triangle

  Дитячі валізи на коліщатках з висувною ручкою

  Колір
  Кількість основних відділень
  Кількість коліс
  Країна бренду
  1 300 грн
  1 733 грн
  Чемодан Babycase малюнок жовтий
  Колір Жовтий
  висота (мм) - 420, ширина (мм) - 300, довжина (мм) - 250. Обсяг (л) - 28. Кількість коліс - 2. Малий дитячий пластиковий чемодан проведений з надійного і ударостійкого пластика - полікарбонату. Цей матеріал легкий, міцний і водонепроникний. Валіза з такого пластика має жорстку форму - все речі та іграшки вашої дитини залишаться в повній цілості, їх не розчавлять при транспортуванні в аеропорту. Корпус валізи оснащений двома міцними поліуретановими колесами. Це дозволяє маляті котити валізу практично без особливих зусиль. Легкому пересуванню сприяє і зручна телескопічна ручка (тролі-система) з можливістю фіксації в двох положеннях. Завдяки малій вазі валізу можуть перевозити діти практично будь-якого віку. Дорожній валізу для подорожей має надійну ручку зверху для перенесення його в вертикальному положенні. Пластиковий валізу розділений на два відділення. В одному відділенні розміщені спеціальні ремінці для фіксації багажу, в іншому - місткий кишеню. Колеса малого валізи мають підсвічування, яка світиться під час руху - це додасть вашій дитині ще більше радісних емоцій від поїздки
  На товар діє Black
  2 614 грн
  4 445 грн
  Чемодан Skip Hop малюнок коричневий
  Колір Коричневий / Тип ручки Телескопічна / Кодовий замок Без замка
  Дитячий валізу Skip Hop. Гарний чемодан у вигляді тварини. Він досить міцний для повсякденного використання або для далеких поїздок. Дітям дуже сподобається подорожувати зі своєю особистою сумкою на колесах. Передня кишеня на блискавці, щоб улюблені речі були легко доступні. Висувна 33-сантиметрова ручка для зручного перенесення. Еластичний сітчастий кишеню для пляшки. Чистити вологою тканиною і м'яким миючим засобом. Рекомендовано для дітей від 3 років. Висота з урахуванням коліщаток 45 см, ширина 30 см, глибина з урахуванням фронтального кишені 16,5 см.
  Об'єм валізи, л 22 / Колір Рожевий / Тип ручки Телескопічна
  Висота (мм) - 440, ширина (мм) - 270, довжина (мм) - 200. Обсяг (л) - 22. Кількість коліс - 2. Вага (кг) - 1,2. Малий дитячий пластиковий чемодан проведений з надійного і ударостійкого пластика - полікарбонату. Цей матеріал легкий, міцний і водонепроникний. Валіза з такого пластика має жорстку форму - все речі та іграшки вашої дитини залишаться в повній цілості, їх не розчавлять при транспортуванні в аеропорту.Корпус валізи оснащений двома міцними поліуретановими колесами. Це дозволяє маляті котити валізу практично без особливих зусиль. Легкому пересуванню сприяє і зручна телескопічна ручка (тролі-система) з можливістю фіксації в двох положеннях. Завдяки малій вазі валізу можуть перевозити діти практично будь-якого віку. Дорожній валізу для подорожей має надійну ручку зверху для перенесення його в вертикальному положенні. Пластиковий валізу розділений на два відділення. В одному відділенні розміщені спеціальні ремінці для фіксації багажу, в іншому - місткий кишеню.
  Об'єм валізи, л 22 / Колір Рожевий / Тип ручки Телескопічна
  Висота (мм) - 420, ширина (мм) - 300, довжина (мм) - 200. Обсяг (л) - 22. Кількість коліс - 4. Вага (кг) - 1,2. Малий дитячий пластиковий чемодан проведений з надійного і ударостійкого пластика - полікарбонату. Цей матеріал легкий, міцний і непромокаемий.Чемодан з такого пластика має жорстку форму - все речі та іграшки вашої дитини залишаться в повній цілості, їх не розчавлять при транспортуванні в аеропорту.Корпус валізи оснащений чотирма незалежними міцними міцними поліуретановими колесами з можливістю повороту навколо своєї осі на 360 градусів. Це дозволяє маляті котити валізу практично без особливих зусиль в будь-якому напрямку. Легкому пересуванню сприяє і зручна телескопічна ручка (тролі-система) з можливістю фіксації в двох положеннях. Завдяки малій вазі валізу можуть перевозити діти практично будь-якого возраста.Дорожний валізу для подорожей має надійну ручку зверху для перенесення його в вертикальному положеніі.Пластіковий валізу розділений на два відділення. В одному відділенні розміщені спеціальні ремінці для фіксації багажу, в іншому - місткий кишеню.
  1 200 грн
  1 600 грн
  Чемодан Babycase персонажеві жовтий
  Об'єм валізи, л 22 / Колір Жовтий / Тип ручки Телескопічна
  Висота (мм) - 420, ширина (мм) - 300, довжина (мм) - 200. Обсяг (л) - 22. Кількість коліс - 2. Вага (кг) - 1,2. Малий дитячий пластиковий чемодан проведений з надійного і ударостійкого пластика - полікарбонату. Цей матеріал легкий, міцний і водонепроникний. Валіза з такого пластика має жорстку форму - все речі та іграшки вашої дитини залишаться в повній цілості, їх не розчавлять при транспортуванні в аеропорту.Корпус валізи оснащений двома міцними поліуретановими колесами. Це дозволяє маляті котити валізу практично без особливих зусиль. Легкому пересуванню сприяє і зручна телескопічна ручка (тролі-система) з можливістю фіксації в двох положеннях. Завдяки малій вазі валізу можуть перевозити діти практично будь-якого віку. Дорожній валізу для подорожей має надійну ручку зверху для перенесення його в вертикальному положенні. Пластиковий валізу розділений на два відділення. В одному відділенні розміщені спеціальні ремінці для фіксації багажу, в іншому - місткий карман.Колеса малого валізи мають підсвічування, яка світиться під час руху - це додасть вашій дитині ще більше радісних емоцій від поїздки.
  1 300 грн
  1 733 грн
  Чемодан Babycase малюнок синій
  Колір Синій
  иисота (мм) - 420, ширина (мм) - 300, довжина (мм) - 200. Обсяг (л) - 22. Кількість коліс - 4. Малий дитячий пластиковий чемодан проведений з надійного і ударостійкого пластика - полікарбонату. Цей матеріал легкий, міцний і водонепроникний. Валіза з такого пластика має жорстку форму - все речі та іграшки вашої дитини залишаться в повній цілості, їх не розчавлять при транспортуванні в аеропорту. Корпус валізи оснащений чотирма міцними поліуретановими колесами. Це дозволяє маляті котити валізу практично без особливих зусиль. Легкому пересуванню сприяє і зручна телескопічна ручка (тролі-система) з можливістю фіксації в двох положеннях. Завдяки малій вазі валізу можуть перевозити діти практично будь-якого віку. Дорожній валізу для подорожей має надійну ручку зверху для перенесення його в вертикальному положенні. Пластиковий валізу розділений на два відділення. В одному відділенні розміщені спеціальні ремінці для фіксації багажу, в іншому - місткий кишеню
  На товар діє Black
  Колір Синій / Тип ручки Телескопічна, Коротка ручка / Кодовий замок Без замка
  Якщо дитина відправляється в подорож: в дитячий табір або до бабусі на канікули - потрібен місткий валізу. Саме така сумка на колесах німецького бренду sigikid. Чималий чемоданчик (40х17х30 см) вмістить все необхідне - одяг, іграшки, інші речі. Валіза на колесах і з висувною ручкою, завдяки чому навіть дитині буде легко транспортувати власний валізу. А зображення веселого пірата додасть подорожі певної авантюрність і емоцій. Матеріал виготовлення: нейлон. Велика дорожня сумка для дітей від 3 років.
  На товар діє Black
  Колір Блакитний / Тип ручки Телескопічна, Коротка ручка / Кодовий замок Без замка
  Коли вся родина збирається на море, кожного потрібен власний чемоданчик з необхідними речами. Валіза на колесах sigikid серії Sammy Samoa для дітей від трьох років. Чемодан блакитного кольору із зображенням пірата ідеально підходить для кожного хлопчика, який любить пригоди. Чемодан на 4 колесах і з висувною ручкою, завдяки чому навіть дитині буде легко транспортувати його. Валіза має два відділення. Розмір: 40 x 30 x 22 см.
  На товар діє Black
  Колір Рожевий / Тип ручки Телескопічна, Коротка ручка / Кодовий замок Без замка
  Коли вся родина збирається на море, кожному потрібна власний чемоданчик з необхідними речами. Валіза на колесах sigikid для дітей від трьох років. У яскравій рожево-зеленої сумці діти помістять всі необхідні речі. Валіза на колесах і з висувною ручкою, завдяки чому навіть дитині буде легко транспортувати власний валізу. Крім основного відділення, є два відділи на фронтальній стороні, а також дві бічні кишеньки. Зображення милою феї точно сподобається дівчаткам. Матеріал виготовлення сумки: нейлон, пластик. Велика дорожня сумка для дітей від 3 років. Розмір 40х17х30 см.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Нова Пошта
  • Укрпошта
  • Meest

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 133 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • Миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  Кешбек х3 при оплаті карткою
  Кешбек - це повернення частини вартості покупки на kasta.ua у вигляді грошових коштів, які можна витратити на покупку товарів або вивести на карту. З підпискою Black клієнти отримують в 3 рази більше кешбека за кожну покупку оплачену картою.
  Примірка до оплати – KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди