нагадує накидку або пончо.
    7. Шуба-жакет – коротка, приталена шуба, схожа на класичний жакет.
    8. Оверсайз – об'ємна шуба великого розміру, популярна в сучасній моді для створення стильних повсякденних образів.
    9. Рівного крою (прямий крій) – мінімалістична шуба без чітко окресленої талії, підійде тим, хто в зимку любить носити об’ємні речі другим шаром.
    10. Кросовер – модель з капюшоном, застібається на запах, підходить для активного способу життя.

    Модні шуби 2024-2025

    Модні шуби сезону осінь-зима 2024-2025 включають в себе розмаїття стилів, текстур та кольорів. Так, актуальними зараз є об’ємні та вінтажні шуби, кольорові та леопардові шуби, а також шубки з кольоровими акцентами.

    Заглянь до Інтернет-магазину Kasta і купіть свою ідеальну шубу, яка не лише захистить від холоду, але й підкреслить індивідуальність! А якщо знайдеш гарну акцію на ту, яка сподобалась тобі, то придбати її вийде зовсім недорого. Для повного зимового образу не забудь про уггі жіночі — теплі, стильні та зручні варіанти, які доповнять твоє вбрання.

    На сайті Каста найчастіше купують еко-шуби і шуби теді, а також такий верхній одяг як жіночі пуховики, куртки, дублянки та тренчі.

    Доставка

    Відділення Нова пошта
    Поштомати Нова пошта
    Укрпошта
    Кур'єр Нова пошта
    Підпишіться на новини

    Kasta Black

    Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
    Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 199 грн.
    Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
    Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 199 грн.
    Безкоштовна розстрочка з Black
    Підписка Black дає можливість оформити безкоштовну розстрочку на покупки від 199 до 3 000 грн без комісій! Отримайте доступний ліміт та розподіліть оплату на 4 рівні частини кожні 2 тижні. Жодних переплат чи прихованих платежів – лише швидке оформлення та простота використання.
    Кешбек 3% на товари Black
    Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
    Ознайомитися з правилами Black

    Бренди