triangle

  Фірмові сонцезахисні окуляри

  Стильні моделі від відомих брендів

  Акція закінчилася!
  Категорія
  Приналежність
  Вид
  Колір
  Бренд
  Ціна
  від
  до
  Країна бренду
  Ступінь затемнення
  Матеріал лінзи
  Особливість
  Форма оправи
  Колір лінзи
  Оптичне покриття
  Країна виробництва
  Візерунок
  Захист
  Матеріал оправи
  Тип оправи
  Тип окулярів
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів
  доставка в Польщу
  кешбек 54 ₴
  -62%
  Приналежність Жінкам / Колір Коричневий / Склад оправа: високоякісний полікарбонат / лінзи: полікарбонат / Країна виробництва Італія
  Класичні сонцезахисні окуляри від Primetta в кольоровий оправі з темної лінзою. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ і комфорт. Це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Primetta є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Окуляри мають захист ступеня затемненности лінз UV 400. Модель 111.223.1 окуляри в індивідуальному м’якому тканинному мішечку на шнурку. У комплект входить подарунковий НЕ брендовий футляр. Розміри продукту (мм): 60/15/140.
  доставка в Польщу
  кешбек 60 ₴
  -71%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад оправа: високоякісний полікарбонат / лінзи: полікарбонат / Країна виробництва Італія
  Дивись, хто виблискує! Це ти - в сонцезахисних окулярах від Catwalk Eyewear. Безліч страз по краю і збоку на скронях створюють відчуття справжнього гламуру. Крім того, окуляри зручні в носінні і забезпечують ідеальну захист від сонячних променів - чого ще можна бажати? Аксесуар особливо вишукано виглядає з сукнями. Але ви також можете поліпшити стиль джинсів і футболок. Незалежно від того, який у вас образ сьогодні, ви завжди будете мати чудовий вигляд з сонцезахисними окулярами від Catwalk Eyewear. Модель 121.220.4. Окуляри в індивідуальному м’якому тканинному мішечку на шнурку. У комплект входить подарунковий НЕ брендовий футляр. Розміри продукту (мм): 60/15/140.
  доставка в Польщу
  кешбек 42 ₴
  -61%
  Приналежність Жінкам / Колір Коричневий / Склад оправа: високоякісний полікарбонат / Країна виробництва Італія
  Елегантні і стильні сонцезахисні окуляри від Route 66. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ і комфорт. Це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Route 66 є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Окуляри мають захист ступеня затемненности лінз UV 400. У виробництві оправ Route 66 використані три основних матеріалу, кожен з яких має ряд безсумнівних переваг. Металева рама дуже легка, міцна і витримує великі коливання температури і тиску. Володіє поліпшеними якостями щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Модель 137.057.1. Розміри продукту (мм): 50/19/140.
  кешбек 190 ₴
  -58%
  Приналежність Жінкам / Колір Світло-коричневий / Бренд Tod's / Країна бренду Італія
  Оправи Tod's вважаються одними із найкращих серед тих, що зроблені в Італії. Оптична колекція Tod's не тільки відображає високі стандарти італійської якості продукції преміум-класу, відповідність яким є принциповою для нас, а також пильну увагу до кожної деталі, що відрізняє бренд, а й поєднує в собі традиції та сучасність, притаманні стилю Tod's. В оправу встановлені демо-лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом необхідні саме вам. Брендовий жорсткий футляр, серветка для чищення лінз. Розмір виробу мм: 53х16х135.
  доставка в Польщу
  кешбек 54 ₴
  -62%
  Приналежність Жінкам / Колір Коричневий / Склад оправа: високоякісний полікарбонат, метал / лінзи: полікарбонат / Країна виробництва Італія
  Елегантні і стильні сонцезахисні окуляри від Route 66. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ і комфорт. Це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Route 66 є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Окуляри мають захист ступеня затемненности лінз UV 400. У виробництві оправ Route 66 використані три основних матеріалу, кожен з яких має ряд безсумнівних переваг. Металева рама дуже легка, міцна і витримує великі коливання температури і тиску. Володіє поліпшеними якостями щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Модель 137.060.2 Окуляри в індивідуальному м’якому тканинному мішечку на шнурку. У комплект входить подарунковий НЕ брендовий футляр. Розміри продукту (мм): 60/17/140.
  кешбек 158 ₴
  -57%
  Приналежність Жінкам / Колір Коричневий / Склад оправа: ацетат, метал / Країна виробництва Франція
  Протягом 15 років французький бренд, створений Vicomte A., культивує кручену елегантність. Унікальний погляд на ідеально строгу класику, спорт та зухвалість. З моменту свого створення, якість та вимоги були гаслами колекцій Vicomte A. Справжність та сучасність колекцій можна побачити з першого погляду для всіх любителів французької моди. Виготовлені з використанням лінз із полікарбонату та патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету та забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному влученні можуть спричинити опік сітківки. Легкі сонцезахисні окуляри з целюлози ацетату. Має покращені якості щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Лінзи категорії 3 світлопропускання 18-8% (чорний фільтр, який підходить для дуже яскравого сонця). Брендовий футляр, серветка для чищення лінз, інструкція. Розмір продукту (мм): 49/23/145.
  кешбек 158 ₴
  -57%
  Приналежність Жінкам / Колір Коричневий / Склад оправа: ацетат, метал / Країна виробництва Франція
  Протягом 15 років французький бренд, створений Vicomte A., культивує кручену елегантність. Унікальний погляд на ідеально строгу класику, спорт та зухвалість. З моменту свого створення, якість та вимоги були гаслами колекцій Vicomte A. Справжність та сучасність колекцій можна побачити з першого погляду для всіх любителів французької моди. Виготовлені з використанням лінз із полікарбонату та патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету та забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному влученні можуть спричинити опік сітківки. Легкі сонцезахисні окуляри з целюлози ацетату. Має покращені якості щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Лінзи категорії 3 світлопропускання 18-8% (чорний фільтр, який підходить для дуже яскравого сонця). Брендовий футляр, серветка для чищення лінз, інструкція. Розмір продукту (мм): 52/21/140.
  доставка в Польщу
  кешбек 30 ₴
  -80%
  Приналежність Жінкам / Колір Золотий / Склад оправа: полікарбонат, метал / Країна виробництва Італія
  Сонцезахисні окуляри від Young Spirit пілот в класичному стилі і у жінок і чоловіків однаково популярні. Автентичний аксесуар і незамінний супутник для сучасних людей-сонцезахисні окуляри від Young Spirit пілот. Сонцезахисні окуляри Young Spirit не тільки пропонують ідеальний захист від сонячних променів, але і дійсно виділяються, це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Young Spirit є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Розміри продукту (мм): 55/17/135.
  кешбек 209 ₴
  -59%
  Приналежність Жінкам / Колір Золотий / Склад оправа: метал / Країна виробництва Італія
  Девід Бекхем, звичайно ж, не потребує представлення. Зірковий футболіст відомий не лише своєю незрівнянною грою в легендарних футбольних клубах, а й нестримною тягою до гарних та якісних аксесуарів. Так, у січні 2020 року на ринок оптики вийшов новий бренд – David Beckham Eyewear. Розмір -61*16*145
  кешбек 131 ₴
  -71%
  Приналежність Жінкам / Колір Сіро-синій / Склад каркас: ацетат / Країна виробництва Франція
  Waiting for the sun розробляючи екологічно чисті продукти, поєднуючи дизайн та інновації, уявляючи майбутнє. З моменту свого створення Waiting for the sun дотримувався твердого екологічного підходу. З цієї причини був створений Eco-ацетат, екологічний пластик, виготовлений з дерева, що повністю біорозкладається, волокна, який переробляється нескінченно, зводячи відходи до мінімуму. Окуляри виготовлені вручну з целюлози ацетату і створені з максимальною увагою при виборі матеріалів і увагою до деталей, оснащені лінзами з максимальним ступенем захисту 100%. Також окуляри легкі та приємні у використанні, вони не спадатимуть під час активних рухів та спотворюватимуть картинку, а подарують чітке та контрастне бачення. Брендовий м'який чохол. Розмір продукту (мм): 44/22/135.
  доставка в Польщу
  кешбек 48 ₴
  -62%
  Приналежність Жінкам / Колір Салатовий / Склад оправа: високоякісний полікарбонат, метал / лінзи: полікарбонат / Країна виробництва Італія
  Елегантні і стильні сонцезахисні окуляри від Young Spirit. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ і комфорт. Це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Young Spirit є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Окуляри мають захист ступеня затемненности лінз UV 400. У виробництві оправ Young Spirit використані три основних матеріалу, кожен з яких має ряд безсумнівних переваг. Металева рама дуже легка, міцна і витримує великі коливання температури і тиску. Володіє поліпшеними якостями щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Модель 143.117.3. Окуляри в індивідуальному м’якому тканинному мішечку на шнурку. У комплект входить подарунковий НЕ брендовий футляр. Розміри продукту (мм): 55/16/140.
  кешбек 130 ₴
  -71%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад оправа: високоякісний полікарбонат / Країна виробництва Італія
  Елегантні та стильні сонцезахисні окуляри від Sexton. Сонцезахисні окуляри з дизайном, що створює ваш образ та комфорт. Виготовлені з використанням лінз із полікарбонату та патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Sexton є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету та забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному влученні можуть спричинити опік сітківки. Окуляри мають захист ступеня затемненості лінз UV 400. У виробництві оправ Sexton використано три основні матеріали, кожен з яких має низку безперечних переваг. Оправа, виготовлена з ацетату целюлози, має покращені якості щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Розмір продукту (мм): 52/18/140.
  кешбек 107 ₴
  -72%
  Приналежність Жінкам / Колір Коричневий / Склад оправа: дерево / Країна виробництва Італія
  Цього літа дерзай за кольором, дерзай по дереву! Виділіть свій стиль із новими дерев'яними моделями COLORZ. Виготовлені так само, як і скейтборд, ці барвисті дерев'яні окуляри подарують вам неповторний образ у сонячні дні. Зробіть ваше літо веселим знову. Ширина з оправою 140 мм, розмір моста 15 мм, розмір лінзи 40 мм.
  кешбек 101 ₴
  -74%
  Приналежність Жінкам / Колір Темно-коричневий / Склад оправа: високоякісний полікарбонат / Країна виробництва Австрія
  Елегантні та стильні сонцезахисні окуляри від HIS. Сонцезахисні окуляри з дизайном, що створює ваш образ та комфорт. Це динамічні сонцезахисні окуляри, які готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз із полікарбонату та патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри HIS є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету та забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному влученні можуть спричинити опік сітківки. Окуляри мають захист ступеня затемненості лінз UV 400. У виробництві оправ HIS використано три основні матеріали, кожен з яких має низку безперечних переваг. Металева рама дуже легка, міцна та витримує великі коливання температури та тиску. Має покращені якості щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Окуляри в індивідуальному м'якому мішечку на шнурку. У комплект входить подарунковий не брендовий футляр. Розмір продукту (мм): 51/21/144.
  кешбек 107 ₴
  -72%
  Приналежність Жінкам / Колір Комбінований / Склад каркас: ацетат / Країна виробництва Італія
  Елегантні та стильні сонцезахисні окуляри від Vorfreud. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ та комфорт одночасно, вони чудово підходять для різних заходів та прогулянки на свіжому повітрі. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному влученні можуть спричинити опік сітківки. Окуляри мають захист ступеня затемненості лінз UV 400. На якісних сонцезахисних окулярах є спеціальне маркування, щоб підібрати окуляри за потребами. Існує п'ять категорій фільтрів сонцезахисних окулярів із різними рівнями затемнення: від «0» до «4». Категорія фільтру сонцезахисних окулярів характеризує здатність лінз захищати очі від видимого сонячного світла. Лінзи категорії 3 (світлопропускання 18-8% (чорний фільтр, який підходить для дуже яскравого сонця)). На оправі є незначні пошкодження функції окулярів не впливає. Оригінальна коробка, серветка, шнурок для окулярів. Розмір продукту (мм): 49/22/135.
  кешбек 141 ₴
  -53%
  Приналежність Жінкам / Колір Коричневий / Склад каркас: ацетат / Країна виробництва Франція
  Waiting for the sun розробляючи екологічно чисті продукти, поєднуючи дизайн та інновації, уявляючи майбутнє. З моменту свого створення Waiting for the sun дотримувався твердого екологічного підходу. З цієї причини був створений Eco-ацетат, екологічний пластик, виготовлений з дерева, що повністю біорозкладається, волокна, який переробляється нескінченно, зводячи відходи до мінімуму. Окуляри виготовлені вручну з целюлози ацетату і створені з максимальною увагою при виборі матеріалів і увагою до деталей, оснащені лінзами з максимальним ступенем захисту 100%. Також окуляри легкі та приємні у використанні, вони не спадатимуть під час активних рухів та спотворюватимуть картинку, а подарують чітке та контрастне бачення. Жорсткий футляр на блискавці, м'який брендовий чохол. Модель С20. Розмір продукту (мм): 50/13/135.
  кешбек 155 ₴
  -60%
  Приналежність Жінкам / Колір Комбінований / Склад каркас: ацетат / Країна виробництва Франція
  Протягом 15 років французький бренд, створений Vicomte A., культивує кручену елегантність. Унікальний погляд на ідеально строгу класику, спорт та зухвалість. З моменту свого створення, якість та вимоги були гаслами колекцій Vicomte A. Справжність та сучасність колекцій можна побачити з першого погляду для всіх любителів французької моди. Виготовлені з використанням лінз із полікарбонату та патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету та забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені - для людини вони не відчутні, тому при надмірному влученні можуть спричинити опік сітківки. Легкі сонцезахисні окуляри з целюлози ацетату. Має покращені якості щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Існує п'ять категорій фільтрів сонцезахисних окулярів із різними рівнями затемнення: від «0» до «4». Категорія фільтру сонцезахисних окулярів характеризує здатність лінз захищати очі від видимого сонячного світла. Лінзи категорії 3 світлопропускання 18-8% (чорний фільтр, який підходить для дуже яскравого сонця). Брендовий футляр, серветка для чищення лінз, інструкція. Розмір виробу, мм: 50/18/140.
  кешбек 155 ₴
  -53%
  Приналежність Жінкам / Колір Помаранчевий / Склад каркас: ацетат / Країна виробництва Італія
  Світовий модний бренд Calvin Klein в останні роки робить кілька стильних кроків по подіуму для сонцезахисних окулярів, і тут ми раді можливості представити вам цей бренд. Цей модний бренд, створений спеціально для молодих міських жителів (або молодих душею), міг би стати для вас ідеальним доповненням до вашого дня. Сонцезахисні окуляри Calvin Klein. Легка оправа з ацетату. Антивідблиску, стійкі до подряпин лінзи із захистом від ультрафіолетового випромінювання. Поставляється в оригінальному захисному футлярі Calvin Klein + серветка для чищення. Розмір продукту (мм): 51/18/140.
  кешбек 215 ₴
  -48%
  Приналежність Жінкам / Колір Світло-коричневий / Бренд Chloé / Країна бренду Франція
  Колекція оправ Chloé - це моделі м'яких відтінків з витонченим оздобленням, що підкреслюють жіночність своїх власниць, що випускається однойменним модним будинком. Сувора модель черепахового забарвлення має цікаву особливість. Статусний характер цієї моделі підкреслено металевою платівкою з логотипом марки на завушниках. В оправу встановлені демо-лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом необхідні саме вам. Брендовий жорсткий футляр, серветка для чищення лінз, оригінальні дизайнерські документи. Розмір виробу мм: 54х18х135.
  кешбек 199 ₴
  -61%
  Приналежність Жінкам / Колір Світло-коричневий / Бренд Alexander McQueen / Країна бренду Італія
  У новій колекції оправ бренду Alexander McQueen інтерпретовано таку впізнавану його деталь, як череп. Урожай стиль оправ з ацетату целюлози для жінок підкреслює фірмовий символ бренду, череп, на кріпленнях завушників, який цього сезону прикрасився квіткою. В оправу встановлені демо-лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом необхідні саме вам. Брендовий чохол на магніті, серветка для чищення лінз. Розмір виробу мм: 53х16х135.
  кешбек 263 ₴
  -47%
  Приналежність Жінкам / Колір Світло-коричневий / Бренд Dsquared2 / Країна бренду Італія
  Засновники модної марки Dsquared2 дизайнери Дін та Ден Кейтени продовжують експериментувати з оправами окулярів. Жіночі моделі, хоч і навіяні модою середини минулого століття, чудово відповідають духу нашої ери. У досить великій оправі добре збалансованої форми. Крім інших складових своєю привабливістю вона завдячує вдалому колірному рішенню, в якому використані модні цього сезону поєднання світло-коричневого і блідо-жовтого кольорів. Виготовлені із міцного пластику, легкі, стійкі до деформації чи подряпин, коли на кожну деталь впливає прискіпливий та вишуканий дизайн, привносять естетику. Прекрасно та довговічно для продуктів. Розроблений, щоб відповідати різним формам особи, створюючи відчуття гармонії при носінні. В оправу встановлені демо-лінзи, які обов'язково замінюються за вашим рецептом необхідні саме вам. Фірмовий жорсткий футляр, серветка. Розмір виробу мм: 54х16х140.
  кешбек 209 ₴
  -65%
  Приналежність Жінкам / Колір Золотий / Склад оправа: метал / Країна виробництва Італія
  Prada (вимовляється як Прада) - італійська публічна компанія, що спеціалізується на виробництві модного одягу, взуття та аксесуарів. Охарактеризувати бренд Prada можна такими словами – стиль, витонченість, мінімалізм та найвища якість. Окуляри Prada створені для модного індивіда, який цінує красу чистих ліній та привабливість простоти. Розмір - 55 * 20 * 140мм
  доставка в Польщу
  кешбек 54 ₴
  -62%
  Приналежність Жінкам / Колір Золотий / Склад оправа: метал / лінза: полікарбонат / Країна виробництва Австрія
  Елегантні і стильні сонцезахисні окуляри від Safilo. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ і комфорт. Це динамічні сонцезахисні окуляри, готові до використання на кожен день. Виготовлені з використанням лінз з полікарбонату і патентованих полімерних матеріалів, сонцезахисні окуляри Safilo є 100% оптичним фільтром для ультрафіолету і забезпечують додатковий захист від інфрачервоного випромінювання. УВ-А і УВ-В промені для людини не відчутні, тому при надмірному попаданні можуть викликати опік сітківки. Окуляри мають захист ступеня затемненности лінз UV 400. У виробництві оправ Safilo використані три основних матеріалу, кожен з яких має ряд безсумнівних переваг. Металева рама дуже легка, міцна і витримує великі коливання температури і тиску. Володіє поліпшеними якостями щодо безпеки використання, контакту зі шкірою, захисту від випромінювання та опору ультрафіолету. Модель 8081-А-53. Окуляри в індивідуальному м’якому тканинному мішечку на шнурку. У комплект входить подарунковий НЕ брендовий футляр. Розміри продукту (мм): 56х18х138.
  кешбек 155 ₴
  -64%
  Приналежність Жінкам / Колір Коричневий / Склад оправа: пластик, метал / Країна виробництва Китай
  Стильні сонцезахисні окуляри від американського бренду GUESS. Сонцезахисні окуляри з дизайном, який створює ваш образ та комфорт одночасно, вони чудово підходять для різних заходів та прогулянки на свіжому повітрі. Після переосмислення стилю джинсової тканини у вісімдесятих роках, Guess продовжив розробку величезного асортименту одягу та аксесуарів під брендом молодий та сексуальний стиль бренду. Колекції сонцезахисних окулярів від Guess користуються великою популярністю серед знаменитостей через те, що бренд демонструє класичні стилі із сучасною родзинкою. Дана модель окулярів із дзеркальною лінзою. Оправа: високотехнологічний пластик та метал з IP покриттям. Об'єктив: стійкий до подряпин та ударів. Ці сонцезахисні окуляри оснащені технологією лінзи UV400, яка поглинає понад 99,9% шкідливого спектру UVA та UVB. Ацетатні накладки на ніс. Розміри: лінза 58 мм х міст 17 мм х завушники 135 мм.