triangle

  Розетки

  Вид

  Розетка WIFI управління зі смартфона. Розетка з Wi-Fi керуванням, завдяки якій ви можете керувати різними електричними пристроями зі свого смартфона. А саме побутовими приладами, що працюють від мережі (електричні вентилятори, гірлянди, водонагрівачі, електричні чайники, телевізори, зволожувачі тощо), за допомогою програми, що безкоштовно завантажується з Google Play або App Store. Розетка з Wi-Fi керуванням підключається безпосередньо до вашого смартфона за допомогою Wi-Fi. Крім того, ви можете запланувати ввімкнення та відключення розетки в потрібний для вас час. Розетку можна контролювати будь-де, якщо у вас є доступ до інтернету. Таким чином, ви можете бути спокійними за підключені до неї прилади та техніку. Знайти та завантажити смарт-програму в Google Play Android або iOS App Store легко, просканувавши QR код з інструкції. У програмі можна встановити конкретні значення часу увімкнення та вимкнення розетки, а відповідно і побутових приладів, підключених до цієї розетки. Контроль за роботою Wi-Fi розетки можна здійснювати на кількох смартфонах.

  USB-розетка Silvercrest 2 х USB Можливе одночасне заряджання 2 USB-пристроїв і використання розетки Виготовлений із твердого пластику Загальний вихідний струм USB: 2,8 А З'єднувальні клеми та монтажні скоби в комплекті.

  Вимикач з підсвічуванням ЕН-2183-PG високоякісної серії ENZO від фірми ElectroHouse – потрібний та практичний аксесуар, який працює для включення багатьох електроприладів до електромережі. Застосовувати його можна в різних приміщеннях: у квартирі, будинку, кабінеті, виробничому цеху і т. д. Ставити його можна на будь-якій безпечній та комфортній дистанції від підлоги. Має забарвлення графіту, що дуже зручно поєднати з необхідним за стилем дизайном. Для керування джерелами освітлення він має одну велику клавішу. Установка проходить вбудованим методом шляхом монтування його в стіну в спеціальний отвір для посадки. Відповідає європейським нормам з безпеки і відповідно до них має клас захисту IP22, який зберігає його від впливу пилу і води. Купити вимикач від торгової марки ElectroHouse ви зможете за недорогою та цікавою для вас ціною у нашому веб-сайті.

  Рекомендуємо для Вас диммер розкішно-золотий Enzo ElectroHouse. Він виготовлений з високоякісного ABS-пластику. Продукт можна встановлювати у найрізноманітніших місцях для регулювання яскравості освітлення. Має колірне забарвлення витончено золоте. У нас дуже дешево та корисно здійснювати свої покупки на сайті нашого інтернет-магазину. Весь асортимент компанії ElectroHouse сертифікований в Україні та має міжнародний та європейський стандарт якості.

  Вимикач подвійний з підсвічуванням це чудове рішення для підключення побутових освітлювальних приладів. Індикатор світиться у вимкненому положенні, має ненав'язливе, м'яке світло. У темному приміщенні відмінно виділяється і завжди легко знайти. Має низьке енергоспоживання. Захисна накладка та клавіші виготовлені з удароміцного білого пластику, який не жовтіє при тривалій експлуатації. Допустима напруга 250 В з частотою струму 50 Гц. Гвинтові затискачі щільно сидять у корпусі та надійно фіксують провід. Внутрішній механізм не нагрівається під час використання, часто відбувається з недорогими аналогами. Екологічно безпечний. Діелектрик та всі елементи довговічні, досягається за рахунок виробництва за європейськими стандартами. Увімкнення/вимкнення не впливає на ресурс роботи. Стійкий до пробоїв мережі. Монтаж дуже простий. Встановлюється посадочні гнізда стіни за допомогою спеціальних розтискних кріплень.
  109 грн
  129 грн
  Розетка ZB-1R wh Brille біла


  Вимикач з підсвічуванням подвійний призначений для подачі напруги як на два окремі прилади, так і на один, наприклад, люстру з декількома лампами. Головною перевагою є світловий індикатор, який відображає наявність напруги в мережі та дозволяє швидко її знайти у темряві. Підсвічування практично не споживає електроенергії. Механізм довговічний, розрахований на гарантованих 40 000 циклів, часте включення/вимкнення не впливає на ресурс роботи. Виготовлений із якісних матеріалів, при низьких та високих температурах пластик не втрачає колірний тон, не тріскається. Відрізняється надійністю внутрішнього механізму та елементів фіксації дроту. Обладнаний монтажним модулем, що дозволяє зробити швидку установку. Максимально допустимий номінальний струм 16 А та напруга 260 В із частотою 50 Гц. Перед встановленням обов'язкове знеструмлення мережі приміщення, об'єкта.

  Вимикач має приємний нейтральний колір латте. Виконаний лаконічно та гармонійно вписується в інтер'єр. Стане одним із елементів декору у вашому будинку. Прекрасно поєднується з теплою, холодною, змішаною кольоровими гамами та тонами. Призначений для використання одним споживачем живлення, освітлювальним приладом. Розрахований на максимально допустимий номінальний струм 16 А та напруга 250 В із частотою 50 Гц. Діелектрична колодка внутрішнього механізму не деформується під час нагрівання, стійка до пробоїв мережі. Всі затискачі клеми, гвинти надійно фіксують провід, згодом не потрібно підтягувати. Увімкнення/вимкнення не впливає на ресурс роботи до 40 000 циклів. Має монтажний модуль, забезпечує швидкий монтаж без додаткового обладнання. Виготовлений за європейськими стандартами та має Український сертифікат якості. Перед встановленням обов'язкове знеструмлення мережі.

  Вимикач подвійний накладний використовується в приміщеннях, де використовується поверхневий спосіб монтажу проводки. Розрахований на два споживачі харчування. Виготовлений із якісного удароміцного пластику. Стійкий до розчинників, можливе застосування миючих засобів для видалення забруднень. Чи не підлягає горінню. Матеріал згодом не жовтіє. Затискачі, гвинти, клеми, щільно посаджені в діелектричній колодці і не зміщуються при механічних впливах, вібрації, нагріванні. Максимально допустима номінальна напруга 250 В із частотою 50 Гц. Довговічний, розрахований на 40000 гарантованих циклів. Має ступінь захисту IP 22. Дуже простий у встановленні, не потрібне додаткове обладнання. Екологічно безпечний, не потрібні додаткові умови утилізації, не містять шкідливих речовин. Монтаж виконується попередньо знеструмивши об'єкт, дотримуючись всіх правил безпеки.

  Розетка із заземленням із кришкою чудовий вибір для монтажу у приміщеннях з агресивними умовами експлуатації. Основною перевагою є високий ступінь захисту європейського стандарту IP 44, що запобігає попаданню сторонніх предметів розміром більше 1мм, інструментів, пальців у струмопровідні частини. Конструкція захищена від бризок води, які можуть бути спрямовані з будь-якого спрямування. Обладнана заземленням, що унеможливлює ураження електричним струмом. Основою внутрішнього механізму є кераміка, здатна витримувати великі навантаження і при нагріванні не деформується, не кришиться. Максимально допустимий номінальний струм 16 А та напруга 250 В із частотою 50 Гц. Пластик не містить шкідливих речовин, не підлягає горінню та стійкий до розчинників. Згодом не жовтіє. Установка дуже проста і не трудомістка. Монтаж довірте фахівцеві електрику.

  Наші фахівці пропонують для Вашої уваги розетку без заземлення розкішно-золотий Enzo ElectroHouse. Вона застосовується в побутових мережах з напругою 220 - 250 В. Виконано в палітрі кольорів витончено золотий. Особливого догляду такий товар не потребує, для нього досить просто час від часу протирати сухою або напівсухою ганчірочкою. Є європейський стандарт. Пристрій характеризується високим ступенем безпеки та має захист конструкції ip22.

  Представляємо для Вашої уваги один із продуктів – це вимикач прохідного золота Enzo, який знаходиться на сайті нашого інтернет-магазину. Він виконаний у кольорі витончено золотий. Виготовлено із високоякісного ABS-пластику. Ступінь захисту конструкції IP22. Особливого догляду такий товар не потребує, для нього досить просто час від часу протирати сухою або напівсухою ганчірочкою. Номінальний струм 16 А, а допустима напруга до 250 В. Є міжнародні та європейські стандарти.

  Пропонуємо до Вашої уваги вимикач біле дерево з підсвічуванням Enzo ElectroHouse. Він характеризується високим ступенем безпеки та захистом IP22. Забарвлення виробу біле дерево. У нас є ряд схвальних відгуків від багатьох міст нашої країни і це ще не межа, також користуються продукцією і за кордоном. Вимикач широко застосовується в різних місцях для керування освітленням, а завдяки підсвічуванню легко знайти його в темних приміщеннях.

  Наші менеджери рекомендують Вам перемикач прохідної подвійний золотий Enzo ElectroHouse. Він має високий ступінь безпеки та має захист конструкції ip22. Забарвлення виробу витончено золоте. Номінальний струм становить 16 А, а напруга 220-260 В. Переважними характеристиками цього приладу є: високоякісний ABS-пластик і сертифікація.

  Механізм вимикача одинарного відповідає європейським стандартам та сертифікований в Україні. Всі затискачі, клеми, гвинти щільно посаджені та стійкі до механічних впливів. Діелектрична колодка виконана у білому кольорі. Довговічний, часте включення/вимкнення не впливає на ресурс роботи. Монтажні кріплення дозволяють швидко та надійно зафіксувати у спеціальних посадкових місцях. Експлуатаційні характеристики не змінюються за різних температурних перепадів від -20 до +40. Стійкий до пробоїв мережі та розрахований на максимальну номінальну напругу 250 В із частотою струму 50 Гц. У складі елементів немає шкідливих та токсичних речовин, що не передбачає додаткових умов утилізації. Під час нагрівання не деформується. Призначений для напруги одному споживачеві. Перед установкою обов'язково знеструмлення приміщення, об'єкта.

  До вашої уваги рекомендується димер світле дерево Enzo. Продукт широко застосовується у різних місцях регулювання яскравості освітлення. Він виготовлений з високоякісного ABS-пластику в палітрі кольорів біле дерево. Пристосування має універсальні класичні зовнішні дані. Діммер серії Enzo характеризується ступенем захисту IP22.

  Механізм подвійного вимикача призначений для подачі напруги на два споживача. Використовується як у побутових, і у виробничих сферах. Всі елементи мають надійну фіксацію в діелектричній колодці і не піддаються механічним впливам, не змінюють заданого положення під час нагрівання, посадкові місця не деформуються. Відмінною рисою є надійність, оскільки під час виробництва дотримуються європейські стандарти якості. Часте включення/вимкнення не впливає на ресурс роботи. Гвинтові затискачі щільно сидять у корпусі та надійно фіксують провід. Оснащений монтажним модулем, для швидкої установки у посадочні гнізда стіни. Екологічно безпечний, не завдає шкоди здоров'ю людини та піддається утилізації без додаткових умов. Розрахований на максимально допустиму напругу 250 В із частотою струму 50 Гц. Стійкий до пробою струмом. Установку довірте спеціалісту.

  Діммер латте Enzo призначений для налаштування світлового потоку. Регулювання можливе від повного максимуму до ледь помітного свічення. Максимальна потужність навантаження 600 W. Виготовлений з якісного, екологічно безпечного пластику. Виконана в кольорі латте, який гармонійно вписується в інтер'єр. Увімкнення відбувається за певного положення ручки. Цей прилад підключається послідовно. Усі внутрішні елементи довговічні та розраховані на 40 000 гарантованих циклів. Часте регулювання не впливає на ресурс роботи. Максимально допустимий номінальний струм 16 А та напруга 250 В із частотою 50 Гц. Стійко переносить агресивні низькі та високі температури від -20 до +40. Можливе розміщення у неопалюваних приміщеннях. Ручка змінного резистора знімається, під нею знаходиться болт, що фіксує декоративну рамку. Перед встановленням обов'язково знеструмлення мережі.

  Механізм розетки без заземлення виготовлений дотримуючись усіх норм європейського виробництва. Якісний діелектричний елемент має керамічну основу здатну витримувати великі струми та нагрівання. Розрахований на максимальний номінальний струм 16 А та напруга 250 В із частотою 50 Гц. Всі затискачі, клеми, гвинти щільно посаджені в колодку та надійно фіксують провід. Довговічний, до 40 000 циклів. Екологічно безпечний, не потребує додаткових умов утилізації. Монтаж дуже простий, обладнаний модульним кріпленням, яке легко фіксує в посадкових місцях стіни. Стійко переносить перепади температур від -20 до +40. Має ступінь захисту IP 22. Краплі води, що падають під кутом 15 градусів, не викликають наслідків. Має український сертифікат якості. Перед установкою обов'язково знеструмлення приміщення, об'єкта. Монтаж здійснюється спеціалістом електриком, дотримуючись всіх правил безпеки.

  Діммер ЕН-2115-PG величезної серії ENZO від компанії ElectroHouse - електротехнічний виріб, зроблений за найновішими європейськими технологіями. Служить для точного регулювання освітлювальних пристроїв. Має чудовий колір графіту, який підійде за стилем під сучасний дизайн інтер'єру. Має елемент, що обертається, за допомогою якого відбувається управління джерелом світла. Можна встановити рівень інтенсивності освітлення від дуже яскравого до дуже слабкого. Виготовляється із міцного, термостійкого пластику, витривалого до високих температур. Монтаж проходить шляхом вбудовування їх у стінку. Відповідає міжнародному класу захисту IP22 від зовнішніх впливів пилу та води. В умовах експлуатації досить зносостійкий і використовується протягом тривалого часу.

  Діммер срібний камінь Enzo, тепер Ви зможете придбати у нас. Його номінальний струм 16 А, а допустима напруга 250 В. Ступінь захисту IP22. Виконано на палітрі срібний камінь. Для всіх наших клієнтів, без винятку, ми надаємо безкоштовну та ділову консультацію. Виготовлено із високоякісного ABS-пластику. Є європейський та міжнародний стандарт якості. Діммер серії Enzo є функціональним, завдяки цьому широко використовується у різних приміщеннях для регулювання яскравості освітлення. Зовнішній вигляд зроблений у класичному та універсальному варіанті.

  Розетка із кришкою кольору срібний камінь EH-2116-ST серії Enzo. Цей виріб від компанії ElectroHouse чудово підійде для будь-якого інтер'єру. Скромний дизайн та приємне забарвлення допоможуть їй добре вписатися в будь-яке оформлення, а кришка забезпечить захист від водяних бризок та пилу. Для збільшення безпеки під час експлуатації вона також оснащена контактами, що заземлюють. Виготовлена з удароміцного термостійкого пластику, ступінь захищеності від пилу та вологи IP22. Розетка Enzo призначена для вбудованого монтажу та потребує спеціального отвору в стіні.

  Доставка

  KastaPost + Укрпошта
  Кур'єр
  Укрпошта
  Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти
  Клієнти з Black отримують безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Нової пошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка у відділення Укрпошти
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta (товари з позначкою Black) в будь-яке відділення Укрпошти при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Безкоштовна доставка в партнерські відділення KastaPost + Укрпошта
  З підпискою Black ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зі складу Kasta у всі 287 партнерських відділень при оплаті карткою онлайн. KastaPost + Укрпошта — це примірочні в кожному відділенні та безкоштовне повернення товарів, які не підійшли. Умови підписки діють на замовлення від 99 грн.
  Кешбек — 3% з підпискою Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, яка була оплачена карткою онлайн. Кешбек діє на ВСІ товари. Ви можете вивести кешбек на картку чи використати на наступні покупки на Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Відправка товарів в день замовлення та інші бонуси
  Kasta гарантує швидку доставку товарів з позначкою Black, так як ці товари пакуються в день замовлення. Також підписники Black отримують спеціальні знижки від улюблених брендів.
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди