triangle
  Приналежність
  Колір
  На товар діє Black
  2 447 грн
  4 900 грн
  Оправа Levis абстрактна коричнева
  1
  Приналежність Унісекс / Колір Коричневий / Бренд Levis / Країна бренду США
  Оправа оптична. LS 2039 1129 Розміри: ширина лінзи: 53; ширина містка на переніссі: 17; загальна довжина заушника: 135 мм.
  На товар діє Black
  2 700 грн
  4 499 грн
  Оправа Calvin Klein коричнева
  Приналежність Унісекс / Колір Коричневий / Бренд Calvin Klein / Країна бренду США
  Високоякісна оправа від Calvin Klein.Еслі ви шукаєте стильні рамки з унікальним стилем, Calvin Klein створює класичні стилі в традиційних кольорах і формах. Нові матеріали покращують молодий і сучасний зовнішній вигляд їх очок. Молоді чоловіки і жінки можуть використовувати Calvin Klein для створення інноваційного, свіжого образу. З молодіжним дизайном, який гламур для привабливого показу, канали очок Calvin Klein і індивідуальний підхід до стилю при створенні забавних образів, які обов'язково виділятися з натовпу. Маючи безліч стилів, які слід враховувати при пошуку підходящої підгонки і схвальною конфігурації, окуляри і сонцезахисні окуляри Calvin Klein привабливі і готові заявити про себе. Поставляється в оригінальному захисному футлярі Calvin Klein + серветка для чищення. Розміри продукту (мм): 53/17/135.
  На товар діє Black
  2 700 грн
  4 499 грн
  Оправа Carrera темно-червона
  Приналежність Унісекс / Колір Темно-червоний / Бренд Carrera / Країна бренду Італія
  Лейбл Carrera належить Safilo Group і був заснований в Австрії в 1956 році. З моменту появи легендарної колекції Porsche в 1980-х роках ім'я Carrera тісно пов'язане зі спортом і не тільки позначає інноваційні окуляри, які завжди відповідають сучасним технологіям і дизайну, а й стало синонімом відомої спортивної форми очок. , Який не був пропущений ні в одному фільмі або зірці в той час і зараз знаходиться на шляху до нового максимуму в ході ретро-хвилі. Якщо ви шукаєте спортивна пригода і хочете мати хороший зір в оригінальних і нетрадиційних окулярах, Carrera - це те, що вам потрібно! Поставляється в оригінальному захисному футлярі Carrera + чохол-мішок. Розміри продукту (мм): 52/17/145.
  На товар діє Black
  3 250 грн
  5 174 грн
  Оправа Calvin Klein комбінована
  Приналежність Чоловікам / Колір Комбінований / Бренд Calvin Klein / Країна бренду США
  Високоякісна оправа від Calvin Klein з демонстративною лінзой.Еслі ви шукаєте стильні рамки з унікальним стилем, Calvin Klein створює класичні стилі в традиційних кольорах і формах. Нові матеріали покращують молодий і сучасний зовнішній вигляд їх очок. Молоді чоловіки і жінки можуть використовувати Guess для створення інноваційного, свіжого образу. З молодіжним дизайном, який гламур для привабливого показу, канали очок Calvin Klein і індивідуальний підхід до стилю при створенні забавних образів, які обов'язково виділятися з натовпу. Маючи безліч стилів, які слід враховувати при пошуку підходящої підгонки і схвальною конфігурації, окуляри і сонцезахисні окуляри Calvin Klein привабливі і готові заявити про себе. Поставляється в оригінальному захисному футлярі Calvin Klein + серветка. Розміри продукту (мм): 52/17/140.
  На товар діє Black
  4 140 грн
  7 200 грн
  Оправа Persol золота
  Приналежність Унісекс / Колір Золотий / Бренд Persol
  Модель: PO 7007V 1069. Оправа оптична. Розміри: ширина лінзи: 51 мм; ширина містка на переніссі: 19 мм; загальна довжина заушника: 145 мм.
  На товар діє Black
  4 140 грн
  7 200 грн
  Оправа Persol золота
  Приналежність Унісекс / Колір Золотий / Бренд Persol
  Модель: PO 7092V 1069. Оправа оптична. Розміри: ширина лінзи: 50 мм; ширина містка на переніссі: 19 мм; загальна довжина заушника: 145 мм.
  На товар діє Black
  4 011 грн
  6 200 грн
  Оправа Persol коричнева
  Приналежність Унісекс / Колір Коричневий / Бренд Persol
  Модель: PO 3125V 24. Оправа оптична. Розміри: ширина лінзи: 51 мм; ширина містка на переніссі: 19 мм; загальна довжина заушника: 140 мм.
  На товар діє Black
  1 812 грн
  4 200 грн
  Оправа Gfferre однотонна чорна
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Бренд Gfferre
  Модель: FF222 04. Оправа оптична. Розміри: ширина лінзи: 55; ширина містка на переніссі: 14; загальна довжина заушника: 140.
