triangle

  Все для дачі

  Добрива, садовий інвентар, насіння, полив, освітлення

  Акція закінчилася!
  Категорія
  Вид
  Колір
  Бренд
  Ціна
  від
  до
  Аудиторія
  Країна бренду
  Країна виробництва
  Група насіння
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів

  Знищить капустянку на всіх стадіях розвитку. Гранули готові до застосування для боротьби з капустянкою, дротяником, личинкою хруща на овочевих (крім зелених культур і редиски), квіткових культурах, картоплі. Вміст препарату розрахований на обробку 10-15 соток. Так само можна розкласти приманку в лунки при посадці картоплі або борозни, висіваючи коренеплоди і в ходи шкідників на грядках.
  кешбек 1 ₴

  Популярний ранній гібрид з високою ранньою та загальною врожайністю. Сильна, відкрита та компактна рослина з короткими пасинками. Термін вегетації 42-45 днів. В кожній пазусі формує по 3-5 вирівняних, крупнобугорчастих плоди зеленого кольору з глянцем. Гарна якість та бугорчастість плодів зберігається за вирощування у спекотних літніх умовах. Плоди вирізняються відмінними смаковими якостями та невеликою насіннєвою камерою. Завдяки високій стійкості до стресових умов вирощування, гібрид здатний витримувати значні навантаження плодами не скидаючи зав'язі. Бйорн F1 має один з найвищих потенціалів урожайності серед наявних на ринку України гібридів. Рекомендується для вирощування в першому і другому оборотах в плівкових теплицях.

  Спеціальна суміш декоративних трав дозволить створити дуже модний сад злаків, що належать до групи сухоцвітів. Ідеально підходить для сонячних місць, прикрас квітників, клумб, створення ландшафтних композицій, для сухих зимових букетів.
  кешбек 3 ₴

  Чудова суміш газонних трав з композицією з 10-15 видів красивоквітучих низькорослих літників (льон, волошки, ромашки, іберис, календула, гіпсофілу та ін.) Норма висіву: 30 гр на 1 м кв. 15-20 см, удобрити та добре утрамбувати. Посів: • найкращий час у квітні-травні або вересні-жовтні у суху погоду на вологу землю; • внести органічні добрива (перегрів, гній, торф), пісок. Перед посівом азотовмісне газонне добрива; змішати насіння трави насіння кольорів і рівномірно засіяти всю ділянку або закласти газон з насіння трав, а потім здійснити посів кольорів (клумбами або по периметру газону). Поливати газон потрібно щодня - методом дощування. Перші сходи почнуть з'являтися на 7-15 день і вже в середині липня, альпійський лужок порадує вас буянням фарб. Підстригають газон зазвичай наприкінці сезону, після того, як відцвітуть усі квіти або у серпні на висоту 8-10 см, за допомогою газонокосарки або тримера.Газон багаторічний, але потребує щорічного підсіву. Виробник: Україна ТМ "GL SEEDS".
  кешбек 8 ₴

  • Газонні трави 40 г/м2 (4 кг/сотку). • Квіти (троянди та ін садові квіти) 30 г/м2 (3 кг/сотку). • Декоративні хвойні рослини 20 г/м2 (2 кг/сотку). • Плодові та ягідні культури 40 г/м2 (4 кг/сотку). • Овочеві культури 30 г/м2 (3 кг/сотку). При застосуванні добрива ЕкоПлант, окрім зростання врожайності, доведено збільшення в продукції вмісту сухих речовин: білків у зернових, жирів у олійних і вуглеводів у овочевих, фруктів та цукрових буряків, що покращує їхню якість, цукристість, лежкість та смак. Зростає стійкість рослин до низьких температур та посух, стеблового вилягання і до ураження кореневими та стебловими гнилями. ЕкоПлант сприяє синтезу вітамінів рослинами та збагачує корисними мінералами. Застосування ЕкоПланту, як калійно-кальцієвого добрива, знижує накопичення радіонуклідів в рослинах, оскільки при нестачі калію та кальцію в грунті рослини починають інтенсивно поглинати їх «замінники» - цезій і стронцій. Окрім того, при нестачі кальцію підвищується кислотність грунту, що посилює перехід радіоактивних речовин у рослини. Зниження кислотності ґрунтів - завдяки лужній реакції (рН - 10-12) ЕкоПлант ефективний для застосування на кислих та слабокислих ґрунтах - в складі ЕкоПлант до 25% карбонатів кальцію та магнію (СаО, MgO), тобто, 1 тонна добрива ЕкоПлант за нейтралізуючою здатністю еквівалентна 0,35 тоннам вапна.

  • готова приманка для боротьби з садовими мурахами, • приманка для боротьби на грядках з садовими мурахами, під чагарниками та деревами, біля будівель та в теплицях. Період захисної дії: 15-20 днів. Детальна інструкція щодо застосування на упаковці

  Посипання: 1. Відірвати шматочок упаковки.2. Насипати препарат на поверхню гнізда та доріжок, якими рухаються мурахи. В рамках підготовки насипати препарат в маленьку ємність, і поставити в місцях збирання мурах. Препарат насипати тільки в місцях знаходження мурах Поливання: 1. Відірвати шматочок упаковки.2. Висипати необхідну кількість препарату в ємність, додати 2,5 л води та перемішати до однорідної маси. Приготованою рідиною обприскувати або поливати місця скупчення мурах і на доріжки якими вони пересуваються. Розчин застосовувати тільки в місцях знаходження мурах.
  кешбек 1 ₴

  Еустома з дуже великими махровими квітами, що нагадують напіврозкриті бутони троянди. Цвітіння рясне та тривале. Має кілька переваг: дуже довге і міцне стебло, довжина 90-100 см, великий вибір кольорової гами, відмінна форма квітки. Сонцелюбна рослина, віддає перевагу місцям з окультуреним грунтом. Потребує регулярних поливів і обприскування. Період цвітіння триває з липня до серпня. Посів проводять наприкінці лютого-березні. Насіння дрібне, його не присипають, залишаючи на поверхні субстрату. Зволожують із розпилювача та накривають склом. Сходи еустоми з'являються через 10-12 днів за температури +21-24°С. Пікірування проводять у фазі 2-3 справжніх листочків в окремі горщики. На постійне місце висаджують, коли мине загроза заморозків.

  Призначається для всесезонного вирощування цибулі на перо. Вегетаційний період 58-62 дні. Перо темно-зеленого кольору, м'ясисте, середньої довжини. Має високу вибілену частину, не формує цибулину, довго зберігає товарний вигляд. Стійкість до захворювань висока. Всі необхідні органічні препарати для вирощування овочів можна купити в Наборі Дачника.
  кешбек 1 ₴

  Норма витрати: 60 г на 10 м². Слимацид застосовується для запобігання появи та знищення слимаків на різних сільськогосподарських культурах, присадибних ділянках, льохах та підвалах. Препарат розроблений у гранулах, які стійкі до дощу та не розмокають у воді при першій експлуатації, що дозволяє їм бути ефективними впродовж тривалого періоду. Діюча речовина у складі препарату метальдегід призводить до зневоднення молюсків, не викликаючи звикання у шкідників. Тривалість дії препарату - 20 діб. Повторити обробку не пізніше ніж за три тижні до збирання врожаю. Застосування: гранули препарату розсипати по поверхні ґрунту міжрядь, доріжок, у місцях пересування, сховищ та розмноження шкідників. Клас небезпеки: III (помірно небезпечні речовини). Заходи безпеки: під час роботи з препаратом використовувати гумові рукавички. Зберігати окремо від харчових продуктів та ліків у сухому прохолодному приміщенні, у місцях недоступних для дітей та домашніх тварин.
  кешбек 7 ₴
  -36%

  Сітка для сушіння риби має дуже просту конструкцію, зручна у використанні, легко складається та розкладається. Надійний каркас із металевого дроту покритий пластиком, що запобігає появі іржі. Дрібні осередки поліетиленової сітки не дають проникнути москітам та іншим комахам. Завдяки подвійному дну конструкції можна встановити піддон. Цей місткий пристрій виконано з високоякісних матеріалів і не має стороннього запаху, а в складеному вигляді займає мінімум місця. Сітка для сушіння риби комплектується мотузкою з кріпленням, завдяки якій пристрій можна підвісити до дерева, стелі чи будь-якої іншої опори.

  Норми застосування: 3 г на 8-10 л води на 2 сотки. Обприскування під час вегетації. Культура: картопля, томати, баклажани, перець, капуста, цибуля, бобові та баштанні, яблуня, груша, вишня, персик, слива, троянди та інші квіти. Шкідник: колорадський жук та інші жуки листоїди, білокрилка, попелиці, трипси, плодожерка та гусениця, молі, листоблішки, листівка, яблуневий пильщик, щитівка, вишнева муха. Максимальна кількість обробок – 2. Захисна дія – до 3 тижнів. Термін останньої обробки (днів до збирання врожаю) – 30 Широкий спектр керування. Обробка Ардісом захищає від усіх основних шкідників сільськогосподарських культур: лускокрилих (шкідливих метеликів та їх гусениць), жуків (жуків та їх личинок/яєць), клопів, рівнокрилих (попелиця, інші смокчучі комахи, які дуже швидко розмножуються), трипсів і кліщів. Вже через годину після використання помітна судомна активність комах, личинки не тримаються на листі та опадають, внаслідок миттєвого спазму. Ця дія провокується надмірним нервовим збудженням. Через добу усі шкідники гинуть. Знищення паразитів усім стадіях розвитку. Препарат діє системно та демонструє однаково високу ефективність щодо личинок та дорослих комах. Продукт має високу проникаючу (системну) дію. Його можна використовувати в густих посадках і на ділянках з важкодоступною доступністю (листові культури та шкідники під покривом листя), адже компоненти Ардіса планомірно переміщаються по всіх тканинах рослин, не завдаючи їм шкоди і не гальмуючи їх розвиток.
  кешбек 3 ₴
  -32%

  Поліпропіленовий пластик, поліетиленовий пластик Ємність: 35 кл

  Інсектоакарицид контактної дії Атака кліщ застосовується для обробки овочевих, плодово-ягідних та декоративних культур з метою захисту від комплексу комах-шкідників, а також усіх видів рослиноїдних кліщів. Препарат Атака кліщ успішно використовується в присадибних господарствах для захисту яблуні, груші, вишні, персика, абрикоса, смородини, малини, полуниці, винограду, томатів, огірків, перцю, троянд, самшиту від трипсу, щитівки, попелиці, білокрилки, а також рослиноїдних кле (червоного плодового, виноградного сверблячки, цикламенового, галлового, ниркового, суничного, павутинного та інших). • Препарат має згубну дію на всі стадії розвитку кліщів: яйця, личинки та дорослих особин. • Засіб економічний завдяки низьким нормам витрати • Інсектоакарицид має високу швидкість придушення шкідливих організмів і запобігає їх повторній появі. • Завдяки хорошій прилипання, препарат утримується на листі тривалий час • Даний засіб не фітотоксичний за рекомендованих норм внесення Плодові дерева, Ягідні чагарники, декоративні культури, квіти, Виноград, Овочеві культури відкритого та закритого ґрунту, 6 мл на 10 л води на 6-8 дерев, на 1 сотку, Трипси, щитівки, попелиця, білокрилка, рослиноїдні кліщі (червоний плодовий, виноградний свербіж, цикламеновий, галовий, нирковий, суничний, павутинний). Обприскування під час вегетації з появою шкідників.

  Гібрид кущового коктейль томату Брісколіно F1 відноситься до ранніх сортів, з терміном вегетації 90–94 дні. Підходить для вирощування на грядках, а також у закритому грунті (парниках). Плоди мають форму сливи, масою 30–45 г, темно–червоного відтінку, не розтріскуються. Підходять томати для реалізації на свіжому ринку, їх можна додавати в салати або консервувати. Рослини томату низькорослі, плоди можна зібрати гронами. Гібрид стійкий до бактеріозу і альтернаріозу. Томат має високі смакові якості, а насіння — відмінну схожість. Завдяки щільності плодів перевозити томат можна на далекі відстані. Цінний даний гібрид за те, що навіть за несприятливих умов він не скидає зав'язь. Підходить для вирощування у всіх регіонах країни.

  Багаторічна рослина. Кущі досягають висоти 30-70 см. Квітки дрібні. Цвіте в червні-липні, без запаху. Стебло прямостояче. Квітки голубие.Особливості. Віддає перевагу сонячним місцям. Укриття на зиму не вимагає. Стійкість до весняних заморозків висока. Вирощується безрассадним способом. Віддає перевагу нейтральні грунту, суглинки або супіщані. Вологість грунту помірна.
  кешбек 2 ₴

  • Норма посіву газону 30-40 г/м2. • Вимагає помірного поливу. Травосуміш складається з сучасних низькорослих сортів костриці червоної і тонконога лучного, що не вимагають частої стрижки і мають низькі вимоги по догляду. Газон повільно відростає після скошувань, зимостійкий і досить невибагливий до кліматичних і грунтових умов. Висота 10 см.

  Великоплідний арахіс. Досягає 60-80 см заввишки. Поширюється у ґрунті на глибину 0,4 м. Плоди великі, гладкі, ядра овальні, щільно розташовані у бобі. Боби товщиною 12-15 мм містять до 2-4 насінин з товстою сітчастою червоною оболонкою.

  Переваги: • повні грона; • солодкі ягоди; • сильні пагони; • високий вміст цукрів; • комплекс для успішної зимівлі. Спосіб застосування: • При посадці та в період активного росту: розчинити 20 г на 10 л води. • Поливати кожні 10-14 днів 3-5 л на рослину. • Обприскування: кожні 7-10 днів 10 л на кілька кущів. • Сухе внесення: посипати 2-3 г під кущ рясно зволожити. Термін зберігання: 5 років.
  кешбек 2 ₴

  Ранньостиглий партенокарпічний гібрид огірка. Термін вегетації 38-40 днів. Рослина невибаглива, стійка до хвороб та стресових умов вирощування, характеризується тривалим періодом плодоношення. Формує однорідні, темно-зелені, помірно шиповані плоди без білого кінчика. Огірок має високі смакові якості, не гірчить. Придатний для весняного та осіннього вирощування. Використовують для маринування та вживання у свіжому вигляді.
  кешбек 1 ₴

  Партенокарпічний кущовий гібрид огірка, придатний для вирощування у кімнатних умовах. Термін вегетації 37 днів. Плоди темно-зелені 35-40 г, з відмінною внутрішньою структурою та високими смаковими якостями, не гірчать. Гібрид має дуже високий вихід корнішона. Співвідношення довжини плоду до товщини (діаметру) - 3,4:1,0. Гібрид стійкий до стресів та захворювань. Ідеальний для вживання у свіжому вигляді та переробки. Для вирощування на підвіконні в період з листопада по лютий потрібне досвічування лампами. Огірки люблять пухку родючу землю. Для домашніх рослин необхідно не менше 5 літрів ґрунту на одну рослину. Вирощувати огірки можна в ящиках або окремих горщиках на південному підвіконні. У посуді обов'язково повинні бути отвори і дренаж. Можна використовувати маленькі стаканчики або сіяти прямо в ящик. Глибина посіву 1,5 см. Посіви накривають плівкою або склом і ставлять в тепле місце (+ 25ºС). Після появи сходів прибирають плівку, температуру знижують до 20°С. З появою четвертого-п'ятого листа прищипують точку росту саджанців для утворення бічних пагонів. Підв’язка рослини здатна відчутно підвищити кількість і якість овочів. Рекомендовані підкормки рослин добривом. На холодне підвіконня краще покласти дощечку під горщики.

  • збільшить врожайність і якість продукції (форму, розмір і колір плодів), • підвищить вміст корисних речовин, поліпшить смакові показники, • забезпечить рослини повноцінним харчуванням, компенсує дефіцит макро і мікроелементів, • стимулює швидке зріст, ранній початок плодоношення, побегообразовательной здатності, • запобігає опадання квіток зав'язей і бутонів, • підвищує опірність до гнилей, хвороб і переохолодження, • відмінно поєднується з органічними удобреніямі.Корневая підгодівля: Зміст пакету розчинити в 10-20 літрах води. Поливати під кущ кожні 10-12 днейВнекорневая підгодівля: Зміст пакету розчинити в 10-20 літрах води. Обприскати листя вечірній несонячних час кожні 12-15 днів.

  Призначення: • готова приманка для боротьби з капустянкою, личинкою хруща або дротянкою на овочевих культурах (томати, картопля, огірки, баклажани та ін), ягідних (малина, полуниця та ін), та квіткових культурах, • приманка для боротьби на грядках з садовими мурахами, під чагарниками та деревами, біля будівель та в теплицях. Період захисної дії: 10-14 днів. Застосування: вміст пакету розрахований на обробку 6-7 соток. Не змішувати з іншими препаратами!
  кешбек 3 ₴

  Склад: сірка гранульована. Застосування сірки гранульованої: Для дезінфекції теплиць. Обробка обладнання та спорудження сільськогосподарського призначення, зокрема, сховище різних продуктів (фруктів, овочів тощо). У боротьбі зі шкідниками. Сірку використовують як акарицидний засіб для боротьби з комахами, в основному, кліщами. Протистояння хвороб і плісняви. Сірка гранульована - відмінний фунгіцидний засіб. Вона запобігає появі борошнистої роси та кореневої гнилі, допомагає у боротьбі з грибками та пліснявою. Підвищення кислотності ґрунту. Якщо ґрунт занадто лужний або потрібно вирощувати рослини, які люблять кислий ґрунт, підвищити кислотність ґрунту можна за допомогою гранульованої сірки. 4,5 рН. Чим щільніша основа, тим більше сірки потрібно внести. При висадці нових рослин: 40-100 г сірки на 10 л перемішати з субстратом. Додавати сірку потрібно у вологий субстрат на глибину 12-20 см. Сірка перетворюється на сірчану кислоту досить повільно, то буде краще, якщо додавати її в основу заздалегідь за 3-4 місяці до посадки.