triangle

  IDEIA, Мілана

  Великий вибір. Ковдри та подушки від виробників

  Акція закінчилася!
  Категорія
  Вид
  Колір
  Бренд
  Ціна
  від
  до
  Аудиторія
  Країна бренду
  Матеріал чохла
  Матеріал наповнювача
  Країна виробництва
  Візерунок
  Формат подушки
  Форма подушки
  Тип ковдри
  Тип подушки
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас немає обраних фільтрів
  кешбек 9 ₴

  Nordic Comfort — нова колекція української фабрики «Текстиль-2000». Якісні матеріали та сучасне обладнання дали змогу нам створити продукцію нового покоління — комфортну для сну, безпечну для людини, доступну за ціною рядовому українцю. Подушка Nordic Comfort+ — це доступний комфорт нічного відпочинку. Якісний і недорогий виріб. Подушка добре підтримує голову. В міру набита наповнювачем. Добре тримає форму та відновлює після сну. Подушка представлена різними розмірами, що дає змогу підібрати варіант для всієї родини, залежно від віку та потреб. Крім того, ви можете підлаштувати під себе висоту та підібрати наповнювач. Що зробить подушку щільнішою або м'якшою, залежно від потреб. Чехол подушки Nordic Comfort+ пошитий із сучасного матеріалу мікрофібри. Це приємна на вигляд і на дотик зносостійка тканина. Він посилений стьобанням, що робить подушку пружнішою, дає змогу краще тримати форму. Наповнювачем виступає волокно, що складається із силіконізованих поліефірних кульок. Цей матеріал не втрачає м'якості та пружності. Пропускає повітря — що необхідно для відведення зайвого тепла та вологи від голови людини, що спить. Подушку Nordic Comfort+ можна прати в сучасних пральних машинах. Вона чудово витримує температурний режим до 40 °C. Її можна віджимати. Вона не вбирає вологу, а тому швидко сохне. Для того, щоб слугувала довше, рекомендуємо збивати подушку до сну та після сну. Це неабияк збільшує експлуатаційний період подушки. Переваги: Доступність. Подушка Nordic Comfort+ — це оптимальна якість і доступна ціна. Комфортний для сну виріб, гарний і недорогий. Удобство. Подушка Nordic Comfort+ виготовлена із сучасних матеріалів — придатних для машинного прання. У разі дотримання температурного режиму вона не втрачає своїх властивостей, швидко сохне в природних умовах, не вбирає пил і запахи. Її висота та щільність піддаються регулюванню. Безпека. Подушка Nordic Comfort+ хрошо захищена від більшості забруднень. Вона не може стати середовищем існування шкідливої мікрофлори. Не здатна викликати алергічну реакцію. Її безпека підтверджена сертифікатом OEKO-TEX STANDARD 100.
  кешбек 14 ₴

  Nordic Comfort — новинка української фабрики «Текстиль-2000». Шиється на сучасному обладнанні з високою потужністю виробничої лінії, з якісних матеріалів. Це все разом дало змогу нам створити продукцію за доступною ціною. Комфортна для сну, безпечна для здоров'я людини. Подушка Nordic Comfort якісно та акуратно пошита. Модель вирізняється великою розмірною сіткою, що дає змогу підібрати варіант для всіх членів сім'ї, незалежно від віку та статури. Різноманітність розмірів і доступна ціна роблять подушку також ідеальною для використання як основа для декоративних подушок. Добре підходить для повсякденного сну. Подушка Nordic Comfort — якісний і недорогий домашній текстиль. Вона добре підтримує голову. В міру набита наповнювачем. Добре тримає форму та відновлює після сну. Рівень м'якості напівм'який. Пошита із сучасного матеріалу мікрофібри та наповнювача з поліефірного волокна, обробленого силіконом. Чохол посилений стьобанням у формі зигзага. Таке конструктивне рішення робить подушку пружнішою, дає змогу краще тримати форму. Виріб повітропроникний і максимально комфортний для сну в різну пору року. Подушку Nordic Comfort мжно прати в сучасних пральних машинах. Вона чудово витримує температурний режим до 40 °C. Її можна віджимати. Вона не вбирає вологу, а тому швидко сохне. Для того, щоб слугувала довше, рекомендуємо збивати подушку до сну та після сну. Це неабияк подовжує експлуатаційний період подушки. Переваги: Доступність. Подушка Nordic Comfort має доступну ціну та гарну якість. Вона акуратно пошита. В міру набита наповнювачем. Комфортна для сну та красива. Удобство. Подушка Nordic Comfort пошита із сучасних матеріалів. Її можна прати та віджимати, вона швидко сохне в природних умовах, оскільки не вбирає вологу. У разі дотримання температурного режиму не втрачає своїх властивостей, не вбирає пил і запахи. Вироблено в Україні. Виріб шиється на українській фабриці з дотриманням європейських норм у стандартизації. Купуючи в нас, ви отримуєте якісний товар за українською ціною. Підтримуючи українського виробника, сприяє росту добробуту нашої країни. Безпека. Матеріали, з яких пошита подушка, не здатні спричинити подразнення або алергічну реакцію. Її безпека підтверджена сертифікатом OEKO-TEX STANDARD 100.
  кешбек 7 ₴

  Ортопедична подушка для ніг CONTOUR LEG PILLOW з ефектом пам'яті гіпоалергенна Ортопедична подушка для ніг Leg pillow необхідна для здійснення анатомічно правильної підтримки ніг під час сну та зменшення больових відчуттів при артрозі/артритах, травмах колінного та кульшового суглобів. Ортопедична подушка також забезпечує комфортне положення тіла після операцій на шиї стегна. Матеріал з ефектом “пам'яті” не тільки адаптується під контури тіла, слідуючи за кожним мікрорухом, але надає постійну ортопедичну підтримку. Фіксування подушки Leg pillow між ніг, допомагає запобігти змиканню колін в положенні на боці, і запобігає появі болю, який виникає при зіткненні колін. У положення на спині, Leg pillow, розташована під ногами, додатково фіксуватиме ноги і знижуватиме навантаження на суглоби, що зменшить больові відчуття і сприятиме більш комфортному сну і відпочинку. Прокладена між колінами, стегнами подушка полегшить стан: При вагітності; При варикозне розширення вен; Після операцій на кульшовому суглобі; При реабілітації після операцій на ногах; При травмах ніг; При дискомфорті і м'язову напругу в області колінних та кульшових суглобів; Відчуття втоми та м'язової напруги в ногах. Переваги: Забезпечує комфортне положення тіла та розвантаження суглобів; Слідує за кожним мікрорух тіла і здійснює надійну, комфортну ортопедичну підтримку; Гарантоване збереження форми протягом щонайменше 2-х років щоденного використання; 100% гіпоалергенність матеріалів та основи подушки. Основні характеристики: Тип: ортопедична подушка; Ефект "пам'яті": так; Зйомний чохол: так; Матеріал: поліуретанова піна з ефектом пам'яті; Розмір: 23х23х14, 5 см. Комплектація: Ортопедична подушка для ніг Leg pillow; Упаковка.
  кешбек 5 ₴

  Nordic Comfort — новинка української фабрики «Текстиль-2000». Шиється на сучасному обладнанні з високою потужністю виробничої лінії, з якісних матеріалів. Це все разом дало змогу нам створити продукцію за доступною ціною. Комфортна для сну, безпечна для здоров'я людини. Подушка Nordic Comfort якісно й акуратно пошита. Модель вирізняється великою розмірною сіткою, що дає змогу підібрати варіант для всіх членів сім'ї, незалежно від віку та статури. Різноманітність розмірів і доступна ціна роблять подушку також ідеальною для використання як основа для декоративних подушок. Добре підходить для повсякденного сну. Подушка Nordic Comfort — якісний і недорогий домашній текстиль. Вона добре підтримує голову. В міру набита наповнювачем. Добре тримає форму та відновлює після сну. Рівень м'якості напівм'який. Пошита із сучасного матеріалу мікрофібри та наповнювача з поліефірного волокна, обробленого силіконом. Чохол посилений стьобанням у формі зигзага. Таке конструктивне рішення робить подушку пружнішою, дає змогу краще тримати форму. Виріб повітропроникний і максимально комфортний для сну в різну пору року. Подушку Nordic Comfort можна прати в сучасних пральних машинах. Вона чудово витримує температурний режим до 40 °C. Її можна віджимати. Вона не вбирає вологу, а тому швидко сохне. Для того, щоб слугувала довше, рекомендуємо збивати подушку до сну та після сну. Це неабияк подовжує експлуатаційний період подушки. Переваги: Доступність. Подушка Nordic Comfort має доступну ціну та гарну якість. Вона акуратно пошита. В міру набита наповнювачем. Комфортна для сну та красива. Удобство. Подушка Nordic Comfort пошита із сучасних матеріалів. Її можна прати та віджимати, вона швидко сохне в природних умовах, оскільки не вбирає вологу. У разі дотримання температурного режиму не втрачає своїх властивостей, не вбирає пил і запахи. Вироблено в Україні. Виріб шиється на українській фабриці з дотриманням європейських норм у стандартизації. Купуючи в нас, ви отримуєте якісний товар за українською ціною. Підтримуючи українського виробника, сприяє росту добробуту нашої країни. Безпека. Матеріали, з яких пошита подушка, не здатні спричинити подразнення або алергічну реакцію. Її безпека підтверджена сертифікатом OEKO-TEX STANDARD 100.
  кешбек 15 ₴

  Якщо ви прокидаєтеся з відчуттям втоми, головним болем, напругою і болями в шиї, то саме час замінити подушку. Звичайні подушки не здатні утримувати шийні хребці в анатомічному положенні. М'язи на них не можуть повністю розслабитися і відпочити. Натомість із цим чудово справляються моделі з ортопедичним ефектом. Користь ортопедичних подушок у тому, що вони не тільки роблять сон комфортнішим, а й допомагають запобігти багатьом проблемам із шийним відділом хребта, покращують кровообіг, який часто порушується через спазмовані м'язи шиї. Після пробудження подушка знову набуває своєї початкової природної форми. Переваги подушки: Ідеально пристосовується до форми тіла; Прибирає хворобливу напругу; Розподіляє навантаження між різними групами м'язів; Ергономічна підтримка голови та шиї; Зменшує біль у спині, шиї та плечах; Дуже добре підходить для сну в різних позиціях: на спині, животі, на боці; Бавовняна наволочка на замочку - зручно знімається і легко переться; Підходить для астматиків і алергіків; Після використання ортопедична подушка завжди приймає свою оригінальну форму. Таким чином, саме анатомічна піна "з пам'яттю" підтримує вашу голову, шию і хребет у правильному положенні; Зроблена з матеріалу, який "дихає". Характеристика: Розміри подушки: 50х10х30 см. Матеріал: високоеластична піна (спінений поліестер), 100% гіпоалергенна бавовна. Колір: білий. Вага: 0,3 кг.
  кешбек 11 ₴
  -27%

  Піна Memory за рахунок пористої структури та унікальних властивостей під впливом тепла та ваги людини легко набуває форми тіла, повторює його контури та фізіологічні вигини. Процес трансформації відбувається плавно, що виключає травматичне навантаження на хребет, суглоби та м'язи. А після припинення тиску на поверхню для відновлення початкового вигляду потрібно менше 10 секунд. Трикотаж має структуру, яка схожа на дрібну сітку, тому повітропроникний. У спеку охолоджує, у холод – зігріває. Ця тканина практична та довговічна, а також трикотажні вироби не потребують спеціального догляду. Він не накопичує статику і не викликає подразнень шкіри, а також м'який і еластичний. Підвищену комфортність створює чохол із замком-блискавкою, щоб його зняти потрібно мінімум сил, з цим впоратися навіть дитина. Для підтримки гігієни наповнювач можна витягнути, а чохол випрати.
  кешбек 9 ₴

  Гелева ортопедична подушка для сидіння Egg Sitter - це зручна ортопедична амортизаційна подушка для крісла і стільця. Тепер ви можете сидіти цілий день, навіть на твердому стільці, і все одно відчувати себе комфортно! Сотова конструкція подушки побудована так, щоб поглинати точки тиску. Крім того, матеріал подушки залишається прохолодним на дотик і дозволяє повітрю циркулювати під ним. Тепер довгі дні в офісі будуть комфортніше, обід буде приємнішим, а хворобливе водіння авто піде в минуле. Характеристики: Матеріал: гель; Колір синій; Розмір: 35 х 30 х 3.5 см; Вага: 1040 г. Комплектація: Гелева ортопедична подушка під попу Egg Sitter № F8-136; Упаковка.
  кешбек 28 ₴

  Ковдра Nordic Comfort зі стьобом у формі зигзага — якісний текстильний виріб, що оптимально поєднує привабливу ціну та функціональність. Всесезонне укривало, комфортне в різну пору року. В міру тепле, акуратно пошите, красиве на вигляд. Це саме той варіант, коли якість виробу чудова, а ціна цілком доступна. Така ковдра гарантує комфортний сон. Представлено великою розмірною сіткою, що дає змогу вибрати модель для всієї родини. Всесезонна ковдра Nordic Comfort — оригінальне розроблення української фабрики «Текстиль – 2000» і торгової марки IDEIA. Пошита із сучасних повітропроникних матеріалів. Буде легким (це супер сила сучасних наповнювачів) і теплим. Така ковдра не належить до особливо теплої, але водночас комфортна за нормального опалення в будинку. Воно підтримуватиме оптимальну температуру тіла людини. Практичне в догляді. Його можна прати в сучасних пральних машинах. Ковдра м'яка, добре входить у пральну машину, не обважнює барабан. Всесезонна ковдра Nordic Comfort вирізняється зносостійкістю, а в разі правильного догляду слугуватиме не один рік. Верх пошитий зі штучної тканини мікрофібри. Це приємний на дотик ніжний і водночас міцний матеріал, що максимально імітує натуральну бавовну. Наповнювач ковдри Nordic Comfort — поліефірне волокно, оброблене силіконом. Щільність наповнювача — 300 г/м2. Типова щільність для всесезонного/зимового укривала. Забезпечує тепло, комфорт і затишок взимку, ранньої весни та восени. Ковдра Nordic Comfort якісно та густо прошите наскрізним способом. Наповнювач надійно закріплений усередині. Він розміщується рівномірно на всій площі полотна. Немає прогалин. Декоративне стьобання на ковдрі виготовлене у формі зигзага. Таке нетрадиційне рішення надає виробу естетики. Переваги: Бюджетність. Ковдра Nordic Comfort вигідно відрізняється від аналогічних товарів з інших колекцій своєю ціною. Бюджетна колекція робить якісний текстиль доступним. Сучасні матеріали та обладнання, на якому воно шиється, дали змогу фабриці створити якісні вироби за цілком прийнятною ціною. Простота догляду. Матеріали, використані під час виробництва ковдри, вирізняються міцністю та стійкістю до зовнішніх впливів. Виріб можна прати в машинці-автоматі. Тканина верху не мнеться, легко очищається від можливих забруднень, швидко сохне. Наповнювач не вбирає вологу, не втрачає свого об'єму, не збивається в грудку. Безпека для здоров'я. І чохол, і наповнювач — матеріали, що не викликають алергій, подразнень, які не є середовищем існування шкідливих мікроорганізмів. Ковдри колекції — це ідеальне рішення для бюджетних покупок, безпека та якість якого підтверджена сертифікатом європейського рівня — OEKO-TEX® STANDARD 100.
  кешбек 13 ₴

  Подушка ортопедична для здорового сну memory latex pillow м'яка з ефектом пам'яті Подушка Memory Latex Pillow підтримує хребет та шию в анатомічно правильному положенні, розподіляє навантаження між різними групами м'язів, ідеально пристосовується до форми та ваги голови та надає максимальний комфортний та здоровий сон. Після пробудження, подушка знову набуває своєї вихідної природної форми. Першокласна ортопедична подушка покращує роботу не тільки кровоносної системи, а й лімфатичної. Характеристики: розмір: 46*27 см; висота більшого валика: 8.5 см; висота меншого валика: 6 см; пористий латекс з множиною вертикальних каналів, що забезпечують природну циркуляцію повітря. Рекомендації щодо застосування: Не рекомендується прати; Боїться попадання на нього прямих сонячних променів; Матеріал псується при контакті з жирними речовинами; Наволочку бажано прати не рідше одного разу на два тижні з м'якими засобами та кондиціонером. Комплектація: Подушка Наволочка Коробка
  кешбек 11 ₴

  Подушка ортопедична для здорового сну memory latex pillow м'яка з ефектом пам'яті Подушка Memory Latex Pillow підтримує хребет та шию в анатомічно правильному положенні, розподіляє навантаження між різними групами м'язів, ідеально пристосовується до форми та ваги голови та надає максимальний комфортний та здоровий сон. Після пробудження, подушка знову набуває своєї вихідної природної форми. Першокласна ортопедична подушка покращує роботу не тільки кровоносної системи, а й лімфатичної. Крім того, навантаження з шийних м'язів буде знято, хребет розслабиться. Можливо, відступить безсоння, зменшиться інтенсивність головного болю, вранці не «ламатиме шию» через спазму м'язів, як раніше. М'язи голови та шиї розслабляються, їх тонус нормалізується. Ортопедичні моделі з ефектом пам'яті цікаві тим, що запам'ятовують анатомічні особливості власника. Завдяки спеціальному наповнювачу – «меморіформ», що реагує на температуру тіла та тиск, відбувається підтримка шиї та хребта. До речі, цікавий факт: цей матеріал розроблявся спеціально для космонавтів.А сьогодні завдяки цим дослідженням ми можемо використати унікальний «меморіформ» у повсякденному житті. Головна особливість наповнювача: область безпосередньо під головою та шиєю стає м'якою та комфортною, а навколо них матеріал залишається досить жорстким та пружним. Тому спати на такій «помічниці» спочатку може бути незвично. Вартості Memory Latex Pillow: Усуває дискомфортні відчуття у м'язах шиї та хребті під час та після сну. Профілактика хропіння. Покращує кровообіг у шийному відділі. Голова, шия та плечі знаходяться у фізіологічному положенні. Завдяки підтримці голови та шиї покращаться якість сну. До найменшої точності повторює форму тіла. Швидко підлаштовується під положення тіла під час сну. Якісний матеріал сприяє теплообміну навіть у спеку року, знижуючи пітливість. Гіпоалергенний матеріал. Простота догляду. Необхідно прати наволочку, яка йде в комплекті. А ось сам наповнювач можна чистити лише сухим способом. Але не варто хвилюватися, наповнювач із ефектом пам'яті не накопичує пил, у ньому не заводяться пилові кліщі. Характеристики: розмір: 46*27 см; висота більшого валика: 85 см; висота меншого валика: 6 см; пористий латекс з безліччю вертикальних каналів, що забезпечують природну циркуляцію повітря. Рекомендації щодо застосування: Не рекомендується прати; Боїться потрапляння на нього прямих сонячних променів; Матеріал псується при контакті з жирними речовинами; Наволочку бажано прати не рідше одного разу на два тижні з м'якими засобами та кондиціонером. Комплектація: Подушка Наволочка Коробка
  кешбек 5 ₴

  Чохол стьобаний на подушку – комфортний текстиль для вашого сну. Це гарна, зручна та практична річ, що забезпечує додатковий захист подушки. Чохол простий у використанні, не вимагає складного обслуговування, приємний на вигляд та на дотик. Чохол забезпечить додатковий захист подушки від поту та бруду. Він продовжить термін експлуатації улюбленого аксесуару вашої спальні. Спростить підтримку естетики спальної кімнати. Чохол в першу чергу призначений для використання в рамках готельного бізнесу, але може бути потрібним і в домашніх умовах. Забезпечить додаткову естетику та подовжить життя подушкам. Він пошитий із безпечного для здоров`я, приємного на вигляд та на дотик, сучасного матеріалу. Тканина верху – антиалергенна мікрофібра Наповнювач – силіконізоване поліефірне волокно, щільністю 150 г/м2. Безпека вибраних матеріалів підтверджується сертифікатом – OEKO-TEX® STANDARD 100 Чохол розрахований на високу інтенсивність експлуатації. Він є актуальним в умовах готелів, оздоровчих комплексів, рекреаційних закладів. Вирізняється стійким, приємним білим кольором. Не линяє, не темніє, не жовтіє. Розрахований на певні, у межах розумного, механічні навантаження. Щільність наповнювача компенсує механічні дії – гарантуючи комфорт людині, тривалий термін служби подушці. Чохол стьобаний на подушку пропускає повітря. Він відводить від обличчя сплячої людини вологу, гарантуючи приємний для сну температурний режим. Він стійкий до бруду. Не вбирає піт та запахи. Розрахований на прання у машинці-автоматі. Зручно вдягається та знімається. Переваги: Комфорт та естетика. Чохол стьобаний на подушку – гарний текстильний виріб. Він виготовлений українським підприємством, Текстиль-2000, з якісної тканини та безпечного наповнювача. Чохол забезпечить додатковий захист подушкам, що є актуальним в умовах інтенсивної експлуатації. Гарантує комфортний сон. Додатковий захист подушки. Якість чохла дозволяє компенсувати вплив на подушку вологи, бруду. Підвищує її стійкість до механічних дій. Продовжує термін активної експлуатації цього важливого аксесуару спальні. Простота обслуговування. Чохол просто очищається від бруду, пилу та вологи. Його конструкція включає застібку-блискавку по всій ширині. Що спрощує заміну та чищення. Чохол можна прати у машинці-автоматі. Він не втрачає своїх естетичних та функціональних властивостей при численних праннях.
  кешбек 13 ₴

  Запрошуємо вас насолодитися бездоганним комфортом з дитячою подушкою від колекції SUPER SOFT CLASSIC, розміром 40х60 см. Це унікальний продукт від провідного українського виробника "Текстиль-2000", який поєднує в собі витончений зовнішній вигляд та неперевершені тактильні властивості. Особливість подушки – її наповнювач, виготовлений з силіконізованого поліефірного мікроволокна, що не тільки імітує лебединий пух, але й не сприяє появі кліщів, забезпечуючи безпечне середовище для вашої дитини. Колекція SUPER SOFT CLASSIC ідеально підходить для дітей від двох років, забезпечуючи ніжність і затишок під час сну. Подушки представлені в білому кольорі з елегантним принтом лебедів, що додає їм чарівності. Матеріали подушки легко піддаються пранню, зберігаючи свою білизну та цілісність. Наповнювач має високу вологостійкість та швидко сохне, зберігаючи свою пружність та м'якість. В асортименті SUPER SOFT CLASSIC ви знайдете розмір, який ідеально підійде під фізіологічні особливості вашої дитини, та виберете саме ту подушку, яка найкраще задовольнить їхні потреби для здорового сну. Переваги подушки SUPER SOFT CLASSIC: Супер м'якість: подушки надзвичайно м'які, забезпечують комфорт і ніжність для вашої дитини; Різноманітність розмірів: можливість вибрати оптимальний розмір для комфорту вашої дитини; Сучасні матеріали: якісні та безпечні, гарантують оптимальне співвідношення ціни та якості; Сертифікована безпека: матеріали, які використовуються для виготовлення, мають сертифікат OEKO-TEX® STANDARD 100; Легкість догляду: просте прання та швидке висихання в природних умовах. Обираючи подушку з колекції SUPER SOFT CLASSIC, ви обираєте не лише комфорт для вашої дитини, а й стиль і естетику для її спальної кімнати.
  кешбек 6 ₴

