triangle
  Ціна
  від
  до
  Приналежність
  Розмір
  Таблиця розмірів
  Розміри
  Колір
  Бренд
  Країна бренду
  Застібка
  Склад
  Декор
  Призначення
  Особливість
  Кількість основних відділень
  Країна виробництва
  Візерунок
  Стиль
  Фактура
  Тип конструкції
  Тип лямок
  Акція
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів

  Чоловічі рюкзаки для міста

  кешбек 13 ₴
  -63%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад 100% поліестер / Кількість основних відділень 2
  • Об'єм: 19 л. • Розміри: довжина - 38 см, ширина - 27 см. • Виготовлений з водовідштовхувальної тканини. • Основне відділення рюкзака на міцній застібці. • Неймовірно зручна форма і укріплена спинка дає можливість власнику не відчувати дискомфорт при повсякденному використанні. • Додатковий карман для планшету , або ж невеликого ноутбуку до 14 дюймів. Колір виробу може відрізнятися на декілька тонів.
  кешбек 16 ₴
  -54%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад 100% поліестер / Кількість основних відділень 2
  Об'єм: 26 лРозміри: довжина - 42 см, ширина - 30 смВиготовлений з водовідштовхувальної тканини.Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими кишенями-органайзерами для гаджетів, які розміщені на внутрішній поверхні рюкзака.Водонепроникні застібки, які збережуть Ваші гаджети від небажаної вологи.Неймовірно зручна форма і дихаюча спинка дає можливість власнику не відчувати дискомфорт при повсякденному використанні.Для зручності вбудовані додаткові кишені для швидкого доступу, які розміщені на передній частині.Додаткові бічні кишені, дають можливість збільшити місткість рюкзака на 20%.
  кешбек 20 ₴
  -57%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад поліестер / Кількість основних відділень 2
  Об'єм: 30 л. Розмір: Довжина-42(+15см в розгорнутому вигляді); Ширина-30. Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими карманами-органайзерами для гаджетів, які розміщенні у внутрішній поверхні рюкзака. Ідеально підходить для габаритних ноутбуків діагоналлю до 15,6 дюймів. Водонепроникні застібки, які збережуть ваші гаджети від небажаної вологи. Неймовірно зручна форма та дихаюча спинка дає змогу власникові не відчувати дискомфорт при повсякденному використанні. Для зручності вбудовано додатковий карман задля швидкого доступу, який розміщений на передній частині. Додаткові бокові кармани, захищенні водонепроникними застібками для дрібничок, які можна швидко дістати з рюкзака. Нижня частина роллтопу укріплена надійним матеріалом із шкірозамінника. Рефлективне брендування «1702» додасть безпеки у темну пору доби. Додаткові ремені із застібкою на лямках рюкзака допоможуть вдало розподіли навантаження. Колір виробу може відрізнятися на декілька тонів.
  кешбек 16 ₴
  -50%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад 100% поліестер / Кількість основних відділень 2
  Висота - 39 см, ширина - 27 см.Об'єм: 18 л.Виготовлений з матової екошкіри та неймовірно міцною підкладкою з поліестеру.Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великою кишенею-органайзером для гаджетів.Вишитий логотип додає унікальність та молодіжність.Для швидкого доступу вбудована додаткова кишеня, яка розташована на передній частині.Колір виробу може відрізнятися на декілька тонів.
  кешбек 18 ₴
  -48%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад 100% екошкіра / Кількість основних відділень 2
  Об'єм: 26 л. Розміри: довжина - 42 см, ширина - 30 см. Виготовлений з водовідштовхувальної тканини. Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими кишенями-органайзерами для гаджетів, які розміщені на внутрішній поверхні рюкзака. Водонепроникні застібки, які збережуть Ваші гаджети від небажаної вологи. Неймовірно зручна форма і дихаюча спинка дає можливість власнику не відчувати дискомфорт при повсякденному використанні. Для зручності вбудовані додаткові кишені для швидкого доступу, які розміщені на передній частині. Додаткові бічні кишені, дають можливість збільшити місткість рюкзака на 20%. Колір виробу може відрізнятися на декілька тонів.
  кешбек 16 ₴
  -54%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад 100% поліестер / Кількість основних відділень 2
  Об'єм: 26 л.Розмір: Довжина - 42; Ширина - 30.Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими карманами-органайзерами для гаджетів, які розміщенні у внутрішній поверхні рюкзака.Водонепроникні застібки, які збережуть ваші гаджети від небажаної вологи.Неймовірно зручна форма та дихаюча спинка дає змогу власникові не відчувати дискомфорт при повсякденному використанні.Для зручності вбудовано додатковий карман задля швидкого доступу, який розміщений на передній частині.Додаткові бокові кармани, дають можливість збільшити вмістимість рюкзака на 23%.Колір виробу може відрізнятися на декілька тонів.
  кешбек 20 ₴
  -47%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад 100% поліестер / Кількість основних відділень 2
  Об'єм: 20 л. Розмір: Розмір: 38х26х16 см. Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими карманами-органайзерами для гаджетів, які розміщенні у внутрішній поверхні рюкзака. Ідеально підходить для габаритних ноутбуків діагоналлю до 15,6 дюймів. Водонепроникні застібки, які збережуть ваші гаджети від небажаної вологи. Неймовірно зручна форма та дихаюча спинка дає змогу власникові не відчувати дискомфорт при повсякденному використанні. Для зручності вбудовано додатковий карман задля швидкого доступу, який розміщений на передній частині. Додаткові бокові кармани, захищенні водонепроникними застібками для дрібничок, які можна швидко дістати з рюкзака. Нижня частина роллтопу укріплена надійним матеріалом із шкірозамінника. Рефлективне брендування «1702» додасть безпеки у темну пору доби. Додаткові ремені із застібкою на лямках рюкзака допоможуть вдало розподіли навантаження. Вбудована додаткова резинка на задній частині для кріплення рюкзаку на валізній ручці, що стає максимально зручно при подорожах або ж довгих чергах в аеропортах. Колір виробу може відрізнятися на декілька тонів.**
  кешбек 17 ₴
  -53%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад 100% поліестер / Кількість основних відділень 1
  • Об'єм: 19 л. • Розміри: довжина - 38 см, ширина - 27 см. • Виготовлений з водовідштовхувальної тканини. • Основне відділення рюкзака на міцній застібці. • Неймовірно зручна форма і укріплена спинка дає можливість власнику не відчувати дискомфорт при повсякденному використанні. • Додатковий карман для планшету , або ж невеликого ноутбуку до 14 дюймів. Колір виробу може відрізнятися на декілька тонів. Чорний компактний міський рюкзак з зовнішньою кишенею Without 7000005, купити рюкзак, купити недорого рюкзак, зручний рюкзак, компактний рюкзак, чоловічий рюкзак
  кешбек 18 ₴
  -65%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад 100% поліестер / Кількість основних відділень 1
  • Об'єм: 26 л. • Розміри: довжина - 42 см, ширина - 30 см. • Виготовлений з водовідштовхувальної тканини. • Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими кишенями-органайзерами для гаджетів, які розміщені на внутрішній поверхні рюкзака. • Водонепроникні застібки, які збережуть Ваші гаджети від небажаної вологи. • Неймовірно зручна форма і дихаюча спинка дає можливість власнику не відчувати дискомфорт при повсякденному використанні. • Для зручності вбудовані додаткові кишені для швидкого доступу, які розміщені на передній частині. • Додаткові бічні кишені, дають можливість збільшити місткість рюкзака на 20%. Колір виробу може відрізнятися на декілька тонів. Рюкзак міський чорний з передньою кишенею на замку Without 7000001, купити шапку, шапка біні, купити недорого шапку біні, стильна шапка, чоловіча шапка, шапка з підворотом, чорна шапка
  кешбек 20 ₴
  -66%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад поліестер / Кількість основних відділень 2
  Склад: 100% поліестер Виробник: Україна Об'єм: 18 л. Розміри: довжина - 42 см, ширина - 28 см. Виготовлений з водовідштовхувальної тканини. Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими кишенями-органайзерами для гаджетів, які розміщені на внутрішній поверхні рюкзака. Водонепроникні застібки, які збережуть Ваші гаджети від небажаної вологи. Ідеально підходить для габаритних ноутбуків діагоналлю до 15.6 дюймів. Неймовірно зручна форма і дихаюча спинка дає можливість власнику не відчувати дискомфорт при повсякденному використанні. Для зручності вбудовані додаткові кишені для швидкого доступу, які розміщені на передній частині. Додаткові бічні кишені, дають можливість збільшити місткість рюкзака на 20%. Рефлективне брендування «1702» додасть безпеки у темну пору доби. В боковій частині рюкзака виведено USB подовжувач, за допомогою якого можна підєднати павербанк й швидко заряджати ваші гаджети. Колір виробу може відрізнятися на декілька тонів."
  кешбек 24 ₴
  -45%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад 100% екошкіра / Кількість основних відділень 2
  • Об'єм: 30 л. • Розмір: Довжина-42(+15см в розгорнутому вигляді); Ширина-30. • Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими карманами-органайзерами для гаджетів, які розміщенні у внутрішній поверхні рюкзака. • Ідеально підходить для габаритних ноутбуків діагоналлю до 15,6 дюймів. • Водонепроникні застібки, які збережуть ваші гаджети від небажаної вологи. • Неймовірно зручна форма та дихаюча спинка дає змогу власникові не відчувати дискомфорт при повсякденному використанні. • Для зручності вбудовано додатковий карман задля швидкого доступу, який розміщений на передній частині. • Додаткові бокові кармани, захищенні водонепроникними застібками для дрібничок, які можна швидко дістати з рюкзака. • Нижня частина роллтопу укріплена надійним матеріалом із шкірозамінника. • Шкіряне брендування «1702» додасть вишуканості та елегантності. • Додаткові ремені із застібкою на лямках рюкзака допоможуть вдало розподіли навантаження. Колір виробу може відрізнятися на декілька тонів.
  кешбек 21 ₴
  Країна бренду Туреччина / Колір Чорний / Склад верх: 100% поліестер/підкладка: 100% поліестер / Кількість основних відділень 1
  кешбек 26 ₴
  -58%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад 100% поліестер / Кількість основних відділень 1
  • Об'єм: 30 л. • Розмір: Довжина-42(+15см в розгорнутому вигляді); Ширина-30. • Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими карманами-органайзерами для гаджетів, які розміщенні у внутрішній поверхні рюкзака. • Ідеально підходить для габаритних ноутбуків діагоналлю до 15,6 дюймів. • Водонепроникні застібки, які збережуть ваші гаджети від небажаної вологи. • Неймовірно зручна форма та дихаюча спинка дає змогу власникові не відчувати дискомфорт при повсякденному використанні. • Для зручності вбудовано додатковий карман задля швидкого доступу, який розміщений на передній частині. • Додаткові бокові кармани, захищенні водонепроникними застібками для дрібничок, які можна швидко дістати з рюкзака. • Нижня частина роллтопу укріплена надійним матеріалом із шкірозамінника. • Рефлективне брендування «1702» додасть безпеки у темну пору доби. • Додаткові ремені із застібкою на лямках рюкзака допоможуть вдало розподіли навантаження. Колір виробу може відрізнятися на декілька тонів. Чорний рюкзак роллтоп з рефлективом Without 7000003, купити рюкзак, купити недорого рюкзак, зручний рюкзак, компактний рюкзак, рюкзак, роллтоп, рюкзак роллтоп
  кешбек 16 ₴
  -54%
  Країна бренду Україна / Колір Сірий / Склад 100% поліестер / Кількість основних відділень 2
  Об'єм: 26 л. Розміри: довжина - 42 см, ширина - 30 см. Виготовлений з водовідштовхувальної тканини. Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими кишенями-органайзерами для гаджетів, які розміщені на внутрішній поверхні рюкзака. Водонепроникні застібки, які збережуть Ваші гаджети від небажаної вологи. Неймовірно зручна форма і дихаюча спинка дає можливість власнику не відчувати дискомфорт при повсякденному використанні. Для зручності вбудовані додаткові кишені для швидкого доступу, які розміщені на передній частині. Додаткові бічні кишені, дають можливість збільшити місткість рюкзака на 20%. Колір виробу може відрізнятися на декілька тонів.
  кешбек 18 ₴
  -48%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад 100% екошкіра / Кількість основних відділень 2
  Об'єм: 26 л. Розміри: довжина - 42 см, ширина - 30 см. Виготовлений з водовідштовхувальної тканини. Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великими кишенями-органайзерами для гаджетів, які розміщені на внутрішній поверхні рюкзака. Водонепроникні застібки, які збережуть Ваші гаджети від небажаної вологи. Неймовірно зручна форма і дихаюча спинка дає можливість власнику не відчувати дискомфорт при повсякденному використанні. Для зручності вбудовані додаткові кишені для швидкого доступу, які розміщені на передній частині. Додаткові бічні кишені, дають можливість збільшити місткість рюкзака на 20%. Колір виробу може відрізнятися на декілька тонів.
  кешбек 13 ₴
  Країна бренду Туреччина / Колір Помаранчевий / Склад верх: текстиль/підкладка: текстиль / Кількість основних відділень 1
  кешбек 9 ₴
  Країна бренду Туреччина / Колір Комбінований / Склад верх: 100% поліестер/підкладка: 100% поліестер / Кількість основних відділень 1
  кешбек 26 ₴
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад Поліестер / Кількість основних відділень 1
  Відкрийте для себе справжній стиль з нашим стильним повсякденним міським рюкзаком! Цей модний рюкзак - ідеальний спутник для молодіжного життя у 2023 році. Чи ви хлопець, чи дівчина, цей рюкзак підкреслить вашу індивідуальність та додасть вам додатковий шарм. Завдяки сучасному дизайну та трендовим рішенням, цей рюкзак точно відзначить вас серед оточуючих. Ви зможете організувати свої речі легко та ефективно завдяки розумному внутрішньому простору. Основне відділення просторе й практичне, ідеально підходить для ноутбука, підручників або навіть тренувального одягу. Зручні регульовані лямки роблять цей рюкзак ідеальним для довгих прогулянок чи активного відпочинку. Наш рюкзак дарує вам відчуття легкості завдяки використанню високоякісних матеріалів. Подорожуйте, вивчайте місто, зустрічайтеся з друзями - цей рюкзак завжди буде з вами. Він не просто аксесуар, це частина вашого стилю та способу життя. Особливості: Розмір ноутбука, який вміщається не більше 15 дюймів. якісний зносостійкий матеріал – міцний, довго зберігає первісний вигляд; вмістка; високоякісна фурнітура; стильний дизайн;
  кешбек 12 ₴
  Країна бренду Туреччина / Колір Комбінований / Склад верх: 100% поліестер/підкладка: 100% поліестер / Кількість основних відділень 1
  кешбек 16 ₴
  -54%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад поліестер / Кількість основних відділень 2
  Склад: 100% поліестер Виробник: Україна Матеріал: виготовлений з водовідштовхувальної тканини. Розміри: довжина - 38 см, ширина - 27 см. Об'єм: 19 л. Основне відділення рюкзака на міцній застібці. Неймовірно зручна форма і укріплена спинка дає можливість власнику не відчувати дискомфорт при повсякденному використанні. Додатковий карман для планшету, або ж невеликого ноутбуку до 14 дюймів. Колір виробу може відрізнятися на декілька тонів.
  кешбек 16 ₴
  Країна бренду Великобританія / Колір Чорний / Склад текстиль/підкладка: текстиль / Кількість основних відділень 1
  кешбек 143 ₴
  -62%
  Країна бренду США / Колір Темно-сірий / Склад поліестер
  американський бренд Pacsafe світовий лідер в напрямку безпеки і інновацій являє рюкзак для подорожей "антизлодій" Metrosafe LS450. Якщо ви їдете за кордон або з точки A в точку B, цей рюкзак повинен бути на вашій спині! Новий дизайн 25L рюкзака - це фантастичний розмір і стиль для подорожей і поїздок. Тонкий, компактний і легкий з ідеальною внутрішньою організацією і високими стандартами безпеки - ваш ідеальний компаньйон. Використовується фурнітура топ рівня YKK. Anti-theft 25L backpack Metrosafe LS450 володіє 6 запатентованими технологіями захисту: RFIDsafe ™ blocking pockets & material (захисна тканина від RFID уразливості), eXomesh® slashguards (вшита в тканину сталева сітка) Carrysafe® slashguard straps (вшиті в лямку сталеві стропи) Turn & Lock security hooks (карабін фіксатор на нерухомих предметах) Lockabout security clip (3 рівня фіксації замку блискавки) Lockable zippers (дозволяє закрити блискавку на замок) Конструкція рюкзака: Передня кишеня на блискавці Бічні кишені-сітки Основний відсік на блискавці з кишенею для блокування RFID і відділенням для планшета до 15 " Верхня ручка для перенесення Пряжка для фіксації на нерухомих предметах Подорожуй безпечно в міському потоці! Metrosafe LS450 збереже ваші речі в безпеці і вбереже від крадіжки. Metrosafe LS450 для тих, хто в дорозі!  Розмір: 48х31х16см. Вага 835г. Об'єм: 25 L / 1526 in3
  кешбек 16 ₴
  -50%
  Країна бренду Україна / Колір Чорний / Склад 100% поліестер / Кількість основних відділень 2
  Висота - 37 см, ширина - 25 см.Об'єм: 18 л.Виготовлений з матового екошкіра і неймовірно міцною підкладки з поліестеру.Основне відділення рюкзака на міцній застібці з великою кишенею-органайзером для гаджетів.Вишитий логотип додає унікальність та молодіжність.Для швидкого доступу вбудований додатковий кишеню, який розташований на передній частині.
  кешбек 83 ₴
  -62%
  Країна бренду США / Колір Темно-синій / Склад поліестер
  американський бренд Pacsafe світовий лідер в напрямку безпеки і інновацій представляє міський рюкзак 2 в 1 "антизлодій" Slingsafe LX350. Його основна фішка полягає в можливості відтягування передньої кишені, який може виступає в ролі сумки через плече. Ультрасучасний дизайн і ергономіка роблять рюкзак незамінним помічником в щоденних міських подорожах. Максимально комфортний для щоденного використання він володіє достатнім об'ємом, щоб розмістити всередині все найнеобхідніші в дорозі речі! Ергономічний дизайн з регульованими лямками і м'якою спинкою, дозволяє носити його 24 години в день і не відчуваючи втоми. На одній з лямок передбачена спеціальна система для можливості фіксації рюкзака на нерухомих предметах, це дуже зручно, коли ви в громадському місці де багато людей, простягнув рюкзак до лавки, поручня або ніжці столу, ви можете спокійно очікувати свій літак або автобус, що не переживаючи що хтось його вкраде. Anti-theft backpack Slingsafe LX350 має 6 запатентованими технологіями захисту: RFIDsafe ™ blocking pockets & material (захисна тканина від RFID уразливості), eXomesh® slashguards (вшита в тканину сталева сітка) Carrysafe® slashguard straps (вшиті в лямку сталеві стропи) Secure zip tab (спеціальна дуга фіксуюча язичок блискавки) Roobar ™ anti-theft anchor lock (система замикання блискавки) Turn & Lock security hooks (карабін фіксатор на нерухомих предметах) Конструкція рюкзака: Відстібати сумка через плече на блискавки Основний відсік на блискавці з кишенею для блокування RFID і відділенням для планшета або ноутбука діагоналлю до 13 " Верхня ручка для перенесення Пряжка для фіксації на нерухомих предметах регульовані лямки Подорожуй безпечно в міському потоці! Slingsafe LX350 збереже ваші речі в безпеці і вбереже від крадіжки. Slingsafe LX350 для тих, хто в дорозі!  Розмір: 42х29х1 см. Вага 625 г. Об'єм: 16 L / 977 in3

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди