triangle

  Канцелярія, папки та файли

  кешбек 5 ₴
  діє black
  -54%

  Лоток вертикальний збірний на 3 відділення Призначений для зберігання у вертикальному положенні документів, каталогів, журналів, папок та інших документів формату А4. Виготовлений із міцного поліпропілену у формі сітки. Завдяки лотку документація зберіг
  кешбек 52 ₴
  діє black
  -36%

  Шкіряна папка для документів формату А4 Дизайн №82, натуральна шкіра італійська Краст, колір Вишня. За додаткову плату можлива персоналізація виробу у вигляді гравіювання або відбитка.
  кешбек 2 ₴
  діє black
  -40%
  кешбек 52 ₴
  діє black
  -36%

  Шкіряна папка для документів формату А4 Дизайн №83, натуральна Вінтажна шкіра, колір Коньяк. За додаткову плату можлива персоналізація виробу у вигляді гравіювання або відбитка.
  кешбек 3 ₴
  діє black

  Папка-швидкозшивач формату А4 виготовлена з поліпропілену, має прозорий верхній лист. На лицьовій стороні розташована кишеня з пластиковою смугою білого кольору, на якій можна вказати зміст.
  кешбек 52 ₴
  діє black
  -36%

  Шкіряна папка для документів формату А4 Дизайн №82, натуральна шкіра італійська Краст, колір Коричневий. За додаткову плату можлива персоналізація виробу у вигляді гравіювання або відбитка.
  кешбек 2 ₴
  діє black
  -40%
  кешбек 4 ₴
  діє black

  Папка виготовлена із поліпропілену щільністю 500 мкм. Місткість: 150 листів. Спосіб затиску: кліп В. У середині має внутрішню прозору кишеню і зовнішню кишеню для корінця (запис змісту). Товщина папки 17 мм. Розмір: 31 х 23 х 2 см. Виробник Україна.
  кешбек 367 ₴
  діє black
  кешбек 450 ₴
  діє black
  кешбек 2 ₴
  діє black
  -40%
  кешбек 52 ₴
  діє black
  -36%

  Шкіряна папка для документів формату А4 Дизайн №83, натуральна Вінтажна шкіра, колір Синій. За додаткову плату можлива персоналізація виробу у вигляді гравіювання або відбитка.
  кешбек 52 ₴
  діє black
  -36%

  Шкіряна папка для документів формату А4 Дизайн №83, натуральна шкіра італійська Краст, колір Вишня. За додаткову плату можлива персоналізація виробу у вигляді гравіювання або відбитка.
  кешбек 52 ₴
  діє black
  -36%

  Шкіряна папка для документів формату А4 Дизайн №82, натуральна Вінтажна шкіра, колір Коньяк. За додаткову плату можлива персоналізація виробу у вигляді гравіювання або відбитка.
  кешбек 52 ₴
  діє black
  -36%

  Шкіряна папка для документів формату А4 Дизайн №83, натуральна Вінтажна шкіра, колір Шоколад. За додаткову плату можлива персоналізація виробу у вигляді гравіювання або відбитка.
  кешбек 52 ₴
  діє black
  -36%

  Шкіряна папка для документів формату А4 Дизайн №82, натуральна шкіра італійська Краст, колір Чорний. За додаткову плату можлива персоналізація виробу у вигляді гравіювання або відбитка.
  кешбек 52 ₴
  діє black
  -36%

  Шкіряна папка для документів формату А4 Дизайн №83, натуральна шкіра італійська Краст, колір Коричневий. За додаткову плату можлива персоналізація виробу у вигляді гравіювання або відбитка.
  кешбек 52 ₴
  діє black
  -36%

  Шкіряна папка для документів формату А4 Дизайн №82, натуральна Вінтажна шкіра, колір Шоколад. За додаткову плату можлива персоналізація виробу у вигляді гравіювання або відбитка.
  кешбек 5 ₴
  діє black
  -75%

  Файли А4 United Office 100 шт. Для зберігання та захисту аркушів паперу А4 Застосовується для побутового зберігання паперу, його захисту від вологи та бруду. Файли виконані із зносостійкого поліпропілену завтовшки 23 мкм. В упаковці 100 файлів"
  кешбек 7 ₴
  діє black

  Зручна та практична файлова папка формату А4 виготовлена з поліпропілену. Має 30 незнімних прозорих вкладок, у кожен із яких можна вкласти до двох аркушів. Підходить для зберігання та демонстрації документів на презентаціях, нарадах, створення портфоліо. Розмір: 31.5х25 см. Виробник Німеччина.
  кешбек 456 ₴
  діє black
  кешбек 3 ₴
  діє black
  -40%
  діє black

  Папка на кнопці допоможе чітко і зручно систематизувати і організувати зберігання і транспортування документів. Формат А4, матеріал високоякісний глянцевий пластик товщиною 170 мкм,місткість: до 150 аркушів, надійно захищає документи, завдяки клапану, який щільно закривається на кнопку. Папка-конверт на кнопці - прекрасне зручне і надійне рішення для зберігання і транспортування документів.
  кешбек 4 ₴
  діє black

  Теки об'ємні на блискавці міцні і довговічні, вони чудово підходять для того, щоб носити документи, легко їх витягати, в таку теку можна скласти одночасно папери різних форматів, документи, каталоги, буклети і так далі, щоб зберегти їх акуратний вид і не втратити. В той же час об'ємні теки на блискавці можуть служити і пеналом, в них можна помістити приладдя, що пишуть, лінійки, гумки. Теки об'ємні на блискавці Axent виготовлені з міцного первинного поліпропілену, щільність пластика передбачає їх зносостійкість і збереження презентабельного виду в процесі використання. Мають матер'яну окантовку і надійні замки-блискавки. Тека об'ємна на блискавці Axent формату А4 з шириною корінця 30 мм і місткістю до 300 листів. Товщина пластика : 550 мкм.

  Доставка

  Відділення Нова пошта
  Поштомати Нова пошта
  Укрпошта
  Кур'єр
  Підпишіться на новини

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка у відділення і поштомати «Нова пошта»
  Клієнти з підпискою Black отримують безкоштовну доставку товарів маркетплейсу та зі складу Kasta (товари з позначкою «діє Black») у будь-яке відділення чи поштомат «Нова пошта» при передплаті замовлення онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Безкоштовна доставка товарів зі складу у відділення «Укрпошта»
  Підписка Black надає безкоштовну доставку товарів Black зі складу Kasta у будь-яке відділення «Укрпошта» при оплаті карткою онлайн. Умови підписки діють на замовлення від 169 грн.
  Кешбек 3% на товари Black
  Ми повертаємо 3% з кожної покупки, на яку діють умови Black та яка була передплачена карткою онлайн. Накопичені кошти можна вивести на картку чи використати на наступні покупки з Kasta. В період розпродажів для підписників Black кешбек може збільшуватись до 30%
  Ознайомитися з правилами Black

  Бренди