triangle

  ARTiS Bags, Italian Bags, David Jones

  Модні аксесуари: сумки, портмоне, рюкзаки, клатчі

  Акція закінчилася!
  Категорія
  Приналежність
  Вид
  Розмір
  Таблиця розмірів
  Колір
  Бренд
  Ціна
  від
  до
  Розмір сумки/валізи
  Країна бренду
  Застібка
  Склад
  Декор
  Фасон
  Особливість
  Кількість основних відділень
  Країна виробництва
  Візерунок
  Тип ручки
  Тип шкіри
  Стиль
  Фактура
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів
  доставка в Польщу
  кешбек 58 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Лавандовий
  Сумка з якісної натуральної шкіри на одне відділення, яке закривається на блискавку. Є коротка ручка та довгий ремінь із регулюванням. Всередині якісна підкладка з двома кишенями, одна на блискавці. Колір на фото може незначно відрізнятись від натурального Розмір: 20х25х9 см.
  кешбек 62 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Бузковий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Шопер
  Сумка з якісної натуральної шкіри, на одне відділення, яке закривається на блискавку. Сумка має дві ручки середньої довжини. Усередині якісна підкладка з двома кишенями, один на блискавки. Розмір: 26х20х10 см.
  кешбек 63 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Синій / Склад Штучна шкіра / Фасон Тоут
  Сумка на одне основне відділення закривається на блискавку. Усередині 2 кишені для дрібниць. З боків є кишені, що закриється на блискавку. Є знімний регульований ремінь. Висота основної ручки 30 см. Розміри: ширина 26 см, висота 14 см, дно 15 см.
  кешбек 73 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Пляшковий зелений / Склад Натуральна шкіра / Фасон Шопер
  Сумка на одне основне відділення, всередині один кишеню на блискавці і дві накладних. Сумка застібається на блискавку, висота: 31 см, ширина: 41 см, глибина: 15 см, висота ручок: 14 см. В комплекті з ремінцем.
  доставка в Польщу
  кешбек 20 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Склад Текстиль / Фасон Крос боді
  Сумка-гаманець на два відділення. Знімний плечовий ремінь завдовжки 120 см, регулюється. Розміри: ширина 12 см, висота 19 см, дно 4 см.
  доставка в Польщу
  кешбек 28 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральная замша, Натуральна шкіра
  Сумка з натуральної шкіри зі знімною ручкою. Основне відділення на застібці-блискавки. На задній панелі розташований виразний кишеню з блискавкою. Усередині передбачена кишеня з блискавкою для дрібних речей. На шкірі допускаються невеликі природні похибки. Колір на фото може трохи відрізнятися від натурального. Розмір: 13х22х6. Висота ручки 18 см.
  доставка в Польщу
  кешбек 48 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Бежевий / Склад Натуральна шкіра
  Невелика сумка з двома короткими ручками та ременем на плечі, виготовлена з якісної натуральної шкіри. Сумка закривається на блискавку, має одне відділення. На задній панелі є кишеня для мобільного телефону, що закривається на блискавку. Підкладка якісна з кишенею на блискавці і дві накладні кишені.Розмір сумки 23х16х9 см, висота ручок 13 см, довгий ремінь 115 см. Колір сумки на екрані може трохи відрізнятися від натурального.
  доставка в Польщу
  кешбек 58 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Бежевий
  Сумка із натуральної шкіри на одне відділення на блискавці. Спереду кишеню з клапном на магніті. На спинці кишеня на блискавці. Довгий ремінь із регулюванням. Якісна підкладка має одну кишеню на блискавці та одну накладну. Колір сумки на екрані може відрізнятись від натурального. Розміри: 24*19*7 см.
  доставка в Польщу
  кешбек 58 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Червоний / Фасон Крос боді
  Сумка із натуральної шкіри добре тримає форму, застібається на блискавку. На спинці є кишеня на блискавці. Всередині якісна підкладка з кишенею на блискавці та дві накладні кишені. Розмір 20*21*13 см. Є ремінь із регулюванням. Колір сумки на екрані може трохи відрізнятися від натурального.
  доставка в Польщу
  кешбек 59 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  Ширина 30 (по дну), ширина ввіру 37, висота 30, дно 11.5 см. Довжина ручок 53 см. Застібка - блискавка. Усередині 2 відділення з перегородкою, кишені всередині та зовні. Є довгий ремінь у комплекті.
  кешбек 65 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  Сумка виготовлена з натуральної шкіри. Має дві ручки середньої довжини. Перед прикрашає плетіння ручної роботи. Сумка без підкладки, але закривається на блискавку. Всередині є кишеня на блискавці. Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на фото може трохи відрізнятися від натурального. Розмір 38х32х13 см.
  доставка в Польщу
  кешбек 37 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра, Натуральная замша
  королівська розкіш була втілена в цьому аксесуарі! Гарний колір додасть в Ваш образ романтичність і чуттєвість. Візьміть цю сумку з собою і гарантовано почуєте приємні компліменти. Розмір: 21/28/5. Довжина плечового ременя - 136 см.
  кешбек 60 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Лавандовий
  Сумка з натуральної шкіри на одне основне відділення з відлітним клапаном на магніті додатково застібається на блискавку. Всередині одна кишеня на блискавці та одна накладна кишеня. Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на фото може трохи відрізнятись від натурального. Розміри: 27 * 24 * 5 см. Довжина ременя регулюється.
  кешбек 73 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  як спортивний, так і класичний стиль підходить під цю дивовижну сумку. Відчуваєш себе з нею легко і невимушено. Розмір: 26 * 22 * 7 см
  кешбек 73 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  Стильна легка сумка-мішок з двома ручками без підкладали всередині. Одне відділення, що закривається на магнітну кнопку. У сумці є мішок з тканини, який можна використовувати, як підкладку. Розмір: 28/32/12 см. Ремінь з регулюванням.
  кешбек 67 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Бежевий / Склад Натуральна шкіра
  Містка сумка на одній ручці з натуральної шкіри. Одне основне відділення. На спинці кишеню на блискавки. Усередині кишеню-перегородка і кишені для різних дрібниць. Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на фото може трохи відрізнятися від натурального. Розміри: 33х32х10см
  доставка в Польщу
  кешбек 53 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  Ширина 25см, висота 18см, ширина дна 9см. Всередині є перегородка на змійці, 2відділення і кишені. В комплекті є 2ручки-довга регулюється, максимально 125см і коротка на плече 56см. Дуже зручна модель на кожний день середнього розміру.
  кешбек 73 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Блакитний / Склад Натуральна шкіра
  стильна легка сумка-мішок з двома ручками без підкладки всередині. Одне відділення, що закривається на магнітну кнопку. У сумці є мішок з тканини, який можна використовувати, як підкладку. Розмір: 28 * 32 * 12 см
  кешбек 73 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад верха Натуральна замша / Фасон Сумка-корзина
  королівська розкіш була втілена в цьому аксесуарі! Гарний колір додасть в Ваш образ романтичність і чуттєвість. Візьміть цю сумку з собою і гарантовано почуєте приємні компліменти. Сумка на одне відділення на блискавці, всередині один прорізний кишеню на блискавці і два накладних кишені. Ширина 41 см, висота 30 см, глибина 15 см, висота ручки 15 см. В комплекті знімна ручка
  доставка в Польщу
  кешбек 41 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Темно-бежевий
  Сумка із натуральної шкіри невеликого розміру, відділення сумки закривається на блискавку. Ремінь із регулюванням. Всередині якісна підкладка на одне відділення з кишенями на блискавці. Колір сумки на екрані може незначно відрізнятися від натурального. Розмір 26*19*6 см.
  кешбек 67 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  Практична сумка з натуральної шкіри з двома ручками. Основне відділення застібається на блискавку. Всередині - виразний кишеню на блискавки. Підкладка - текстиль. Прекрасний варіант, як для урочистих подій, так і для робочої обстановки! Розмір: 28х32х11 см.
  доставка в Польщу
  кешбек 48 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Пудровий / Склад Натуральна шкіра
  невелика, але містка сумка з натуральної шкіри. Носиться на поясі або через плече по діагоналі. Для романтичного вечора, прогулянок з рідними - ця сумка буде просто незамінною. Сумка на два відділення, застібається на блискавку. Розмір: 32х12х5 см, максимальна довжина ручки 69 см
  кешбек 66 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Натуральна шкіра
  Сумка- трансформер більше середнього розміру з натуральної шкіри на одне відділення на блискавці. Сумка змінює форму на болльше за рахунок внутрішньої застежкі.Імеет дві довгі і дві короткі ручки. На спинці кишеню на блискавки. Якісна підкладка иммет кишеню - перегородку на блискавки. Колір сумки на екрані може трохи відрізнятися від натурального. Розмір в закритому вигляді: 30 * 27 * 13, в розкритому 42 * 27 * 13, висота довгих ручок 25 см, висота коротких ручок 12 см.
  доставка в Польщу
  кешбек 56 ₴
  Приналежність Жінкам / Колір Темно-бежевий / Склад Натуральна шкіра / Фасон Крос боді
  Сумка із якісної натуральної шкіри, на одне відділення закривається на блискавку. На спинці є кишеня на блискавці. Всередині якісна підкладка із двома кишенями, одна на блискавці. Довгий ремінець із ланцюжком у комплекті. Фактура натуральної шкіри може мати невеликі похибки. Колір на моніторі може відрізнятись від натурального. Розмір: 23 * 15 * 9см.