triangle

  WeLassie

  Сумки, рюкзаки високої якості за чудовою ціною

  Акція закінчилася!
  Категорія
  Приналежність
  Вид
  Розмір
  Таблиця розмірів
  Розміри
  Розміри
  Колір
  Бренд
  Ціна
  від
  до
  Розмір сумки/валізи
  Застібка
  Склад
  Призначення
  Фасон
  Особливість
  Кількість основних відділень
  Країна виробництва
  Візерунок
  Тип ручки
  Стиль
  Фактура
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів
  доставка в Польщу
  кешбек 28 ₴
  -55%

  Матеріал на вибір: натуральна шкіра та еко-шкіра Всередині три відділення Всередині відділення під картки (6 шт.) М'який матеріал на дотик Якісна фурнітура Розміри: 37х26.5 см
  кешбек 55 ₴
  -55%
  Колір Чорний
  лого Louis Vuitton Palm Springs Backpack Mini Dark Blue Розмір: 17 х 22 х 11 см Матеріал: еко шкіра Опис: Люкс якість! Рюкзак виготовлений з еко шкіри, з нанесенням брендового монограмного принта. Має два відділення, одне основне, а також спереду додаткове. Підкладка всередині із щільного текстилю, є невелика кишенька. Лямки рюкзака регулюються. Безкоштовновний комплект: не брендова коробка.
  кешбек 27 ₴
  -46%
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Склад Екошкіра / Фасон Крос боді
  Стильна молодіжна жіноча сумка зі шкірозамінника високої якості. Відкривається за допомогою блискавки. Спереду сумки повноцінне відділення на клапані. Ручки сумки виконані з додатковим аксесуаром – ланцюжком. Сумка на підкладці, має всередині дві кишені: відкрита і на блискавці. Позаду є кишеня для дрібних предметів. Можна носити як клатч через плече, а також у руках як сумку. Висота плечового ременя регулюється, максимальна довжина 125 см.
  кешбек 7 ₴
  -42%
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Склад Екошкіра / Фасон Поясна сумка
  Жіноча сумочка на клатч пояс зі штучної шкіри. Кришка відкривається за допомогою кнопки. Усередині одне відділення. Довжина поясного ременя 114 см., що дозволяє носити сумочку не тільки на поясі, а й через плече. Довжина 20 см., Висота 13.5 см.
  доставка в Польщу
  кешбек 53 ₴
  -57%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорно-білий
  репліка Marc Jacobs • Розмір: 20x12x7 • Матеріал - «Еко» шкіра • Дод.інформація - два відділення, ремінець - біло/чорний
  кешбек 15 ₴
  -44%
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Склад Штучна шкіра / Фасон Крос боді
  Сумочка-клатч із штучної шкіри високої якості. Сумка закривається на магніт. Усередині є відкрита кишеня для дрібних предметів. Плечовий ремінь регулюється під різну довжину. Максимальна довжина плечового ременя 130 см.
  доставка в Польщу
  кешбек 51 ₴
  -57%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Екошкіра
  Люкс якість! Сумка виконана з еко шкіри. Всередині одне велике відділення, також є маленька кишенька. Підкладка всередині сумки із якісного чорного текстилю. Ремінець - ланцюжок з ручками з еко шкіри на який нанесений логотип бренду. Ремінець регулюється. Безкоштовновний комплект: брендова коробка + пакувальний папір.
  кешбек 16 ₴
  -44%
  Приналежність Жінкам / Колір Білий / Склад Екошкіра / Фасон Крос боді
  Маленька жіноча сумочка, колір білий, матеріал сумки шкірозамінника високої якості. Має одне відділення. Сумка закривається клапаном. Усередині сумка без підкладки. Ручка сумки виконана у вигляді ланцюжка. У комплекті є регульований плечовий ремінь із ланцюжком. Максимальна довжина плечового ременя 120 см, розміри сумки: довжина 19 см, ширина 8 см, висота 15 см.
  кешбек 62 ₴
  -55%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Екошкіра
  репліка класична YSL • Розмір : 23х15х8 • Матеріал - «Еко» шкіра
  кешбек 27 ₴
  -46%
  Колір Бежевий / Кількість основних відділень 1
  Рюкзак із екошкіри високої якості, основне відділення застібається на блискавку, на бічних частинах сумки встановлені кнопки для максимального закривання сумки. Усередині є нашита косметичка, а також дві кишені для дрібних предметів. Є зовнішня кишеня на блискавці для дрібних предметів. Ремінці регулюються за допомогою протяжок із рюкзака в сумку.
  кешбек 30 ₴
  -46%
  Приналежність Жінкам / Колір Сірий / Склад Екошкіра / Фасон Крос боді
  Сумка виготовлена зі шкірозамінників високої якості. Сумка має одне відділення, яке відкривається за допомогою блискавки. Кришка відкривається за допомогою клямки. Усередині сумка має дві кишені: відкрита і на блискавці. Зовні є дві кишені для дрібних предметів: спереду відкритий і ззаду на блискавці. Ручка прикрашена ланцюжком. Має регульований плечовий ремінь, що дозволяє носити сумку на плечі та через плече.
  кешбек 27 ₴
  -46%
  Приналежність Жінкам / Колір Коричневий / Склад Екошкіра / Фасон Крос боді
  Жіноча сумка, коричневий колір, з екошкіри високої якості (матеріал схожий на шкіру). Відкривається за допомогою магнітів та блискавки. Усередині на підкладці, має дві кишені: відкрита і на блискавці. Зовні є кишеня для дрібних предметів. Є плечовий ремінь, що регулюється під різну довжину, максимальна довжина плечового ременя 135 см.
  доставка в Польщу
  кешбек 13 ₴
  -55%
  Колір Чорний / Стиль Спортивний, Повсякденний
  Барсетка Puma Середня репліка ❇️ Матеріал Оксфорд 600D 📏Розмір сумки: Довжина - 18см., Ширина - 14см., Глибина - 5см.
  доставка в Польщу
  кешбек 55 ₴
  -55%
  Приналежність Жінкам / Колір Світло-бежевий / Склад Текстиль
  репліка Louis Vuitton PUFF Onthego GM Beige Розмір: 40 x 32 x 15 см Матеріал: текстиль Опис: Люкс якість! Сумка виконана з текстилю з фірмовим простроченням LV. Всередині одне велике відділення, а також є кишенька на блискавці. Підкладка всередині зі щільного текстилю у брендовому кольорі. Сумка має короткі текстильні ручки, а також довгі ручки з еко шкіри.
  кешбек 26 ₴
  -46%
  Приналежність Жінкам / Колір Жовтий / Склад Екошкіра / Фасон Крос боді
  Жіноча сумка-клатч із екошкіри високої якості (матеріал схожий на шкіру). Відкривається за допомогою магніту та блискавки. Усередині на підкладці, має дві кишені: відкриту та на блискавці. Зовні є кишеня для дрібних предметів. Є плечовий ремінь, що регулюється під різну довжину, максимальна довжина плечового ременя 135 см.
  кешбек 17 ₴
  -45%
  Колір Білий / Кількість основних відділень 1
  Модний жіночий молодіжний рюкзак. Випонений із штучної шкіри високої якості та силікону з косметичкою абстракція. Рюкзак має одне відділення та косметичку всередині. Клапан рюкзака закривається за допомогою двох магнітів. Збоку рюкзака є дві кнопки, завдяки чому рюкзак може широко відкриватися. Малюнок на кришці не однорідний. Ремінці рюкзака регулюються під різну довжину. Косметичка всередині на щільній якісній підкладці. Усередині є кишеня на блискавці. Розміри косметички: довжина 22 см, ширина 9 см, висота 18 см.
  доставка в Польщу
  кешбек 54 ₴
  -57%
  Приналежність Жінкам / Колір Чорний / Склад Екошкіра
  Матеріал - Еко шкіра Дод.інформація - одне відділення, два ремінця Комплектація - кольоровий папір(тішю), наклейка + буклет + пильник Не Бренд Брендова коробка 30+ гривень до замовлення
  доставка в Польщу
  кешбек 13 ₴
  -55%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Текстиль
  -Матеріал:Оксфорд тканина -Виробник: Україна -Розміри: висота 21 см, ширина 16.5 см. Ширина дно 5 см -Надійна фурнітура -Регульовані ремінець -Три відділення
  доставка в Польщу
  кешбек 13 ₴
  -55%
  Колір Чорний / Стиль Спортивний, Повсякденний
  Барсетка Nike Велика репліка ❇️ Матеріал Оксфорд 600D 📏Розмір сумки: Довжина - 22см., Ширина - 19см., Глибина - 6см.
  кешбек 30 ₴
  -46%
  Приналежність Жінкам / Колір Хакі / Склад Екошкіра / Фасон Крос боді
  Сумка жіноча, колір оливковий, матеріал екошкіри високої якості. Сумка відкривається магнітом. Усередині сумка має косметичку на блискавці, яка прикріплена до сумки хлястиком. Розміри сумки: довжина 43 см, ширина 13 см, висота 30 см. Висота ручок 24 см.
  доставка в Польщу
  кешбек 32 ₴
  -55%
  Приналежність Жінкам / Колір Коричневий / Склад Екошкіра
  Бюджетна якість! лого Louis Vuitton Pochette Multi Brown Leather Розмір: 23 х 16 х 5 см Матеріал: еко шкіра Опис: Бюджетна якість! Сумка зроблена з коричневої еко шкіри з монограмним LV. Широкий ремінець чорного кольору регулюється і має довжину 82-117 см. До нього приєднується невеликий гаманець круглої форми. Сумка складається з двох частин. В кожній з частин є одне велике відділення.
  доставка в Польщу
  кешбек 13 ₴
  -55%
  Приналежність Чоловікам / Колір Чорний / Склад Текстиль
  -Матеріал:Оксфорд тканина -Виробник: Україна -Розміри: висота 21 см, ширина 16.5 см. Ширина дно 5 см -Надійна фурнітура -Регульовані ремінець -Три відділення
  кешбек 24 ₴
  -46%
  Приналежність Жінкам / Колір Сірий / Склад Екошкіра / Фасон Крос боді
  Маленька жіноча сумка стьобана з екошкіри високої якості. Відкривається за допомогою замка та блискавки. Усередині сумка на щільній підкладці. Вшита посередині косметичка поділяє сумку на дві частини. Також усередині має відкриту кишеню. Ручка сумки прикрашена ланцюжком. Замок сумки відкривається натисканням кнопки збоку під кришкою. Плечовий ремінь прикрашений ланцюжком, що регулюється під різну довжину, максимальна довжина 135 см.
  кешбек 20 ₴
  -46%
  Колір Хакі / Кількість основних відділень 1
  Рюкзак з морозостійкої, еластичної та щільної екошкіри високої якості. Основне відділення застібається на блискавку. Усередині сумки є дві кишені: відкрита і на блискавці. Також є вшита косметичка та велика відкрита кишеня для мобільного телефону або гаманця. Зовні є кишеня для дрібних предметів. Завдяки зручному проектуванню сумка легко перетворюється на рюкзак і навпаки.