triangle

  Підвіски і кулони для чоловіків на шию

  кешбек 48 ₴
  Приналежність Унісекс
  Срібний жетон "Рунічний Герб України - Тризуб" (маленький) Метал: срібло 925" Середня вага: 6.0 г Тризуб, який вміщує в себе руни Альгіз, Райдо та Одал, є глибоким знаком з багатим змістом. Альгіз, як руна могутнього захисту, перетворює цей тризуб в сильний оберег. Райдо, символізуючи шлях та рух, надає володарю тризуба наполегливості і направленості у своїх прагненнях. Одал, як руна родового зв'язку, зв'язує носія прикраси з глибокими коріннями його предків. Цей ювелірний виріб не просто прикраса, це символ захисту, впевненості в майбутньому та поваги до своєї спадщини.
  кешбек 88 ₴
  Приналежність Унісекс
  Золотий хрестик з чорними і білими фіанітами Метал: біле золото 585 " Вставка: фіаніти - 0.09 г Середня вага: 0.77 г
  кешбек 69 ₴
  Приналежність Унісекс
  Хрест з розп'яттям (червоне золото) Метал: червоне, біле золото 585" Середня вага: 0.60 г
  доставка в Польщу
  кешбек 7 ₴
  -52%
  Приналежність Унісекс / Склад Метал
  Підвіска "Ведмедик" на масивному ланцюжку. Довжина ланцюжка 58см. Довжина підвіски 3см.
  кешбек 41 ₴
  Приналежність Унісекс
  Кулон "Ангел" в червоному золоті Метал: червоне золото 585" Вставка: немає Середня вага: 0.36 г
  кешбек 17 ₴
  -55%
  Приналежність Унісекс / Склад срібор 925 проби
  Срібний кулон "Триквітр" - це оригінальна прикраса, що втілює в собі символіку трьох листочків клевера. Кожен листочок в цій символіці відображає такі якості, як віра, надія та кохання.Цей кулон може бути чудовим подарунком для тих, кому важливі символи, що несуть в собі особливий зміст. Кулон "Триквітр" може стати нагадуванням про те, що віра, надія та кохання - найважливіші якості, що допомагають знайти щастя та гармонію в житті.Середня вага підвісу - 2,5 грама срібла 925 проби. Діаметр підвісу - 23 мм. Вага підвісу може змінюватися в одну чи іншу сторону в залежності від партії.
  доставка в Польщу
  кешбек 4 ₴
  -51%
  Приналежність Унісекс / Склад каучук, медичний сплав / покриття: родій
  довжина 42 см; Карабін (+ 7см ланцюжок), розмір кулона 25х25 мм, вага 5,3 м
  кешбек 24 ₴
  Приналежність Унісекс
  Срібний хрестик з фіанітами Метал: срібло 925" Вставка: фіаніт - 0.04 г Середня вага: 1.70 г
  кешбек 70 ₴
  Приналежність Унісекс
  Хрест з розп'яттям (жовте золото) Метал: жовте, біле золото 585 " Середня вага: 0.55 г
  доставка в Польщу
  кешбек 2 ₴
  -33%
  Приналежність Унісекс / Склад ювелірний сплав, полімерний джгут
  довжина джгута 45 + 4 см. Розмір кулона 5х3,5 см
  кешбек 25 ₴
  Приналежність Унісекс
  Срібний кулон "Отче наш" Метал: срібло 925" Вставка: немає Середня вага: 3.30 г Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться ім'я Твоє, хай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні. І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки. Амінь.
  кешбек 45 ₴
  -56%
  Приналежність Чоловікам / Склад серебро 925 проби
  Срібний кулон "Архангел Михаїл" - це релігійний символ, що має особливе значення для християнської традиції. Цей кулон може використовуватися як релігійний символ та оберіг, або як прикраса для віруючих та цінителів мистецтва. Архангел Михаїл є покровителем, що захищає людей від зловісних сил. Він вважається символом сили, захисту та перемоги над злом.Середня вага кулону - 11,5 грам срібла 925 проби. Розмір - 50х25 мм (без вушка).
  кешбек 19 ₴
  -56%
  Приналежність Унісекс / Склад срібло 925 проби
  Оригінальний срібний кулон "символи України". Середня вага кулона – 2,6 грам срібло 925 проби. Розміри овалу - 25х18 мм (без урахування вушка). На зворотній стороні надпис: "Україна понад усе!"
  кешбек 40 ₴
  -56%
  Приналежність Унісекс / Склад срібло 925
  Ця витончена срібна підвіска зображує одного з найшанованіших ангелів у християнській традиції – Архангела Михаїла. Підвіска Архангел Михаїл майстерно виконана з увагою до найдрібніших деталей, що робить цей виріб не лише прикрасою, але й символом духовної сили та захисту. Підійде як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків, надаючи вашому образу нотки благородства та глибокого змісту. Ідеальний подарунок для близької людини або себе самого, ця підвіска буде нагадувати про небесну охорону і духовну підтримку у будь-який час. Середня вага підвіски - 11,7 грам срібла 925 проби. Розмір - 47х14 мм (разом з вушком).
  кешбек 53 ₴
  -56%
  Приналежність Унісекс / Склад срібло 925 проби/вставка: султаніт
  Оригінальний срібний кулон зі срібла 925 проби "Дракон". Дракон символізує могутність, мудрість та доброту, а також приносить успіх у бізнесі.Середня вага кулона – 11,3 грам. Вставка: камінь султаніт, який має властивість змінювати колір залежно від освітлення. Діаметр кола – 3,5 см. Висота кулона – 5 см. Діаметр каменю - 1 см.
  кешбек 26 ₴
  -56%
  Приналежність Унісекс / Склад срібло 925
  Стильна срібна підвіска "Незламний" є справжнім символом незалежності, сили та патріотизму. Центральним елементом є гравіювання у вигляді тризуба — герба України, який уособлює тисячолітню історію та незламний дух українського народу. На зворотній сторони підвіски є можливість нанести гравіювання з власним текстом, датою, символом і т.д. Оригінальний дизайн та висока якість виготовлення роблять цю підвіску універсальною прикрасою, що підходить як для чоловіків, так і для жінок. Вона стане відмінним доповненням до будь-якого стилю, додаючи образу виразності та значущості. Середня вага складає 6 грам срібла 925 проби. Розміри підвіски 40х17 мм (разом з вушком).
  кешбек 20 ₴
  -56%
  Приналежність Чоловікам / Склад срібор 925 проби
  Срібний чоловічий кулон "Сокира Перуна з гербом України" - це неймовірно вражаюча та унікальна прикраса, яка поєднує в собі символіку стародавньої славянської культури та сучасної історії України.Цей кулон виготовлений зі срібла високої якості та має форму сокири з гербом України. Його стильний дизайн та деталізоване виконання створюють враження незвичайної міцності та влади, а також відображають мужність та силу його власника.Цей кулон є чудовим поєднанням історичних традицій та сучасності. Символіка герба України надає прикрасі особливої значущості та відображає патріотичність та любов до своєї країни. Тим самим, кулон може бути ідеальним подарунком для чоловіків, які відчувають сильний зв'язок зі своєю історією та культурою, а також для тих, хто віддає перевагу стильним та вражаючим прикрасам.Середня вага кулону - 4 грама срібла 925 проби. Розмір підвісу - 22х22 мм. Вага підвісу може змінюватися в одну чи іншу сторону в залежності від партії.
  кешбек 85 ₴
  Приналежність Унісекс
  Кулон "Серце" у червоному золоті Метал: червоне золото 585" Вставка: немає Середня вага: 0.74 г
  кешбек 39 ₴
  Приналежність Унісекс
  Срібна ладанка "Ангел Хранитель" Метал: срібло 925 " Довжина повністю: 3.5 см Ширина: 2.0 см Розміри вушка: 0.7 х 0.4 см Середня вага: 5.2 г На лицьовій стороні образка, виконаного у вигляді щита, який закриває хрест, зображений Ангел-Хранитель. Це Ангел, який дається кожній людині в Хрещенні для піклування і захисту його душі. Ангел-Хранитель невідступно знаходиться поруч з людиною, допомагаючи, оберігаючи і наставляючи його, а після смерті супроводжує його душу через митарства. На звороті написано молитва Ангелу-Хранителю: «Ангеле Христовий, буди мені заступник».
  кешбек 66 ₴
  Приналежність Унісекс
  Кулон "Серце" у червоному золоті Метал: червоне золото 585" Вставка: немає Середня вага: 0.58 г
  кешбек 53 ₴
  -56%
  Приналежність Чоловікам / Склад срібло 925/вставка: фіаніт
  Оригінальний срібний кулон зі срібла 925 проби "Дракон". Дракон символізує могутність, мудрість та доброту, а також приносить успіх у бізнесі.Середня вага кулона – 11,1 грам. Вставка – фіаніт. Діаметр кола – 3,5 см. Висота кулон – 5 см. Діаметр каменю - 1 см. Вага кулона може незначно змінюватися залежно від партії.
  кешбек 5 ₴
  Приналежність Унісекс / Склад Ювелірний сплав
  Для надійних улюблених і тих, хто любить серця, разом долають безліч перешкод і разом у найрадісніші моменти життя. Потішити найближчих і підтвердити свою подяки, що такі люди є в нашому житті, можна за допомогою оригінальних кулонів, які у великому асортименті представлені в нашому магазині. Приємного вам вибору Загальний розмір кулонів: 27 мм*27 мм Довжина ланцюжків: 55-60 см (Подовжується) Ширина ланцюжка: 2 мм Загальна вага 19 грамів
  кешбек 27 ₴
  Приналежність Унісекс
  Срібне кольє "Герб України - Тризуб на шнурку" Метал: срібло 925" Вставка: шнур – 1.03 г Середня вага: 3.65 г
  кешбек 179 ₴
  Приналежність Унісекс
  Срібний кулон "Архангел Михаїл" Метал: срібло 925" Вставка: немає Середня вага: 15.60 г Молитва на звороті кулона: "Господній Михаїле Архангеле, демонів Сокрушителю! Заборони всім ворогам, що борються зі мною, сотвори їх як овець ти зламай їх, як порох перед вітром. О, Господній великий Михаїле Архангеле, шестикрилий перший княже і воєводе невідомих сил, Херувим і Серафим!"

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр Нова пошта
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди