Як швидко висушити кросівки?
У дощову погоду найбільше страждають ноги, оскільки верхню частину тіла захищає парасолька. Якщо на ранок вам потрібне чисте сухе взуття, поради про те, як швидко висушити кросівки, будуть корисними та актуальними.
Для цього необов'язково мати спеціальні пристрої, цілком підійдуть і підручні домашні засоби, які добре вбирають вологу і не шкодять взуттю. Для того, щоб звести намокання до мінімуму, перед виходом з дому використовуйте спеціальні захисні засоби.
Є кілька способів, як висушити кросівки, кожен з яких можна вибрати виходячи з типу взуття. Перед тим як перейти до розгляду методів швидкого сушіння кросівок, пропонуємо дізнатися відповіді на найчастіші питання з даної тематики.
Часті питання про те, як висушити кросівки
Як висушити кросівки зі шкіри?
Шкіряне взуття хоч і міцне, але може постраждати від впливу вологи. Перше завдання – зберегти форму. Для цього під час сушіння використовуйте спеціальні колодки. Зсередини просушити взуття допоможе електросушарка.
Які правила сушки замшевого взуття?
Замша – гарний, але ніжний матеріал. Якщо таке взуття намокло, не варто використовувати будь-який тепловий метод – це зашкодить кросівкам. Єдиний варіант - природне висихання в приміщенні, що добре провітрюється. Скільки сохнуть кроссівки? На випаровування всієї вологи потрібно приблизно добу. І не варто виставляти взуття на сонці. Це допоможе зберегти цілісність та зовнішній вигляд снікерсів.
Чи можна сушити взуття на батареї?
Скільки сохнуть кросівки? Довго. Однак якщо це шкіра або замша, не варто ризикувати і сушити взуття на батареї. Теплова дія деформує взуття, погіршує якість та зменшує термін служби.
Чи можна використовувати сушарку для взуття?
Можна. Такі прилади спеціально призначені для цього. Вони розроблені з урахуванням особливостей взуття. При цьому не варто економити, краще купити якісну модель, яка не деформує форму снікерсів.
Як висушити кросівки з тканини?
Можна скористатися пральною машинкою, якщо в ній передбачено режим прання та сушіння взуття. Пам'ятайте, вироби стираються у спеціальному мішечку.
Як висушити кросівки: використання підручних засобів
Саме вони допоможуть висушити кросівки за ніч. Запропоновані способи оптимальні для тих, хто ще не отримав електросушарки.
Як висушити кросівки: папір
Старий добрий метод – напхати в середину кросівок уже прочитані газети. Перш ніж це зробити, зніміть шнурки та витягніть устілки. Після цього щільно наштовхайте папір (підійдуть і паперові рушники). Не варто додатково ставити взуття на батарею. Просто змінюйте папір у міру вбирання вологи.
Як висушити кросівки: силікагель
Це спеціально висушений гель. Він зазвичай йде в комплекті із взуттям, випускається у невеликих білих пакетиках, у середині яких маленькі прозорі кульки. Покладіть пакетик у взуття, і гель зробить свою роботу.
Як висушити кросівки: фен або пилосос
Нестандартний, але ефективний метод. Трубу пилососа або фен розташуйте всередині кросу. Не використовуйте насадки. Сушити слід при помірній температурі – занадто гаряче повітря може змінити форму взуття.
Як висушити кросівки: вентилятор
Зніміть шнурки, розташуйте снікерси на вентиляторі, увімкніть прилад на повну – через пару годин ваші кроси будуть сухими.
Як висушити кросівки: варена сіль, сода та рис
Всі ці продукти підходять для швидкого сушіння взуття, і не тільки кросівок, а й черевиків, чобіт, туфель. Сіль добре поглинає вологу. Попередньо її потрібно нагріти на сковороді, потім висипати в шкарпетку. Останній необхідно покласти у середину взуття. Такий самий принцип застосування і соди, але плюс цього продукту в тому, що він додатково ще й запах усуває.
Рис підходить для виробів із натуральних матеріалів. У миску висипаєте рис, зверху (підошвою догори) кладете кроси. Цей метод витратний за часом, та й крупинок рисових знадобиться чимало.
Сушимо кросівки зсередини: перевірені пристрої
Спеціальні пристрої прискорять процес і допоможуть висушити взуття без використання батареї. Електросушарки мають свої різновиди:
- Стандартні. Це пара нагрівальних приладів, з'єднаних між собою дротом. Достатньо підключити вилку до розетки, і сушарка почне працювати. Форма різна. Наприклад, коробка у вигляді колодки або дві петлі із трубки. Оптимальний варіант – нагрівальний прилад із кераміки. Орієнтовний час сушіння – 7 годин.
- Повітродувки. Кроси будуть сушитися завдяки потоку теплого повітря, яке в деяких моделях нагрівається до 60 градусів. Все, що потрібно, – одягти взуття на патрубки. Працює пристрій від мережі чи батарейок. Час сушіння – 3 години.
- Ультрафіолетові лампи. Такі сушарки користуються популярністю. Вони допомагають усунути неприємний запах, борються із грибком, перешкоджають розвитку бактерій.
- Електрокилимок. Зовні він схожий на звичайний килимок, але при цьому виконує багато функцій.
Кожен запропонований метод по-своєму ефективний. Деякі з них можна комбінувати, наприклад, папір та вентилятор.