triangle

Yakaboo Publishing


    Десятого жовтня 2022 року відбувся перший масований обстріл енергетичної інфраструктури України, і з того моменту в словнику всієї країни з'явилося слово «блекаут». Упродовж місяців життя під атаками російських ракет ми виробляємо нові звички, пристосовуємося до нових умов, опановуємо нові прилади. Ми вимушені організовувати щоденні справи, керуючись графіками відключення світла, а горизонт планування сильно скоротився. Блекаут — це не лише темрява вдома: це відсутність води, неможливість працювати, небезпека для водіїв, пішоходів і домашніх тварин на темних вулицях, рослини, що замерзають в оранжереї, відсутність будь-якого зв'язку. А ще це історія про українців, які різними способами мужньо вчаться його долати.

    Книжка порад від всесвітньо відомої психологині моди Донн Керен про те, як використати переваги гардеробу на шляху до досягнення своєї мрії. Ви можете не задумуватися про свій повсякденний look, але чи знаєте ви, що те, що ви одягаєте сильно впливає на ваше самопочуття? Або що ваш одяг впливає на те, як інші сприймають вас? Кілька змін у вашому гардеробі та порад з «психологію стилю» не тільки змінять ваш зовнішній вигляд, а й якісно покращать ваше життя. Донн Керен одна з перших почала досліджувати «психологію моди» й витратила роки, вивчаючи взаємозв’язок між вбранням та його сприйняттям оточуючими. У книжці «Твій щасливий одяг» вона виходить далеко за рамки відомих порад щодо перевтілення іміджу й підштовхує читачів до запитання: ви важливий вибір одягу у моєму житті й чи допомагає він досягти запланованих цілей у житті? Книжка допоможе вам розкрити свій унікальний стиль, купувати одяг більш усвідомлено, використовувати колір на свою користь та зрозуміти, що краса — не має стандартів. Інформація, якою ділиться Донн, стане вашою силою, якою ви будете користуватися щоразу, як відчиняєте шафу, або обираєте вбрання для важливої зустрічі.

    Легендарний баскетбольний тренер Тім Гровер, який працював з Майклом Джорданом, Кобі Браянтом, Двейном Вейдом та іншими зірковими гравцями, ділиться своїми думками про те, що потрібно для фізичного і розумового домінування, як досягати всього, чого бажаєте, як підвищити свою планку досконалості, вийти за межі того, що вже знаєте, за межі того, чому навчали вас інші та змінити своє життя. Ця книжка – заклик до дії, а не для мотивації. Вона не для мрійників, а для тих, хто налаштований діяти. Про авторів: Тім Ґровер – баскетбольний тренер, знавець з досягнення успіху, консультує представників великого бізнесу та спортсменів, спікер на бізнес-конференціях на тему досягнення результатів та поставлених цілей. Засновник навчальної онлайн-платформи «Безжальна система». Шері Лессер Венк – співавторка книжок про спорт та бізнес-бестселерів, редакторка та літературна агентка.

    Друге місце в номінації «Розвиток бізнесу» премії KBU Awards 2020 Коли розпочинати розмовляти з дітьми про гроші? Як краще давати кишенькові гроші? Як пояснити, що таке сімейний бюджет? Скільки і куди потрібно відкладати для якісної освіти? Як виховати свою дитину фінансово успішною? У цій книжці зібрано головне з досвіду провідних західних фахівців, а також із десятків статей щодо фінансової грамотності. Автор наводить адаптовані ігрові вправи та історії, якими можуть скористатися українські батьки. «Малюк та Бюджет» – це огляд семінарів, курсів, книжок, мультиків, фільмів, історій на тему дитячих фінансів і підприємництва. Це розмови з українськими батьками різного достатку, яких об’єднав позитивний досвід у навчанні власних дітей і готовність його оприлюднити. Якщо батьки володітимуть цією інформацією, то діти навчаться розумно управляти своїм грошима протягом усього життя.

    З народженням дитини ваш дім наповниться сміхом, плачем, іграшками та щастям, а голова розпухатиме від безлічі запитань і потреби ухвалювати рішення. Чи робити немовляті укол вітаміну К? Як дізнатися, що дитині вистачає грудного молока? Як краще класти немовля: на бік чи на спину? Коли вакцинувати дитину? Щодня ви запитуватимете себе: чи правильно я роблю? У сучасному світі через засилля інформації важко зрозуміти, що саме допоможе насамперед. Якщо з купою іграшок вам не зарадить ніхто — адже бабусі з дідусями однаково регулярно їх підкидатимуть, — то ухвалювати рішення вам може допомогти ця книжка, що стане справжнім орієнтиром у морі інформації, в яке пірнають усі молоді батьки. Вона не має на меті рекламувати певний підхід у плеканні вашої дитини. Тут радше йтиметься про те, що унікальних підходів не буває. Та водночас авторка показує, який вибір може бути хибним і небезпечним. Хоча ми всі живемо в дуже схожих будинках і багатоповерхівках, ситуація кожної родини унікальна. І, по суті, основним нашим завданням, як і в давні часи, залишається єдине — виростити дитину здоровою. Здатною жити без нас та в ідеалі, якщо захоче, народити власних дітей.

    Чому нас постійно доймає стрес, щось вічно не влаштовує на роботі й у стосунках? Чому іноді складається враження, що ми саботуємо самих себе, шкодимо власній продуктивності й можливості досягти успіху? Відповідь на всі ці запитання криється в наших інстинктах. Ми керуємося давно застарілими інстинктами, що колись допомагали вижити в небезпечних і жорстоких умовах. Але в сучасному світі, де стільки можливостей і завжди є вибір, вони лише заважають. Докторка Ребекка Гайсс, яка вивчає еволюційну біологію, пропонує новий підхід, що приборкає інстинкти і змусить працювати на нас, а не проти нас. Гайсс пояснює нашу саморуйнівну поведінку з погляду науки і відразу ж пропонує цілком зрозумілі техніки, які перепрограмують наш мозок. «Інстинкт» — дорожня карта, якою може скористатися й надихнутися кожен, щоб нарешті перестати жити на автопілоті, бути продуктивнішим, здоровішим і свідомо поліпшувати своє життя.

    Яскраво виражена економічна нерівність притаманна жіночому населенню будь-якої країни, і в кожній працює той самий механізм, що утримує цю нерівність в силі. Повсюди перешкоди економічній залученості жінок простягаються далеко за межі роботи і заробітної плати та охоплюють питання власності, капіталу, кредитів і ринків. Ці економічні перепони у поєднанні з культурними обмеженнями, які накладаються здебільшого на жіноче населення, формують унікальну тіньову економіку. Лінда Скотт на основі достовірних даних та практичного досвіду стверджує, що подолання цих перешкод на шляху до успіху жінок — перемога для всіх, незалежно від гендеру. Авторка відкриває нам очі на безліч економічних несправедливостей, що обмежують жінок у всьому світі: батьки продають своїх доньок проти їхньої волі; чоловіки спалюють наречених, чиє придане витрачене; чоловіки привласнюють заробітки жінок і землю вдів; банки дискримінують жінок, що звертаються за кредитами; корпорації платять жінкам менше, аніж чоловікам — і ще чимало іншого. «Економіка з двома іксами» — це оцінка історичного вилучення жінок з економічного життя та наслідки цього, а також заклик раз і назавжди поставити жінок і чоловіків у рівні економічні умови.

    Шведській компанії Spotify за час свого існування вдалося багато: «стриножити» піратство, трансформувати музичну індустрію та змусити саму Apple змінити бізнес-модель. «Spotify навиворіт» — це світ, сповнений інтриг, таємних угод і пропозицій, від яких важко відмовитися, бо за ними — Microsoft, Google та Tencent. На своєму шляху до успіху Даніель Ек об’єднався з Шоном Паркером з Napster та Марком Цукербергом з Facebook, що взаємно посилило їхні позиції в бізнесі. І, звісно ж, не обійшлося без тривалої конкуренції між Apple та Spotify. У книжці двоє відомих шведських журналістів захоплююче розповідають майже детективну історію злету компанії, що відкрила новий шлях у світ сучасної музики.

    New York Times and Los Angeles Times Bestseller Питання нестачі придатної до використання води стає кожного дня все більш і більш актуальним. Двадцять відсотків населення Землі — тобто 1,5 мільярда людей — стануть першими жертвами глобальної водної кризи; 600 мільйонів уже почали відчувати дефіцит води. Зрештою, трансформація чекає 60 відсотків земної суші. Наявний водний ресурс та стрімко зростаючий попит на нього ведуть до кризи ресурсу, яка тягне за собою цілу вервечку проблем: від зростання вартості видобутку енергії, до підвищення цін на продукти харчування, сповільнення економічного розвитку, підвищення соціальної нерівності й врешті-решт політичної нестабільності. Ізраїль може слугувати взірцем у вирішенні цієї проблеми браку води. 60% його території займає пустеля, однак у країні води не просто вдосталь, — ізраїльтяни ще й діляться нею зі своїми сусідами. «Нехай буде вода» базується на ретельних дослідженнях та сотнях інтерв’ю і розповідає про методи й інновації, які дозволили Ізраїлю стати світовим лідером у царині водних технологій. Ізраїльські інновації торкаються майже всіх галузей водного профілю і охоплюють опріснення морської води, складні технології зрошення, передові методи очищення стічних вод, системи обліку витрати води й виявлення протікання та цілий набір технологій забезпечення енергоефективності. Приклад Ізраїлю також продемонстрував, що реальне ціноутворення — це найефективніший інструмент економії водних ресурсів. «Нехай буде вода» також розповідає невідомі історії про те, як співпраця у сфері водних систем може налагодити дипломатичні зв’язки та сприяти єдності. Примітно, що не так давно, ворожий зараз Іран покладався на Ізраїль в питанні управління своїми водними системами, а доступ до водних ноу-хау Ізраїлю допоміг зігріти морозні відносини Китаю з Ізраїлем. Досвід, про який розповідає «Нехай буде вода», стане в пригоді не тільки тим, хто опікується водним господарством міста чи цілої країни. Багато корисного для себе знайде тут кожен читач або ж читачка, стурбовані питаннями екології довкілля та майбутнім нашої планети. Видання здійснене за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні.

    Що робити, коли ідея щасливого шлюбу не спрацювала? Як наважитися на розлучення? Не відчувати провину перед дітьми? Зрозуміти, як налагодити стосунки після розриву так, щоб усі були щасливі? Як знову повернутися у професію чи освоїти нову? Як не відчувати провину? Тема розлучення актуальна, але, на жаль, досі мало розкрита в українському суспільстві, а також сповнена осуду і звинувачень. Адже «довго і щасливо» часто є різним для чоловіка і дружини. Авторка на прикладі власного досвіду розповідає, що розлучення — це нормально, коли тебе не влаштовує твоє життя. Головне — усвідомити цей вибір і зробити перший крок. А з наступними допоможе впоратися ця книжка.

    Протягом тисячоліть жінок вчили бути "хорошими", а не сильними. Але "хороші" дівчата повинні стримувати свій голос та прагнення, що шкодить, в першу чергу, їм самим. Авторка книжки, коуч, психологиня, ведуча подкасту the Heroine Махо Мольфіно завдяки досвіду, отриманому під час численних консультацій та розмов з жінками-лідерками, виділила п’ять саморуйнівних тенденцій. Це п’ять міфів про "хорошу дівчинку": про правила, досконалість, логіку, гармонію та жертовність, які кожна жінка повинна подолати, щоб мати владу над своїм життям. У книжці ви дізнаєтесь, як кожний з міфів впливає на самооцінку, професійну впевненість, кар’єру, стосунки та отримаєте практичні поради, як позбутися свого головного міфу, який забирає найбільше часу та ресурсів, цінувати власну самобутність та бути впевненою у собі.

    Вісенте Бласко Ібаньєс – іспанський письменник, журналіст і політик, у творчості якого поєдналися натуралістичні й реалістичні тенденції, автор оповідань, повістей, романів, через політичні переслідування мусив емігрувати до Франції. Роман «Непроханий гість» 1904 р. належить до соціально-психологічних романів, створених на початку 1900-х. Головні мотиви прози —усвідомлення героєм права на свободу і гідне життя, домінує соціально-економічна та політична проблематика. Автор колоритно, деталізовано і натуралістично описує побут і тяжке життя робітників. Кращі його твори, такі як «Толедський собор», «Вторгнення», «Кров і пісок», позначені психологізмом як визначальним прийомом оповіді. Після 1910 р. Вісенте Бласко Ібаньєс відійшов від змалювання соціальної проблематики. У 1924 р. видав памфлет проти диктатора й короля Іспанії «Здемаскований Альфонс XIII», після чого покинув Францію. Твори автора перекладені багатьма мовами, тепер і українською.

    Владислав Реймонт – польський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури 1924 р. за роман «Селяни». Належав до кола неоромантиків «Молода Польща». Автор оповідань, повістей, романів, різноманітних тематично і жанрово. У творчості поєднано традиції критичного реалізму з елементами натуралізму і символізму. У кращих зразках прози «Зустріч», «Перед світанком», «Справедливо» домінує побутова тематика і картини з життя села. Романи «Комедіантка», «Бродіння» присвячені описам життя провінційного чиновництва, акторського середовища, переважає міська тематика. Автор роману «Вампір», історичної трилогії «1794 рік» про Польщу кінця XVIII століття і національно-визвольне повстання під керівництвом Тадеуша Костюшко. Реймонт болісно сприймав революційні події 1905 р., не схвалював революцію як спосіб змін у соціумі. Творчим відгуком на ці події став роман «Мрійник» 1910 р. тематично і за художньою манерою близький до «Комедіантки» та «Ферментів». Головний герой твору — касир на маленькій залізничній станції, який втікає у Париж, мріючи про надзвичайне кохання і відчуваючи тугу за омріяним недосяжним життям.

    Серія Yaka ШКОЛА від Yakaboo Publishing представляє вибрані твори Григорія Квітки-Основ’яненка, засновника художньої прози та жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Стиль Квітки-Основ’яненка часто порівнюють з англійським сентименталізмом за акцентування на емоціях і переживаннях персонажів, глибокий психологізм і відчуття присутності оповідача «за кадром»… А для нас історії про хитру конотопську відьму Явдоху Зубиху, віддану Марусю чи винахідливого маляра Кузьму Трохимовича, приправлені колоритом традиційних вбрань, сватань, вечорниць, — направду приклади сентименталізму рідного, українського… Тож пропонуємо насолодитися творами, що ввійшли до збірки, а саме: «Салдатський патрет», «Конотопська відьма», «Маруся».

    Думати як фахівець з космічних польотів – це мислити поза шаблонами, ставити під сумнів стереотипи й усталені патерни мислення, щоб досягати неможливого. Одне з головних їхніх завдань – уявляння незбагненного та вирішення нерозв’язаного. Завдяки таким підходам людині вдалося ступити на Місяць, а космічні кораблі можуть долати мільйони кілометрів у відкритому просторі. І ці підходи можна застосовувати у різних професіях і сферах життя, щоб досягати результатів. Сьогодні існує низка інституцій, які впроваджують способи мислення, притаманні космонавтиці у свою модель бізнесу. Це допомагає розпізнавати дезінформацію та псевдонауку, бути креативним, розвивати критичне мислення. Приєднатись до цього кола може кожен, а як це зробити можна дізнатись з цієї доступної і практичної книжки. Тираж цієї книги видано із залученням коштів Гранту інституційної підтримки наданих "Українським інститутом книги".

    Україна, як і більшість інших країн, проходила і проходить через період змін, причому робить це доволі інтенсивно. Ці стрімкі зміни й відображені в нотатках автора. У них політико-бізнесовий рівень життя перетинається з людським виміром, а емоції та мрії — зі щоденним плином справ. Ця книжка — про «зрозуміти». Усі ми намагаємося зрозуміти якісь проблеми навколо нас, якісь події, а завданням автора стало зрозуміти свою країну. Війна виявилася тим екзистенційним виміром, який показав Україну такою, якою ми її ще не бачили. Він задав ту тональність змін, яка фіналізує всі попередні роки спроб щось змінити. Зрозуміти цей вимір теж важливо — і тому на потік рефлексій про Україну кінця 2010-х накладаються думки про Україну сьогоднішню, Україну в стані війни. Зараз саме час для усіх нас зрозуміти країну, в якій ми живемо.

    У книжці «Стосунки в родині: як стати усвідомленими батьками і сформувати сімейну культуру» розкриті питання усвідомленого батьківства, підготовки до вагітності та пологів, а також стадій дорослішання дитини, її сексуального виховання і навчання фінансової грамотності, найновіших освітніх систем і виховання в добу високих технологій. Із появою дітей у родині актуалізуються питання розвитку сімейних традицій та створення нових звичаїв, започаткування проєктів для всієї родини, що стосуються здорового способу життя, благодійності тощо. Бренд та місія сім’ї також скеровують усіх її членів в одному напрямку — до любові, добробуту й щастя. Серія «Сім’я в пріоритеті» комплексно розглядає всі аспекти сімейних стосунків, етапи створення, розвитку родини й управління нею. Життєві уроки від Вікторії Бояриної, думки експертів, корисні посилання і практичні завдання допоможуть вам цілеспрямовано розвивати подружні стосунки. «Стосунки в родині. Як стати усвідомленими батьками і сформувати сімейну культуру» — це друга книжка серії «Сім’я в пріоритеті».

    В цій книжці авторка розповідає історію власного перевиховання та перетворення на чемпіонку з любові до себе. Завдяки простим щоденним ритуалам Тара змінила свою свідомість, тіло та стосунки і навчить вас, як: вдавати вдячність, поки не відчуєте вдячності насправді розкопати та зцілити любов’ю свої приховані емоційні рани розпізнати несвідомі переконання-самообмеження і позбутися їх розвінчати внутрішнього недруга та захиститися від самокритики розпочинати кожен день наснажено, натхненно й з готовністю блищати створити собі життя, яке ви дійсно, абсолютно, в біса, обожнюватимете! Тираж цієї книги видано із залученням коштів Гранту інституційної підтримки наданих "Українським інститутом книги".

    У своїй книжці психотерапевтка Беверлі Енґел виявляє найбільш руйнівні техніки, якими насильники ламають дух жертви й здобувають над нею контроль. Авторка провадить читачів і читачок до звільнення від сорому, що не дає їм того життя (і тієї любові), на яке вони заслуговують. Жертв емоційного насилля поступово позбавляють самоповаги й гідності, змушуючи їх почуватися недостойними й абсолютно безсилими, не здатними на втечу. Однак вони мають потужний інструмент для подолання сорому — це співпереживання собі. На сторінках цієї книжки Енґел пояснює, як ним скористатися. Завдяки своїй ефективній програмі подолання сорому вона допомагає тим, хто цього потребує, почати процес зцілення шляхом виконання конкретних кроків, які допоможуть загоїти душевні рани, відновити впевненість у собі та, зрештою, стати настільки сильними, щоб наважитися піти назавжди. Безцінний ресурс для чоловіків і жінок, які зазнають емоційного насилля, а також для психотерапевтів і адвокатів. Підтримка, пожива й дороговказ для всіх, хто хоче розірвати пута сорому та здобути емоційну свободу для створення здоровіших і тривалих стосунків.

    Книга «Нехай з вами будуть інновації. Як ізраїльська винахідливість рятує світ «Нехай будуть з вами інновації» - це захоплююча книга Аві Йоріша, в якій він розповідає про винаходи, що покращують життя мільярдів людей по всьому світу. Ці історії розкривають відвагу та прагнення винахідників у медицині, сільському господарстві, обороні та енергетиці, які стали справжнім благом для людства. Від ізраїльської країни до світових викликів Автор наводить приклади ізраїльських винаходів, які народилися у пошуку відповідей на локальні виклики та проблеми. Ці рішення виявилися корисними на тисячах кілометрів від Ізраїлю, знайшли своє застосування та стали незамінними у різних галузях. Інновації, які рятували життя У книзі описані мобільні команди парамедиків, які здатні дістатися місць, куди не встигає звичайна швидка допомога. Це приклад винаходу, що зберігає життя та надає медичну допомогу в критичних ситуаціях. Автор також розповідає про систему краплинного зрошення, яка змінила сільське господарство та допомогла годувати голодних. Інновації ізраїльської культури Аві Йоріш пояснює як специфічна ізраїльська культура інновацій допомагає вирішувати глобальні проблеми. В основі цієї культури - релігійне переконання в текуном олам, що означає відповідальність єврейського народу за спрямування світу. Завдяки цьому підходу ізраїльські винахідники знаходять рішення для складних проблем у медицині, навколишньому середовищі та активній громадській позиції. Шлях до успіху У книзі автор описує шлях до успіху винахідників, вчених, агрономів, ботаніків, інженерів, які присвятили своє життя розробці інновацій. Вони виявилися справжніми героями, маючи на меті «спрямовувати світ» і змінювати його на краще. Книга «Нехай будуть з вами інновації» Аві Йоріша є цікавим нарисом інноваційної культури Ізраїлю. Вона розкриває перед читачем історії успіх винаходів, які допомагають людству та змінюють світ. Ця книга є натхненням для всіх, хто мріє про творчість, інновації та внесення позитивних змін у світ.

    Ми навчаємо своїх дітей суспільних норм та доброї поведінки, пояснюємо, чому потрібно гарно вчитися та бути чемними, стежимо, аби наша дитина була фізично активною та чистила зуби. Та чомусь забуваємо про одне з найважливіших умінь, яке ми зобов'язані прищепити своїм дітям. Здорові харчові звички. Адже правильне харчування у дитячому віці – це фундамент здоров'я та основа правильного розвитку дитини. У своїй книжці Наталія Самойленко та Анна Бєлокоз, експертки у сфері дієтології та ендокринології з багаторічним стажем, розкажуть усю найважливішу інформацію про дитяче харчування, основи фізіології харчування у дитячому віці, причини набору чи дефіциту ваги і проблем зі здоров'ям дитини. Ви навчитеся складати раціон та питний режим з урахуванням віку та рівня фізичної активності вашої дитини. Також зможете правильно застосувати знання на практиці: організовувати дитячі свята, планувати графік харчування та знаходити альтернативу нездоровим продуктам. Вам стануть у пригоді безліч підказок, рецептів, корисних таблиць, списків закупок і навіть ігри, які ви зможете запропонувати своїм дітям. Плекаймо здорове майбутнє!

    Весела повість із мальованими головоломками, що ґрунтуються на програмі 1–4 класів НУШ та допомагають засвоювати норми української мови. Герої потрапляють до незвичайного літнього табору, а насправді – таємної лабораторії. Пройшовши випробування в пошуках загубленого дрона з цінним вантажем та здружившись, діти розтоплюють серця професора Макарончика і його лаборанта пацюка Порфирія. Авторка – доктор філологічних наук, дитяча письменниця. Для самостійного читання, а також використання на уроках у початкових класах.

    Це яскраво ілюстроване видання про зародження, розвиток і сучасність мистецтва магії на прикладі історій восьми дивовижних фокусників — як усесвітньо відомих, так і менш знаних. Ви прочитаєте про автоматони — дивовижні механізми, які з давніх-давен зачаровували глядачів, а також про їхніх творців. Дізнаєтеся про чародіїв з Єгипту, Австрії, Франції, Великої Британії, США, Угорщини, Данії, Польщі, Китаю, Японії, які виступали в США та в усьому світі. Зокрема і про першу жінку-фокусницю Аделаїду Геррманн, про батька сучасної магії Жана-Ежена Робера-Удена та його палкого шанувальника, «короля кайданок» Гаррі Гудіні. Ви знайдете коротку біографію, прочитаєте захопливі історії та довідаєтеся про фірмові фокуси цих чарівників-новаторів. Великі чародії ніколи не розкривають секрети власних фокусів, проте ця книжка познайомить вас із вісьмома магічними діями, на яких здебільшого і ґрунтуються всі фокуси. Ви зрозумієте, наскільки незамінними під час магічної вистави є помічники фокусників. Знайдете огляд сучасних ілюзіоністів та перелік магічних товариств, які ретельно оберігають таємниці чародійства. А також отримаєте поради, що з чого розпочати, якщо вашою мрією є долучитися до когорти дивовижних фокусників!

    Кожна миттєвість нашого життя, від народження і аж до смерті, позначена певними бажаннями. Вони не полишають нас навіть уві сні. Втім, мало хто готовий шукати відповіді на запитання, звідки взялися їхні бажання. Ця книга про те, чому люди чогось хочуть. Про те, чому ви хочете того, чого хочете. Контроль над власними бажаннями, як і логічне мислення, не притаманний нам від народження. Це свобода, яку ще треба заслужити. Через одну дуже важливу, але маловідому особливість людського бажання свобода ця здобувається в запеклій боротьбі. Спираючись на свій досвід підприємця та викладача, автор ділиться тактикою, що допомагає перетворити сліпе бажання на цілеспрямоване — не викорінюючи його, а бажаючи інакше. Якщо контролювати те, чого ми хочемо, можна досягти більшої незалежності від тенденцій та моди і знайти більше сенсу в нашій роботі та житті.