  На товар діє Black
  3 087 грн
  6 200 грн
  Оправа Burberry однотонна чорна
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Бренд Burberry / Країна бренду Великобританія
  Оправа оптична. Модель: BE +1297 1AB Розміри: ширина лінзи: 54; ширина містка на переніссі: 18; загальна довжина заушника: 145 мм.
  На товар діє Black
  3 670 грн
  7 200 грн
  Оправа Celine логотип чорна
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Бренд Celine
  оправа оптична. Ширина лінзи: 4,8 см; ширина містка на переніссі: 1,4 см; загальна довжина заушника: 14,5 см
  На товар діє Black
  1 482 грн
  4 200 грн
  Оправа Daniel Hechter срібляста
  1
  Приналежність Унісекс / Колір Сріблястий / Бренд Daniel Hechter / Країна бренду Франція
  оправа оптична. Розміри: ширина лінзи: 55; ширина містка на переніссі: 13; загальна довжина заушника: 135.
  -40%
  Приналежність Унісекс / Колір Бежевий / Бренд Gant
  країна бренду: США. Оправа унісекс. Розмір 50-19-145. У комплекті жорсткий чохол, серветка
  На товар діє Black
  3 493 грн
  5 600 грн
  Оправа Ray-Ban золота
  Приналежність Унісекс / Колір Золотий / Бренд Ray-Ban
  Модель: RB 8715 1158. Оправа оптична. Розміри: ширина лінзи: 55 мм; ширина містка на переніссі: 18 мм; загальна довжина заушника: 145 мм.
  На товар діє Black
  4 011 грн
  7 200 грн
  Оправа Persol комбінована
  Приналежність Унісекс / Колір Комбінований / Бренд Persol
  Модель: PO 3044V 938. Оправа оптична. Розміри: ширина лінзи: 52 мм; ширина містка на переніссі: 21 мм; загальна довжина заушника: 140 мм.
  На товар діє Black
  4 211 грн
  6 400 грн
  Оправа Jaguar срібляста
  Приналежність Чоловікам / Колір Сріблястий / Бренд Jaguar / Країна бренду Великобританія
  Оправа оптична. Розміри: ширина лінзи: 57; ширина містка на переніссі: 19; загальна довжина заушника: 140.
  На товар діє Black
  2 347 грн
  6 200 грн
  Оправа Hackett абстрактна коричнева
  Приналежність Чоловікам / Колір Коричневий / Бренд Hackett
  оправа оптична. Ширина лінзи: 5,4 см; ширина містка на переніссі: 1,6 см; загальна довжина заушника: 14,5 см
  На товар діє Black
  3 211 грн
  7 600 грн
  Оправа Dolce & Gabbana логотип чорна
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Бренд Dolce & Gabbana / Країна бренду Італія
  оправа оптична. Ширина лінзи: 5,4 см; ширина містка на переніссі: 1,7 см; загальна довжина заушника: 14,5 см
  На товар діє Black
  2 700 грн
  4 499 грн
  Оправа Edie & Watson комбінована
  Приналежність Унісекс / Колір Комбінований / Бренд Edie & Watson / Країна бренду Франція
  Ця колекція оптичних оправ без рецепта від Edit & Watson, створена в Парижі, Франція, але названа в честь різних регіонів затоки Сан-Франциско в знак поваги до світу технологічних стартапів, являє собою абсолютно новий рівень аксесуарів. Зроблені з легкого ацетату в стильних кольорах і силуетах, ці окуляри модні і забавні, але, крім того, вони спеціально призначені для фільтрації синьою довжини хвилі світла, випромінюваного цифровими екранамі.Благодаря лінз Edie & Watson шкідливі промені не досягають ваших очей або вашого мозку, ви можете продовжувати насолоджуватися своїм ноутбуком, телевізором або смартфоном без мігрені, втоми очей або порушення сна.Інформація про продукт. Відфільтровує 40% синього світла. 100% захист від ультрафіолету. Висота: 1,69 ". Ширина: 4,7". Храми: 5,51 ".
  На товар діє Black
  Приналежність Унісекс / Колір Червоний / Бренд Carrera / Країна бренду Італія
  Лейбл Carrera належить Safilo Group і був заснований в Австрії в 1956 році. З моменту появи легендарної колекції Porsche в 1980-х роках ім'я Carrera тісно пов'язане зі спортом і не тільки позначає інноваційні окуляри, які завжди відповідають сучасним технологіям і дизайну, а й стало синонімом відомої спортивної форми окулярів, який не був пропущений ні в одному фільмі або зірці в той час і зараз знаходиться на шляху до нового максимуму в ході ретро-хвилі. Якщо ви шукаєте спортивна пригода і хочете мати хороший зір в оригінальних і нетрадиційних окулярах, Carrera - це те, що вам потрібно! Поставляється в оригінальному захисному футлярі Carrera, інструкція в комплекті. Розміри: 58х16х140 мм.
  На товар діє Black
  2 999 грн
  5 174 грн
  Оправа Calvin Klein коричнева
  Приналежність Унісекс / Колір Коричневий / Бренд Calvin Klein / Країна бренду США
  Високоякісна оправа від Calvin Klein.Еслі ви шукаєте стильні рамки з унікальним стилем, Calvin Klein створює класичні стилі в традиційних кольорах і формах. Нові матеріали покращують молодий і сучасний зовнішній вигляд їх очок. Молоді чоловіки і жінки можуть використовувати Calvin Klein для створення інноваційного, свіжого образу. З молодіжним дизайном, який гламур для привабливого показу, канали очок Calvin Klein і індивідуальний підхід до стилю при створенні забавних образів, які обов'язково виділятися з натовпу. Маючи безліч стилів, які слід враховувати при пошуку підходящої підгонки і схвальною конфігурації, окуляри і сонцезахисні окуляри Calvin Klein привабливі і готові заявити про себе. Поставляється в оригінальному захисному футлярі Calvin Klein. Розміри продукту (мм): 53/20/140.
  На товар діє Black
  3 250 грн
  5 174 грн
  Оправа Calvin Klein чорна
  Приналежність Унісекс / Колір Чорний / Бренд Calvin Klein / Країна бренду США
  Високоякісна оправа від Calvin Klein.Еслі ви шукаєте стильні рамки з унікальним стилем, Calvin Klein створює класичні стилі в традиційних кольорах і формах. Нові матеріали покращують молодий і сучасний зовнішній вигляд їх очок. Молоді чоловіки і жінки можуть використовувати Calvin Klein для створення інноваційного, свіжого образу. З молодіжним дизайном, який гламур для привабливого показу, канали очок Calvin Klein і індивідуальний підхід до стилю при створенні забавних образів, які обов'язково виділятися з натовпу. Маючи безліч стилів, які слід враховувати при пошуку підходящої підгонки і схвальною конфігурації, окуляри і сонцезахисні окуляри Calvin Klein привабливі і готові заявити про себе. Поставляється в оригінальному захисному футлярі Calvin Klein + серветка для чищення. Розміри продукту (мм): 54/15/140.
  На товар діє Black
  2 700 грн
  4 499 грн
  Оправа Guess однотонна сіра
  Приналежність Унісекс / Колір Сірий / Бренд Guess / Країна бренду США
  Високоякісна оправа від американського бренду GUESS з демонстративною лінзою. Якщо ви шукаєте стильні рамки з унікальним стилем, Guess створює класичні стилі в традиційних кольорах і формах. Нові матеріали покращують молодий і сучасний зовнішній вигляд їх очок. Молоді чоловіки і жінки можуть використовувати Guess для створення інноваційного, свіжого образу. З молодіжним дизайном, який гламур для привабливого показу, канали очок Guess і індивідуальний підхід до стилю при створенні забавних образів, які обов'язково виділятися з натовпу. Маючи безліч стилів, які слід враховувати при пошуку підходящої підгонки і схвальною конфігурації, окуляри і сонцезахисні окуляри Guess привабливі і готові заявити про себе. Модель СЄ GU 1934. Розміри продукту (мм): 53/17/145.
  На товар діє Black
  3 450 грн
  6 900 грн
  Оправа Carrera однотонна графітова
  Приналежність Чоловікам / Колір Графітовий / Бренд Carrera / Країна бренду Італія
  Лейбл Carrera належить Safilo Group і був заснований в Австрії в 1956 році. З моменту появи легендарної колекції Porsche в 1980-х роках ім'я Carrera тісно пов'язане зі спортом і не тільки позначає інноваційні окуляри, які завжди відповідають сучасним технологіям і дизайну, а й стало синонімом відомої спортивної форми окулярів, який не був пропущений ні в одному фільмі або зірці в той час і зараз знаходиться на шляху до нового максимуму в ході ретро-хвилі. У оправу встановлена демонстраційна версія лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом на необхідні саме вам. Якщо ви шукаєте спортивна пригода і хочете мати хороший зір в оригінальних і нетрадиційних окулярах, Carrera - це те, що вам потрібно! Поставляється в оригінальному захисному футлярі Carrera, серветка для чищення лінз. Розміри продукту (мм): 51/17/135. На футлярі є зовнішнє незначне пошкодження.
  На товар діє Black
  3 250 грн
  5 174 грн
  Оправа Emilio Pucci зелена
  Приналежність Унісекс / Колір Зелений / Бренд Emilio Pucci
  Чуттєвий і вільний - всі ці якості, втілені в колекції Emilio Pucci. Натхненний післявоєнної Італією і середземноморськими пейзажами, Еміліо Пуччі створює оригінальні, але помітні в сучасній індустрії моди товари. Кожен виріб - це витвір мистецтва з яскравими квітами, соковитими візерунками, які випромінюють енергію і емоції. Окуляри забезпечують власнику неповторний стиль і одночасно максимальний комфорт. В оправі використовуються розкішні матеріали для створення ексклюзивних окулярів. Прості легкі металеві рами і хитромудрий дизайн ацетату. Розміри продукту (мм): 51/15/135. Включає в себе: сертифікат якості, жорсткий білий футляр + серветка для протирання.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 131 відділення KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди