triangle
  Приналежність
  Колір
  Сезонність
  На товар діє Black
  -50%
  Колір Малиновий / Склад верха ЕВА / Декор Перфорація / Тип каблука Без підборів / Візерунок Малюнок
  Нова модель в колекції бренду Coqui. революційний антибактеріальний матеріал CoquiAir знижує ризик передачі бактерій отвори для циркуляції повітря і відведення води унікальний дизайн зі спортивними смужками на підошві Діти обожнюють сабо - клогі Coqui Froggy. У них використані новітні розробки в індустрії дитячого взуття бренду Coqui. Їх дизайн привертає увагу з першого погляду. Смужки на підошві роблять вигляд більш спортивним. Запатентований ремінець надійно утримує ногу. Клогі м'які і злегка пружні, їх легко взувати і знімати. Чи не натирають мозолів. Антибактеріальний матеріал CoquiAir. Підошва не ковзає і не залишає слідів на підлозі. Дитячі клогі Coqui Froggy підходять в якості тапочок для дитячого садка і школи. Устілка має ергономічну форму і амортизуючий ефект. Ваші діти можуть стрибати, співати і грати, а розвиток їх суглобів і хребта під час зростання буде знаходитися під хорошим захистом. Завдяки перфорації, сабо - клогі прекрасно дихають, відводять воду і бруд. Коли ваша дитина повертається зі своїх пригод, ви можете легко відмити їх під проточною водою. Завдяки унікальній інноваційній технології виробництва, ми можемо запропонувати краще для дітей. Довжина устілки: 26/27 - 17,5 см 28/29 - 18,5 см 30/31 - 20,5 см 32/33 - 22 см 34/35 - 23,5 см.
  На товар діє Black
  Колір Жовтий / Склад верха Гума / Декор Перфорація / Тип каблука Без підборів / Візерунок Однотонний
  Сабо для діток. Зручні і практичні, відмінний варіант для басейну, пляжу і навіть для літніх прогулянок. Сабо легкі в догляді, швидко сохнуть, при забрудненні досить промити теплою водою.
  На товар діє Black
  -30%
  Колір Білий / Склад верха ЕВА / Декор Без декора / Тип каблука Без підборів / Візерунок Однотонний
  Чи не ковзають, підходить для носки в воді. Не залишають слідів на поверхні. Революційний антибактеріальний матеріал CoquiAir. Запатентований м'який ремінець надійно фіксує ногу у взутті. А ваші діти вже знають жабу Coqui? Як тільки вони побачать нашу взуття, вони не захочуть носити нічого іншого. Вони стійкі до ковзання, що не забарвлюються і не залишають слідів на поверхні. Ідеально підходять як шльопанці і для бігу на вулиці. Є моделі для хлопчиків і дівчаток. Ваші діти будуть просто в захваті від супер зручних дитячих сабо Coqui Big Frog з кольоровими картинками! Дитячі сабо з антибактеріальної устілкою CoquiAir мають ергономічну форму і поглинають удари від активного бігу. Перфорація забезпечує ідеальну повітропроникність, видалення вологи та бруду. Цей революційний антибактеріальний матеріал знижує ризик передачі бактерій, безпечний і не містить важких металів. Дитячі сабо мають високу стійкість до потовиділенню і забезпечують турботу про здоровий розвиток дитячих ніг. Запатентований ремінь м'який і міцно тримає вашу ногу у взутті. Їх легко надіти, а також підтримувати, сандалі можна просто промити водою. Довжина устілки: 28/29 - 18 см 30/31 - 20 см 32/33 - 21 см 34/35 - 22 см 36/37 - 23 см.
  На товар діє Black
  -40%
  Колір Рожевий / Склад верха ЕВА / Декор Без декора / Тип каблука Без підборів / Візерунок Малюнок
  Чи не ковзають, підходить для носки в воді. Не залишають слідів на поверхні. Революційний антибактеріальний матеріал CoquiAir Запатентований м'який ремінець надійно фіксує ногу у взутті А ваші діти вже знають жабу Coqui? Як тільки вони побачать нашу взуття, вони не захочуть носити нічого іншого. Вони стійкі до ковзання, що не забарвлюються і не залишають слідів на поверхні. Ідеально підходять як шльопанці і для бігу на вулиці. Є моделі для хлопчиків і дівчаток. Ваші діти будуть просто в захваті від супер зручних дитячих сабо Coqui Big Frog з кольоровими картинками! Дитячі сабо з антибактеріальної устілкою CoquiAir мають ергономічну форму і поглинають удари від активного бігу. Перфорація забезпечує ідеальну повітропроникність, видалення вологи та бруду. Цей революційний антибактеріальний матеріал знижує ризик передачі бактерій, безпечний і не містить важких металів. Дитячі сабо мають високу стійкість до потовиділенню і забезпечують турботу про здоровий розвиток дитячих ніг. Запатентований ремінь м'який і міцно тримає вашу ногу у взутті. Їх легко надіти, а також підтримувати, сандалі можна просто промити водою. Параметри взуття: Довжина устілки: 28/29 - 18 см 30/31 - 20 см 32/33 - 21 см 34/35 - 22 см 36/37 - 23 см.
  На товар діє Black
  -33%
  Колір Світло-рожевий / Склад верха Coquiair / Візерунок Однотонний
  Клогі COQUI LITTLE FROG. Мають виразний дизайн та різноманітні кольори. Вони барвисті і оригінальні, не залишать без уваги жодної дитини. Виготовлені з дуже легкого матеріалу CoquiAir який зменшує поширення бактерій. Отвори забезпечують гарну повітропроникність, а ремінець надійно фіксує стопу у взутті. Клогі COQUI- маленька жабка з веселими принтами, ідеальні для маленьких пустунів. Їх переваги - легкість, комфорт і легке одягання, неслизька та немарка підошва. Висота платформи 20-35 мм (з урахуванням виміру її найвищої точки). Клогі можна прикрасити за допомогою Джібітси. Ідеальні для басейну, саду та міста. Довідка за розмірами: 24/25 -14,5 cм; 26/27 -16 cм; 28/29 -17,5 cм; 30/31 -19,5 cм; 32/33 -20,5 cм; 34/35 -21,5
  На товар діє Black
  Колір Кораловий / Склад верха Гума / Декор Перфорація / Тип каблука Без підборів / Візерунок Малюнок
  Сабо для діток. Легкі і практичні, відмінний варіант для басейну, пляжу і навіть для літніх прогулянок.
  На товар діє Black
  -30%
  Колір Сірий / Склад верха Coquiair / Декор Гліттер / Візерунок Однотонний
  Клогі COQUI LITTLE FROG. Мають виразний дизайн та різноманітні кольори. Вони барвисті і оригінальні, не залишать без уваги жодної дитини. Виготовлені з дуже легкого матеріалу CoquiAir який зменшує поширення бактерій. Отвори забезпечують гарну повітропроникність, а ремінець надійно фіксує стопу у взутті. Клогі COQUI- маленька жабка з веселими принтами, ідеальні для маленьких пустунів. Їх переваги - легкість, комфорт і легке одягання, неслизька та немарка підошва. Висота платформи 20-35 мм (з урахуванням виміру її найвищої точки). Клогі можна прикрасити за допомогою Джібітси. Ідеальні для басейну, саду та міста. Довідка за розмірами: 20/21 -13,5 cм; 22/23 -14,5 cм; 23/24 -15,0 cм; 25/26 -16,0 cм; 27/28 -17,0 cм.
  На товар діє Black
  -40%
  Колір Сірий / Склад верха Coquiair / Візерунок Однотонний
  Дитячі сабо Coqui Froggy-нова модель в колекції бренду. Coqui інноваційний антибактеріальний матеріал CoquiAir- знижує ризик передачі бактерій. Діти обожнюють сабо Coqui Froggy. Їх дизайн привертає увагу з першого погляду. Смужки на підошві роблять вигляд більш спортивним. Запатентований ремінець надійно утримує ногу. Сабо м'які і злегка пружні, їх легко взувати і знімати, не натирають мозолів. Підошва не ковзає і не залишає слідів на підлозі. Дитячі сабо Coqui Froggy підходять в якості тапочок для дитячого садка і школи. Устілка має ергономічну форму і амортизуючий ефект. Ваші діти можуть стрибати, співати і грати, а розвиток їх суглобів і хребта під час зростання буде знаходитися під гарним захистом. Завдяки перфорації, сабо прекрасно дихають, відводять воду і бруд. Коли ваша дитина повертається зі своїх пригод, ви можете легко відмити їх під проточною водою. Завдяки унікальній інноваційній технології виробництва, ми можемо запропонувати краще для дітей.Довідка за розмірами: 26/27 – 17,5 см 28/29 – 18,5 см 30/31 – 20,5 см 32/33 – 22 см 34/35 – 23,5 см
  -31%
  Колір Жовтий / Склад верха Гума / Візерунок Однотонний
  Стильні крокси DobraMama - це якість перевірена роками. Легкий і пружний матеріал, що володіє хорошими амортизаційними властивостями. Супер легкі та комфортні крокси для вашої дитини. Підходить як для відпочинку на майданчику так і в місті, або ж для прогулянок на природі.
  На товар діє Black
  -50%
  Колір Малиновий / Склад верха Coquiair / Декор Принт / Візерунок Малюнок
  новая модель в коллекции бренда Coqui революционный антибактериальный материал CoquiAir снижает риск передачи бактерий, отверстия для циркуляции воздуха и отвода воды, уникальный дизайн со спортивными полосками на подошве. Дети обожают клоги Coqui Froggy. В них использованы новейшие разработки в индустрии детской обуви бренда Coqui. Их дизайн привлекает внимание с первого взгляда. Полоски на подошве делают вид более спортивным. Запатентованный ремешок надежно удерживает ногу. Клоги мягкие и слегка упругие, их легко обувать и снимать. Не натирают мозолей. Антибактериальный материал CoquiAir. Подошва не скользит и не оставляет следов на полу. Детские клоги Coqui Froggy подходят в качестве тапочек для детского сада и школы. Стелька имеет эргономичную форму и амортизирующий эффект. Ваши дети могут прыгать, петь и играть, а развитие их суставов и позвоночника во время роста будет находиться под хорошей защитой. Благодаря перфорации, клоги прекрасно дышат, отводят воду и грязь. Когда ваш ребенок возвращается со своих приключений, вы можете легко отмыть их под проточной водой. Длина стельки: 26/27 – 17,5 см. 28/29 – 18,5 см. 30/31 – 20,5 см. 32/33 – 22 см.34/35 – 23,5 см
  На товар діє Black
  -50%
  Колір Блакитний / Склад верха Coquiair / Візерунок Дракон
  COQUI LITTLE FROG. Мають виразний дизайн та різноманітні кольори. Вони барвисті і оригінальні, не залишать без уваги жодної дитини. Виготовлені з дуже легкого матеріалу CoquiAir який зменшує поширення бактерій. Отвори забезпечують гарну повітропроникність, а ремінець надійно фіксує стопу у взутті. Клогі COQUI- маленька жабка з веселими принтами та джибітсами, ідеальні для маленьких пустунів. Їх переваги - легкість, комфорт і легке одягання, неслизька та немарка підошва. Висота платформи 20-35 мм (з урахуванням виміру її найвищої точки). Гарно підходять для басейну, саду та міста. Довідка за розмірами: 20/21 -12,0 cм; 22/23 -13,5 cм; 23/24 -15,0 cм; 25/26 -16,0 cм; 27/28 -18,0 cм.
  На товар діє Black
  -33%
  Колір Лайм / Склад верха Coquiair / Візерунок Однотонний
  Клогі COQUI LITTLE FROG. Мають виразний дизайн та різноманітні кольори. Вони барвисті і оригінальні, не залишать без уваги жодної дитини. Виготовлені з дуже легкого матеріалу CoquiAir який зменшує поширення бактерій. Отвори забезпечують гарну повітропроникність, а ремінець надійно фіксує стопу у взутті. Клогі COQUI- маленька жабка з веселими принтами, ідеальні для маленьких пустунів. Їх переваги - легкість, комфорт і легке одягання, неслизька та немарка підошва. Висота платформи 20-35 мм (з урахуванням виміру її найвищої точки). Клогі можна прикрасити за допомогою Джібітси. Ідеальні для басейну, саду та міста. Довідка за розмірами: 24/25 -14,5 cм; 26/27 -16 cм; 28/29 -17,5 cм; 30/31 -19,5 cм; 32/33 -20,5 cм; 34/35 -21,5
  -59%
  Колір Рожевий / Склад верха Croslite / Візерунок Однотонний
  Стильні дитячі крокси з м'якого матеріалу EVA. Модель виготовлена з масажною устілкою і вбудованим супінатором. Це забезпечить правильне розташування стопи і розподіл навантаження при ходьбі малятка. Перекидний задник дозволяє надійно зафіксувати взуття і не натирає ніжну шкіру дівчинки. Спеціальні отвори забезпечують відмінне вентилювання і не дають ступень перегрітися. Крокси відмінно підійдуть для щоденних прогулянок на свіжому повітрі. Їх також можна надягати на пляж або похід в басейн. Вони не вимагають особливого догляду, легко очищаються від будь-яких забруднень і швидко висихають.
  На товар діє Black
  Колір Бузковий / Склад верха Гума / Декор Аплікація / Тип каблука Без підборів / Візерунок Однотонний
  Сабо для діток. Легкі і практичні, відмінний варіант для басейну, пляжу і навіть для літніх прогулянок.
  На товар діє Black
  Колір Рожевий / Склад верха Гума / Декор Аплікація / Тип каблука Без підборів / Візерунок Персонажі
  Сабо для діток. Легкі і практичні, відмінний варіант для басейну, пляжу і навіть для літніх прогулянок. Всередині є масажна устілка. Сабо декоровані улюбленим мультяшним героєм дівчаток - Hello Kitty.
  На товар діє Black
  -40%
  Колір Рожевий / Склад верха ЕВА / Декор Перфорація / Тип каблука Без підборів / Візерунок Малюнок
  Дитячі сабо - клогі Coqui Little Frog ідеальні для наших малюків. Їхня маленька ніжка буде в безпеці на протязі всього дня. Вони ідеально підходять для літа. Клогі дуже легкі і зручні. Легко одягаються і знімаються. Клогі Little Frog можна носити весь день. Запатентований ремінець міцно тримає ногу у взутті. Він м'який і злегка еластичний, легко ковзає і не натирає мозолі. Унікальний матеріал сабо Coqui забезпечує комфорт, а його безпеку підтверджується сертифікатом якості. Підошва не фарбується, і взуття не ковзає на сухий або вологій поверхні. Сабо - клогі не містять важких металів. Вони також підходять як домашні тапочки або шкільні туфлі. Ергономічний дизайн сприяє природному положенню стопи і підтримує здоровий розвиток ніг. Геніально створена підошва поглинає удари, захищає хребет і суглоби. При забрудненні досить промити під водою. Клогі Coqui Little Frog виготовлені з матеріалу CoquiAir, який дуже легкий і знижує ризик передачі бактерій. Перфорація взуття забезпечує видалення вологи і бруду. Ваші діти можуть грати в них весь день, не жертвуючи комфортом і зручністю. Наша технологія виробництва піклується про здоров'я і природному розвитку ваших дітей. Дайте їм якісне взуття марки Coqui. Довжина устілки: 23/24 - 15 см 25/26 - 17 см 27/28 - 18 см 29/30 - 19,5 см 31/32 - 21 см.
  На товар діє Black
  Колір Фіолетовий / Склад верха Гума / Декор Перфорація, Брошка / Тип каблука Без підборів / Візерунок Однотонний
  Сабо для діток. Легкі і практичні, відмінний варіант для басейну, пляжу і навіть для літніх прогулянок.
  На товар діє Black
  -5%
  Колір Рожевий / Склад верха ЕВА / Візерунок Однотонний
  Gipanis володіє широким асортиментом видів взуття, колірного розфарбовування, а також досить великою кількістю взуття для молоді. Головними перевагами виробника Gipanis є досить низькі ціни на молодіжне і модне взуття. Компанія займається виробництвом взуття за допомогою новітніх технологій і сучасного обладнання.
  На товар діє Black
  Колір Світло-рожевий / Склад верха Гума / Декор Без декора / Тип каблука Без підборів / Візерунок Квітковий
  Сабо для діток. Легкі і практичні, відмінний варіант для басейну, пляжу і навіть для літніх прогулянок. Всередині є масажна устілка. Сабо декоровані квітковим принтом.
  -58%
  Колір Фіолетовий / Склад верха Croslite / Візерунок Однотонний
  Стильні дитячі крокси з м'якого матеріалу EVA. Модель виготовлена з масажною устілкою і вбудованим супінатором. Це забезпечить правильне розташування стопи і розподіл навантаження при ходьбі малятка. Перекидний задник дозволяє надійно зафіксувати взуття і не натирає ніжну шкіру дівчинки. Спеціальні отвори забезпечують відмінне вентилювання і не дають ступень перегрітися. Крокси відмінно підійдуть для щоденних прогулянок на свіжому повітрі. Їх також можна надягати на пляж або похід в басейн. Вони не вимагають особливого догляду, легко очищаються від будь-яких забруднень і швидко висихають.
  На товар діє Black
  -5%
  Колір Рожевий / Склад верха ЕВА / Візерунок Однотонний
  Gipanis володіє широким асортиментом видів взуття, колірного розфарбовування, а також досить великою кількістю взуття для молоді. Головними перевагами виробника Gipanis є досить низькі ціни на молодіжне і модне взуття. Компанія займається виробництвом взуття за допомогою новітніх технологій і сучасного обладнання.
  На товар діє Black
  -63%
  Колір Червоний / Склад верха Croslite / Декор Перфорація / Тип каблука Без підборів / Візерунок Малюнок
  Дитячі оригінальні сабо Crocs. Матеріал Croslite ™ - легкі і міцні клогі. Розміри американський j1, європейський 32-33, устілка по масажних лініях 20,5 см, повна устілка від краю до краю з загином 22,5 см.
  На товар діє Black
  -33%
  Колір Блакитний / Склад верха Coquiair / Візерунок Однотонний
  Клогі COQUI LITTLE FROG. Мають виразний дизайн та різноманітні кольори. Вони барвисті і оригінальні, не залишать без уваги жодної дитини. Виготовлені з дуже легкого матеріалу CoquiAir який зменшує поширення бактерій. Отвори забезпечують гарну повітропроникність, а ремінець надійно фіксує стопу у взутті. Клогі COQUI- маленька жабка з веселими принтами, ідеальні для маленьких пустунів. Їх переваги - легкість, комфорт і легке одягання, неслизька та немарка підошва. Висота платформи 20-35 мм (з урахуванням виміру її найвищої точки). Клогі можна прикрасити за допомогою Джібітси. Ідеальні для басейну, саду та міста. Довідка за розмірами: 23/24 -15 cм; 25/26 -16 cм; 27/28 -17,0 cм; 29/30 -18,0 cм; 31/32-19,0 cм.
  На товар діє Black
  -30%
  Колір М'ятний / Склад верха ЕВА / Декор Перфорація / Тип каблука Без підборів / Візерунок Однотонний
  Зроблені з дуже легкого матеріалу Coquiair. Чи не слизька і не красить підошва. Матеріал зменшує поширення бактерій. Отвори забезпечують сухість і чистоту ніг. 26 / 27-17,0 см 28 / 29-18,0 см 30 / 31-19,0 см 32 / 33-20,5 см 34 / 35-21,5 см 36 / 37-23,0 см.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 129 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди