triangle

  Розетки

  кешбек 1 ₴
  діє black
  -16%

  Подвійна Рамка 2X горизонтальна Hager Lumina-Soul WL5220 біла Lumina-Soul від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям – простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager Lumina-Soul WL5220: Рамка на 2 розеткуСерія: Lumina SoulКолір білийМатеріал: Пластик Комплект поставки Hager Lumina-Soul WL5220: Подвійна Рамка 2X горизонтальна Hager Lumina-Soul WL5220 - 1 шт.
  кешбек 2 ₴
  діє black
  -16%

  Потрійна Рамка 3X горизонтальна Hager Lumina-Soul WL5230 біла Lumina-Soul від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям – простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager Lumina-Soul WL5230: Рамка на 3 розеткиСерія: Lumina SoulКолір білийМатеріал: Пластик Комплект поставки Hager Lumina-Soul WL5230: Потрійна Рамка 3X горизонтальна Hager Lumina-Soul WL5230 - 1 шт.
  діє black
  -6%

  Одинарна Рамка 1X Hager Lumina-Soul WL5010 біла Lumina-Soul від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям – простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager Lumina-Soul WL5010: Рамка на 1 розеткуСерія: Lumina SoulКолір білийМатеріал: Пластик Комплект поставки Hager Lumina-Soul WL5010: Одинарна Рамка 1X Hager Lumina-Soul WL5010 - 1 шт.
  кешбек 35 ₴
  діє black

  Розумна розетка Aqara Wall Outlet Довгострокова безпека Настінна розетка (версія ZigBee) — це фіксована інтелектуальна розетка, яка не впливає на наявний стиль домашнього поліпшення. Пряма заміна традиційних сокетів дає змогу здійснювати дистанційне керування, перемикання часу та статистику потужності та може бути легко пов'язана з іншими інтелектуальними пристроями. Чудове поєднання з інтер'єром Якість Seiko Настінна розетка Aqara (версія ZigBee) пройшла національну сертифікацію CCC і використовує вогнестійкий матеріал V0 класу 750 °C. У роз'єму є незалежні захисні двері. Підтримує захист від перегрівання та підтримує до 2500 Вт потужних приладів. Ключі можуть витримувати понад 50 000 разів повторного пресування, корпус виготовлений з анти-УФ-матеріалу, довготривале використання не зникає. Зовнішній вигляд Під'єднання до системи розумного дому Розетка має два паралельно з'єднаних роз'єми — нижній під потрійну китайську виделку із заземлювальним контактом Тип I і верхній під вилки без заземлювальних контактів — плоский Тип А та круглу Тип С. У правій нижній частині міститься овальна кнопка для ручного вмикання/вимикання розетки. На кнопці є віконце синього світлодіода активності, який може бути вимкнений із плагіну керування. До комплекту з розеткою входять два гвинти для кріплення в монтажну коробку. Під'єднання Огляд плагіну Під'єднання розетки відбувається через плагін керування шлюзом і не відрізняється від під'єднання інших датчиків. Необхідно вибрати потрібний пристрій із таблички, після екранної та голосової підказки на китайські — натиснути на кнопку та утримувати до потрійного моргання світлодіода, після чого пристрій виявляється та прив'язується до системи. Залишиться тільки вказати місце встановлення та ім'я пристрою. Можливості плагінів відрізняються тим, що в настінній розетці немає меню, де можна задати іконку для розетки — Тип керованого пристрою, зате є набагато цікавіше меню — Максимальна межа потужності. Можливості Єдиний застосунок Крім увімкнення і вимкнення за розкладом або внаслідок виконання сценарію розетка веде облік енергоспоживання, надаючи інформацію як загальна витрата електроенергії за добу, за місяць і поточний термін. Можна переглянути дані як діаграма витрати електроенергії в розрізі днів і місяців, і у формі годинникових графіків активності — за днями, тижнями та місяцями У меню загальних налаштувань є пункти для перейменування розетки, призначення до групи пристроїв (вибирається місце встановлення), виведення ярлика плагіна на робочий стіл і зворотний зв'язок.
  кешбек 10 ₴
  діє black

  Розетка WIFI управління зі смартфона. Розетка з Wi-Fi керуванням, завдяки якій ви можете керувати різними електричними пристроями зі свого смартфона. А саме побутовими приладами, що працюють від мережі (електричні вентилятори, гірлянди, водонагрівачі, електричні чайники, телевізори, зволожувачі тощо), за допомогою програми, що безкоштовно завантажується з Google Play або App Store. Розетка з Wi-Fi керуванням підключається безпосередньо до вашого смартфона за допомогою Wi-Fi. Крім того, ви можете запланувати ввімкнення та відключення розетки в потрібний для вас час. Розетку можна контролювати будь-де, якщо у вас є доступ до інтернету. Таким чином, ви можете бути спокійними за підключені до неї прилади та техніку. Знайти та завантажити смарт-програму в Google Play Android або iOS App Store легко, просканувавши QR код з інструкції. У програмі можна встановити конкретні значення часу увімкнення та вимкнення розетки, а відповідно і побутових приладів, підключених до цієї розетки. Контроль за роботою Wi-Fi розетки можна здійснювати на кількох смартфонах.
  480 грн
  490 грн
  Розетка з WiFi AMZ (277868976)

  WI-FI розетка smart socket J2WI-FI smart socket J2 – це розумна розетка, призначена для інтегрування у систему "smart house". Цей пристрій дозволяє дистанційно керувати електричними приладами та освітленням. Socket J2 – розетка з Wi-Fi керуванням, завдяки якій ви можете керувати різними електричними пристроями, побутовими приладами, що працюють від мережі 100 – 240 В (електричні вентилятори, гірлянди, водонагрівачі, електричні чайники, телевізори, зволожувачі та ін.). Програми, що безкоштовно завантажуються з Google Play або App Store. Розетка з Wi-Fi керуванням Socket J2 підключається безпосередньо до смартфону за допомогою Wi-Fi. Крім того, можна запланувати увімкнення та вимкнення розетки. Розетку Wi-Fi Socket J2 можна контролювати будь-де, якщо у вас є доступ до інтернету. Таким чином, ви можете бути спокійними за підключені до неї прилади. Дана розетка має Wi-Fi з частотою 2,4 ГГц, завдяки чому всі функції розетки можуть контролюватись додатком локально або віддалено (легко знайти та завантажити смарт-додаток у Google Play Android або iOS App Store, просканувавши QR код за інструкцією). Також розетка має USB-порт, за допомогою якого можна заряджати мобільні та інші пристрої. Програма має кілька параметрів програмування. У ньому можна встановити конкретні значення часу увімкнення та вимкнення розетки, а відповідно, і побутових приладів, підключених до цієї розетки. Контроль за роботою Wi-Fi розетки можна проводити на кількох смартфонах. Для роботи WI-FI Smart Socket J2 необхідно підключити пристрій до звичайної побутової електричної мережі, після чого відкрити моделі доступ до домашнього інтернету. Поєднання відбувається за допомогою бездротової технології WI-FI, що значно спрощує цей процес. Для роботи з пристроєм необхідно завантажити спеціальний мобільний додаток. Слід зазначити, що пристрій сумісний з усіма сучасними мобільними пристроями, незалежно від типу операційної системи. Після того, як розетка підключена до смартфону, ви зможете вмикати та вимикати всі прилади із системи «розумний дім». Крім того, пристрій дозволить вам зрозуміти, чи прилад працює на даний момент. Модель відрізняється компактними розмірами та стильним дизайном. Завдяки високим показникам пило- та вологозахисту, розетка WI-FI smart socket J2 відмінно служитиме вам протягом тривалого періоду.
  кешбек 1 ₴
  діє black
  -17%

  Комплект прокладок для одинарних розеток Hager Lumina-2 WL7023 біла Lumina-2 від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям - простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і для приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager Lumina-2 WL7023: Колір білийМатеріал: Пластик Комплект постачання Hager Lumina-2 WL7023: Комплект прокладок для одинарних розеток Hager Lumina-2 WL7023
  кешбек 2 ₴
  діє black
  -17%

  Розетка електрична Lumina-2 Hager WL1050 із заземленням біла Електрофурнітура (розетка 220в) Hager WL1050 Lumina - надійний та якісний виріб, виготовлений фахівцями компанії Hager (Німеччина). Завдяки використанню передових технологій та матеріалів найвищої якості, він відрізняється довговічністю та лаконічним дизайном. Основні особливості Hager WL1050: Номінальна напруга: ~230 В, 50/60 ГцНомінальний струм: 16 AПотужність, що підключається: 3500 ВтТип затискачів: гвинтовіЄмність затискачів: 2 x 2,5 мм квСтупінь пиловологозахисту: IP20 Комплект постачання Hager WL1050: Розетка електрична Lumina-2 Hager WL1050 - 1 шт.
  кешбек 2 ₴
  діє black
  -16%

  Адаптер для накладного монтажу Hager WL5410 Lumina-Soul, білий Lumina-2 відHager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям – простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager WL5410: Колір механізму: БілийДодаткові аксесуари: Корпус для зовнішньої установки, АдаптериТип установки: Внутрішня установкаКолір панелі: Білий глянсовийСерія Hager: "Lumina 2"Колекція: LuminaОсобливість: Загального призначення Комплект постачання Hager WL5410: Адаптер для накладного монтажу Hager WL5410 - 1 шт
  кешбек 2 ₴
  діє black
  -16%

  Адаптер для накладного монтажу Hager WL5420 Lumina-Soul, білий Lumina-2 відHager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям – простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager WL5420: Колір механізму: БілийДодаткові аксесуари: Корпус для зовнішньої установки, АдаптериТип установки: Внутрішня установкаКолір панелі: Білий глянсовийСерія Hager: "Lumina 2"Колекція: LuminaОсобливість: Загального призначення Комплект постачання Hager WL5420: Адаптер для накладного монтажу Hager WL5420 - 1 шт
  кешбек 1 ₴
  діє black
  -16%

  Подвійна Рамка 2X горизонтальна Hager Lumina-Intens WL5720 біла Lumina-Intens від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям – простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager Lumina-Intens WL5720: Рамка на 2 розеткиСерія: Lumina IntensКолір білийМатеріал: Пластик Комплект поставки Hager Lumina-Intens WL5720: Подвійна Рамка 2X горизонтальна Hager Lumina-Intens WL5720 - 1 шт.
  кешбек 1 ₴
  діє black
  -16%

  Подвійна Рамка 2X вертикальна Hager Lumina-Intens WL5620 біла Lumina-Intens від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям – простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager Lumina-Intens WL5620: Рамка на 2 розеткиСерія: Lumina IntensКолір білийМатеріал: Пластик Комплект поставки Hager Lumina-Intens WL5620: Подвійна Рамка 2X вертикальна Hager Lumina-Intens WL5620 - 1 шт.
  кешбек 2 ₴
  діє black
  -16%

  Лицьова панель подвійна Hager Lumina-2 WL2320 біла Lumina-2 від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Виготовлена ??відповідно до європейських стандартів якості, має високий клас безпеки за рахунок удосконалених техніко-експлуатаційних характеристик та використання лише якісних матеріалів. Самозатискні клеми спрощують монтаж вимикача – Вам не знадобляться додаткові Механічні вузли вимикача оснащені спеціальними фіксуючими пристроями. Також вимикач можна вставити в декоративні рамки різних кольорів та відтінків цієї серії. Лицьова панель для телефонних та комп'ютерних розеток Хагер чудово підходить для житлових та офісних приміщень. Основні особливості Hager Lumina-2 WL2320: Для телефонних та комп'ютерних розеток.Колір Білий Комплект постачання Hager Lumina-2 WL2320: Лицьова панель подвійна Hager Lumina-2 WL2320 - 1 шт
  кешбек 2 ₴
  діє black
  -16%

  Розетка електрична Lumina-2 Hager WL1053 із заземленням чорна Електрофурнітура (розетка 220в) Hager WL1053 Lumina - надійний та якісний виріб, виготовлений фахівцями компанії Hager (Німеччина). Завдяки використанню передових технологій та матеріалів найвищої якості, він відрізняється довговічністю та лаконічним дизайном. Основні особливості Hager WL1053: Номінальна напруга: ~230 В, 50/60 ГцНомінальний струм: 16 AПотужність, що підключається: 3500 ВтТип затискачів: гвинтовіЄмність затискачів: 2 x 2,5 мм квСтупінь пиловологозахисту: IP20 Комплект постачання Hager WL1053: Розетка електрична Lumina-2 Hager WL1053 - 1 шт.
  кешбек 3 ₴
  діє black
  -16%

  Лицьова панель подвійна Hager Lumina-2 WL2323 чорна Lumina-2 від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Виготовлена ??відповідно до європейських стандартів якості, має високий клас безпеки за рахунок удосконалених техніко-експлуатаційних характеристик та використання лише якісних матеріалів. Самозатискні клеми спрощують монтаж вимикача – Вам не знадобляться додаткові Механічні вузли вимикача оснащені спеціальними фіксуючими пристроями. Також вимикач можна вставити в декоративні рамки різних кольорів та відтінків цієї серії. Лицьова панель для телефонних та комп'ютерних розеток Хагер чудово підходить для житлових та офісних приміщень. Основні особливості Hager Lumina-2 WL2323: Для телефонних та комп'ютерних розеток.Колір чорна Комплект постачання Hager Lumina-2 WL2323: Лицьова панель подвійна Hager Lumina-2 WL2323 - 1 шт
  кешбек 3 ₴
  діє black
  -16%

  Лицьова панель подвійна Hager Lumina-2 WL2322 срібна Lumina-2 від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Виготовлена ??відповідно до європейських стандартів якості, має високий клас безпеки за рахунок удосконалених техніко-експлуатаційних характеристик та використання лише якісних матеріалів. Самозатискні клеми спрощують монтаж вимикача – Вам не знадобляться додаткові Механічні вузли вимикача оснащені спеціальними фіксуючими пристроями. Також вимикач можна вставити в декоративні рамки різних кольорів та відтінків цієї серії. Лицьова панель для телефонних та комп'ютерних розеток Хагер чудово підходить для житлових та офісних приміщень. Основні особливості Hager Lumina-2 WL2322: Для телефонних та комп'ютерних розеток.Колір срібна Комплект постачання Hager Lumina-2 WL2322: Лицьова панель подвійна Hager Lumina-2 WL2322 - 1 шт
  кешбек 2 ₴
  діє black
  -16%

