Часті питання про бюстгальтери для вагітних
❓ Які бувають бюстгальтери?
Існує безліч фасонів бюстгальтерів, що кардинально різняться між собою. Кожен з них розроблявся для певного одягу, типу фігури, форми грудей та інших параметрів.
Популярними є наступні варіанти бюстгальтерів:
- Бралетт. Виріб без застібок і кісточок, виглядає природно. Це ідеальний варіант для дівчат з маленькими грудьми та худорлявою статурою.
- Ліф з передньою застібкою. Може виконуватися з гладкої тканини або мережива, але на відміну від усіх інших має застібку спереду. Він відмінно підтримує груди і підходить для одягу з глибоким вирізом декольте.
- Бандо. Це бюстгальтер без бретельок або зі зйомними шлейками. Найчастіше всередині виробу присутні силіконові смужки для надійного кріплення.
- Відкритого фасону. Це унікальний варіант ліфа з силіконовим кріпленням (без шлейок), з кісточками, але без верхнього матеріалу. Такий фасон розроблений спеціально для одягу, що не передбачає носіння білизни. До даної категорії можна віднести й глибокий ліф.
- Ліф з тонкого прозорого матеріалу з кісточками. Він надає хорошу підтримку грудей, модулює ідеальну форму.
- Демі-бюстгальтер. Чашки класичні, широкі бретелі, регульована застібка. Призначений такий вид для мініатюрних дівчат з великими грудьми.
Окремої уваги заслуговують вироби з push-up, наповнювачами, petite bra, безшовний ліфчик, мінімайзер, трансформер, напівграція.
❓ З якого матеріалу вибрати бюстгальтер на кожен день?
Для пошиття жіночих бюстгальтерів виробники підбирають тканини з унікальними показниками – з високою еластичністю, дихаючі, гігроскопічні, м'які, пружні. Для повсякденного носіння краще вибирати моделі з еластану та поліаміду, а також з цими складовими.
До них відносяться бавовняні тканини з 5-10% синтетичних волокон – lucra, silk-look, sloggi та інші. Білизна з них дуже комфортна, щільно прилягає до шкіри, але не натирає і не викликає почервоніння чи алергічних реакцій.
Особливе маркування на ярлику визначає особливі характеристики бюстгальтера. Отже, розшифровуємо:
- molded cups – поліпшена фіксація;
- moisture wicking – високий рівень гігроскопічності;
- off-set seams – відсутні шви;
- anti-microbial – антимікробне просочення (найчастіше на спортивних видах нижньої білизни);
- compression – посилена підтримка грудей.
Синтетичні матеріали є більш зносостійкими, вони витримують численні цикли прання, зберігають свій привабливий зовнішній вигляд і новизну довгий час.
Бюстгальтер для повсякденного носіння в спекотний період року краще вибирати з мережива або тонкого матеріалу з великим відсотком натуральних волокон. Білизна для занять спортом у активних модниць має бути синтетичною, безшовною, м'якою, з хорошою підтримкою грудей.
❓ Які бренди роблять якісні бюстгальтери?
Бюстгальтери сьогодні виготовляються з найкращих комбінованих і синтетичних матеріалів, мають унікальні фасони та різноманітні забарвлення. Їх стільки, що легко знайти найбільш зручний особисто для вас. Підбирати найліпшу модель слід відповідно до особливостей фігури.
Кращі брендові бюстгальтери, які знаходяться в тренді:
- безшовні без декору, однотонного та стриманого забарвлення, з тонкими регульованими бретелями від Verally, Mark Formelle, BoBo;
- класичні моделі з декором з мережива, з поролоновими вставками або push-up від виробників Lascana, Triumph;
- балконет з тонкого мережива, з м'якими чашками, без декору від виробників Vena, George;
- чорні однотонні зі вшитими лямками, регульованими застібками від Han, Milavitsa;
- вироби з формованими чашками, потовщеними бретелями, м'якими чашками, посиленою підтримкою від De Facto, Crivit, Elita;
- бралетт світлих відтінків з додатковими посиленими лямками, тонкою регульованою застібкою від Avon, Belen;
- бюстьє-балконет без декору та лямок, з силіконовими смужками всередині від H & M, C & A.
Слід вибирати моделі тільки від виробників, які гарантують якість. Наймодніші сьогодні — вироби в однотонних кольорах. Такі варіанти універсальні, привабливі, підходять як для повсякденного носіння, так і для особливого випадку.