triangle
  -73%

  Підходить для смартфонів і планшетів. Вихідний струм: 3,6 / 5 V. Вихідний роз’єм: USB.
  На товар діє Black
  -10%

  Залишитися з незарядженим мобільним телефоном, відрізаним від зовнішнього світу - ледь не найстрашніше, що може статися з сучасним користувачем. Добре, якщо поруч вийде виявити розетку і зарядити свій телефон, але така удача посміхається зовсім не кожному. Саме тому, виробники мобільних гаджетів стали випускати переносні зарядні пристрої, завдяки яким Ви можете зарядити свій мобільний де завгодно, незалежно від місця розташування мережі електроживлення. Підходить для телефонів на андроїд.
  На товар діє Black

  Розумна візитниця 2 в 1 являє собою унікальний сучасний аксесуар. Він поєднує в собі класичну візитницю і зарядний пристрій Powerbank потужністю 2500 mAh. У ній 5 відділень, які зручно розмістять пластикові карти. Корпус виконаний з міцного алюмінію зі спеціальним захистом від зчитування банківських карт. Універсальний зарядний пристрій Зарядний пристрій, поєднане з візитниці, підходить для будь-яких гаджетів: смартфонів, планшетів, інших пристроїв, які можуть заряджатися за допомогою USB. Не дивлячись на портативність, вбудований Powerbank не поступається за потужністю звичайну зарядку. Він дозволяє зарядити ваші гаджети за короткий час. Розумна візитниця оснащена індикатором, що показує залишок заряду. Надійний і міцний. Корпус її виконаний з якісного алюмінію. Будьте впевнені, ваші карти в цілковитій безпеці. Компактний, легкий і місткий, даний аксесуар буде вигідним і корисним доповненням як до чоловічого, так і до жіночого образу. Характеристики: Матеріал: алюміній, пластик; Розміри: 11х7,5х2 см; Обсяг вбудованого акумулятора: 2500 mAh; Порти: USB і Micro USB; Час заряду: до 4 годин; Колір червоний; Вага: 140 г. Комплектація: візитниця-зарядка, провід USB - Micro USB.
  На товар діє Black

  Аккумуляторы Duracell Recharge Turbo размера AA 2500 мАч, 4 шт. в упаковке.
  На товар діє Black

  Аккумуляторы Duracell Recharge размера AA 1300 мАч, 2 шт. в упаковке.
  На товар діє Black

  Аккумуляторы Duracell Recharge размера AAA 750 мАч, 4 шт. в упаковке.
  На товар діє Black

  Тепер можете не хвилюватися, що телефон розрядиться в самий невідповідний момент. Якщо у вас є Powerbank 1800 мАг, ви в будь-який момент зарядите телефон, залишаючись на зв’язку. Особливість вироби в тому, що всередині чохла є відділення для візиток, і ви можете зберігати в ньому свої гроші, кредитні картки або візитні картки. Акумулятор сумісний з пристроями компанії Mi, Apple, Samsung, HTC, Google і BlackBerry і з більшістю цифрових відеокамер або ігрових пристроїв. Характеристики: Розмір: 11х7,5х2 см. Кількість відділень: 5 шт. Вага: 0.15 кг. USB-шнур (30 см).
  На товар діє Black

  2,1 A, 2 USB.
  На товар діє Black
  599 грн
  1 199 грн
  Power bank 11000 мАг Bergamo чорний

  На товар діє Black
  319 грн
  599 грн
  Power bank 2500 мА / г Bergamo білий

  На товар діє Black

  модний бренд Line Art представляє унікальний, універсальний зарядний пристрій HANDWARMER з функцією обігріву рук. Велика ємність батареї - 8000 мА / ч, дозволить тривалий час забезпечувати енергією смартфони, планшети та інші портативні пристрої активно використовуючи їх можливості. У холодну пору року вам неодмінно знадобиться функція обігріву рук - повний заряд батареї забезпечує 3 години безперервної роботи, підтримуючи температуру нагрівання в 50 градусів. Для використання функції підігріву рук, переведіть кнопку, яка знаходиться зліва від мікро-USB в напрямку мікро-USB і перевірте рівень заряду батареї. Після чого переведіть бігунок в протилежному напрямку, таким чином запуститься програма, при цьому LED індикатор буде світитися червоним кольором. Корпус повербанка виготовлений з алюмінію, що забезпечує йому високу міцність і теплопровідність. З повербанком HANDWARMER ваші електронні гаджети завжди будуть заряджені, а холод не застане вас зненацька. Тип акумулятора Li-ion, 8000 мА / год. Індикація залишку заряду батареї: 1 33%, 2-66%, 3-100%. Два USB порту. Вхідна напруга: USB 1 - 5В, USB 2 - 5В. Вхідний струм: USB 1 - 2A, USB 2 - 2A. Вихідна напруга: USB 1 - 5В, USB 2 - 5В. Вихідний струм: USB 1 - 2A, USB 2 - 2A
  На товар діє Black

  модний бренд Line Art представляє унікальний, універсальний зарядний пристрій HANDWARMER з функцією обігріву рук. Велика ємність батареї - 8000 мА / ч, дозволить тривалий час забезпечувати енергією смартфони, планшети та інші портативні пристрої активно використовуючи їх можливості. У холодну пору року вам неодмінно знадобиться функція обігріву рук - повний заряд батареї забезпечує 3 години безперервної роботи, підтримуючи температуру нагрівання в 50 градусів. Для використання функції підігріву рук, переведіть кнопку, яка знаходиться зліва від мікро-USB в напрямку мікро-USB і перевірте рівень заряду батареї. Після чого переведіть бігунок в протилежному напрямку, таким чином запуститься програма, при цьому LED індикатор буде світитися червоним кольором. Корпус повербанка виготовлений з алюмінію, що забезпечує йому високу міцність і теплопровідність. З повербанком HANDWARMER ваші електронні гаджети завжди будуть заряджені, а холод не застане вас зненацька. Тип акумулятора Li-ion, 8000 мА / год. Індикація залишку заряду батареї: 1 33%, 2-66%, 3-100%. Два USB порту. Вхідна напруга: USB 1 - 5В, USB 2 - 5В. Вхідний струм: USB 1 - 2A, USB 2 - 2A. Вихідна напруга: USB 1 - 5В, USB 2 - 5В. Вихідний струм: USB 1 - 2A, USB 2 - 2A. Розмір 99 х 65 х 29 мм.
  На товар діє Black

  Заряджайте свої смартфони без зайвого клопоту! Портативний зарядний пристрій Xoopar BUBBLE QI c функцією бездротової зарядки. Оснащений міні-присосками, які надійно кріплять його до смартфону або силіконового чохла. Заряджати пристрій можна як за допомогою USB кабелю, так і використовуючи функцію бездротової зарядки, для цього необхідно закріпити за допомогою присосок на тильній стороні смартфона. Бездротова зарядка Xoopar BUBBLE QI підходить для всіх смартфонів з підтримкою Qi, включаючи iPhone, HUAWEI, Samsung, Sony та інші. Ємність батареї 5000 мА / год дозволить тривалий час забезпечувати енергією смартфони, планшети, активно використовуючи можливості високошвидкісного інтернету і сенсорного екрану. Логотип з підсвічуванням. Незабутній, стильний вигляд створить світиться логотип - п'ять кольорів підсвічування на вибір: білий, синій, червоний, помаранчевий, зелений. Для вибору кольору натисніть на кнопку включення і утримуйте її протягом 3 секунд, підсвічування блимає, натисніть на кнопку ще раз, щоб встановити необхідний колір підсвічування. Зарядний пристрій Xoopar BUBBLE Q може заряджати два пристрої одночасно. BUBBLE QI - завжди залишайтеся на зв'язку. Матеріал: пластик, присоски - силікон. Тип акумулятора Li-pol, 5000 мА / год. Параметри заряду: Вхід - 5В / 2A. Вихід - 5В / 2A. Потужність бездротового заряду: 5В
  На товар діє Black

  зовнішній акумулятор для заряду портативних пристроїв. Ємністю 2200 мАг. Тип акумулятора - Li-Ion. Зарядка від USB. Параметри заряду: 5V / 0,8A. Заряджаються пристрої: смартфони, телефони, MP3, MP4 плеєри, iPod, iPhone та інші. Матеріал: метал + пластик. У комплекті шнур: Micro USB роз'єм типу B (найпоширеніший серед сучасних портативних пристроїв)
  На товар діє Black

  Акумулятори Duracell Recharge розміру AA 1300 мАг, 4 шт. в упаковці.
  На товар діє Black

  Акумулятори Duracell Recharge розміру AAA 750 мАч, 2 шт. в упаковці
  На товар діє Black

  gортатівное зарядний пристрій Xoopar SQUID QI c функцією бездротової зарядки. Оснащений міні-присосками, які надійно кріплять його до смартфону або силіконового чохла. Заряджати пристрій можна як за допомогою USB кабелю, так і використовуючи функцію бездротової зарядки, для цього необхідно закріпити за допомогою присосок на тильній стороні смартфона. Бездротова зарядка Xoopar SQUID QI підходить для всіх смартфонів з підтримкою Qi, включаючи iPhone, HUAWEI, Samsung, Sony та інші. Ємність батареї 7500 мА / год дозволить тривалий час забезпечувати енергією смартфони, планшети, активно використовуючи можливості високошвидкісного інтернету і сенсорного екрану. Логотип з підсвічуванням. Незабутній, стильний вигляд створить світиться логотип - п'ять кольорів підсвічування на вибір: білий, синій, червоний, помаранчевий, зелений. Для вибору кольору натисніть на кнопку включення і утримуйте її протягом 3 секунд, підсвічування блимає, натисніть на кнопку ще раз, щоб встановити необхідний колір підсвічування. Зарядний пристрій SQUID QI може заряджати два пристрої одночасно. Xoopar SQUID QI - завжди залишайтеся на зв'язку. Матеріал: пластик, прісоскі- силікон; Тип акумулятора Li-pol, 7500 мА / год, параметри заряду: Вхід - 5В / 2A Вихід - 5В / 2A Потужність бездротового заряду: 5В. Розмір: 10х6,5х2,6 см. Вага: 190 г
  На товар діє Black

  Сучасний бренд Line Art створив елегантне зарядний пристрій MIRROR з компактним дзеркальцем оснащеним підсвічуванням. Ця річ стане незамінною в кожній дамській сумочці, а компактні розміри вироби дозволять вмістити його навіть в маленький клатч. Тепер з легкістю можна поєднувати два важливих справи одночасно - заряджати свій улюблений гаджет і підправляти макіяж навіть в самих погано освітлених місцях. У цій колірній лінійці зібрані тільки ніжні і приємні кольори, щоб кожна дівчина змогла проявити свою індивідуальність і характер. Корпус зарядки виготовлений із пластику, щоб не обтяжувати і так завжди забиті сумки у прекрасної половини людства. Тип акумулятора Li-pol, 4000 мА / год. Вхідна напруга: 5В. Вхідний струм: 2А. Вихідна напруга: 5В. Вихідний струм: 2А. 90 * 90 * 24 мм. Вага 180 г.

  Доступні варіанти доставки

  • KastaPost
  • Кур'єр
  • Justin
  • Укрпошта
  • Meest
  • Нова Пошта

  Kasta Black

  Безкоштовна доставка до відділень KastaPost
  Клієнти Black можуть замовляти товари з безкоштовною доставкою в будь-яке з 132 відділень KastaPost з повним сервісом послуг:
  • примірочні в кожному відділенні
  • будь-який спосіб оплати: готівкою в терміналі, карткою в терміналі або додатку, безконтактна оплата KastaID
  • безкоштовне повернення товару, якщо він не підійшов
  • миттєве повернення грошей на банківську картку
  Безкоштовна доставка кур’єром до дверей
  Всі клієнти Black можуть замовити безкоштовну доставку кур'єром будь-якого товару в будь-яку точку України.
  В 3 рази більше кешбек з підпискою Black
  З активною підпискою Black ми повертаємо 3% грошей, витрачених на кожну покупку на kasta.ua і оплачену картою, у вигляді кешбека. Ці гроші можна використовувати на наступні покупки або вивести на банківську карту.
  Примірка до оплати з KastaID
  Тільки клієнтам Black в додатку Kasta.ua доступна послуга KastaID – ідентифікація клієнта по обличчю, що дозволяє:
  • отримувати замовлення у відділеннях KastaPost без документів та посвідчень
  • приміряти товари без попередньої оплати
  • оплачувати безконтактно тільки ті товари, що підійшли
  Ексклюзивні акції та пропозиції
  Клієнти Black завжди отримують додаткови переваги на Kasta.ua:
  • закриті акції та пропозиції
  • у дні розпродажів доступ до акцій раніше, ніж у решти клієнтів
  • спеціальні подарунки, бонуси, промокоди
  Швидка доставка товарів зі складу
  Для зручності клієнтів найпопулярніші товари ми розміщуємо на нашому складі та доставляємо клієнтам у максимально короткі строки – протягом 1-го дня в Києві та 1-3 дні в інші міста.

  Умови Black діють тільки на замовлення вартістю від 99 грн і більше.

  Ознайомитися з правилами Black
  Підпишіться на цікаві пропозиції

  Бренди