triangle

  HARMONY, MySilver, Alter Ego

  Додай благородного блиску у повсякденне життя

  Акція закінчилася!
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів
  кешбек 34 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 / покриття: родій / вставка: фіаніт
  1.23 г
  кешбек 20 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 проби / покриття: родій
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 2,41.
  кешбек 14 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад родоване срібло 925 проби / Застібка Англійська
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 1,51
  кешбек 8 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад родоване срібло 925 проби / Покриття Родій
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 1,01
  кешбек 11 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 проби / покриття: родій
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 0,95.
  кешбек 13 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 проби / покриття: родій / Застібка Булавка
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 1,03.
  кешбек 8 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад родоване срібло 925 проби / Покриття Родій
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 1,07
  кешбек 16 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад родоване срібло 925 проби / Покриття Родій / Тип каменю Синтетичний
  2.1
  кешбек 11 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 проби / покриття: родій
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 1,19.
  кешбек 18 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 проби / покриття: родій / Застібка Англійська
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 2,54.
  кешбек 28 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад Родоване срібло 925 проби / Покриття Родій
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана.
  кешбек 14 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 проби / покриття: родій
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 0,98.
  кешбек 18 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад Срібло 925 проби / Вид каменю Фіаніт / Покриття Родій / Тип каменю Синтетичний
  Срібло 925 проби.Середня вага - 1,15г
  кешбек 15 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад родоване срібло 925 проби / Покриття Родій / Тип каменю Синтетичний
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 1,99
  кешбек 29 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 проби / покриття: родій / Застібка Англійська
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 3,5.
  кешбек 20 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад Срібло 925 проби / Застібка Конго
  кешбек 60 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад Срібло 925 проби / Застібка Англійська
  кешбек 21 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад Срібло 925 проби / Вид каменю Фіаніт / Покриття Родій / Тип каменю Синтетичний
  кешбек 16 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад родованим срібло 925 проби
  Срібні сережки з фіанітаміСеребро 925 проби, родованим, не темніє і не чорніє. Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металла.Вставкі: камені фіаніти.Довжина сережок 1,5 см.Ширина сережок 0,6 см.Средній вага: 1,66 г.Проізводітель: Україна, Все ювелірні вироби пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної служби України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного видання додається бірка із зазначенням всіх параметров.Цвета виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана
  кешбек 12 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 проби / покриття: родій / Покриття Родій
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 1,46.
  кешбек 10 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад родоване срібло 925 проби / Покриття Родій / Тип каменю Синтетичний
  1.28
  кешбек 40 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад родоване срібло 925 проби / Застібка Французька
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 4,14
  кешбек 10 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад срібло 925 проби / покриття: родій / Покриття Родій
  Родованим прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної службою України, на всіх видів продукції варто відповідна проба. До кожного ювелірному прикрасі додаються бірка із зазначенням всіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть незначно відрізнятися від реальних через особливості передачі кольору екрана. Середня вага виробу в грамах - 0,97.
  кешбек 58 ₴
  Приналежність Жінкам / Склад Срібло 925 проби/покриття: родій
  Срібне кільце Срібло 925 проби, родоване, не темніє і не чорніє. Родовані прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір та блиск металу. Без вставок Середня вага кільця 5 г. Ширина кільця: 1 см. Виробник: Україна, компанія Harmony Всі ювелірні вироби пройшли внутрішній контроль якості та контроль державної пробірної служби України, на всіх виробах стоїть відповідна проба. До кожного виробу додається бірка із зазначенням усіх параметрів. Кольори виробів на сайті можуть трохи відрізнятися від реальних через особливості кольору екрану.