  Забезпечте своїй дитині ідеальні умови для сну з дитячою подушкою від бренду PAPAELLA. Розроблена спеціально для малюків від 0 до 36 місяців, ця подушка розміром 40х60 см є втіленням комфорту та безпеки для вашого малюка, який тільки звикає до користування подушками. Основні характеристики: Антиалергенний Наповнювач: Підтримує здоров'я дитини, запобігаючи розвитку алергічних реакцій. Пропускання Повітря: Тонка структура подушки забезпечує чудову повітропроникність, критично важливу для якісного дитячого сну. Приємна на Дотик Тканина: Чохол подушки виготовлено з м'якої тканини, що забезпечує додатковий комфорт. Спеціальна Технологія Стьобання: Підвищує якість виробу, гарантуючи його довговічність та надійність. Додаткові Переваги: Гігієнічність: Відсутність умов для розвитку грибків і кліщів у наповнювачі робить подушку безпечною для дитячого здоров'я. Легке Пральність: Простота в догляді - подушку можна прати і вона швидко сохне, зберігаючи свої властивості. Універсальний Дизайн: Елегантний білий колір і стильний дизайн роблять цю подушку чудовим доповненням до будь-якого дитячого ліжечка. Виготовлено в Україні: Виробництво на українській фабриці гарантує якість і доступну ціну, поєднуючи місцеве майстерність та світові стандарти. Дитяча подушка PAPAELLA - ідеальне поєднання ніжності, безпеки та високої якості, що забезпечить вашій дитині м'який і комфортний сон.
  кешбек 12 ₴

  Унікальне пропонування готельному бізнесу від ТМ IDEIA — суперніжні подушки зі знімним чохлом CLASSIC. Подушки CLASSIC вирізняються білосніжною поверхнею з ромбоподібним вишитим візерунком. Чохол виготовлений із мікрофібри — міцного, приємного на вигляд і на дотик матеріалу. Колір подушок стійкий — не вицвітає й не жовтіє згодом. Як наповнювач використовується силіконізоване волокно. Цей матеріал, порівнюючи зі своїм натуральним аналогом, має низку переваг: не вбирає вологу, запахи, бруд; виріб із цим наповнювачем можна прати в машинці; не втрачає своїх якостей у разі тривалого використання та частих прань; не викликає алергічних реакцій; не є середовищем проживання різноманітних мікроорганізмів. Подушка CLASSIC має два чохли — внутрішній і зовнішній. Обидва обладнані застібкою-блискавкою. Зовнішній чохол знімається, його можна прати окремо, без наповнювача. Це збільшує термін життя подушки. Застібка на внутрішньому чохлі дає змогу додавати або зменшувати наповнювач. Дає змогу регулювати за бажанням власника, висоту та щільність подушки. Подушки CLASSIC — оптимальне рішення для готельного бізнесу. Їхній колір, дизайн, надійність і стійкість до прання — оптимальне поєднання властивостей для готельного текстилю. Колір викликає довіру, створює відчуття кришталевої чистоти, комфорту, турботи закладу про своїх клієнтів. Якість тканини гарантує багаторічну експлуатацію виробу без втрати зовнішнього вигляду та функціональних властивостей. Тип — прикрасить будь-яку спальню. Придатність до прання — максимально спрощує підтримку виробів у первозданній чистоті та красі. Переваги Висока якість. Подушки CLASSIC — зручні, надійні, гарні. Виготовлені із сучасних матеріалів із застосуванням новітніх технологій. Наявність зовнішнього чохла спрощує обслуговування виробу, даючи змогу рідше прати саму подушку. Можливість додавати або зменшувати наповнювач — важливий чинник індивідуальних налаштувань сну. Доступна ціна. Подушки CLASSIC — вітчизняного виробництва. Виготовляються на високопродуктивному обладнанні з якісних матеріалів — аналогів натуральних елітних матеріалів. Безпека. Подушки CLASSIC виготовлені з безпечних для здоров'я матеріалів. Їх якість і безпека підтверджені сертифікатом OEKO-TEX® STANDARD 100. Вони не здатні викликати алергічні реакції або стати середовищем шкідливих мікроорганізмів.
  кешбек 9 ₴

  Nordic Comfort — новинка української фабрики «Текстиль-2000». Шиється на сучасному обладнанні з високою потужністю виробничої лінії, з якісних матеріалів. Це все разом дало змогу нам створити продукцію за доступною ціною. Комфортна для сну, безпечна для здоров'я людини. Подушка Nordic Comfort якісно та акуратно пошита. Модель вирізняється великою розмірною сіткою, що дає змогу підібрати варіант для всіх членів сім'ї, незалежно від віку та статури. Різноманітність розмірів і доступна ціна роблять подушку також ідеальною для використання як основа для декоративних подушок. Добре підходить для повсякденного сну. Подушка Nordic Comfort — якісний і недорогий домашній текстиль. Вона добре підтримує голову. В міру набита наповнювачем. Добре тримає форму та відновлює після сну. Рівень м'якості напівм'який. Пошита із сучасного матеріалу мікрофібри та наповнювача з поліефірного волокна, обробленого силіконом. Чохол посилений стьобанням у формі зигзага. Таке конструктивне рішення робить подушку пружнішою, дає змогу краще тримати форму. Виріб повітропроникний і максимально комфортний для сну в різну пору року. Подушку Nordic Comfort мжно прати в сучасних пральних машинах. Вона чудово витримує температурний режим до 40 °C. Її можна віджимати. Вона не вбирає вологу, а тому швидко сохне. Для того, щоб слугувала довше, рекомендуємо збивати подушку до сну та після сну. Це неабияк подовжує експлуатаційний період подушки. Переваги: Доступність. Подушка Nordic Comfort має доступну ціну та гарну якість. Вона акуратно пошита. В міру набита наповнювачем. Комфортна для сну та красива. Удобство. Подушка Nordic Comfort пошита із сучасних матеріалів. Її можна прати та віджимати, вона швидко сохне в природних умовах, оскільки не вбирає вологу. У разі дотримання температурного режиму не втрачає своїх властивостей, не вбирає пил і запахи. Вироблено в Україні. Виріб шиється на українській фабриці з дотриманням європейських норм у стандартизації. Купуючи в нас, ви отримуєте якісний товар за українською ціною. Підтримуючи українського виробника, сприяє росту добробуту нашої країни. Безпека. Матеріали, з яких пошита подушка, не здатні спричинити подразнення або алергічну реакцію. Її безпека підтверджена сертифікатом OEKO-TEX STANDARD 100.
  кешбек 14 ₴

  Ортопедична подушка New Comfort Memory Pillow TV50092 — подушка підтримує хребет і шию в анатомічно правильному положенні, розподіляє навантаження між різними групами м'язів. Після пробудження подушка знову набуває своєї первісної натуральної форми. Основний секрет подушки — це ефект «пам'яті», який досягається завдяки застосуванню у виробництві високотехнологічної піни, здатної приймати та зберігати контур вашої шиї. Під час сну ортопедична подушка підтримує правильне положення хребта, сприяє розслабленню м'язів обличчя та шиї, зберігаючи вашу молодість і здоров'я. Основний секрет цього продукту — унікальна високоеластична піна "з пам'яттю". Віддаючи перевагу ортопедичній подушці, ви запобігаєте можливим викривленням і защемленню в хребті, позбавляєте себе болю і втоми після сну та дбаєте про власне здоров'я. Необхідна людям, у яких сидяча робота! Особливості: Ідеально пристосовується до форми тіла; Прибирає болючу напругу; Розподіляє навантаження між різними групами м'язів; Ергономічна підтримка голови та шиї; Зменшує біль у спині, шиї та плечах; Дуже добре підходить для сну в різних позиціях: на спині, животі, на боці; Бавовняна наволочка на замочку — зручно знімається й легко переться; Підходить для астматиків та алергіків; Після використання ортопедична подушка завжди приймає свою оригінальну форму. Отже, саме анатомічна піна "з пам'яттю" підтримує вашу голову, шию та хребет у правильному положенні; Зроблена з матеріалу, який "дихає". Характеристики: Бренд: NEW PILLOW. Модель: TV50092. Тип: Ортопедична подушка. Форма: Прямокутна. Тип застібки: Блискавка. Матеріал: Високоеластична піна (спінений поліестер); 100% гіпоалергенна бавовна. Колір: Білий. Розміри: 50х10х30 см. Вага: 0,3 кг. Комплектація Ортопедична подушка TV50092; Паковання.
  кешбек 4 ₴

  Екологічний, безпечний для здоров`я людини, легкий і пружний матеріал на нетканій основі. Являє собою гранульоване силіконізоване поліефірне волокно, скручене у кульки. Має пористу однорідну текстуру. Відрізняється високою тепломісткістю. Між волокнами знаходиться багато повітря, яке забезпечує низьку теплопровідність. Але при цьому дозволяючи повітрю вільно циркулювати від тіла назовні. Гранульоване поліефірне волокно застосовується у сучасній текстильній промисловості як альтернатива натуральним наповнювачам для подушок. Ідеальний безпечний для здоров’я наповнювач для дитячих м’яких іграшок. Безпечність матеріалу підтверджено європейським сертифікатом OekoTex. У порівнянні з натуральними матеріалами, кульки мають меншу вагу, низьку ціну, високу зносостійкість. Якості холлофайбера перешкоджають формуванню середовища для хвороботворних мікроорганізмів. Структура матеріалу забезпечує хорошу повітропроникність, вироби не парують. Силіконовий наповнювач простий в експлуатації. Не потребує особливих умов догляду і зберігання. Його властивості дозволяють прати вироби в пральних машинах без втрати функціональності. Здатний служити протягом багатьох років. Має протипожежні властивості – не горить, а плавиться. Не накопичує вологу, міцний та зносостійкий матеріал. Переваги Холлофайбер як наповнювач має низку переваг перед натуральними матеріалами: Економічність – матеріал значно дешевше натуральної сировини, що робить вироби доступними пересічному споживачеві. Безпека для здоров`я – матеріал антиалергенний, в ньому не заводяться кліщі, цвіль, грибок тощо. Пружність і повітропроникність – структура гранул дозволяє виробу з поліефірним наповнювачем довго утримувати необхідну форму і «дихати».
  кешбек 16 ₴

  Ортопедична гелева подушка для сидіння Egg Sitter з чохлом, для розвантаження хребта вдома, в офісі, і машині Синя - тепер ви можете сидіти цілий день, навіть на самому твердому стільці, і все одно відчувати себе комфортно! Стільникова конструкція подушки побудована так, щоб поглинати точки тиску. Ось чому навіть це яйце не трісне, якщо ви на нього сядете! Переваги ортопедичної подушки: - Підтримка попереку; - Шкіра не потіє; - Зручність сідницях; - Практична і довговічна; - Абсорбує тиск; - Еластичний матеріал; - Міцна конструкція. Забезпечує: - Зручне і фізіологічно правильне положення в кріслі; - Рівномірний розподіл навантаження в положенні сидячи; - Покращує циркуляцію крові і нормалізує м'язовий тонус в області тазу і спини; - Лікування і профілактика геморою; - Запальні і дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів Подушка Egg Sitter просто необхідна в таких випадках: - Після травм тазу, куприка або сідничного бугра; - Для прискорення реабілітації після операцій на органах малого тазу; Показання до застосування: - Профілактика пролежнів у людей з порушенням функції опорно-рухового апарату; - Реабілітація після травм кісток тазу і крижово-куприкового відділу хребта; - Дискомфорт, біль, напруження м'язів сідничної області і верхньої третини стегна. Додатково: Матеріал: гель; Колір: синій; Розмір: 40 х 32 см; Вага: 1 кг
  кешбек 6 ₴
  -32%

  Ортопедична подушка для ніг Leg Pillow необхідна для здійснення анатомічно правильної підтримки ніг під час сну та зменшення больових відчуттів при артрозах/артритах, травмах колінного та тазостегнового суглобів. Ортопедична подушка також забезпечує комфортне положення тіла після операцій на шиї стегна. Матеріал з ефектом "пам'яті" не тільки адаптується під контури тіла, слідуючи за кожним мікрорухом, але надає постійну ортопедичну підтримку. Забезпечує правильне анатомічне становище стегон та тазу при лежанні на боці. Заспокоює м'язи ніг та дає здоровий та міцний сон, допомагає суглобам відпочивати уві сні. Фіксування подушки Leg pillow між ніг, допомагає запобігти змиканню колін у положенні на боці, і запобігає появі болю, який виникає при зіткненні колін. У положення на спині, Leg pillow, розташована під ногами, додатково фіксуватиме ноги і знижуватиме навантаження на суглоби, що зменшить больові відчуття і сприятиме більш комфортному сну та відпочинку. Просто покладіть подушку між стегон і ви одразу відчуєте полегшення від втоми ніг. Прокладена між колінами, стегнами подушка полегшить стан: -при вагітності; -при варикозному розширенні вен; -після операцій на кульшовому суглобі; -при реабілітації після операцій на ногах; -при травмах ніг; -при дискомфорті та м'язовому напруженні в області колінних та тазостегнових суглобів; -Відчуття втоми та м'язової напруги в ногах. Переваги: -Забезпечує комфортне положення тіла та розвантаження суглобів; -Слідує за кожним мікрорухом тіла і здійснює надійну, комфортну ортопедичну підтримку; -гарантоване збереження форми протягом не менше 2-х років щоденного використання; -100% гіпоалергенність матеріалів та основи подушки. Основні характеристики: -Тип: ортопедична подушка; -Ефект "пам'яті": так; -Знімний чохол: так; -Матеріал: поліуретанова піна; -Розмір: 23х23х14, 5 см.
  кешбек 9 ₴

  Подушка Comfort Standart виготовлена з антиалергенних матеріалів. Вони не вбирають бруд, запахи та піт. Їхня структура гарантує природний для людини рівень вентиляції. Забезпечить комфортний сон спекотним літом і холодною зимою. Підійде людям із чутливою шкірою та схильних до алергії. Тканина чохла подушки — мікрофібра білого або молочного кольору. Чохол має декоративне стьобання. Таке рішення посилює його. Дає змогу краще тримати форму. Мікрофібра — приємний матеріал, який чудово замінює натуральні аналоги. Забезпечує подушці всі переваги виробів із натуральних тканин. Позбавлений їхніх вад. Наповнювач у подушці Comfort Standart — волокно, що складається з безлічі силіконізованих поліефірних кульок. Це пружний, м'який матеріал, що пропускає повітря й не вбирає вологу. Від натуральних аналогів волокно вирізняється невисокою вартістю, антиалергенністю й антибактеріальністю. Воно не вбирає запахи та чудово витримує прання та сушіння — не збиваючись у грудку. Подушка Comfort Standart — приклад якості та практичності. Вона має естетичний дизайн. Виготовлена з недорогих, але якісних матеріалів. Приємно відрізняється від натуральних аналогів ціною. Може стиратися в машинці-автоматі та швидко сохне в природних умовах.
  кешбек 13 ₴

  Довга Подушка Nordic Comfort – Ідеальне Поєднання Комфорту та Стилю Відкрийте для себе універсальність та комфорт з нашою довгою подушкою Nordic Comfort, що ідеально підходить для сну та відпочинку. Цей якісний виріб за доступною ціною пропонує унікальне рішення для комфорту вагітних жінок, так і для оформлення інтер'єру вашого будинку. Особливості та Переваги: Універсальний Розмір: Розмір 40x140 см ідеально підходить для використання на ліжках та диванах, забезпечуючи зручність та підтримку у різних положеннях. Інноваційний Дизайн: Зовні приваблива та акуратно пошита подушка в міру набита якісним наповнювачем, який відмінно тримає та відновлює форму. Унікальні конструктивні особливості дозволяють регулювати рівень м'якості і щільності подушки, з можливістю додавання наповнювача через застібку-блискавку довжиною 25 см. Високоякісний Матеріал: Чохол із мікрофібри із зигзагоподібною стібкою посилює пружність та довговічність подушки, забезпечуючи приємні тактильні відчуття.Адаптивність до Сезонів: Наповнювач із силіконізованих поліефірних кульок, що використовується, забезпечує повітропроникність і збереження пружності, роблячи подушку комфортною в будь-яку пору року. Легкість у догляді: Подушку можна прати і віджимати в пральній машині при температурі до 40 ° C і віджиму до 600 об/хв, завдяки чому вона зберігає свої властивості і швидко сохне. Переваги для Користувачів: Функціональність: Подушка ідеально підходить для сну та відпочинку, полегшуючи пошук зручної позиції для вагітних жінок та надаючи підтримку різним частинам тіла. Зручність та Безпека: Nordic Comfort – це синонім зручності та безпеки, підтверджений сертифікатом OEKO-TEX STANDARD 100, що виключає ризик алергічних реакцій та забезпечує захист від шкідливої мікрофлори. Локальне Виробництво: Виготовлено в Україні компанією IDEIA, що поєднує сучасні матеріали та передові технології для створення конкурентоспроможної продукції за доступною ціною. Вибирайте довгу подушку Nordic Comfort для забезпечення унікального комфорту та стилю вашого домашнього затишку!
  кешбек 8 ₴

  Nordic Comfort нова колекція української фабрики «Текстиль-2000». Якісні матеріали та сучасне обладнання дозволило нам створити продукцію нового покоління – комфортну для сну, безпечну для людини, доступну за ціною пересічному українцю. Подушка Nordic Comfort+ це доступний комфорт нічного відпочинку. Якісний та недорогий виріб. Подушка добре підтримує голову. В міру набита наповнювачем. Добре тримає форму та відновлює її після сну. Подушка представлена різними розмірами, що дає змогу підібрати варіант для всієї родини, в залежності від віку та потреб. Крім того, ви маєте змогу підлаштувати під себе висоту та добрати наповнювач. Що зробить подушку щільнішою чи м’якішою, в залежності від потреб. Чохол подушки Nordic Comfort+ пошито з сучасного матеріалу мікрофібри. Це приємна на вигляд і на дотик, зносостійка тканина. Він підсилений вистебом у формі зигзагу. Що робить подушку пружнішою, допомагає краще тримати форму. Наповнювачем виступає волокно, що складається з силіконізованих поліефірних кульок. Даний матеріал не втрачає м`якість і пружність. Пропускає повітря – необхідне для відводу зайвого тепла і вологи від обличчя сплячої людини. Подушку Nordic Comfort+ можна прати в сучасних пральних машинках. Вона добре витримує температурний режим до 40С. Її можна віджимати. Вона не всотує воду, а тому швидко сохне. Для того, аби служила довше рекомендуємо збивати подушку до сну та після сну. Це значно подовжує експлуатаційний період подушки. Переваги Доступність. Подушка Nordic Comfort+ це оптимальна якість + доступна ціна. Комфортний для сну виріб, красивий і недорогий. Зручність. Подушка Nordic Comfort+ виконана з сучасних матеріалів – придатних для машинного прання. При дотриманні температурного режиму вона не втрачає своїх властивостей, швидко сохне в природних умовах, не вбирає пил та запахи. Її висота і щільність піддається регулюванню. Безпека. Подушка Nordic Comfort+ добре захищена від більшості видів забруднення. Вона не може стати середовищем існування шкідливої мікрофлори. Не здатна викликати алергічну реакцію. Її безпека підтверджена сертифікатом OEKO-TEX® STANDARD 100.
  кешбек 44 ₴

  ТМ IDEIA пропонує колекцію, що поєднує комфорт, естетичність, практичність і довговічність із доступною за найвибагливішими вимогами ціною. TROPICAL — вдалий вибір для будь-якої пори року! Цей набір колекції TROPICAL містить 1 подушку та 1 ковдра полуторного розміру. Є два колірні рішення — «м'ята» й «пудра». Подушка колекції — пружна, легка, середньої жорстокості. Верх виготовлений з мікрофібри, що імітує м'яку прану бавовну. Наповнювачем слугує кулькоподібний силіконізований поліефірний матеріал. Чохол подушки оброблений декоративною стяжкою. Ковдра колекції — тепла, легка, повітропроникна з приємним зовнішнім виглядом. Щільність — 250 г/м2. Верх виготовлений із мікрофібри з ефектом праної бавовни, наповнювачем виступає силіконізоване поліефірне полотно. Ковдра здатна зігріти будь-якої пори року, що потребує наявності ковдри. Воно не буде спекотним у теплу пору року — видаляючи від сплячої людини надлишки теплого та вологого повітря. Усі компоненти колекції вирізняються високим рівнем виконання. І подушка та ковдра якісно прошиті. Їх наповнювач рівномірно розподіляється по всій конструкції виробу та не збивається в грудку. Декоративна стежка не просто прикрашає верх і подушки, і ковдри, але й забезпечує рівномірний розподіл силіконізованого полотна на всій площі виробу. Переваги: Економність. Ціна набору нижче сумарної вартості кожного виробу окремо. ТМ IDEIA пропонує своїм клієнтам якісну продукцію, виготовлену за європейськими стандартами, за доступною для вітчизняного покупця ціною. Практичність. Використання сучасних матеріалів не тільки знижує ціну виробу, але й гарантує його міцність, зносостійкість, простоту санітарно-гігієнічної обробки. І подушки, і ковдри колекції можна прати та віджимати в машинці-автоматі. Вони не втрачають своїх функціональних і естетичних властивостей, призначені для багаторічної служби. Безпека. І чохол, і наповнювач підійдуть як дорослим, так і дітям. Використовувані матеріали безпечні для здоров'я й не можуть бути джерелами алергії або викликати подразнення будь-якого типу. Безпека колекції підтверджена сертифікатом OEKO-TEX® STANDARD 100. Приємна на вигляд і ніжна на дотик. Верх і подушок і ковдр, що входять до колекції TROPICAL, виготовляється з мікрофібри з ефектом випраної бавовни. Що забезпечує її тактильні якості, даючи змогу відчувати дотик натуральної тканини. Ніжні кольори колекції, простий і естетичний дизайн виробів, декоративна стежка — забезпечують набір необхідними візуальними якостями.
  кешбек 30 ₴

  П-подібна подушка – розробка української текстильної фабрики «Текстиль-2000». Популярна серед вагітних, однак, може ефективно використовуватися і в інших випадках. Зручна і для жінок, і для чоловіків. Являє собою м`яку конструкцію великих розмірів П-форми. У ній зручно лежати, сидіти, напівлежати. Вона комфортна для відпочинку на спині, на боці, на животі. Її використовують в якості подушки-обіймашки. П-подібна конструкція підтримує шию, спину, коліна. Оптимальне рішення для відпочинку вагітних жінок. Внутрішні вигини подушки повторюють форму тіла людини. Подушка підтримує живіт, допомагає зручно розміститися. Забезпечує максимальне розслаблення під час сну та відпочинку. Знімає напругу в м`язах, навантаження на суглоби та на спину. П-подібна подушка від ТМ IDEIA виготовлена з якісних сучасних матеріалів. Чохол пошитий з гіпоалергенної, антибактеріальної тканини – мікрофібри. Як наповнювач використовується силіконізоване поліефірне волокно. Подібне рішення дозволило фабриці пропонувати якісну продукцію: чохол якої не зминається; яка добре захищена від більшості видів забруднень; не вбирає бруд, піт, запахи; наповнювач не просочується назовні й не збивається в грудку; її можна прати в машинці-автоматі. П-подібна подушка універсальна і при необхідності може бути компактна. Її можна підлаштовувати під будь-які потреби – регулюючи висоту і щільність вироби. У комплект входить знімний чохол із застібкою-блискавкою. Що спрощує прання вироби. Переваги: Багатофункціональність. Великий вибір способів застосування подушки робить її універсальною. Спати, сидіти, напівсидіти, відпочивати... П-подібна подушка забезпечить комфортний відпочинок вагітній жінці, буде корисна і в інших випадках. Її рекомендують ортопеди. Вона знімає неприємні симптоми при болях у попереку, спині, ногах, шиї. У ній можна просто з комфортом розташуватися і подивитися фільм або почитати книжку. Доступна ціна та просте обслуговування. При виробництві П-подібної подушки використовуються сучасні та недорогі матеріали. Це дозволяє не вибирати між якістю і ціною. Вона зносостійка. Її можна прати. Швидко сохне в природних умовах. Є знімний чохол, що надає можливість прати тільки його. Безпечні матеріали. І чохол, і наповнювач П-подібної подушки антиалергенні та антибактеріальні. Їх якість і безпечність підтверджені сертифікатами OEKO-TEX® STANDARD 100. Також, виріб добре захищений від забруднень.