  Подвійна Рамка 2X горизонтальна Hager Lumina-Intens WL5723 чорна Lumina-Intens від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям – простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager Lumina-Intens WL5723: Рамка на 2 розеткиСерія: Lumina IntensКолір ЧорнийМатеріал: Пластик Комплект поставки Hager Lumina-Intens WL5723: Подвійна Рамка 2X горизонтальна Hager Lumina-Intens WL5723 - 1 шт.
  кешбек 2 ₴
  діє black
  -16%

  Подвійна Рамка 2X вертикальна Hager Lumina-Intens WL5623 чорна Lumina-Intens від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям – простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager Lumina-Intens WL5623: Рамка на 2 розеткиСерія: Lumina IntensКолір ЧорнийМатеріал: Пластик Комплект поставки Hager Lumina-Intens WL5623: Подвійна Рамка 2X вертикальна Hager Lumina-Intens WL5623 - 1 шт.
  кешбек 3 ₴
  діє black
  -16%

  Розетка електрична Lumina-2 Hager WL1150 із заземленням та кришкою біла Електрофурнітура (розетка 220в) Hager WL1150 Lumina - надійний та якісний виріб, виготовлений фахівцями компанії Hager (Німеччина). Завдяки використанню передових технологій та матеріалів найвищої якості, він відрізняється довговічністю та лаконічним дизайном. Основні особливості Hager WL1150: Номінальна напруга: ~230 В, 50/60 ГцНомінальний струм: 16 AПотужність, що підключається: 3500 ВтТип затискачів: гвинтовіЄмність затискачів: 2 x 2,5 мм квСтупінь пиловологозахисту: IP20 Комплект постачання Hager WL1150: Розетка електрична Lumina-2 Hager WL1150 - 1 шт.
  кешбек 1 ₴
  діє black
  -16%

  Подвійна Рамка 2X вертикальна Hager Lumina-Soul WL5120 біла Lumina-Soul від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям – простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager Lumina-Soul WL5120: Рамка на 2 розеткуСерія: Lumina SoulКолір білийМатеріал: Пластик Комплект поставки Hager Lumina-Soul WL5120: Подвійна Рамка 2X вертикальна Hager Lumina-Soul WL5120 - 1 шт.
  кешбек 2 ₴
  діє black
  -16%

  Потрійна Рамка 3X вертикальна Hager Lumina-Soul WL5130 біла Lumina-Soul від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям – простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager Lumina-Soul WL5130: Рамка на 3 розеткиСерія: Lumina SoulКолір білийМатеріал: Пластик Комплект поставки Hager Lumina-Soul WL5130: Потрійна Рамка 3X вертикальна Hager Lumina-Soul WL5130 - 1 шт.
  кешбек 4 ₴
  діє black
  -16%

  Потрійна Рамка 3X горизонтальна Hager Lumina-Intens WL5733 чорна Lumina-Intens від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям – простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager Lumina-Intens WL5733: Рамка на 3 розеткиСерія: Lumina IntensКолір ЧорнийМатеріал: Пластик Комплект поставки Hager Lumina-Intens WL5733: Потрійна Рамка 3X горизонтальна Hager Lumina-Intens WL5733 - 1 шт.
  кешбек 4 ₴
  діє black
  -16%

  Потрійна Рамка 3X вертикальна Hager Lumina-Intens WL5633 чорна Lumina-Intens від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям – простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager Lumina-Intens WL5633: Рамка на 3 розеткиСерія: Lumina IntensКолір ЧорнийМатеріал: Пластик Комплект поставки Hager Lumina-Intens WL5633: Потрійна Рамка 3X вертикальна Hager Lumina-Intens WL5633 - 1 шт.
  кешбек 3 ₴
  діє black
  -16%

  Четверна Рамка 4X вертикальна Hager Lumina-Soul WL5140 біла Lumina-Soul від Hager - це завжди висока якість та найновіший дизайн. Завдяки своїм якостям – простоті, функціональності, надійності, розетки та вимикачі ідеально підійдуть як для житлового будинку, так і приміщень комерційного призначення. Основні особливості Hager Lumina-Soul WL5140: Рамка на 4 розеткиСерія: Lumina SoulКолір білийМатеріал: Пластик Комплект поставки Hager Lumina-Soul WL5140: Четверна Рамка 4X вертикальна Hager Lumina-Soul WL5140 - 1 шт.

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди