triangle
  На товар діє Black
  -24%

  льодоступи з 8 шипами легко і просто одягаються поверх будь-якого взуття, щільно і надійно фіксуючи за рахунок пружності еластомеру. Льодоступи незамінні взимку, коли утворюється ожеледь і потрібно бути особливо обережним при ходьбі. Використовуючи льодоступи з 8 шипами, можна убезпечити себе від падіння і можливих травм. Переваги льодоступи на 8 шипів: Якісний і міцний матеріал основи; Правильна форма; Посилені шипи з високоякісної сталі; Поліпшене зчеплення шипів з поверхнею; Матеріал, здатний витримати температуру до - 40 ° C. Характеристики: Кількість шипів: 8; Вага: 300 г; Параметри льодоступи: M (Д / Ш): 20.5х11 см, L: 23х12.5 см, XL: 24.5х14.5 см. Розмір льодоступи приблизно відповідає європейській розмірної сітки взуття. M на розмір взуття: 36-39 L на розмір взуття: 39-43 XL на розмір взуття: 44-47 * Розмір льодоступи слід вибирати по взуттю, льодоступи тягнуться
  На товар діє Black
  -29%

  Справжня знахідка для тих, хто боїться впасти на льоду! Пристосування для ходьби в ожеледь виготовлено у вигляді знімних підошов з високоякісної еластичної гуми, на нижній поверхні якої виступають невеликі шипи. Міцно тримаються на нозі і дозволяють відчувати себе впевнено при ходьбі в найсильніший ожеледь і вітер. Шипи надійно закріплені, тому не випадуть і не будуть сточуються при ходьбі. Льодоступи легко і просто надягають на будь-яке взуття, застібаються ремінцем на липучці. Матеріал: міцний полімер; Кількість шипів: 5; Вага: 50 г; Колір чорний; Розмір: універсальний; Параметри (Ш / В): 9х9 см, ширина зі стрічками - 36.5 см; Стрічки-фіксатори на липучці.
  На товар діє Black
  -15%

  У холодну пору року ожеледь і мокрий сніг збільшують ризик впасти і отримати травму. Убезпечити себе можна, скориставшись вкрай простим, але дуже ефективним пристосуванням - фіксуються льодоступи. Одягнувши їх на підошву взуття, ви зможете впевнено переміщатися навіть по повністю обмерзлих дорогах. Особливості льодоступи фіксуються: Це знімні накладки на взуття. Виготовлені з міцної і еластичної гуми, яка стійка до морозів до - 40 ° C. Відмінну зчіплюваність з поверхнями забезпечують металеві шипи, розташовані на нижній частині льодоходів. Надягають на носок і п’яту. Завдяки особливій конструкції і еластичному матеріалу фіксуються дуже надійно. Це виключає ймовірність того, що льодоступи несподівано знімуться. На льодоходу по 8 металевих шипів. Вони міцно закріплені і не випадуть. Виготовлені з якісного металу, тому їх гострота не знизиться навіть після кількох сезонів шкарпетки. Характеристики: Матеріал: гума. Кількість шипів: 8. Колір: чорний. Параметри льодоступи: XL: 24.5х14.5 см, на розмір взуття: 44-47. Вага: 250 г. Розмір льодоступи приблизно відповідає європейській розмірної сітки взуття. * Розмір льодоступи слід вибирати по взуттю, льодоступи тягнуться.
  На товар діє Black

  Льодоступи Ice grip (Айс Грип) не дозволять Вам подскользнуться під час ожеледиці. Тепер можна не хвилюватися про те, щоб не забитися десь на вулиці. Льодоступи зручно фіксуються на підметках Вашого взуття. Розроблено з першокласних і міцних полімерів, які переносять температуру до -40 градусів. Льодоступи мають на зовнішній стороні сталеві шипи. Саме вони забезпечують максимальне зчеплення з ковзає поверхнею і виключають ймовірність падіння і отримання пошкоджень. Сталь, яка застосовується для виготовлення шипів - загартована і карбідна. Завдяки цим властивостям, шипи зберігають свою гостроту і не псуються. Шипи надійно закріплені і не відпадають. Розмір льодоступи дуже компактний - їх можна носити з собою щоб завжди бути підготовленим незалежно від того, як часто змінюються погодні умови. Льодоступи Ice grip (Айс Грип) підходять для взуття будь-якого розміру. З накладками Ice grip Вам не страшний навіть дуже слизький лід! Матеріал: міцний полімер; Кількість шипів: 5; Вага: 96 г Колір: чорний; Розміри: L; Параметри льодоступи: L: 23.5х9.5 см. Розмір льодоступи приблизно відповідає європейській розмірної сітки взуття. L на розмір взуття: 39-43 * Розмір льодоступи слід вибирати по взуттю, льодоступи тягнуться
  На товар діє Black

  Льодоступи Ice grip (Айс Грип) не дозволять Вам посковзнутися під час ожеледиці. Тепер можна не хвилюватися про те, щоб не забитися десь на вулиці. Льодоступи зручно фіксуються на підметках Вашого взуття. Розроблено з першокласних і міцних полімерів, які переносять температуру до -40 градусів. Льодоступи мають на зовнішній стороні сталеві шипи. Саме вони забезпечують максимальне зчеплення з ковзає поверхнею і виключають ймовірність падіння і отримання пошкоджень. Сталь, яка застосовується для виготовлення шипів - загартована і карбідна. Завдяки цим властивостям, шипи зберігають свою гостроту і не псуються. Шипи надійно закріплені і не відпадають. Розмір льодоступи дуже компактний - їх можна носити з собою, щоб завжди бути підготовленим незалежно від того, як часто змінюються погодні умови. Льодоступи Ice grip (Айс Грип) підходять для взуття будь-якого розміру. З накладками Ice grip Вам не страшний навіть дуже слизький лід! Характеристики: матеріал: міцний полімер. Кількість шипів: 5. Колір: чорний. Розміри: L. L: 23.5х9.5 см, L на розмір взуття: 39-43. Вага: 100 г. * Розмір льодоступи слід вибирати по взуттю, льодоступи тягнуться.
  На товар діє Black

  Льодоступи Ice grip (Айс Грип) не дозволять Вам посковзнутися під час ожеледиці. Тепер можна не хвилюватися про те, щоб не забитися десь на вулиці. Льодоступи зручно фіксуються на підметках Вашого взуття. Розроблено з першокласних і міцних полімерів, які переносять температуру до -40 градусів. Льодоступи мають на зовнішній стороні сталеві шипи. Саме вони забезпечують максимальне зчеплення з ковзає поверхнею і виключають ймовірність падіння і отримання пошкоджень. Сталь, яка застосовується для виготовлення шипів - загартована і карбідна. Завдяки цим властивостям, шипи зберігають свою гостроту і не псуються. Шипи надійно закріплені і не відпадають. Розмір льодоступи дуже компактний - їх можна носити з собою, щоб завжди бути підготовленим незалежно від того, як часто змінюються погодні умови. Льодоступи Ice grip (Айс Грип) підходять для взуття будь-якого розміру. З накладками Ice grip Вам не страшний навіть дуже слизький лід! Характеристики: матеріал: міцний полімер. Кількість шипів: 5. Колір: чорний. Розміри: M M: 20.5х9 см, M на розмір взуття: 36-39 Вага: 100 г. * Розмір льодоступи слід вибирати по взуттю, льодоступи тягнуться.
  На товар діє Black

  Льодоступи фіксуються, розмір М. льодоступи з 8 шипами легко щільно і надійно фіксуються за рахунок пружності еластомеру. Льодоступи незамінні взимку, коли утворюється ожеледь і потрібно бути особливо обережним при ходьбі. Використовуючи льодоступи з 8 шипами, можна убезпечити себе від падіння і можливих травм. Якісний і міцний матеріал основи. Правильна форма. Посилені шипи з високоякісної сталі. Поліпшене зчеплення шипів з поверхнею. Матеріал, здатний витримати температуру до - 40 ° C. Кількість шипів: 8. Вага: 300 г. Параметри льодоступи: M: 20.5х11 см. Розмір льодоступи приблизно відповідає європейській розмірній сітці взуття. М на розмір взуття: 36-39.

  Льодоступи Ice grip (Айс Грип) не дозволять Вам подскользнуться під час ожеледиці. Тепер можна не хвилюватися про те, щоб не забитися десь на вулиці. Льодоступи зручно фіксуються на підметках Вашого взуття. Розроблено з першокласних і міцних полімерів, які переносять температуру до -40 градусів. Льодоступи мають на зовнішній стороні сталеві шипи. Саме вони забезпечують максимальне зчеплення зі слизькою поверхнею і виключають ймовірність падіння і отримання пошкоджень. Сталь, яка застосовується для виготовлення шипів - загартована і карбідна. Завдяки цим властивостям, шипи зберігають свою гостроту і не псуються. Шипи надійно закріплені і не відпадають. Розмір льодоступи дуже компактний - їх можна носити з собою щоб завжди бути підготовленим незалежно від того, як часто змінюються погодні умови. Льодоступи Ice grip (Айс Грип) підходять для взуття будь-якого розміру. З накладками Ice grip Вам не страшний навіть дуже слизький лід! Кількість шипів: 5. Розміри: L 23.5х9.5 см. Розмір льодоступи приблизно відповідає європейській розмірній сітці взуття (L на розмір взуття: 39-43). Розмір льодоступи слід вибирати по взуттю, льодоступи тягнуться.

  Справжня знахідка для тих, хто боїться впасти на льоду! Пристосування для ходьби в ожеледь виготовлено у вигляді знімних підошов з високоякісної еластичної гуми, на нижній поверхні якої виступають невеликі шипи. Міцно тримаються на нозі і дозволяють відчувати себе впевнено при ходьбі в найсильніший ожеледь і вітер. Шипи надійно закріплені, тому не випадуть і не будуть сточуються при ходьбі. Льодоступи легко і просто надягають на будь-яке взуття, застібаються ремінцем на липучці. Кількість шипів: 5. Розмір: універсальний. Параметри (Ш / В): 9х9 см, ширина зі стрічками - 36.5 см. Стрічки-фіксатори на липучці.

  Льодоступи з 8 шипами легко і просто одягаються поверх будь-якого взуття, щільно і надійно фіксуючи за рахунок пружності еластомеру. Льодоступи незамінні взимку, коли утворюється ожеледь і потрібно бути особливо обережним при ходьбі. Використовуючи льодоступи з 8 шипами, можна убезпечити себе від падіння і можливих травм. Переваги льодоступи на 8 шипів: якісний і міцний матеріал основи; равільнпая форма; посилені шипи з високоякісної сталі; поліпшене зчеплення шипів з поверхнею; матеріал, здатний витримати температуру до - 40 ° C. Параметри льодоступи M: 20.5х11 см. Розмір льодоступи приблизно відповідає європейській розмірній сітці взуття. М - на розмір взуття 36-39.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 132 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди